>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka Jupiler Pro League / 21. kolejka Eredivisie (03-05.02.2017)

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
24. kolejka Jupiler Pro League



21. kolejka Eredivisie

oferta b365

W lidze belgijskiej Anderlecht nie wykorzystał wpadki Club Brugge, którzy przegrali na wyjeździe z Gent 2:0. Pomimo tego, że grali niemal cały mecz z przewagą jednego zawodnika, to nie potrafili umieścić piłki w siatce Standardu Liege. Teodorczyk bez formy po przerwie zimowej? Jak sądzicie? Tym razem ekipa Teo zagra w piątek na wyjeździe z Lokeren i powinni wywieźć komplet punktów.
W Holandii też wiele emocji w ten weekend. Dobrze przerwę zimową przepracowali piłkarze Feyenoordu, którzy nie pozwalają na to, by Ajax i PSV się zbliżyli i cały czas wygrywają. Tym razem wyjazd na mecz z Twente z Klichem w składzie.
Swoją drogą dawno nie było tak słabego PSV i Ajaxu. To duża szansa dla ekipy z Rotterdamu.
Sporo ciekawych meczów, oprócz wspomnianego Twente - Feyernoord, jest jeszcze AZ - PSV, Utrecht - Hereenveen
Zapraszam do analizowania.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: ADO Den Haag - Vitesse Arnhem
Typ: 2
Kurs: 1,87
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Myślę, że w tym spotkaniu goście sobie poradzą i zainkasują 3 punkty. Tabela w ramach przypomnienia:

Gospodarze u siebie bez rewelacji mając na koncie 3 zwycięstwa, 1 remis i 5 porażek, z kolei Vitesse na wyjazdach ma bilans 3 zwycięstw, 4 remisów i 3 porażek. Osobiście dla mnie kadrowo mocniejszym zespołem dysponuje klub z Arnhem, który dzisiaj zagra w najmocniejszym składzie. U gości nie ma żadnych absencji więc tym bardziej przekonało mnie to do zagrania na nich. W drużynie Den Haag nie zagrają pomocnik Jansen (11 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i najlepsi strzelcy w zespole napastnicy Kastaneer (14 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) i Havenaar (15 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie). Myślę, że gospodarze bez swych najlepszych strzelców będą dzisiaj mieli spore problemy aby zdobyć jakiegoś gola a Vitesse jest na tyle mocne, że przynajmniej raz lub dwa razy powinni tutaj coś strzelić i na to liczę ????
✅ 0-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 27

milt

Użytkownik
Popieram typ na zwycięstwo Vitesse. Jasne że goście mają mocniejszy skład.
Forma piłkarzy Vitesse także dużo lepsza. Zwycięstwo w ostatniej kolejce z AZ, remis z Groningen, zwycięstwo z Twente. Wszystkie te drużyny to górna część tabeli. Gospodarze seria trzech porażek. Z Ajaksem na wyjeździe nie dziwi, porażka u siebie z broniącym się przed spadkiem Zwolle i na wyjeździe z Heerenveen. Dodam że Vitesse dobrze radzi sobie na własnym boisku jak i na wyjazdach, u siebie 17 zdobytych punktów, na wyjazdach 13 punktów. Piłkarze Vitesse w siedmiu ostatnich wyjazdowych meczach strzelali bramki. ADO ma duże problemy ze zdobywaniem bramek, a dodatkowo brak dwóch najlepszych napastników jak napisałeś tym bardziej jeszcze przemawia za typem.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, Eredivisie
Godz: 19:45
Spotkanie: AZ Alkmaar - PSV Eindhovet
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 2,85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W tym meczu stawiam na zwycięstwo gości oraz to, że obie drużyny strzelą bramkę. Ostatnie 5 pojedynków gdzie Alkmaar spotykał się z PSV to 2:4, 2:4, 2:1, 2:1,1:3, 3:1, 0:4. PSV nowy rok zaczął o wiele lepiej zdobył komplet punktów czyli 9, wygrywając z Excelsior 2:0, z Heerenveen po kapitalnym meczu 4:3 i z Heracles 2:1 natomiast Alkmaar zdobył tylko 4 punkty wygrywając 3:1 z Eagles, remisując 1:1 ze Spartą Roterdam i przegrywając 1:2 z Vitesse.
Alkmaar zajmuje 6 lokatę z 32 punktami a jego przeciwnik zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 43 punktów i tracą Oni 8 punktów do lidera Feyenoordu.
W dzisiejszym meczu nie zobaczymy w ekipie gospodarzy kontuzjowanego G. Coutinho i prawdopodobnie R. Vlaar natomiast w ekipie gości R. Lundqvist i prawdopodobnie J. Locadia.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Roda - Ajax Amsterdam
Goście z Amsterdamu tracą do pierwszego Feyenoordu 5pkt, Gdy większość przekreślała zespól Ajaxu który w styczniowym okienku stracił kilku graczy on radzi sobie całkiem dobrze notując serię czterech zwycięstw z rzędu. Dzisiaj na placu gry na pewno zabraknie De Ligta, Traore, Cernego oraz Clementa. W kadrze znalazło się miejsce dla Eitingi który w Jong Ajaxie radzi sobie znakomicie. Peter Bosz na konferencji prasowej przed samym spotkaniem wyraził swoją opinię na temat nowo zakupionego zawodnika : Davida Neresa z Sao Paulo, jednak zaznaczył, by nieco powstrzymać swoje oczekiwania. W swoim stylu wypowiedział się o porównaniach zawodnika do Neymara : &quot;Zabawne wydały mi się porównania z Neymarem lub inne takie rzeczy. Nie zamierzam tak traktować tego transferu. Oczywiście wiele o nim słyszałem, widziałem nagrania. Dla mnie jako trenera to wciąż jest bardzo mało. Zamierzam go poznać i nawiązać udaną współpracę&quot;Sam zaowdnik przebywa w Ekwadorze na Mistrzostwach Ameryki do lat 20. Bosz wspomniał że jest zadowolony z ruchów transferowych. Problemem zespołu możę być lewa flanka fakt że mogą wzmocnić swoją linię graczami z Jong Ajaxu który radzi sobie przyzwoicie na zapleczu, jednak Bosz takżę na ten temat wypowiedział się że świetnie spisuje się na tej pozycji Sinkgraven. A w przypadku problemów zawsze można tam umieścić Riedewalda i Viergevera. Obie drużyny rozegrały ze sobą łącznie 47 spotkań, sześc razy wygrywała Roda, trzynaście remisów i dwadzieścia osiem zwycięstw Ajaxu, dzisiaj spodziewam się dwudziestego dziewiątego.
Zwycięstwo Ajax @@ 1,34 Pinnacle
Over 2,5 gola @@ 1,65 Bwin​
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Panowi, może ktoś w temacie, co tak poszybowały kursy na Waregem ? Jakieś braki ? Po kursie 3.1 na drużynę, która u siebie nie przegrała z drużyną która tylko raz zwyciężyła na wyjazdach, jakaś bajka.
Waregem z remisem pobieram do dubelka bez żadnego ale.
 
L 723

ladziu91

Użytkownik
Pewnie dlatego, ze Gent pozyskal kilku ciekawych zawodnikow w tym oknie transferowym, i moze namieszac w lidze ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom