>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

24. kolejka LOTTO Ekstraklasy (23.02-25.02.2018)

Status
Zamknięty.
M 0

mikobets

Użytkownik
Piast Gliwice -Wisła Kraków
Under 2.5 gola @1.90 fortuna
Remis @ 3.15 fortuna

Jak dla mnie bedzie to spotkanie w ktorym padnie malo bramek co da sie samo zauwazyc h2h ze w meczach pomiedzy tymi druzynami padl tylko 2x wynik w ktorym bylo wiecej nic 2.5 bramki. Dlatego tez sadze iz w tym meczu bedzie tak jak w poprzednich latach i bedzie under.
Drugi typ na to spotkanie to remisik. Dlaczego? Piast gra owszem slaba pilke u siebie co pokazuje tabela gdzie piast na 11 meczy u siebie zdobyl 12 pkt. Co daje okolo 1 pkt na mecz. Wisla gra za to dobrze na wyjazdach i niby prosiloby sie o zagranie na Wisłę ale remisik to jest wedlug mnir rowniez dobra propozycja.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Korona vs Lech. Korona z remisem 1.5 fortuna.
Lech gra średnio. Korone stac na dobre mecze z duza iloscia goli. Ostatnio nawet w Poznaniu mogli cos ustrzelic ale zabraklo wykonczenia. Patrzac na slaba gre Lecha w delegacji i nieobliczalna Korone, biore Korone.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Oba zespoły są w czołówce pod względem &quot;overów&quot;. Zwłaszcza Górnik, który jest liderem tej klasyfikacji. W meczach z ich udziałem pada około 3,6 gola na mecz. Śląsk dużo w tej statystyce nie odstaje, bowiem w meczach Wrocławian pada 2,80 gola na mecz co czyni ich również overową drużyną. Górnik na inaugurację rundy wiosennej uległ Wiśle Płock 4:2 i właśnie mecz z Nafciarzami pokazał mocne strony Górnika w ofensywie i kulejącą defensywę. Przed tygodniem Zabrzanie rozbili tonącą barkę Macieja Bartoszka (już zwolniony) 3:0. W dwóch meczach wiosennych Górnik zdobył 5 goli co daje 2,5 gola na mecz. Śląsk również tutaj nie odstaje. Jan Urban kompletnie nie radził sobie z zespołem już w okresie przygotowawczym i tak też wszedł w sezon. Tragiczna gra jak dotychczas. Na inaugurację porażka z Cracovią 2:1, a przed tygodniem blamaż w meczu w Warszawie i porażka z Wojskowymi aż 4:1. Sześć goli straconych w dwóch meczach przeciwko tak dobrej ofensywie Górnika to nie wróży podopiecznym Tadeusza Pawłowskiego. Śląsk mimo bardz słabej gry ma ogromny potencjał kadrowy. W ofensywie ma bardzo dobrych zawodników. Jest tam Marcin Robak, Arek Piech, Kuba Kosecki czy Robert Pich. Te nazwiska muszą robić wrażenie i na pewno Śląsk stać na przynajmniej jednego gola w tym spotkaniu, tym bardziej że Górnicy zagrają w trochę eksperymentalnym ustawieniu bloku defensywnego.
Typ:
Obie strzelą i powyżej 3,5 @ 2,85 LVBET⛔
Korona Kielce - Lech Poznań
Trochę ciężko jak na razie określić formę Korony Wygrana z tragiczną Termalicą 3:0 i remis równie słabą Sandecją 3:3. Niby 4 punkty w 2 meczach to dobry wynik, ale sama gra nie napawa aż tak wielkim optymizmem. Zwłaszcza 3 gole stracone W Niecieczy przeciwko Sandecji nie przynoszą chluby klubowi z Kielc. Defensywa w składzie Kallaste, Diaw, Dejmek i Rymaniak nie spisuję się na miarę oczekiwań. Sporo błędów przed tygodniem, choćby ten Diawa przy golu samobójczym. Lech będzie bardzo mocny na wisonę i na pewno włączy się do walki o tytuł mistrzowski, tylko potrzeba troszkę czasu żeby te zespół się &quot;dotarł&quot;. W meczu z Pogonią widac było już momentami zalążki tej dobrej gry a myślę że z meczu na mecz, z minuty na minutę będzie co raz lepiej. Widzę większość udaje się w kierunku Korony, ja jednak postawię dziś na Kolejorza. Wydaje mi się że bardziej ofensywnie usposobiony Lech (pod nieobecność Łukasza Trałki) zdoła wywieźć 3 punkty w Kielc.

Typ:
Lech i powyżej 2,5 @ 4,00 LVBET
KE ⛔ 200
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Śląsk-Górnik obie gol 1,6 na drugim kuponie over 3,5 kartki 1,5
Korona Lech over 3,5 kartki 1,5
Forbet

Pierwszy mecz opisany od A do Z dokladam Pawelca i efekt nowej miotly czyli kartki beda.
Korona pierwszy mecz u siebie wiec determinacja plus jazda na dupach do tego Lech który wiadomo o co gra i swiety nie jest.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Czy pod nieobecność Trałki Lech będzie nastawiony bardziej ofensywnie? Wątpię. W jego miejsca ma zagrać Dilaver, który grywał na tej właśnie pozycji. Warto poczekać na składy, bo jeśli faktycznie będzie dziś oszczędzany Jevtic to na pewno nie warto ładować środków w kierunku gości bo to będzie oznaczać brak dwóch najważniejszych graczy Lecha. Siła ofensywna Barkrotha, Raduta, Majewskiego jest żadna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Korona Kielce - Lech Poznań
Typ: (Wygrana Lecha Poznań) @2.42
Over bramkowy 2.5 @1.85
Fortuna

Bardzo fajnie zapowiadający się mecz pomiędzy Koroną a Lechem. Lechici mogą pochwalić się świetną defensywą ponieważ stracili zaledwie szesnaście bramek. Tutaj według mnie remis nie za dużo da zespołom które walczą o najwyższe cele. Dla Korony pewnie marzą się Europejskie Puchary ,natomiast Lechici celują o najwyższe trofeum jakim jest Mistrzostwo Polski. Lech ostatnio w bardzo dobrym stylu pokonał Pogoń Szczecin. Remis na wyjeździe z Arka. W mecze spraringowe wyglądały bardzo dobrze porażka jedynie z Hajduk Split. Historia spotkań z Korona na pięć ostatnich meczy wygrali wygrali cztery ,więc całkiem solidna zaliczka. Korona to już nie jest ten zespół co przed laty grają naprawdę dobrą piłkę za trenera Lettieriego. Ostatnio remis z Sandecja ,która nie gra swojego futbolu, zwycięstwo z Termaliką. Korona nie zaczęła źle ,ale za dobrze też nie szczególnie w meczu ,który powinni wygrać z słabo grającą Sandencją. Mimo nie za dobrej pogody spodziewam się tutaj minimum trzech bramek i zwycięstwa Kolejorza. Pozdrawiam trzymajcie się.
KE ✅ 42
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Piast Gliwice - Wisła Kraków 25.02.2018. godz. 15:30 ⛔
Typ: over 3 azjan / Kurs: 3.15 / Buk: 1xbet /

Wisła zdobyła cztery punkty po przerwie, style może nie był zachwycający ale jak zaznacza sam trener ta ekipa pod jego wodzą ciągle buduje swój sposób gry. Każdy mecz ma być lepszy, a to oznacza że Wisła ma grać płynniej w ataku, szybciej z większą kombinacją po to tutaj zatrudniona Carillo z Arką były akcję i była skuteczność to już dobry prognostyk ale było też sporo błędów w defensywie ale jak będą strzelać o jedną bramkę więcej od rywala to większego problemu z tym nie będzie, zresztą od kilku sezonów na wyjazdach ten zespół ma masę problemów przynajmniej z poprawną grą w defensywie, w tym sezonie jest taka różnica ze dołożyli więcej w ataku dlatego potrafią punktować dość regularnie. No i Wisła ma cały czas Carlitosa na boisku ten zawodnik robi różnice a każdy jego stały fragment gry to ogromne zagrożenie a przy takich warunkach i boisku te faule będą się zdarzały.
Piast zagrał dwa różne mecze najpierw przegrywając u siebie z Jagiellonia 0:2 gdzie pojawił się problem ze skutecznością bo ekipa gospodarzy była bardzo aktywna w ataku. W Gdańsku nie zagrali mega defensywie ale była to bardziej rozważna piłka która dała bardzo ważną wygraną chociaż i w tym meczu z każdą minutą w ataku się rozkręcali. Dziś stawiam na opcję bardziej ofensywnego zespołu, zresztą progres w tej grze jest - sporo szybkości, strzałów w ich wykonaniu a Wisła pokazała że potrafi być wolna w defensywie. Zresztą zwycięstwo da tej ekipie awans na 12 miejsce i dużo pewności siebie. Wzmocnili się w defensywie ale nie unikają jeszcze indywidualnych błędów a Biała Gwiazda pokazała z Arką że takie prezenty bezlitośnie wykorzystuje.
Też sporo może tutaj zrobić pogoda -7 stopni zmrożone boisko, podskakująca piłka, w takich warunkach się nie trenuje to moim zdaniem będzie oznaczać że ta piłka może nie raz nie dwa spłatać figla a po obu stronach moim zdaniem zdecydowanie lepsza technika w formacjach ofensywnych niż defensywnych. Taka murawa i pogoda zdecydowanie nie ułatwia pracy bramkarzom.
Polska, Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 25.02.2018. godz. 15:30 ⛔
Typ: over 3 azjan / Kurs: 2.26 / Buk: 1xbet /

Ten mecz dla mnie większe analizy nie potrzebuje, w Śląsku rewolucji w grze się nie spodziewam przynajmniej w defensywie Pawłowski nie jest cudotwórcą i leku na taką dyspozycję poszczególnych graczy w defensywie w tydzień nie znalazł – brakuje im koncentracji, szybkości po prostu formy a to w starciu z takim zespołem niczego moim zdaniem dobrego nie wróży bo Górnik potrafią jak wiemy bardzo szybko przechodzić z defensywą do ataku do tego te wyśmieje prostopadłe piłki wszystkich nie ma opcji by defensywa Śląska była wstanie zatrzymać. Ja już kiedyś wspomniałem w tej ekipie też wina w takiej tragicznej grze w destrukcji bierze się stąd że brakuje dla mnie typowego defensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia. Pawłowski będzie chciał grać systemem 4-3-3 nie wiem czy to nie osłabi bocznych sektorów które i tak zostawały bez asekuracji. Są też dobre informacje bo do składu wracają Robak oraz Piech tak więc będzie kim odrabiać straty i po prostu grać w przodzie, efekt nowej miotły też myślę że da jakąś nową energie ale czy z tej energii nie wyniknie to że się napalą podejdą raz czy dwa za wysoko i dostaną dwa gongi i będzie już punktowanie. Górnik nie zachwycił w Płocku ale zagrał swoje czyli znowu ofensywna piłki, sytuacje i bramki były ale defensywnie to nie było popisu, w następnym meczu ograli Termalikę 3:0 ale też nie wiem co o tym meczu tak dokładnie myśleć bo wiemy co się działo w ekipie z Niecieczy. Moim zdaniem jednak jedno się nie zmienia Górnik chce grać do przodu, ma kim, ma tą szybkość, skuteczność i na to także dziś liczę, a także że przyśpią parę razy w defensywie.
KE ⛔ 200
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Wisła Kraków
powyżej 3,5 żółtych kartek @ 1,6 ⛔
Totolotek
Gliwiczanie tylko na chwilę wydostali się ze strefy spadkowej. Po sobotnich wygranych Bruk-Betu i Pogoni ponowni znaleźli się pod kreską. Żeby się z niej wydostać muszą znowu zagrać o pełna pulę a będzie o to dzisiaj bardzo trudno. Wiślacy cały czas walczą o grę w górnej połówce tabeli i dla nich punkty też są niezbędne.
Dzisiaj ja wspomniał jach13 w Gliwicach bardzo mroźno, murawa zmrożona, od czasu do czasu może poprószyć śnieg co na pewno nie będzie pomagało zawodnikom obu drużyn w grze.
Ciężko coś wybrać na to spotkanie, bramek wielu się nie spodziewam chociaż rożnie to może być stąd decyduje się na typ na żółte kartki.
Jak wspomniałem wcześniej pogoda i zmrożone boisko raczej nie będą sprzyjające do widowiskowej gry. Mogą zdarzać się złe przyjęcia piłki i potem dla ratowania sytuacji jakiś wślizg, pociągnięcie za koszulkę etc. W obu drużynach mamy zawodników potrafiących ostrzej zagrać: Jodłowiec, Hateley , Czerwiński czy Wasilewski, Sadlok.
Czerwiński jak i cała obrona Piasta będzie miała dzisiaj dużo roboty z Carlitosem i zapewne jakąś kartkę za faul na nim zarobią. Z środkowej strefie boiska też powinno być ciekawie i zapewne w tej strefie zobaczymy sporo walki i spięć między zawodnikami.
KE ⛔ 100
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Polska, Ekstraklasa: Piast Gliwice - Wisła Kraków 25.02.2018. godz. 15:30
Typ: over 3 azjan / Kurs: 3.15 / Buk: 1xbet /

Wisła zdobyła cztery punkty po przerwie, style może nie był zachwycający ale jak zaznacza sam trener ta ekipa pod jego wodzą ciągle buduje swój sposób gry. Każdy mecz ma być lepszy, a to oznacza że Wisła ma grać płynniej w ataku, szybciej z większą kombinacją po to tutaj zatrudniona Carillo z Arką były akcję i była skuteczność to już dobry prognostyk ale było też sporo błędów w defensywie ale jak będą strzelać o jedną bramkę więcej od rywala to większego problemu z tym nie będzie, zresztą od kilku sezonów na wyjazdach ten zespół ma masę problemów przynajmniej z poprawną grą w defensywie, w tym sezonie jest taka różnica ze dołożyli więcej w ataku dlatego potrafią punktować dość regularnie. No i Wisła ma cały czas Carlitosa na boisku ten zawodnik robi różnice a każdy jego stały fragment gry to ogromne zagrożenie a przy takich warunkach i boisku te faule będą się zdarzały.
Piast zagrał dwa różne mecze najpierw przegrywając u siebie z Jagiellonia 0:2 gdzie pojawił się problem ze skutecznością bo ekipa gospodarzy była bardzo aktywna w ataku. W Gdańsku nie zagrali mega defensywie ale była to bardziej rozważna piłka która dała bardzo ważną wygraną chociaż i w tym meczu z każdą minutą w ataku się rozkręcali. Dziś stawiam na opcję bardziej ofensywnego zespołu, zresztą progres w tej grze jest - sporo szybkości, strzałów w ich wykonaniu a Wisła pokazała że potrafi być wolna w defensywie. Zresztą zwycięstwo da tej ekipie awans na 12 miejsce i dużo pewności siebie. Wzmocnili się w defensywie ale nie unikają jeszcze indywidualnych błędów a Biała Gwiazda pokazała z Arką że takie prezenty bezlitośnie wykorzystuje.
Też sporo może tutaj zrobić pogoda -7 stopni zmrożone boisko, podskakująca piłka, w takich warunkach się nie trenuje to moim zdaniem będzie oznaczać że ta piłka może nie raz nie dwa spłatać figla a po obu stronach moim zdaniem zdecydowanie lepsza technika w formacjach ofensywnych niż defensywnych. Taka murawa i pogoda zdecydowanie nie ułatwia pracy bramkarzom.
Polska, Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 25.02.2018. godz. 15:30
Typ: over 3 azjan / Kurs: 2.26 / Buk: 1xbet /

Ten mecz dla mnie większe analizy nie potrzebuje, w Śląsku rewolucji w grze się nie spodziewam przynajmniej w defensywie Pawłowski nie jest cudotwórcą i leku na taką dyspozycję poszczególnych graczy w defensywie w tydzień nie znalazł – brakuje im koncentracji, szybkości po prostu formy a to w starciu z takim zespołem niczego moim zdaniem dobrego nie wróży bo Górnik potrafią jak wiemy bardzo szybko przechodzić z defensywą do ataku do tego te wyśmieje prostopadłe piłki wszystkich nie ma opcji by defensywa Śląska była wstanie zatrzymać. Ja już kiedyś wspomniałem w tej ekipie też wina w takiej tragicznej grze w destrukcji bierze się stąd że brakuje dla mnie typowego defensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia. Pawłowski będzie chciał grać systemem 4-3-3 nie wiem czy to nie osłabi bocznych sektorów które i tak zostawały bez asekuracji. Są też dobre informacje bo do składu wracają Robak oraz Piech tak więc będzie kim odrabiać straty i po prostu grać w przodzie, efekt nowej miotły też myślę że da jakąś nową energie ale czy z tej energii nie wyniknie to że się napalą podejdą raz czy dwa za wysoko i dostaną dwa gongi i będzie już punktowanie. Górnik nie zachwycił w Płocku ale zagrał swoje czyli znowu ofensywna piłki, sytuacje i bramki były ale defensywnie to nie było popisu, w następnym meczu ograli Termalikę 3:0 ale też nie wiem co o tym meczu tak dokładnie myśleć bo wiemy co się działo w ekipie z Niecieczy. Moim zdaniem jednak jedno się nie zmienia Górnik chce grać do przodu, ma kim, ma tą szybkość, skuteczność i na to także dziś liczę, a także że przyśpią parę razy w defensywie.
Na pewno zagra 4-3-3 jak ma jednego skrzydłowego. I nie widzisz defensywnych pomocników w zespole... zostawię to bez komentarza. Jak juz rozbudowujesz moją wypowiedź to rób to dobrze nie co drugie słowo.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
powyżej 30,5 fauli @ 1,8 ✅
powyżej 3,5żk @ 1,5 ✅
Totolotek
W tym spotkaniu wybieram typ na faule i kartki. Po zmianie szkoleniowca piłkarze Śląska zapewne będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i zagrają z dużym zaangażowaniem. Górnicy też nie przebierają w środkach aby uzyskać korzystny dla siebie rezultat.
Obie ekipy maja podobne statystyki jeżeli chodzi o te dwa aspekty gry.
Śląsk 355 fauli, Górnik 359. Co do kartek to po stronie Śląska 49żk, na koncie Górnika 51żk.
Na boisku powinno być bardzo ciekawie bo obie ekipy mają o co grać. Gospodarze po 2 porażkach w tej rundzie coraz niżej w tabeli i zamiast bić się o grę w grupie mistrzowskiej mogą skazać się na grę w grupie spadkowej. Goście przy wygranej mają okazję doskoczyć na 3 pkt do prowadzącej Jagiellonii i Legii.
Także walki i zaangażowania powinno być dzisiaj sporo, słabo spisująca się ostatnio obrona Śląska będzie miała sporo roboty z najlepszym strzelcem zabrzan Angulo, który akurat ostatnio się zaciął i nie trafił do bramki od 5 ligowych spotkań. Wydaje się, że dzisiaj będzie miał sporo okazji aby się przełamać i obrońcy Ślaska nieraz uciekną się do faulu aby go powstrzymać.
KE ✅ 130
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1 2,45 fortuna
W Śląsku nowa miotła , a do zespołu dochodzą kontuzjowani ostatnio Piech i Robak . Gra Górnika zaś, ostatnio nie olśniewa tak jak jesienią. Śląsk ciągle myśli o pierwszej ósemce , warunek :wygrać dzisiaj z Górnikiem i to się uda 7/10
POZDRO
ELDO
 
aress155 617

aress155

Użytkownik
Korona Kielce - Lech Poznań
Korona Kielce+BTS 5,5 Fortuna⛔⛔⛔
Witam, mecz zaraz się rozpoczyna więc na szybko ????
Korona gra pierwszy domowy mecz rundy wiosennej. W dwóch pierwszych meczach Korona strzeliła po 3 bramki(z Termaliką i Sandecją). Średnio w meczach drużyny z Kielc padają co najmniej 3 bramki na mecz i liczę że w tym meczu powinni coś strzelić. Na przeciwko nich Lech Poznań który na wyjazdach nie gra tak jak oczekiwali by tego fani. Ostatni wygrany mecz wyjazdowy Kolejorza był w sierpniu. Podsumowując liczę na wygraną Korony, ale przez jej ostatnio nie najlepszą grę defensywną, jak i nie pewność Alomerovica Lech też powinien coś strzelić.
Od wejścia do Ekstraklasy Korona nie przegrała meczu na inauguracje rundy wiosennej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom