>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka Eredivisie + 27. kolejka Jupiler Pro League (18-20.02.2011)

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Sv Zulte Waregem - Lierse Sk 1:1

Typ: Under 3,5 gola
Kurs: 1.40


INSIDER WSZEDŁ BEZ PROBLEMU ????
Podam powody dla których spodziewam się, że ten typ ma dużą szansę powodzenia:
  • Waregem passa 5 meczy bez wygranej, ostatnie 4 spotkania przegrali nie strzelając nawet jednej bramki!
  • Lierse zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli. Bilans meczy wyjazdowych tej drużyny wynosi (1-2-10). Nie spodziewałbym się szturmu z ich strony.
  • Gospodarze mają za cel w tym meczu nie przegrać. Kolejna porażka nie wchodzi w grę bo sytuacja tego zespołu robi się coraz bardziej niekorzystna, a więc jeżeli nawet wygrają z Lierse to raczej nie będzie to wynik 4:0.. ewentualnie skromne 1:0.
  • Ostatni ligowy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się maga underem 0:0. Wcześniej jak historia pokazuje, we wszystkich meczach toczonych pomiędzy tymi drużynami zawsze padał under 3,5 gola.
  • Waregem jest jedną z trzech najczęściej remisujących drużyn w Belgian 1st Jupiler league 2010/2011, co pokazuje że nawet grając u siebie wolą grać defensywnie i zakończyć mecz podziałem punktów, niż atakować narażając się na straty bramek. To sprzyja mojemu typowi.
  • Goście w ostatnim meczu wyjazdowym swojego jedynego gola zdobyli z rzutu karnego, a w dwóch wcześniejszych meczach nie zdobyli nic..

Myślałem nad underem 2,5 gola po kursie 1.95, proponuję coś jeszcze bardziej pewnego, dlatego odważę się powiedzieć insider na under 3,5 gola. Mecz odbędzie się 19.02 o godzinie 20:00.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
FC Utrecht - Heracles Almelo
Jest to chyba najpewniejszy typ po tak ciekawym kursie w całej kolejce. Musiała by się wydarzyć wielka niespodzianka, by Utrecht nie wygrał tego spotkania. Domowa drużyna jest o dwie klasy lepsza od Heraclesu, który jest silny na swoim boisku, bilans spotkań wyjazdowych jest dużo słabszy. Utrecht znowuż u siebie jest bardzo silną drużyną i tylko pewne zwycięstwo domowej ekipy wchodzi w grę. Do kadry Utrechtu wraca Ricky van Wolfswinkel. Nie wiadomo czy wystąpi od początku już w jutrzejszym spotkaniu, ale myślę, że kilka min powinien zagrać.
Propozycje na ten mecz:
- Utrecht - Heracles 1 (1.50) ⛔
- Utrecht - Heracles HT 1 (2.05) ✅
Amatorstwo, inne słowo mi nie przychodzi do głowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS

FC Utrecht - Heracles Almelo 1 1,52 tobet ⛔


Na Galgenwaard miejscowi podejmą piłkarzy z Almelo. Mecz wydaje się, że będzie dość jednostronny.
Utrecht w ostatnich meczach spisuje się dobrze. Po 23 kolejkach zajmują ósma pozycje z dorobkiem 35 pkt. Ich dzisiejszy przeciwnik plasowany jest niżej, bo na 13. pozycji z 24. pkt. Na własnym boisku gospodarze spisują się bardzo dobrze. Z dziesięciu rozegranych spotkań tylko w trzech meczach gubili punkty (dwa remisy i porażka).W ostatnich dwóch meczach na Galgenwaard gospodarze zagrali z bardzo solidnymi drużynami. Pod koniec stycznia rozgromili Ajax 3-0, a na początku lutego zremisowali z Twente 1-1. Ostatnie trzy spotkanie, w tym wspomniany z Twente, to remisy drużyny z Utrechtu.
Goście swoją 13. lokatę zajmują dzięki dobrym meczom na swoim boisku. Jako gość w 12. meczach zdobyli tylko dwa pkt! Ostatnio ich forma nie jest najlepsza, a co też warte podkreślenia, niestabilna. Ostatni mecz Heracles przegrał na wyjeździe z Feyenoordem. Poprzedni natomiast skromnie wygrali z wysoko plasująca się drużyną Przemysława Tytonia.
Wydaje mi się, że dzisiejszy mecz nie powinien mieć większej historii i gospodarze zainkasują komplet punktów, wygrywając pewnie na własnym stadionie.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Przede wszystkim mylne okazać się mogą statystyczne informacje gdyż miejscowi bardzo dobrze radzą sobie na swoim obiekcie (Stadion Galgenwaard) zaś rywale kiepsko wypadają na wyjazdach. Warto wspomnieć ,że Utrecht zremisował ostatnie trzy spotkania z rzędu (ostatnie podajże z ostatnią ekipą w Holandii - Willem II) z tego jedno u siebie z Twente (1-1) a wcześniejsze dwa wygrał z kolei rywale po bolesnej porażce z właśnie Twente (0-5) podnieśli się zdobywając pięć punktów w czterech spotkaniach w tym remisując z niewiele gorszym od swojego przeciwnika dzisiejszego NEC (1-1) na wyjedzie. A teraz o osłabieniach FC bez napastnika Mulenga (9/3) który wypadł na dłuższy okres ,ponadto zawieszeni są dwaj arcyważni gracze tego zespołu ,pomocnik Silberbauer (18/1) oraz obrońca Tim Cornelisse (23/2) ten drugi gracz jak do tej pory występował we wszystkich spotkaniach od początku sezonu a do tego pod znakiem zapytania stoi występ innego z pomocników Lensky a za niego w środku pola możemy zobaczyć Sarota ,jeśli chodzi o Heracles to tam brak dwóch napastników Rendla (10/0) oraz Plet (15/5) ,brak tego drugiego wydaję się być dość znaczący. Niewątpliwie goście potrzebują punktów by bronić się przed spadkiem choć do końca sezonu jeszcze sporo kolejek a wszystko może się wydarzyć. Nie postawię na czystą dwójkę ,ale sądzę że przynajmniej remis po pierwszej połowie powinien paść. Spotkania Piątkowe jak zwykle od 20-45.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Te wszystkie dane co przybliżyłeś to czyste statystyki. Proponuję obejrzeć kilka spotkań obydwu drużyn. Kadra Utrechtu mimo wielkich osłabień jest 2x silniejsza od tej Heraclesu. Nie piszę, że to co napisałeś na końcu nie jest realne (remis HT), lecz jeżeli tak się stanie, to będzie dla mnie ogromna niespodzianka.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
To nieważne ,zwróciłem uwagę na konkretne absencje ,poza tym moje szybkie (wg Ciebie statystyki) info zawiera więcej informacji niż Twoja &#39;&#39;analiza&#39;&#39;. Tylko nie wchodźmy w tematy jak wygląda dobra analiza itp.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Pożyjemy, zobaczymy. Info z ostatniej chwili: Lensky i Van Wolfswinkel w wyjściowej 11, co jeszcze bardziej mnie przekonuje o graniu na Utrecht ;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Heerenveen - AZ Alkmaar

Gospodarze są groźni na swoim terenie, tylko dwie porażki na 12 spotkań. Z drugiej strony nie grają jednak regularnie. Są w stanie pewnie pokonać Twente 6:2 by później mieć spore problemy z teoretycznie słabszymi rywalami. Ostatnie mecze to porażka z Groningen u siebie, remis z Nijmegen i wygrana w Bredzie. Dla Heerenveen ważna będzie walka o play-offy. Zespół na własnym boisku lubi strzelać bramki - ma ich 29. Takim wynikiem może pochwalić się tylko Groningen (tyle samo) i bezkonkurencyjne PSV z 40 bramkami. Obrona nie jest najmocniejsza, z siatki też zdarzyło się już 15 razy wyciągnąć piłkę

Goście rakże walczą o play-offy ale są w nieco lepszej sytuacji punktowej. Jednak ostatnio grają nie dość, że cienko to jeszcze w osłabieniach. Ostatnio porażki z Roterdamem i klapa 0:4 z PSV. Dlaczego dziś nie powinno być lepiej? Bo znów są osłabienia: Nikas Moisander, Ragnar Klavan, Sergio Romero, Bretta Holman. Poza kadrą jest jeszcze Joey Didulica. Niewiadomo co z występem Maartena Martensa.

Te osłabienia jak i dość dobra statystyka strzelecka na swoim stadionie Heerenven przekonała mnie do zainwestowania środków w typ 1x po kursie 1,45. Całkiem solidny. Co prawda AZ nie przegrało ostatnich kilku spotkań z Fryzami, ale przy takich osłabieniach mała passa może zostać przerwana i kto wie czy nawet 3 pkt nie zostaną u gospodarzy.

Mogę też polecić over, z tego względu że gospodarze lubią czasem postrzelać. AZ też nie stroni od ofensywy choć staty mają nieciekawe na wyjazdach pod względem strzelonych bramek. 3 bramki powinny wpaść, ani gospodarze ani goście zamykać się raczej nie będą. Bezpośrednie pojedynki też w przewadze wskazują na większą ilość goli

kurs na over 2,5 nawet atrakcyjny około 1,7




Ogólnie chciałem też pograć Groningen, ale kłopoty kadrowe mnie trochę odstraszają. Przede wszystkim niepewny jest występ Matavza. Jakieś problemy ma też Tadić a wiadomo jak ważny to zawodnik oraz Pedersen. Raczej bankowo nie zagrają jeszcze van de Laak i Gonzalo.... do tego Tytoń w bramce Górników ????
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
Piłka nozna, Holandia 20.02.2011 12:30
Spotkanie: Den Haag - Feyenoord
Typ:2
Kurs:3.95
Buk:Expekt
Analiza:
Sezon 2010/11 juz zawsze bedzie dla Feyenoordu kojarzony z kleska doznana w pojedynku z PSV(10-0).Po tamtym spotkaniu gra Feyenordu na cale szczescie ulegla poprawie. Wciaz jednak byla daleka od idealnej. W druzynie tej jest jednak potencjal. PO mimo licznych kontuzji jest tam naprawde kilku ciekawych zaowdnikow. Z reszta nawet po kursach ze wczesniejszych konfrontacji bylo widac,ze nie bywali druzyna skazywana na dolne rejony tabeli.Feyenoord mogl sie juz przyzwyczaic do braku glownych gwiazd druzyny m.in Tomassona, Schenkevelda, Fernandeza czy Sekou Cisse. Na ta chwile trzeba liczyc na takich zawodnikow jak mlodziutki Japonczyk Miyaichi. POza tym pozostaje jeszcze kolejny 18 latek Castaignos. Ma on juz na swoim koncie 7 bramek i wierze,ze po tym pojedynku jego blians bedzie jeszcze lepszy. Ogolnie Feyenoord musi sie w koncu przelamac, a Den Haag wcale nie jest taka dobra druzyna. Wprawdzie wygrali ostatnie 5 spotkan jednak nie sadze aby przy tak niskim potencjale byli w stanie utrzymywac tak wysoka forme. Praktcznie poza doswiadczonym 31 letnim napastnikiem Bulykinem (15 bramek) nie ma tam wogole ciekawych postaci. Jak dla mnie przy takich kursach goscie sa warci gry.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
ADO - Feyenoord
Fakt, gra Feyenoordu się poprawiła, ale to ciągle ADO jest faworytem w tym spotkaniu. Nie rozumiem jak można pisać, że poza Boelykinem ADO nie ma innych ciekawych zawodników, śmieszny subiektywny dodatek do analizy. ADO jest u siebie bardzo groźną drużyną, z którą musi się liczyć każda drużyna Eredivisie. Sytuacja kadrowa ADO jest dobra, nie zagra jedynie Koksal, który jest zawieszony.
W Feyenoordzie ciągle Ci sami zawodnicy, którzy nie grają już od dłuższego czasu. Ostatni mecz Feyenoordu z Heraclesem pokazał, że ta drużyna nie potrafi grać jeszcze dojrzale. Feyenoord zagrał jedną bardzo dobrą połowę, a druga była tylko cieniem. ADO jest dużo lepszym rywalem niż Heracles, więc spodziewał się tutaj ofensywnej gry domowej drużyny, która zapewne dużo częściej będzie się utrzymywać przy piłce.
Dla bezpieczeństwa zagram DNB, ponieważ jakiś szczęśliwy remis (jak ostatnio w przypadku spotkania Utrecht - Heracles) nie może zostać wykluczony.
- ADO - Feyenoord DNB 1 (1.40) - zwrot (2:2)

Ajax - VVV Venlo
Powinno być to miłe i przyjemne spotkanie i właśnie na takie liczę. Bez żadnych problemów z kontuzjami po czwartkowym meczu z Anderlechtem do dzisiejszego spotkania przystąpią Ajacieden. Ostatnie wyniki świadczą o tym, że VVV jest bardzo wygodnym rywalem dla Amsterdamczyków. Całkowity bilans to 16-1-0 na korzyść Ajaksu, oraz dwa ostatnie spotkania w Amsterdamie kończyły się wynikami 7-0 i 6-1. Fakt, że Ajax gra ostatniej mniej ofensywnie niż zazwyczaj, ale na pewno skuteczniej i lepiej.
Na pewno ekipa z Venlo będzie chciała zepsuć niedzielne popołudnie oraz pożegnanie Luisa Suareza, które będzie miało dziś miejsce na ArenA. Jednak od chęci do uczynienia czegoś jest bardzo daleko. Strata punktów z takim rywalem jak VVV na własnym obiekcie nie wchodzi w grę. Propozycje na to spotkanie:
- Over 1,5 bramki w pierwszej połowie (1.75) ⛔
- Ajax 1/1 (1.45) ✅
- Ajax (-1) - VVV 1 (1.38) ⛔
Twente - NEC
Faworytem jest oczywiście drużyna domowa, lecz w czwartek ekipa Twente miała trudny wyjazd do Moskwy i mecz w bardzo ciężkich warunkach. NEC na pewno nie jest drużyną do bicia, więc nawet jeżeli
Twente wygra ten pojedynek (po cichu liczę na remis, który jest dość
realny) to nie będzie to zapewne wysokie zwycięstwo. W tym spotkaniu zachęcił mnie kurs na under 2,5 ponieważ wynosi aż 2.30. Twente to bardzo poukładana drużyna, która zazwyczaj wygrywa przewagą jednej bramki. Do tego dodam jeszcze takie propozycje:
- Under 2,5 bramek (2.30) ✅
- Under 1,5 bramki w pierwszej połowie (1.60) ⛔
- Twente - NEC X HT (2.70) ✅
To co Ajax dziś zagrał woła o pomstę do nieba. Oni muszą co tydzień grać pojedynki gdzie nie są faworytami, bo z leszczami zdecydowanie nie potrafią.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS

ADO Den Haag – Feyenoord 1 1,92 Unibet⛔


Piąte w lidze ADO podejmie u siebie piłkarzy z Rotterdamu. Pojedynki miedzy tymi zespołami zawsze budzą dużo emocji.
Gospodarze ku zdumieniu wielu bardzo dobrze radzą sobie w Eredivisie. Ostatnie mecze to popis wspaniałej formy prezentowany przez klub z Hagi. W ostatnich pięciu pojedynkach zanotowali komplet punktów wygrywając miedzy innymi z PSV na stadionie Philipsa. Na własnym obiekcie piłkarze ADO grali już jedenastokrotnie. Siedem meczy wygrali, dwa zremisowali oraz dwa przegrali.
Feyenoord od początku sezonu z pewnością zaskakuje swoich kibiców słabą gra. Większość wierzyła, że klub stać na walkę o majstra, tymczasem zespół z Rotterdamu zbiera punkty, które pozwolą uniknąć spadku. Ostatni mecz wygrany na własnym obiekcie Heraklesem może nieco napawać optymizmem, lecz dzisiejszy rywal jest o wiele trudniejszy, a także teren, ponieważ Portowcy słabo spisują się na wyjazdach. W dwunastu meczach udało się tylko zanotować cztery remisy. Reszta to porażki. Goście w Hadze radzić będą musieli sobie bez Jon Dahla Tomassona, Sekou Cisse, Barta Schenkevelda, Daniego Fernandeza, Rubena Schakena oraz Adila Auassara.
Choć gospodarze nie wygrali z Feyenoordem od pięciu lat wydaje mi się, że dziś jest do tego znakomita okazja. Braki w kadrze gości oraz dobra forma ADO pomoże w sięgnięciu po trzy oczka.

VS

Westerlo - SC Anderlecht 2 1,70 unibet ⛔


Przeglądając dzisiejszą ofertę natrafiłem na bardzo interesujący mecz w belgijskiej lidze. Lider jedzie do Westerlo, aby zawalczyć o kolejne trzy punkty i umocnić się na prowadzeniu.
Goście po kompromitującej przegranej w Lidze Europejskiej z Ajaxem będą starać się wymazać przeszłość z pamięci dobrym występem. W lidze idzie im bardzo dobrze. W ostatnich dziesięciu spotkaniach zanotowali osiem zwycięstw oraz dwa remisy. Ich bilans to 21-2! Także dzisiejszy rywal nie jest zbyt wymagający.
Drużyna Westerlo ostatnie mecze gra naprawdę fatalnie. W ostatnich dziesięciu spotkaniach dwa razy wygrali oraz zanotowali dwa remisy; reszta pojedynków to przegrane . Drużyny, którym udało się urwać punkty są średniakami ligi. Ostatni mecz dzisiejsi gospodarze zagrali z dość wymagającą drużyną Lokeren. Grając u siebie pojedynek przegrali, choć wygrywali do połowy.
Wydaje mi się, że piłkarze ze stolicy Belgii skupią się na lidze, ponieważ czwartkowa przegrana 0-3 zaprzepaściła ich szanse w Lidze Europejskiej. Na ligowym podwórku przeciwnicy są blisko i Anderlecht nie może pozwolić sobie na jakąkolwiek wpadkę.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Westerlo vs Anderlecht 1 (+0.75 AH), 1.97 Canbet 2/10 ✅ 2:0 ✅ 1.94j
Anderlecht po porażce w LE na pewno nie ma zbyt dobrego nastroju, w końcu już się mogą pożegnać z tym turniejem. W takim wypadku zostaje im liga. Osobiście jednak uważam, że Jacobs tak szybko nie zmotywuje ekipy, która w najbliższym spotkaniu wyjdzie mocno osłabiona. W ekipie gości zabraknie: Legeara, Kijestana, Badibangi, natomiast wątpliwy jest wystę kolejnych trzech graczy: Lukaku :!: , Gileta oraz Kouyate. No i nie zagra Deschacht, ale on nie gra już ponad pół sezonu. Westerlo na pewno ma szanse na pokonanie Fiołków, a przynajmniej na remis. Osobiście wolę się zabezpieczyć AH +0.75 (przypomnę, iż w przypadku porażki 0:1, 1:2 etc. mamy połowę stawki przegranej). H2H oczywiście na korzyść Anderlechtu, ale to w tym sezonie Westerlo przełamało fatalną porażkę X porażek z Adnerlechtem i wygrali w pucharze 1:0. Uważam, iż warto spróbować :!:
Powodzenia.
 
zarabiajacy 0

zarabiajacy

Użytkownik
Lukaku i Gilet w Pierwszym skladzie, Kujatu na lawce. U gospodarzy drugi bramkarz, zabraknie dwoch obroncow kluczowych. Dwojka izzi
To tak pisze jakby ktos chcial na 1 stawiac.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kujatu :?: ????
Nie istotne. Brak Legeara mnie bardziej martwi i wciąż odradzam grube granie na Fiołki, choć oczywiście mogę się mylić. Tak czy siak dla mnei więcej przemawia za &#39;niespodzianką&#39; niż za gośćmi ;)
 
zarabiajacy 0

zarabiajacy

Użytkownik
No Benek graty ;] jednak miales racje, w ogle anderlcht na wyjazdach taki niemrawy , moja kasa poszla sie kochac ????
jednak prawo serii jest swiete, westerlo zawsze po 2 porazkach sie podnosil no i teraz ronwiez ;] heh
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
To już nawet nie chodziło o prawo serii. Bardziej zwróciłem uwagę na aspekt psychologiczny ze strony Fiołków po tak druzgocącej porażce i zarazem eliminacji z LE - już wątpię, że ograją Ajax w taki sam sposób jak Joden ich.... Cóż cieszy mnie końcowy rezultat :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom