>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

24. kolejka LOTTO Ekstraklasy (23.02-25.02.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pogoń - Wisła
powyżej 2,5 gola @1,85
forBET ✅
obie strzelą @1,75 forBET ✅
W tym meczu widzę bramki, Wisła ostatnio w super formie na ostatnie 6 meczy wygrała aż 5 i jedno zremisowała, ostatnia jej porażka miała miejsce pod koniec listopada, Pogoń też ostatnio złapala wiatr w żagle i nadal jest w walce o utrzymanie, co jeszcze w połowie rundy jesiennej wydawało się niemożliwe, tymczasem po porażce z Jagą 1 grudnia zanotowala serię 4 meczy bez porażki, z których 3 wygrała i jedno zremisowała, w ostatniej kolejce dość pechowo przegrała w Poznaniu z Lechem. Faworytem według buków są gospodarze, ale w tym meczu może paść praktycznie każdy wynik, więc nie zaryzykuję i nie będę typował zwycięzcy tego pojedynku, tylko patrząc na ostatnią formę obu drużyn idę w stronę bramek, myślę, że kilka ich zobaczymy w Szczecinie i to z obu stron. Bezpośrednie H2H może nie za bardzo za tym przemawia, bo na ostatnie 3 mecze w Ekstraklasie tylko raz padł over 2,5 gola, natomiast BTS był w 2 meczach, jednak zaryzykuję i zagram to co podałem powyżej.
KE ✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
typ 2X kurs 1.88
oraz
over 2.5 bramek kurs 1.90
Bukmacher Totolotek​
Wisła jak na razie rewelacja rundy wiosennej. Gra naprawdę bardzo miłą dla oka piłkę. Jedzie do Szczecina na trudny teren. Dużo się mówi że trener Pogoni ma w tym meczu rotować składem. Zobaczymy jak to przełoży się na wynik tego meczu. W tym meczu zabraknie zawodników doświadczonych w Pogoni m.in Jarosława Fojuta oraz Rafała Murawskiego. Ostatnie wynik Nafciarzy to wygrana z Górnikiem i Zagłębiem ,natomiast zespół z Szczecina przegrał z Lechem i wygrał wysoko u siebie z beniaminkiem z Nowego Sącza. Myślę ,że tutaj będzie sporo bramek ,ale jak widzimy Wisła ma o co grać ponieważ Europejskie Puchary są na wyciągniecie ręki. Pogoń jeśli myśli o utrzymaniu musi także wygrywać przede wszystkim mecze u siebie. Pozdrawiam trzymajcie się.
KE ⛔ 100
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Korona-LECH Wynik 1:2 kurs 8 Fortuna Powyzej 2,5 gola kurs 1.85 Fortuna Ofensywna gra Korony może pomóc Lechowi budować akcje i do maksimum wykorzystywać kontry. Kolejorz nie lubi burzyć murów, przebijać się przez defensywę rywali, a także nie potrafi grać w ataku pozycyjnym, kiedy przeciwnik broni się całym zespołem. W niedzielę kielczanie zagrają inaczej niż choćby Arka, zagrają o zwycięstwo, dlatego jeśli poznaniacy spiszą się w obronie tak samo dobrze, jak w meczach z Arką czy Pogonią wówczas będą mieli spore szanse na zwycięstwo. Każda passa kiedyś się kończy i ta wyjazdowa 9 gier bez wygranej również prędzej czy później dobiegnie końca. Stawiamy na jednobramkowy triumf Kolejorza po wyrównanej grze.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Cracovia Kraków - Legia Warszawa
Typ:
Legia ⛔
Kurs: 2,02
W Krakowie pewnie mają niemały ból głowy jak zagrać, by zdobyć komplet punktów. Oglądałem dwa mecze Cracovii i dwa razy się męczyłem grą Pasów. Liczyłem na coś więcej po przerwie, w aspekcie ofensywnym bo defensywnie grają przeciętnie. Ta wygrana ze Śląskiem dała prognostyk na przyszłość, jednak porażka z Jagą przekonała mnie o słabości Cracovii. Szkoda, bo wiązałem duże nadzieje z Probierzem ale jednak chyba zakotwiczą w dolnej 8. Plusem na dzisiejsze spotkanie to skrócenie kary na zamknięcie stadionu. Minusem natomiast jest temperatura w całej Polsce oraz bojkot kibiców/ultrasów Cracovii.
Legia pokazała siłę w meczu ze Śląskiem i wydaje się dziś być faworytem meczu. Już nie będę pisał jak dobrze gra drużyna ze stolicy, dzisiaj jedynie mogą mieć problem z autobusem Cracovii. Nie sądzę, że Pasy pójdą w otwartą grę z Legionistami więc możliwe mało bramek. Śmiałem się w meczu ze Śląskiem po żółtej kartce dla Dityatev, że to będzie najmocniejsze wzmocnienie przed Jagą. Dziś duża szansa, że znów wejdzie za Helika.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
typ 2X kurs 1.88
oraz
over 3.5 bramek kurs 2.85
Bukmacher Totolotek​
Wisła jak na razie rewelacja rundy wiosennej. Gra naprawdę bardzo miłą dla oka piłkę. Jedzie do Szczecina na trudny teren. Dużo się mówi że trener Pogoni ma w tym meczu rotować składem. Zobaczymy jak to przełoży się na wynik tego meczu. W tym meczu zabraknie zawodników doświadczonych w Pogoni m.in Jarosława Fojuta oraz Rafała Murawskiego. Ostatnie wynik Nafciarzy to wygrana z Górnikiem i Zagłębiem ,natomiast zespół z Szczecina przegrał z Lechem i wygrał wysoko u siebie z beniaminkiem z Nowego Sącza. Myślę ,że tutaj będzie sporo bramek ,ale jak widzimy Wisła ma o co grać ponieważ Europejskie Puchary są na wyciągniecie ręki. Pogoń jeśli myśli o utrzymaniu musi także wygrywać przede wszystkim mecze u siebie. Pozdrawiam trzymajcie się.
A tak szczerze, po co Wiśle puchary??Przecież to im finansowo sie nie opłaci a i dla piłkarzy to tez przedsezonowy niepotrzebny wysiłek i podróż na koniec Europy. O pucharach to moga myślec Lech czy Legia. To chyba słaby argument, ze puchary na wyciągnięcie ręki dla takiej ekipy jak Płock.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał-&gt;Brajan82
A tak szczerze, po co Wiśle puchary??Przecież to im finansowo sie nie opłaci a i dla piłkarzy to tez przedsezonowy niepotrzebny wysiłek i podróż na koniec Europy. O pucharach to moga myślec Lech czy Legia. To chyba słaby argument, ze puchary na wyciągnięcie ręki dla takiej ekipy jak Płock.
Póki szanse są będą walczyć do końca. Gra o możliwość gry w Europejskich Pucharach dodaje dodatkowy smaczek. Wiadomo szanse są ,ale tak jak pisałem póki szansa jest a to motywuję piłkarzy do większej pracy. Do Górnika tracą zaledwie 3 pkt więc mają o co grać ,natomiast do czołówki 4 pkt więc spokojnie ja by tutaj ich nie skreślał. Pozdrawiam trzymaj się.
 
M 0

maciek15

Użytkownik
Co Ty bredzisz to po co grają? Po co petrochemia pompuje w nich pieniądze ? Dla mnie dziś BTS/2 kurs prawie 6
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Co Ty bredzisz to po co grają? Po co petrochemia pompuje w nich pieniądze ? Dla mnie dziś BTS/2 kurs prawie 6
Ty naprawdę sądzisz, ze piłkarze prawie zarzynają sie aby wygrywać i grać w pucharach?? Przecież to ich normalna praca. Większość kopaczy w ligowych średniakach chce normalnie grać, zarobić hajs, uniknąć kontuzji i nie spaść z ligi.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ty naprawdę sądzisz, ze piłkarze prawie zarzynają sie aby wygrywać i grać w pucharach?? Przecież to ich normalna praca. Większość kopaczy w ligowych średniakach chce normalnie grać, zarobić hajs, uniknąć kontuzji i nie spaść z ligi.
Tak tylko myślą amatorzy, mający amatorską mentalność np. 3, 4 ligowi, to jest ekstraklasa, tu nie tylko gra się po to żeby grać tylko zdobywać trofea, myślisz że taki Furman ktory gral w Lique 1, moze w cudzyslowiu gral bo przewaznie lawe, przyszedl do Płocka żeby tylko kopać sobie od tak? Tak samo reszta, dla takiego klubu jak Wisła Płock liga europy to ogromny zastrzyk gotówki, wie o tym Brzęczek a i wlasciciele, fakt ekstraklapa to niski poziom w europie ale to nie liga ogórkowa jak 2, 3, czy 4 pl, kto się dostanie do ekstrklasy za same prawa telewizyjne ma ogromna forse a puchary to juz wisienka na torcie, lub a,la hajto truskawka jak kto woli
 
uzytkownik-24118 2,1K
A co myślicie o typie na Sandecję?
OK, nie wygrali w Ekstraklasie od bardzo dawna, ich ostatnią wygraną było chyba pokonanie jesienią Termaliki. Jasne, w Bruk-Becie nowy trener ale nie spodziewam się, że to nagle poprawi grę drużyny. Moim zdaniem to nie Bartoszek był tam problemem a mieszanie się ludzi z zarządu w sprawy sportowe, brak konsultacji transferów i generalnie słaby skład, odwrócone proporcje Polacy/obcokrajowcy. I wydaje mi się, że Zieliński raczej tego nie poukłada a już prawie na pewno nie od zaraz. Przy tych kursach to trochę szkoda nie spróbować czegoś na &quot;gości&quot;, zwłaszcza że Sandecja stadion w Niecieczy zna doskonale.
Sandecja @3.70
Sandecja lub X @1.73
Sandecja DNB @2.65
Kursy LVBET
 
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
uwaga nowy trener w Niecieczy za Bartoszka przyszedł Jacuś Zieliński, także wiecie jak to jest jak przychodzi nowa miotła, co do typu można powiedzieć że jest to mecz dla obu drużyn &quot;domowy&quot;
Ja ma dwa typy nad którymi się zastanawiam, mianowicie:
Podwójna szansa 1-1 oraz ilość żółtych kartek w meczu powyżej 4,5
dodatkowo do pogrania over ,2,5
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Bruk-Bet - Sandecja
powyżej 33,5 fauli @ 1,83 ⛔
Totolotek
Powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,9 ⛔
STS
Obie ekipy potrzebują 3 punktów jak ryba wody. Sandecja ostatni mecz ligowy wygrała właśnie z Bruk-Betem a było to już szmat czasu temu.
Krótko i na temat, sporo walki i jeszcze raz walki możemy się dzisiaj spodziewać, zawodnicy obu ekip do wirtuozów piłkarskich nie należą i raczej taką kopaninę dzisiaj zobaczymy, warunki do gry też nie najlepsze.
Statystycznie obie ekipy na podobnym poziomie jeżeli chodzi o przewinienia. Bruk-Bet 363 faule, Sandecja 377.
W kartkach również podobnie, Bruk-Bet 54żk, Sandecja 51żk.
Jako, że jest to mecz o 6 punktów ja nie bawię się dzisiaj w typowanie zwycięzcy bo tego trudno wskazać czy bramki tylko idę ponownie w przewinienia i kartki.
KE ⛔ 200
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Wisła Płock TYP: bts 1.70 forBET KE✅

Do Pogoni to ja mam sentyment...wiadomo z jakiego powodu mimo to pograłem ich jakiś czas temu ze spadną :p pod wodza nowego trenera zaczynają zdobywać pkt a to jest najważniejsze- bo gra jakościowo wygląda bardzo solidnie jest zdecydowana poprawa. Porażka w niezłym stylu na Lechu jesli mozna tak określić przegrany mecz sytuacja w tabeli obliguje ich do grania szukania bramek grania o pełna pule- graja dość szybko kombinacyjnie fajnie sie to ogląda. Goście to takie pozytywne zaskoczenie tego sezonu ciekawy skład dobra forma ofensywna gra i szansa na europejskie puchary najlepszy bet według mnie na to spotkanie to ze obie ekipy strzela po bramce forma jest styl preferowany zdecydowanie ofensywny wiec myślę ze nawet w 1 połowie możemy bts zobaczyć. Bo forach mozna poczytać ze niby po co gościa puchary... jak wiadomo jak polskie kluby w nich kończą ja krotko to jest szansa promocji klubu przede wszystkim piłkarzy pokazania sie i pójścia do innych lig za lepsze pieniądze. Po to sie gra zeby grac o najwyższe stawki zeby sie rozwijać a tacy piłkarze jak Furman, Stilic Merebashvili czy nasz młody Michalak napewno maja ambicje grania w lepszej lidze zarabiania lepszych pieniędzy po mimo ze kiedyś cos tam sie nie udało za granica nie którym wyżej wymienionym piłkarzom. dobrych wyborów i z fartem.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Spotkanie dwóch drużyn, które nadspodziewanie dobrze rozpoczęli rundę rewanżową. Zwłaszcza przyjezdni wygrali oba spotkania strzelając w nich aż 6 goli. Nafciarze doskonale sa przygotowani i widać to na boisku. Jest szybkość, motoryka, wytrzymałość i bardzo dobrze wygląda to pod względem taktycznym. W życiowej formie są Jose Kante, Konrad Michalak i wysoką formę z jesieni utrzymuje Dominik Furman.
Pogoń na rozpoczęcie wiosny ograła wysoko Termalicę 4:1, a przed tygodniem uległa w Poznaniu Lechowi 0:2, ale sama gra Portowców nie wyglądała aż tak źle jak wygląda sam wynik. Wydaje mi się że powinniśmy zobaczyć dobre ofensywne spotkanie z dużą ilością goli.
Obie strzelą i powyżej 2,5 @ 2,09 LVBET✅✅✅
Cracovia - Legia
Spoglądając na grę w pierwszych dwóch kolejkach rundy wiosennej to Legia zdecydowanie najlepiej wyglądała ze wszystkich. Zwłaszcza przed tygodniem ze Śląskiem (4:1). Romeo Jozak ma pomysł na zespółi konsekwentnie go realizuje. Ściągnął tych zawodników, których chciał i tych którzy będą pasowac do jego wizji. Cracovia za Probierza nie wygląda najlepiej. Tam przede wszystkim brakuje klasowych zawodników. Do tego wypadł Damian Dąbrowski, lider tego zespołu. Dodatkowo co ciekawe Cracovia ostatni raz wygrała Legią w 2005 roku czyli 13 lat temu. To wręcz nieprawdopodobna statystyka patrząc na realia naszej Ekstraklasy i biorąc pod uwagę że tutaj najwięcej zależy od formy dnia.
Legia @ 1,86 LVBET⛔
Legia ha -1,5 @ 3,20 LVBET⛔
KE ⛔ 89
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia Kraków Legia Warszawa
Cracovia więcej żółtych kartek @ 2,0 ⛔
STS
Po wczorajszym zwycięstwie Jagiellonii Legia musi dzisiaj zgarnąć 3 punkty aby wrócić na pierwsze miejsce w tabeli. Wydaje się, że z tym nie powinni mieć problemu wszak od 10 spotkań Cracovia nawet nie urwała im punktu.
W każdym z tych meczy to na koncie Cracovii pojawiało się więcej kartek (2 razy w kartkach był remis). Stąd moja propozycja właśnie na takie rozwiązanie. Dodatkowa za tym typem przemawiają statystyki z tego sezonu. Legioniści bardzo długo utrzymują się przy piłce, przy tym popełniają bardzo mało fauli i stąd też na ich koncie zaledwie 39 kartek (najmniej w lidze). Gospodarze wręcz przeciwnie, sporo kartek na ich koncie bo aż 53.
Dzisiaj przewiduję podobny scenariusz, Legia będzie atakować, prowadzić grę a gospodarze skupią się na przeszkadzaniu rywalom przerywając często ich akcję faulami i zapewne z 2-3 kartki przy okazji zobaczą.
KE ⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Cracovia - Legia
Legia @1,85
forBET ⛔
Legia strzeli w obu połowach @2,85 forBET ⛔
Ostatnie dzisiejsze spotkanie, tak jak napisano już wcześniej Legia musi ten mecz wygrać, ponieważ Jaga nie zwalnia tempa na wiosnę i wczoraj zainkasowała kolejne 3 punkty i do do rozpoczęcia tego meczu jest liderem Ekstraklasy, więc L-ka jak chce wrócić na szczyt musi ten mecz wygrać. Kursy na nich już poleciały, wczoraj można było jeszcze pograć zwycięstwo gości powyżej @2. Legia potrafi grać z Pasami na ich terenie o czy świadczy ich bezpośrednie H2H, na ostatnie 5 meczy wygrała wszystkie, dodatkowo w 4 z 5 meczy strzeliła bramki w obu połowach, a kurs na to jest zachęcający. Cracovia nie zachwyca w tym sezonie i raczej będzie walczyć do końca o utrzymanie, fakt, że zdarzają im się przebłyski jak grudniowy mecz z Górnikiem wygrany 4:0, na inaugurację wygrana dość szczęśliwa ze Śląskiem, ale patrząc na całokształt ogólna ocena jest negatywna, tak więc gram dzisiaj w stronę Legii.
KE ⛔ 200
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
tak jak pisalem Pogon ogrywa Wisle i dzieki temu wyszedlem na 0 w tygodniowym bilansie po stratach ze srodka tygodnia ????
mozna sie bylo spodziewac ze to Pogon bedzie zespolem nastawionym bardziej ofensywnie ale tego ze Runjaic wystawi 2 napastnikow Bukse i Rasmussena nie przewidzialem, zmiany w skladzie Pogoni oraz asekuracyjna postawa gosci spowodowaly ze nie bylo zbyt wielu sytuacji podbramkowych choc to ci pierwsi starali sie prowadzic gre
gol na 1-0 lekko przypadkowy, byl maly flipper w polu karnym po ktorym pilka trafila akurat do najlepszego zawodnika tego meczu Drygasa a ten nie zmarnowal szansy, po tej bramce nieoczekiwanie inicjatywe przejela Wisla seryjnie zdobywajac stale fragmenty gry na polowie gospodarzy, aktywnosc ta trwala az do zdobycia wyrownujacej bramki po rzucie roznym, potem goscie odpuscili i obraz gry znow przypominal ten przy wyniku 0-0, nastepnie wzorcowa akcje przeprowadzila Pogon na 2-1 i ponownie inicjatywe przejela Wisla przy czym obrona Portowcow byla momentami dosc rozpaczliwa ale koniec koncow skuteczna
UWAGI
- Wisla generalnie nie zatrudniala bramkarza Pogoni inaczej jak po stalych fragmentach gry
- Rasmussen potwierdzil ze jest dobrym ezgekutorem, mial w tym meczu 1,5 okazji i byl bliski zdobycia 2 goli ale niewiele ponadto
- cala defensywa Pogoni (wlacznie z bramkarzem) w dalszym ciagu pozostaje bardzo elektryczna, kiksy, totalnie niecelne podania, zle obliczenia toru lotu pilki przy dosrodkowaniach, nastepowaly jednak w takich sytuacjach ze Wisla nie miala jednak dobrej sposobnosci aby je wykorzystac
- w koncowce widzielismy obrone Czestochowy, wybicia na uwolnienie, bez udanych kontratakow czy nawet skutecznego przetrzymywania pilki, generalnie bardzo silna presja na dowiezienie wyniku 2-1
- organizacja Pogoni troche kulala, robili wiecej prostych, niewymuszonych bledow niz rywale ale wykazywali sie wieksza aktywnoscia w przekroju calego spotkania i bylo wyraznie widac ze chca grac o pelna stawke, Wisla natomiast sprawiala wrazenie jakby urzadzal ja 1 pkt - WNIOSEK - bylo to starcie podobnej jakosci ekip aczkolwiek moglo pasc tylko 1 lub X, zwyciestwo gosci byloby mozliwe jedynie przy duzej dozie szczescia

morale Pogoni z pewnoscia pozostanie bardzo silne i w nastepnej kolejce Gornikowi nie bedzie latwo o punkty w Zabrzu, z drugiej strony sama ambicja nie wystarczy na rywala z wyzszej polki grajacego u siebie, tam szczecinianie raczej nie wygraja, trzeba zaczekac na mecz zabrzan ze Slaskiem zeby cos wiecej powiedziec
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Korona Kielce vs Lech Poznań
Over 2.5 @ 2.05
forbet

Bardzo ciekawy moim zdaniem mecz na koniec kolejki, ofensywny Lech i ofensywnie grająca Korona, wydaje mi się, że kilka bramek padnie. Zespoły osłabione zwłaszcza Lech, ale o tym za chwilę, dlatego nie podejmuję się określeniem kto wygra, bo to może być złudne.
Wygrana Lecha to doskok do Jagi i Legii, natomiast wygrana Koronie daje już praktycznie pewny awans do TOP 8 , bo mając 38 punktów po wygranej będą potrzebne jeszcze 3, może 4, dlatego ważne punkty dla zespołu i będzie walka.
Mecz w Niecieczy pokazał, że są mocni w ofensywie, ale też szwankuje obrona, chociaż kuriozalna sytuacja z samobójem Diawa. Generalnie najsłabszym ogniwem jest chyba bramkarz, tak to widzę, ale też nie wolno na jednego gracza zwalać wszystkiego bo to nie poważne.
W Lechu nie zagra Trałka - mocne osłabienie środka pola, nie zagra też Makuszewski, ale to już wiadomo od dawna dodatkowo nie zagra Rogne.
Wraca Janicki.
Korona bez Aankoura i Soriano.
Korona u siebie w bramkach 20:14 w 11 spotkaniach - co daje prawie 2 bramki strzelone i ponad jedną straconą.
Lech natomiast na wyjeździe 10:11 w 12 spotkaniach, tutaj trochę słabiej bo około 1 strzelona i 1 stracona, jednak przy stylu Korony będzie
KE ⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Śląsk - Górnik
powyżej 2,5 goli @1,75
forBET ⛔
obie strzelą @1,6 forBET ✅
Po 2 świetnych kolejkach w moim wykonaniu w tej idzie jak po grudzie, jednak trzeba próbować dalej. Na początek biorę spotkanie we Wrocławiu, gdzie miejscowy Śląsk zagra z Górnikiem. Gdyby nie zmiana trenera u gospodarzy to grałbym wygraną Zabrzan, a tak nie wiadomo jak Śląsk zareaguje na zmianę, dlatego wydaje mi się,że najpewniej iść w stronę goli, Górnik to najbardziej overowa drużyna ligi, w meczach z ich udzialem pada średnio 3,5 gola, Śląsk też wygląda całkiem przyzwoicie w tej statystyce i w spotkaniach z ich udziałem notujemy średnią 2,83 gola na mecz, także over 2,5 powinien zostać spokojnie pokryty, dla odważniejszych myślę że również warto zagrać wyższą linię. Co do drugiego typu to ogólnie liczę na minimum 2 bramki Zabrzan, Śląsk myślę, że na bramkę u siebie również stać.

Korona - Lech
powyżej 2,5 goli @2,05
forBET ⛔
obie strzelą @1,8 forBET ⛔
Tu podobne argumenty jak powyżej, delikatnym faworytem są goscie, jednak ja większe szanse daję Scyzorykom. Kielczanie są mocni u siebie, nie licząc słabszej końcówki rundy, gdzie zremisowali z Piastem i przegrali z Arką to wcześniej zanotowali 6 kolejnych zwycięstw przed własną publicznością, na wiosnę jeszcze nie grali u siebie, a z 2 delegacji przywiezli 4 punkty, 2 razy gościli w Niecieczy, najpierw ograli Termalice 3:0, a po tygodniu zremisowali z Sandecją 3:3. Natomiast jeśli chodzi o Kolejorza to o ile u siebie nie przegrali to na wyjazdach maja tragiczny bilans, wystarczy powiedzieć, że ostatni raz w delegacji wygrali w sierpniu ubiegłego roku! po czym nie wygrali kolejnych 9 meczy wyjazdowych, w których zanotowali 7 remisów i 2 porażki, a ostatnie ich 4 wyjazdy skończyły się wynikiem 0:0. Jednak jutro bramki powinny paść, Korona u siebie powinna prowadzić grę i na pewno coś ustrzeli, taka gra może pasować Lechowi, ogólnie myślę, że wynik powinien być w okolicach 2:1, może 2:2.
KE ⛔ 240
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom