>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka LOTTO Ekstraklasy (23.02-25.02.2018)

Status
Zamknięty.
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Jagiellonia - Lechia
Over 2,5 gola @1,88 Fortuna ✅ ✅

Osobiście chętnie oglądnę to spotkanie. Myślę że będzie ono ciekawe ale też wyrównane. Ze strony gospodarzy - Jagiellonia czyli wicelider tabeli, 2 pkt straty do Legii i dzisiaj w przypadku zwycięstwa na kilkanaście godzin wskoczy na fotel lidera. W Białymstoku zawitają dzisiaj piłkarze Lechii Gdańsk, aktualnie zajmującej pozycję 12. Drużyna z Gdańska mimo zmiany trenera na Adama Owena nadal notuje słabe, a nawet bardzo słabe wyniki. Nie wygrali już od 5 spotkań w lidze. Po przerwie zanotowali remis z Wisłą i porażkę z Piastem (obydwa mecze u siebie). Jaga natomiast u siebie od kilku spotkań już nie przegrała. W Lechii nadal nie funkcjonuje wszystko tak jak powinno i to widać bardzo wyraźnie, w ofensywie niby jest siła ale póki co tego nie widać, defensywa popełnia dużo błędów, a Kuciak w bramce nie pomaga, mimo jego doświadczenia i umiejętności. W drużynie z Białegostoku defensywa wygląda na prawdę solidnie, w porównaniu z Lechią, a i w ofensywie jest potencjał. Mi bardzo podoba się gra Pospisila, dostawał on szansę już przed przerwą ale było to zbyt mało czasu żeby się pokazać w 100% a mimo to grał przyzwoicie. Po przerwie zimowej Pospisil zagrał obydwa mecze całe, strzelił w tych 2 meczach po golu i cieszę się że wychodzi on w podstawowej jedenastce bo na prawdę lubię oglądać jego grę. Prócz tego jest jeszcze Novikovas, który też fajnie gra i myślę że on pokaże jeszcze swój potencjał w najbliższych meczach. Nie zapominajmy jednak że w bramce Jagi jest Pawełek, już ostatnio był nie pewny. Przy takich graczach w ofensywie Lechii jak Flavio czy Marco Paixao będzie musiał uważać jeszcze bardziej, Peszko też potrafi się urwać obrońcom i ugrać ładną akcję, ale póki co gra słabo i widzę u niego brak formy. W Jadze z tego co czytałem nie zagra dziś Bartek Kwiecień a więc zawodnik podstawowego składu. W meczach między tymi zespołami ostatnie potyczki były overowe, a ostatnie spotkanie skończyło się nawet wynikiem 3:3.
KE ✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
powyżej 32,5 fauli @ 1,8 ✅ 33
Totolotek
Arka więcej żółtych kartek @ 2,0 ✅ 2-4
STS
Mecz &quot;przyjaźni&quot; na trybunach ale już niekoniecznie na boisku.
Obie ekipy z identycznym dorobkiem, po 32pkt. Wygrana w tym meczu może bardzo przybliżyć do gry w górnej połówce tabeli a więc spokojnego grania do końca sezonu.
Na razie po 2 kolejkach wiosennych gospodarze bez punktu (2-3 z Legią i 0-2 z Wisłą P.), goście z zaledwie 1 punktem (0-0 Lech, 2-3 Wisła K.).
Także dzisiaj ważny mecz dla jednych jak i drugich i szansa na wygranie w końcu pierwszego meczu w nowym roku. Jeżeli chodzi o wynik to ciężko wskazać tu faworyta i z tego powodu wybieram ponownie typ na ilość fauli, zapowiada się zacięty mecz z dużą ilością walki na boisku. Statystyki też temu typowi sprzyjają bo jak wiadomo Arkowcy nie mają sobie równych w lidze jeżeli chodzi o przewinienia, do tej pory nazbierali ich już 447 (śr 19,43), gospodarze zdecydowanie gorzej wypadają w tej statystyce bo na ich koncie widnieje ledwie 316 fauli (śr 13,73) ale jak wspomniałem jest to bardzo ważny mecz w kontekście gry w górnej lub dolnej połówce tabeli (albo spokojne granie, ewentualnie puchary - albo granie o utrzymanie).
Statystyki z bezpośrednich starć tych ekip też wyglądają obiecująco, ostatnie 4 spotkania w Ekstraklasie od powrotu Gdynian wyglądają następująco:
faule / kartki / * mecze w Lubinie
21 - 16 / 3 - 1
*20 - 24 / 0 - 4
*10 - 13 / 1 -4
15 - 19 / 2 - 1
jak widać w każdym meczu to zawodnicy Arki łapią tych kartek więcej i dzisiaj liczę, że będzie podobnie.
KE ✅
180
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Jakub Mares strzeli @ 2,80⛔
Zagłębie strzeli powyżej 1,5 gola @ 2,28 LVBET⛔


Spotkanie inaugurujące 24 kolejkę Lotto Ekstraklasy. Mimo dwóch porażek na początku rundy wiosennej, nie uważam żeby Zagłębie było tak słabe jak wyniki. Owszem na wyjeździe w Płocku nie wyglądali najlepiej i zasłużenie przegrali 2:0 po dwóch golach Kante, ale co tutaj kluczowe u siebie z Legią zagrali na prawdę bardzo dobrze. Po tym co Legia zrobiła ze Śląskiem widać jak duży opór postawiło Legii Zagłębie. Same przygotowania nie wskazywały na tak słaby wynik punktowy na wiosnę. Owszem odeszli Świerczok i Jach, ale reszta zespołu została i w przygotowaniach wyglądało to bardzo dobrze. Widać było że Mariusz ma swój pomysł na ten zespół i wydawało się że powinni zakończyć sezon w górnej części tabeli. Według mnie pokłosie tego zobaczymy dziś w Lubinie. To będzie już Zagłębie poukładane od tyłu i grające w piłkę a nie tylko biegające za nią. Bardzo dobry napastnik jak na Polskie warunki Jakub Mares moim zdaniem dziś przynajmniej raz strzeli Arce, bo że Zagłębie będzie strzelać nie mam co do tego wątpliwości.
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Jagiellonia lub remis i poniżej 3,5 @ 1,65 LVBET⛔


Drugie piątkowe spotkanie wydaje się być ciekawszym. W zeszłym sezonie oba zespoły walczyły o tytuł Mistrza Polski. W tym sezonie jednak bliżej Lechii strefy spadkowej niż górnej ósemki. Jaga natomiast radzi sobie nadspodziewanie dobrze. Po odejściu Cernycha, wcześniej Vasilieva cięzko sobie było wyobrazić tak dobrze grającą Jagę. Oba mecze na wiosnę Białostoczanie wygrali i pewnie zmierzają kolejny sezon z rzędu po grę w eliminacjach Ligi Europy. Lechia trochę rozbita. Problemy z atmosferą w drużynie, kontuzjami i teraz jeszcze zerwane więzadła Rafała Wolskiego. O ile Lechia bardzo słabo wygląda w ofensywie, tak nie ma wielkiej tragedii od tyłu. W obu meczach padły wyniki poniżej 2,5 gola, tutaj spróbuję jeszcze bardziej bezpieczny wariant. Tym bardziej że wydaje mi się że Jagiellonia będzie stroną dominującą i mecz będzie wyglądał podobnie jak przed tygodniem, czyli objęcie prowadzenia i spokojne dowiezienie go do końca meczu, bez ryzyka.
KE ⛔ 300
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
A co myślicie o podłożeniu się Arki? Jeszcze nie oddała miedziowym 3 pkt z zeszłego sezonu co dało jej utrzymanie, a w świecie futbolu nie raz takie wymianki się zdarzały. Takie luźne rozkminki..
Daję zatem
Zagłębie -1 3,55 fortuna
Zagłębie +2,5 gola 4,15 fortuna
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk STRZELI OSTATNIEGO GOLA TYP: Jagiellonia Białystok ✅1,6 forBET KE
W gdańsku dramat tak jak pisałem przed 1 kolejka zamiast pucharów moze byc spadek bardzo trudny wyjazd forma kiepska Jaga bardzo skuteczna konsekwentna w swoim graniu spokojnie wygrywa zdobywa pkt u siebie bardzo mocna pewna taka twierdza. Odchodzą kluczowe postacie w ekipie Mamrota a tego na boisku nie widać Lechia to napewno wielkie rozczarowanie jest tam bardzo nerwowo biało- zieloni w defensywie popełniają bardzo dużo błędów, a Kuciak to juz nie ten sam goli co Legii . Każdy inny wynik poza winem Jagi będzie niespodzianka myślę ze od początku Jaga zdominuje Lechię będą grali duzo akcji jeden na jeden na skrzydlaci wymuszać błędy i presje na słabo grających w obronie Lechitów o ile w ataku ma kto strzelać bracia Paixio i jeśli Lechia strzeli to myślę ze tylko spotęguje ataki gospodarzy co przekuje sie na ich bramki.Lechia jest mentalnie rozbita.
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Pytanie do tych, którzy dziś obstawiają Jagę : czy widzieliście jak niekorzystny bilans w spotkaniach z Lechią ma Jagiellonia ? ostatni raz z nimi wygrali w czerwcu 2015r. A od tego czasu same przegrane i remisy.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
popaczy se
Jagiellonia - Lechia x2 2.00 bet365
Czym byłaby nasza liga bez niespodzianek, które są wszechobecne w ekstraklasie? Z jednej strony intuicyjnie chce się postawić na gospodarzy po bardzo fajnym kursie, gdyż są w niezłej formie, a Gdańszczanie w beznadziejnej. Dodatkowo Jaga gra u siebie. Na papierze nie wygląda to źle w tej Lechii, więc nie długo po spadku formy, nadejdzie wzwyżka. W tamtym sezonie do końca walczyli o mistrzostwo, teraz dołek... zastanawiające. Bukmacherska intuicja podpowiada, że może być psikus, zresztą tak jak zwykle w polskiej lidze... a potem zdziwienie, bo jest nie tak jak logika nakazywała, hehe.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Miałem nic nie pisać po meczu Zagłębie - Arka, ale chyba skrobnę kilka zdań. Byłem, zamarzłem i wróciłem, o tym meczu nie można powiedzieć choćby jednego pozytywu, ogólnie napisać o grze Zagłębia, że to żenada to tak jakbym napisał komplement, dawno nie widziałem ich w tak kompromitującej formie, zero pomysłu na grę, wszystko wolno, zero taktyki, za Lewandowskiego obok ławki postawiliby baner z jego podobizną to nikt by nie zauważył, że nie było go na meczu, zero reakcji z ławki, zero zmiany taktyki w czasie meczu, został trenerem po układach i chyba lepiej dla niego jakby sam się podał do dymisji, bo wśród kibiców na pewno nie ma wielu fanów, nie wiem co robili podczas przygotowań, ale formy na pewno nie złapali. Z tą formą może dziwnie to zabrzmi, ale nie pozostanie nic poza walką o utrzymanie, walka o Top 8 to szczyt marzeń. Zobaczyć dzisiejszy mecz na żywo to była kara, było może z 2 tysiące ludzi i na więcej z tą gra nie ma co liczyć, wstyd na cała Polskę. Więcej nie będę pisał, bo jestem delikatnie mówiąc wq**y po tym co zobaczyłem dzisiaj, najgorsze, że perspektyw żadnych nie widać.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Miałem nic nie pisać po meczu Zagłębie - Arka, ale chyba skrobnę kilka zdań. Byłem, zamarzłem i wróciłem, o tym meczu nie można powiedzieć choćby jednego pozytywu, ogólnie napisać o grze Zagłębia, że to żenada to tak jakbym napisał komplement, dawno nie widziałem ich w tak kompromitującej formie, zero pomysłu na grę, wszystko wolno, zero taktyki, za Lewandowskiego obok ławki postawiliby baner z jego podobizną to nikt by nie zauważył, że nie było go na meczu, zero reakcji z ławki, zero zmiany taktyki w czasie meczu, został trenerem po układach i chyba lepiej dla niego jakby sam się podał do dymisji, bo wśród kibiców na pewno nie ma wielu fanów, nie wiem co robili podczas przygotowań, ale formy na pewno nie złapali. Z tą formą może dziwnie to zabrzmi, ale nie pozostanie nic poza walką o utrzymanie, walka o Top 8 to szczyt marzeń. Zobaczyć dzisiejszy mecz na żywo to była kara, było może z 2 tysiące ludzi i na więcej z tą gra nie ma co liczyć, wstyd na cała Polskę. Więcej nie będę pisał, bo jestem delikatnie mówiąc wq**y po tym co zobaczyłem dzisiaj, najgorsze, że perspektyw żadnych nie widać.
Moim zdaniem to wszystko się bierze jak zresztą sam zaznaczyłeś od trenera. Wymiana Stokowca na Lewandowskiego to jest żart, o ile zwolnienie Stokowca było ruchem w miarę zrozumiałym o tyle postawienie na Lewandowskiego, zostawię w milczeniu, dla mnie to będzie kolejny trener do zwolnienia (może jeszcze nie teraz), ale Zagłębie w TOP8 jakoś nie bardzo z tą formą.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Moim zdaniem to wszystko się bierze jak zresztą sam zaznaczyłeś od trenera. Wymiana Stokowca na Lewandowskiego to jest żart, o ile zwolnienie Stokowca było ruchem w miarę zrozumiałym o tyle postawienie na Lewandowskiego, zostawię w milczeniu, dla mnie to będzie kolejny trener do zwolnienia (może jeszcze nie teraz), ale Zagłębie w TOP8 jakoś nie bardzo z tą formą.
Dokładnie, o ile na początku byłem za daniem mu szansy tak teraz im prędzej wymienią go na trenera &quot;z jajem&quot; tym lepiej, sytuacja blizniaczo wygląda jak w Śląsku, zero pomysłu na poprawę wizerunku i poprawy gry. W Zagłębiu musi być trener, który będzie trzymał szatnię, jego widać nikt nie traktuje poważnie, a on jak było do przewidzenia nie ma pojęcia o trenerce, to że zrobił kurs, żeby być trenerem nie mianuje go na pewno do prowadzenia drużyny w Lotto Ekstraklasie. Szkoda gadać, najbardziej w tym wszystkim szkoda kibiców, osobiście chodzę na Zagłębie od 25 lat, różne szopki już widziałem, ale to co było dzisiaj pozostawię bez komenatrza, bo żadne cenzuralne słowo nie ciśnie się na usta...
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Miałem nic nie pisać po meczu Zagłębie - Arka, ale chyba skrobnę kilka zdań. Byłem, zamarzłem i wróciłem, o tym meczu nie można powiedzieć choćby jednego pozytywu, ogólnie napisać o grze Zagłębia, że to żenada to tak jakbym napisał komplement, dawno nie widziałem ich w tak kompromitującej formie, zero pomysłu na grę, wszystko wolno, zero taktyki, za Lewandowskiego obok ławki postawiliby baner z jego podobizną to nikt by nie zauważył, że nie było go na meczu, zero reakcji z ławki, zero zmiany taktyki w czasie meczu, został trenerem po układach i chyba lepiej dla niego jakby sam się podał do dymisji, bo wśród kibiców na pewno nie ma wielu fanów, nie wiem co robili podczas przygotowań, ale formy na pewno nie złapali. Z tą formą może dziwnie to zabrzmi, ale nie pozostanie nic poza walką o utrzymanie, walka o Top 8 to szczyt marzeń. Zobaczyć dzisiejszy mecz na żywo to była kara, było może z 2 tysiące ludzi i na więcej z tą gra nie ma co liczyć, wstyd na cała Polskę. Więcej nie będę pisał, bo jestem delikatnie mówiąc wq**y po tym co zobaczyłem dzisiaj, najgorsze, że perspektyw żadnych nie widać.
Ja na szczęście miałem okazję oglądać to spotkanie w tv ;). I zgadzam się z Tobą co do oceny.
Poziom meczu tragedia, tyle błędów, niedokładności, zero pomysłu na grę. Miedziowy &quot;Figo&quot; i te jego stałe fragmenty-tragedia, naprawdę nie ma tam nikogo innego kto mógł by to zagrywać lepiej. Ogólnie to Zagłębie robiło trochę wiatru ale nic z tego nie wyszło a Arka to chyba turystycznie przyjechała.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Legia @ 2,02 Pinnbet

Po tym kursie biorę w ciemno. Nie będę się doszukiwał tutaj nie wiadomo czego, bo ten kurs jest piękny, może aż za piękny ???? W poprzednim sezonie było 1,90, a Legia grała znacznie słabiej moim zdaniem. Cracovia to jest zbieranina taka. Nie potrafię tutaj przedstawić logicznych argumentów jakiś za nimi, nawet żebym się bardzo starał. Zapaść formy Legii czy jakiś mega fart to generalnie może tutaj pozbawić Legie punktów. Nie bardzo chce mi się w to wierzyć oczywiście. Cracovia nie ma się kim przeciwstawić. Rakels, Piątek, Covilo i co dalej ? Same odpady praktycznie, zespół bez potencjału , bez pomysłu kompletnie. Mają Probierza na ławce ale on tam nie ma z czego wykrzesać. Ze Śląskiem 3 punkty podarował im Pawelec w końcówce, w Białymstoku pokazali całkowitą impotencję w ataku. Legia przyjeżdża w gazie. Popełniają błędy w obronie ale za to w ataku są w stanie władować więcej niż stracą. Legia ma teraz kim grać, jest komu pociągnąć to, jak z ławy wchodzi Kucharczyk czy Rado to widać, że jest w końcu jakaś rywalizacja. Na naszą ligę te transfery wyglądają dobrze, a już nie mówię na tle Cracovii. Eduardo, Remy, Antolić, Vesović, Philipps. Niezgoda z Finem ładują bramy aż miło i dodajmy do tego jeszcze, że Cracovia z Legią po prostu nie potrafi grać. Nawet jak mieli ten sezon, co byli w czołówce i załapali się na puchary to dostawali łomot.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław vs Górnik Zabrze
Over 2.5 @ 1.75
Over 3.5 @ 2.80
forbet

Ok lece już na niedzielne spotkanie.
Nie mam pomysłu na faworyta, gdyby nie było zmiany trenera - faworytem dla mnie Górnik, teraz 50 na 50, ale do rzeczy. Gramy bramki z tego względu, że dziurawa obrona Śląska będzie musiała sobie poradzić z doskonale grającym z przodu Górnikiem - Kurzawa, Angulo grają bardzo dobrze, ostatnio 3 bramki to też nie przypadek.
W Śląsku zmiany, Pawłowski wraca na ławkę, ale czy przez tydzień uleczy tą drużynę ? Śmiem wątpić, nie przywróci Celebana do formy, podobnie Pawelca, dalej będą kwiatki w obronie, na obronie Rieder z Celebanem są mało zwrotni, a to przy prostopadłych piłkach Kurzawy czy innych graczy może się okazać zabójczą bronią, dwie piłki, dwie bramki i po zawodach.
W Śląsku wraca Piech po pauzie za kartki, wraca Robak, nie zagra Kosecki, ale to jakąś wielką stratą nie jest , uważam, że każdąz ekip stać tutaj na zdobycie bramki, a jak mówię wynik typu 2:2 lub nawet 3:2 w którąś stronę jest możliwy.
poprzednie spotkanie to 2:2, podobnego rezultatu spodziewam się jutro.
Tym razem bez składów, Śląsk nie wiadomo jak wyjdzie, Pawłowski powiedział, że będzie dążyłdo ustawienia 4-3-3, dlatego ciężko wywnioskować co wymyśli.
KE ⛔ 200
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ja na szczęście miałem okazję oglądać to spotkanie w tv ;). I zgadzam się z Tobą co do oceny.
Poziom meczu tragedia, tyle błędów, niedokładności, zero pomysłu na grę. Miedziowy &quot;Figo&quot; i te jego stałe fragmenty-tragedia, naprawdę nie ma tam nikogo innego kto mógł by to zagrywać lepiej. Ogólnie to Zagłębie robiło trochę wiatru ale nic z tego nie wyszło a Arka to chyba turystycznie przyjechała.
Dokładnie,według mnie Starzyński i Pawłowski najsłabsi na boisku, na Figo aż żal było patrzyć, a ten strzał do pustej bramki zostawię bez komentarza, dla mnie jako kibica -&gt; czarny piątek.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Waldi1979 no nie mały pozytyw fajny stały fragment na 1-0 z minimalnego spalonego po varze :p a tak to mecz przyjaźni chyba taka delikatna...nikt nikomu nie chcial zrobi krzywdy to znaczy 1 polowa dla słabego zaglebia w 2 ruszyła zaskoczona chyba Arka postawa tak słaba gospodarzy ale jakości za duzo nie było i pepe-Figo fago bez formy katastrofa to i 3 tys ludzi ja wiem nie ma pogody moze drogie bilety ale...to jest poziom lekko podwórkowy...
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Wisła Płock 24.02.2018. godz. 18:00 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.96 / Buk: 1xbet /

W drugim Sobotnim spotkaniu Ekstraklasy zdecydowanie idę w stronę bramek, spotykają się dwie ekipy które mają pomysł na swoją grę i widać formę do zdobywania bramek. Zresztą wystarczy popatrzeć na ostatnie pięć spotkań obu ekip nie licząc wczorajszego meczu Jagi to są to dwie najskuteczniejsze ekipy w lidze, widać ogromny progres w grze ofensywnej.
Pogoń zamyka ligową stawkę ale jak pisałem przed tygodniem z taką grę to dla mnie nie jest kandydat do spadku, wiele zmieniło się w tej ekipie na plus. Zaczęli więcej biegać, lepiej wyglądają fizycznie, a to sprawia że grają odważnie i potrafią naprawdę oddawać wiele strzałów i tworzyć sporo sytuacji, nawet ta porażka z Lechem nie była złym meczem. Taki zespół chce też dziś trener oglądać który będzie robił swoje, czyli grał szybko i do przodu i to nie jest problem zlanie Sandecji 4:1, zwycięstwo z mega defensywną Arką 1:0, remisy z Zagłębiem 3:3 oraz Piastem 2:2 czyli sporo tych bramek ale też swoje problemy są w defensywie przy szybkim, konkretnym rywalu w ofensywie a taki zespołem jest ekipa z Płocka, dodatkowo problemem na dziś jest pauza kapitana i stopera Fojuta oraz kontuzja Murawskiego, czyli dwójka najbardziej doświadczonych graczy. Do tego nie zdolny do gry będzie kolejny defensor David Niepsuj to jeszcze zmniejsza pola manewru w tej formacji.
Płock trzeba przyznać że trochę zaskakuje, złapali świetny rytm w swojej grze, szczególnie zaczęli imponować w ataku to już zaczęło się końcem roku 2017 gdzie ograli i to na wyjeździe Wisłę Kraków 0:1 oraz Legie w Warszawie 0:2. Bardzo szybko potrafią przechodzić z defensywy do ataku a patrząc na starta po przerwie jeszcze poprawili aspekty w ofensywie 4:2 z Górnikiem oraz 2:0 z Zagłębiem. Kante w tych dwóch meczach strzelił więcej bramek niż w poprzednich 15 spotkaniach, furorę robią Michalak i Szymański czego dowodem jest to że bacznie ich obserwuje trener Nawałka. Jest doświadczanie jest młodość jest po prostu pomysł na grę i tego też dziś nie zabraknie, Płock nie przyjechał tutaj się bronić.
KE ✅ 96
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Cracovia - Legia Warszawa 24.02.2018. godz. 20:30 ⛔
Typ: over 1.5 bramki Legia Warszawa / Kurs: 1.91 / Buk: 1xbet /

Dla mnie nie zrozumiałe te kursy ale jak tak dają to trzeba grać. Cracovia od początku sezonu nic nie gra i nic nie pokazała w tych dwóch pierwszy meczach, ogranie Śląska z Urbanem na ławce w takie dyspozycji to nie jest żaden sukces. Ja nie widzę w tej ich grze progresu, dawano czas Probierzowi ale czy ktoś widzie diametralną różnicę w ich grze i czy robią postępy ja tego nie widzę po prostu. Potrafią utrzymywać się przy piłce ale z tego jest mało sytuacji i pomysłu, i w każdym meczu nawet wydają się że mecz jest pod kontrolą defensywa daje prezenty tak było min. z Wisła Kraków tutaj, które pięknie punktowała ich błędy. Inaczej to widzę w Legii która robi progres z każdym meczem te transfery wreszcie wyglądają przynajmniej na razie na trafione. Tak jak przypuszczałem największe progres zrobili w ataku nie jest to jakaś wybitna gra jeszcze ale są do bólu skuteczni, trener ma wreszcie większe pole manewru i ma zawodników w formie – Niezgoda, Kasper, jest Radovic który po kontuzji jeszcze nie jest w top formie ale to zawodnik potrafiący dać przewagę w jednej akcji. Nowe nabytki coraz lepiej się rozumieją a to rozklepanie defensywy Śląsk było świetne tak ma grać Legia. Mistrz Polski robi progres w swojej grze na ostatnie 9 spotkań stracili punkty tylko raz remisując 3:3 i też tylko raz strzelili jedną bramkę tak więc ten kurs dla mnie promocja to 2.5 bramki po kursie 4.0 to też trzeba pograć.
KE ⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom