>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

24. kolejka La Liga [16.02 - 19.02.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
24. kolejka

Kursy od: BAH

Barcelona ponownie traci punkty. Po ostatnim remisie z Getafe, Blaugrana ma tylko siedem punktów przewagi nad drugim Atletico i liga znowu zaczyna nabierać smaku. Długo oczekiwane zwycięstwa odniosły jeszcze Valencia i Real Madryt. Niestety zmiana miotły w Deportivo nie przyniosło efektu i ekipa Seedorfa przegrała 0:1 z Betis. Pytanie do was, czy Barcelonę w końcu dopadł kryzys?. Kto dołączy do Malagi i będzie cierpiał do końca sezonu?. Barcelonę czeka trudny wyjazd i mecz z Eibar w którym również mogą pogubić punkty. Na następną kolejkę już mam parę propozycji, ale podzielę się z wami nimi przed weekendem. A tym samym zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
D 83

disek

Użytkownik
Girona - Leganes -&gt; Girona wygra -&gt; Kurs: 1.90 #STS

Na początek biorę na celownik dzisiejsze spotkanie Girony z Leganes, gospodarze z pewnością są dużym zaskoczeniem sezonu, bardzo dobrze sobie radzą i aktualnie zajmują 10 miejsce w tabeli, dwa miejsca oraz dokładnie dwa punkty nad podejmowanym Leganes. Jak wspomniałem Girona jest nielada niespodzianką, a świadczyć o tym może niedawny remis na wyjeździe z Atletico Madryt 1:1 czy wygrana u siebie przed dwoma tygodniami z Athletic Bilbao 2:0. Goście w ostatnim czasie radzą sobie średnio, zdołali wyeliminować Real z pucharu króla, po czym ulegli Sevilli czym pożegnali się z tymi rozgrywkami, piłkarze gości wspominali że jest to dla nich męczący sezon, w ostatnim czasie rozegrali więcej spotkań od gospodarzy bo przeplatały się mecze ligowe z pucharowymi, spodziewam się tutaj zdecydowanej wygranej gospodarzy. Dla odważniejszych proponuję również zakład: Girona + obie drużyny NIE strzelą gola -&gt; Kurs: 4,95 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Malaga - Valencia
Typ: Valencia -1,5 HA
Kurs: 3.90
Bukmacher: LVBet
Analiza: Spotkanie kończące sobotnie zmagania w hiszpańskiej LaLiga, do zamykającej tabelę Malagi przyjeżdżają gracze Valenci, faworytem rzecz jasna są goście, którzy kryzys, który dopadł ich na przełomie stycznia i lutego mam nadzieję, że mają już za sobą i wrócą ponownie na zwycięzką ścieżkę, we wspomnianym okresie przegrali 5 meczy z rzędu, 3 w lidze oraz dwu mecz w Pucharze Króla z Barceloną, w ostatniej kolejce pokonali Levante, natomiast gospodarze nie wygrali meczu od 8 kolejek, w tym czasie tylko dwa razy zremisowali i ponieśli aż 6 porażek i są na &quot;najlepszej drodze&quot; do LaLiga 2. W pierwszym meczu między niby rozgrywanym w Valenci Nietoperze pewnie wygrały 5:0. Jeśli chodzi o absencje to w Maladze nie wystąpi kontuzjowany Perez, a w Valenci nie będą mogli zagrać kontuzjowani Jimenez, Garay i Pereira.
Przewidywane składy na to spotkanie:
Malaga: (4-4-2) Jimenez - Rosales, Hernandez, Miguel, Ricca - Keko, Gonzalez, Iturra, Castro - En-Nesyri, Ideye
Valencia: (4-4-2) Neto - Montoya, Paulista, Vezo, Gaya - Soler, Coquelin, Parejo, Guedes - Mina, Zaza
Jutro liczę na wygraną gości, wydaje mi się, że czysta dwójka powinna wejść bez większych problemów, na potrzeby konkursu podwyższam poprzeczkę i gram z hendi -1,5 czyli, że goście wygrają minimum różnicą 2 goli. Powodzenia.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Godzina 16:15
Spotkanie: Eibar-Barcelona
Typ: over 3.5
Kurs: 2.53
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 24 seria spotkań w Hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Eibaru na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Barcelony. Goście oczywiście są liderem w obecnym sezonie i są w tym meczu stawiani w roli zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów. Pomimo tego iż za kilka dni czeka ich cięzkie spotkanie wyjazdowe do Londynu na potyczkę z zespołem Chelsey, to tutaj spokojnie powinni sobie poradzić ponieważ ich spotkania z zespołem Eibaru zawsze przynosiły sporo bramek dla Blaugrany a do tego Eibar nawet raz nie był w stanie chociażby urwać jeden punkt ekipie przyjezdnych, niezależnie czy grał na swoim stadionie czy było to spotkanie wyjazdowe. W ekipie gości możliwe że nie zobaczymy Dembele oraz Vermaleena, są to te ważniejsze osłabienia, u gospodarzy natomiast nie zagra Jovanović, Leon, Oliveira, Rico, oraz nie wiadomo czy zobaczymy Enricha oraz Rodrigueza. Gospodarze są na 7 pozycji w ligowej klasyfikacji więc na pewno tutaj mogą nawiązać walkę z zespołem przyjezdnych, ale nie liczę iż ugrają na nich jakieś ligowe punkty, stawiam na wynik 1:3 po końcowym gwizdku sędziego, myśle że Barcelona pomimo meczu z Chelseą tutaj nie odpuści i wyjdzie w najmocniejszym zestawieniu.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Girona - Leganes
Typ: over 2.5 gola ✅✅✅
Kurs: 2.65
Bukmacher: 1xbet

Taki kurs na minimum 3 gole w meczu i to jeszcze w lidze hiszpanskiej traktuje jako bardzo dobra okazja na zarobek. W dzisiejszej potyczce spotkaja sie mozna powiedziec ligowi sasiedzi. Girona zajmuje obecnie 10 miejsce zas Leganes 12. Obie ekipy ostatnio nie przekraczaja podanej lini bramkowej dlatego kurs na to wydarzenie mamy az tak wysoki ale uwazam ze tutaj zobaczymy ciekawy pojedynek z duza liczba okazji bramkowych. Girona to druzyna ktora gra fajny dla oka otwarty futbol. Mysle ze tutaj nie bedzie bronienia wyniku bo nie ma takiej potrzeby. Kazda druzyna bedzie chciala tutaj zdobyc komplet punktow. W pierwszym spotkaniu miedzy tymi druzynami padl remis 0:0. Teraz licze ze bedzie zupelnie inaczej. Dla bardziej ostroznych polecam over 2 ajan po kursie 1.90.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie co myślicie o dzisiejszych meczach?. Sam mam po grane win Valencii, która powinna sobie poradzić z bardzo słabą w tym sezonie Malagą. Liczę, że Nietoperze nie zlekceważą rywala i podejdą do tego spotkania na poważnie. Dodam, że goście dziś bez Andreasa, Garaya oraz Kondogbii, a powołania otrzymali Murillo oraz Rodrigo.
Uważał bym dziś na granie zwycięstwa Sevilli. Las Palmas pomimo, że jest w dole tabeli to niewygodny rywal. Nie zapominajmy również, że goście mają w tygodniu ciężki pojedynek w LM z Manchesterem United i myślę, że bardziej skupią się na tym meczu niż aby zagrać dziś na 200%. Chcę dodać, że Sevilla jest w finale Pucharu Króla gdzie zagra z Barceloną. W przypadku zdobycia mistrzostwa przez Barcelonę, Sevilla automatycznie awansuje do europejskich pucharów (eliminacji jak się nie mylę)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Jak dla mnie spora szansa na to że Eibar nie strzeli gola @2,22 fortuna. Wiadomo Eibar w tym sezonie to obok Girony największy pozytywne zaskoczenie w lidze. Graja bardzo dobrze, zwłaszcza na swoim stadionie, ale przecież przyjeżdza do nich Barcelona, ekipa która straciła 11 goli w 23 spotkaniach. Eibar jakimś orłem ofensywy nie jest gdyż wpakował w tym sezonie 32 bramki, więc średnia poniżej 1,5 na mecz. Zdecydowanie warto pograć po takim kursie.
Widze też spore value w overze 2,5 w meczu Espanyol - Villarreal @2,4 fortuna. Najbardziej licze tu na gości którzy w mojej opinii są ekipą lepszą i powinni coś ustrzelić. Oczywiście typ dużo bardziej ryzykowny niż mój pierwszy aczkolwiek niepozbawiony szans. Espanyol na swoim obiekcie potrafi postraszyć rywali, licze na bramki.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Jedyne przemyślenie jakie mam to takie że sędziowie w Laliga otrzymali dyspozycje o walce z pyskowanie piłkarzy więc z automatu +4 kartki w kolejce minimum. Sam pograłem zwycieśtwo Barcelony na kuponie Ako chodź nienawidze grać meczy ekip Eibar.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Eibar strzeli bramkę @1.65 STS
Ja właśnie uważam przeciwnie niż wyżej. Według mnie Eibar technicznie nie ma żadnej presji, bo grają z liderem, a ich priorytetem powinno być, mimo wszystko punktowanie drużyn na niższym poziomie. Co prawda własny stadion, więc będą chcieli wypaść jak najlepiej przed własną publicznością, aczkolwiek chodzi mi o to, że jak przegrają to nikt nie będzie ich linczował, bo przecież Barcelona to główny kandydat do mistrzostwa. Barcelona natomiast będzie grać w tygodniu przeciwko Chelsea w LM na wyjeździe i to już we wtorek, więc ja osobiście oczekuje, że to właśnie LM będzie priorytetem i nastąpią jakieś rotacje w składzie. Oczywiście nie twierdzę, że Eibar zaskoczy, aczkolwiek ja osobiście nie jestem fanem defensywy Blaugrany - fakt, tracą mało bramek, aczkolwiek uważam, że to w głównej mierze przez dominację w środku pola; słabszym drużynom po prostu ciężko jest budować akcje, ale jak już dochodzi do sytuacji, gdzie drużyna potrafi wypracować ze 3-4 100% sytuacje to zazwyczaj jedna jest wykańczana, więc czemu by nie spróbować.
 
zuras-74 0

zuras-74

Użytkownik
Atletico - Athletic over 5,5 kartki
Jak dla mnie bomba! Kurs 2,15 sts Tylko grać! Sedziuje Gonzales Fuertes na 13 sędziowanych meczy 8 razy wyjmował powyżej 5,5 kartek, z czego w 3 ostanich. A jak wiadomo D.Costa i A.Aduriz lubią grać ostro. Czyli 2 kartki juz mamy ???? Pozostałe 4 są też bardzo prawdopodobne.
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Atletico - Athletic over 5,5 kartki
Jak dla mnie bomba! Kurs 2,15 sts Tylko grać! Sedziuje Gonzales Fuertes na 13 sędziowanych meczy 8 razy wyjmował powyżej 5,5 kartek, z czego w 3 ostanich. A jak wiadomo D.Costa i A.Aduriz lubią grać ostro. Czyli 2 kartki juz mamy ???? Pozostałe 4 są też bardzo prawdopodobne.
Aduriz pauzuje za kartki, a występ Costy jest niepewny.
 
zuras-74 0

zuras-74

Użytkownik
No to się nie przygotowałem ???? mimo wszystko po tym kursie warto zaryzykować.....a szybko strzelona bramka jakiejkolwiek z drużyn powinno sprawę ułatwić.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Real Sociedad - Levante
Typ: BTTS
Kurs: 1.67
Bukmacher: Unibet
Kurs nie jest bombowy ale uwazam wielce prawdopodobny. Wystarczy tylko spojrzec na ilosc bramek strzelonych i straconych obu druzyn w ostatnich meczach. Do tego dochodzi fakt ze Levante znajduje sie tuz nad strefa spadkowa i jesli chca sie utrzymac w pierwszej lidze musza po prostu punktowac a co za tym idzie strzelac bramki. Ich gra ostatnio rowniez wyglada calkiem niezle co niestety nie przeklada sie na wyniki. W ostatnim meczu w derbach Valencii przy stanie 1:1 sedzia zabral im prawidlowo zdobyta bramke na 1:2. Stwarzaja sobie naprawde sporo sytuacji i czesc z nich potrafia wykorzystac ale tez calkiem sporo tych bramek traca. Druzyna z San Sebastian w czwartek grala mecz w Lidze Europejskiej z Salzburgiem u siebie ktory zremisowala 2:2. W nastepnym tygodniu czeka ich rewanz przez co mysle ze calych sil w mecz z Levante nie wloza plus moga wiecej minut dostac gracze rezerwowi. Obie druzyny powinny tutaj cos ustrzelic i ja to gram.
 
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Real Sociedad - Levante
Typ: Ilość rzutów rożnych gości - powyżej(3,5)✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
Kurs: 1.85
Bukmacher: totolotek
Przeglądam wczoraj statystyki aby natrafić na jakąś perełkę, a mam równolegle otwarte &quot;podgry&quot; w powyższym meczu -fatum, los, przeznaczenie? Bynajmniej.
Ostatnie pieć meczy w wykonaniu drużyny Levante:
11.02.18 LL Valencia Levante 3 : 1 - rzuty rożne 9
27.01.18 LL La Coruna Levante 2 : 2 - rzuty rożne 7
20.01.18 LL Villarreal Levante 2 : 1 - rzuty rożne 4
07.01.18 LL Barcelona Levante 3 : 0 - rzuty rożne 6
04.01.18 CDR Espanyol Levante 1 : 2 - rzuty rożne 2

W 4 z 5 ostatnich meczów ilość rzutów rożnych drużyny z Walencji na wyjeździe wyniosła co najmniej 4.
Kolejnym argumentem, który spowodował iż zdecydowałem się zagrać ten typ jest miejsce zajmowane przez Levante w &quot;LaLiga&quot; - 17miejsce z jedynie 2 pkt. zapasu nad strefą spadkową.
Prosty &quot;chłop&quot; ze mnie, to se myślę że bronić się tylko nie będą bo muszą walczyć o 3 pkt, a z kim jak nie z 15 drużyną hiszpańskiej ekstraklasy.
Do tego dochodzi fakt że Real Sociedad wyjeżdza aby zagrać w lidze europy z Salzburgiem ( pierwszy mecz u siebie zremisowany 2:2), chociaż szczerze powiem nie wiem jak podchodzą do tych rozgrywek, ale mysle że jakiejś rotacji można się spodziewać - chociaż nikt nie powiedział że zmiennicy położą się i oddadzą mecz bez walki ;).
Mimo wszystko zbierając te wszystkie argumenty do &quot;kupy&quot; ( a w kupie zawsze jest siła :p) uważam że warto po takim kursie zagrać ten typ. POWODZENIA W TYPOWANIU !
„Na początku będą pytać, po co to robisz. Później będą pytać, jak to zrobiłeś.”
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
luki86 3

luki86

Użytkownik
Real Sociedad - Levante over 25,5 fauli @1,85 LVbet
Odnośnie pierwszego dzisiejszego meczu La Liga znalazłem świetny zakład. Zarówno Baskowie jak i Levante znajdują się w dolnych rejonach tabeli, co zawsze powoduje dodatkową agresję w poczynaniach na boisku. Linia jak na hiszpańskie rozgrywki dość niska. Co prawda Sociedad nie bryluje w tym sezonie jeśli chodzi o ilość przewinień jednak w powodzeniu zakładu liczę głównie na przyjezdnych, którzy mają srednią 15 fauli/mecz. Sociedad swoje powinien dołożyć.
I co bardzo istotne w 6 na 7 ostatnich bezpośrednich pojedynków linia została pokryta. Jedynie nie w ostatnim ich starciu, ale tam pewnie Levante wygrało 3:0, więc wtedy pod koniec meczu ciśnienie jest dużo mniejsze, co przekłada się na ilość fauli. W tym meczu nie sądzę aby jedna z drużyn znacznie &quot;odjechała&quot; i liczę na walkę do samego końca a typ może być zaksięgowany już dużo wcześniej.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Real Betis - Real Madryt 3:5
Real Madryt i obie strzelą 2,00 forBet
Real Madryt po zwycięstwie w lidze mistrzów nad PSG 3:1 na pewno jadą na mecz z Betisem na fali i zdecydowanie z lepszymi moralami a jest to naprawdę bardzo ważne w sporcie.
Dziś do obrony wraca D. Carvajal i zastąpi Nacho, który spisuje się dobrze ale nie na boku obrony tylko w środku i pewnie zagra na środku zamiast R. Varane.
T. Kroos narzeka na uraz i nie zagra i myślę, że jest to dobry czas na zagranie systemem 4-4-2 w końcu bez K. Benzemy z przodu. W ataku zagrają C. Ronaldo oraz G. Bale a w pomocy M. Asensio, L. Modric, Casemiro i L. Vazquez - Myślę, że jest to dobre rozwiązanie.
Jeśli chodzi o Betis to w dalszym ciągu brakuje najlepszego strzelca A. Sanabria.
Betis ostatnio 2 zwycięstwa z rzędu bardzo ważne 2:1 z Villarreal i 1:0 z Deportivo.
Ogólnie Betis traci bardzo dużo bramek aż 45 tyle co Real Sociedad i mniej od Las Palmas i Deportivo natomiast u siebie także dużo bramek strzelają bo aż 22 gole na 12 meczów czyli prawie 2 gole na mecz.
Myślę, że Real wygra to spotkanie gdyż w dalszym ciągu muszą wygrywać w lidze aby gonić Valencie i Atletico a i z tyłu rywale także nie śpią...
Atletico Madryt - Athletic Bilbao 2:0
Atletico 1,41 Fortuna

Tutaj króciutko, kurs może nie jest z najwyższej półki ale moim zdaniem dość pewny...
Przede wszystkim to forma Atletico... W końcu złapali dobry rytm, 5 zwycięstw i remis w ostatnich 6 meczach w lidze, w lidze europejskiej wysokie zwycięstwo 4:1 nad Kopenhagą na wyjeździe a Bilbao gra dla mnie tragicznie... dopiero 14 pozycja w lidze.
Dodatkowo dziś w Bilbao nie zagrają - A. Aduriz, R. Garcia, I. Muniain, M. Balenziaga i I. Undabarrena natomiast w Atletico nie zobaczymy D. Costy i N. Gaitan.
Moim zdaniem 3 punkty dla Atleti to obowiązek...
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Espanyol Villarreal under 2,5 1.61 fortuna

Argumentow żeby zagrać ten typ mam kilka glowny to zmęczenie gości spowodowane meczem LE to Espanyol będzie prowadził grę. Obie ekipy w średniej formie ale to gracze z Katalonii są w tym wypadku bliżej strefy spadkowej. Bilans gier gospodarzy w ostatnich 5 meczach u siebie 3:6 a gości na wyjazdach 5:5. Nastawiam się na minimum zaangażowania sił że strony Villarreal i nieudolna grę Espanyol.
 
zuras-74 0

zuras-74

Użytkownik
Atletico - Athletic over 5,5 kartki
Jak dla mnie bomba! Kurs 2,15 sts Tylko grać! Sedziuje Gonzales Fuertes na 13 sędziowanych meczy 8 razy wyjmował powyżej 5,5 kartek, z czego w 3 ostanich. A jak wiadomo D.Costa i A.Aduriz lubią grać ostro. Czyli 2 kartki juz mamy ???? Pozostałe 4 są też bardzo prawdopodobne.
Stronka www.futbolfantasy.com podała,że arbitrem mial być Gonzales Fuertes, który lubi szastać kartkami, tymczasem sędziuje Gonzales Gonzales...który jest raczej oszczędny w tym temacie. Stąd ten wysoki kurs ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie dziś ostatnie spotkanie 24. kolejki. Getafe podejmować będzie Celtę. Jakieś propozycje?.
 
zuras-74 0

zuras-74

Użytkownik
Celta....jedna z moich ulubionych drużyn. Wszystkie moje typy w tym meczu skłaniają się wlaśnie w ich stronę.
Celta wygra przynajmniej jedną połowe 1,90 sts
Uważam, że z Aspasem i Gomezem jest to co najmniej prawdopodobne
over 5,5 kartki 1,75 sts
oba zespoły lubią ostrą grę, ponadto Celta do miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach traci zaledwie 6 oczek. Więc i motywacja jest.
over 2,5 gola 2,05 sts
Celta sporo strzela, ale tez i traci.Ostatnie 3 mecze z Espanolem 2:2, z Alaves 1:2, z Betisem 3:2
ja gram ????
No i na wariata sztywna 2-ka! Co prawda Getafe ostatnio wywiozła remis z Barcelony, ale kazda seria sie kiedys konczy. Ostatni przegrany mecz 6.01 w derbach Madrytu z Atletico A ostatni przegrany mecz na wlasnym stadionie 14.10.2016!!! rownież derby z Realem.
Celta wygra 2,79 sts
To tyle z mojej strony ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom