>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka Premier League (29.01 - 30.01.2019)

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Fajny typ bizziss, pobieram za pół stawki, Lisy lubią uderzać z dystansu, kurs już @2.10.
Ode mnie dzisiaj tak:
Liverpool over 3.5 wybicia od bramki
Leicester over 2.5 rogów
over 1.5 gola w meczu
ako @2.40 ⛔
Stawiam na 2-0 dla The Reds. W związku z tym Lisy musiałyby gonić wynik, a jak juz wcześniej wspomniałem, lubią uderzać z dystansu, ale będą też grać długie piłki z kontry i pewnie któreś z nich będą za mocne i opuszczą murawę nietknięte.
Southampton - Crystal Palace over 2.5 @2.03 ⛔
Mój typ kolejki. Kursy lecą w dół, jeśli ktoś ma zamiar grać to czym prędzej. Mecz o 6 pkt, dlatego trzeba polować na kartki, choć sędzia ze średnią 3 kartek na mecz, chyba nie będzie miał wyboru, myślę, że będzie ostro, ale poczekam na live. Święci pod wodzą Hussenhutla, czy jakoś tak, grają wysoki kontrpressing, coś jak Liverpool, ale w końcówkach meczy zaczyna im brakować pary. Skutkiem tego są overki, kręcone w ostatnich meczach, gdy stery objął Austriak. Z drugiej strony Orły, świetnie grający z kontry, ale przede wszystkim bardziej ofensywnie na wyjazdach niż w domu. 2-1 dla którejś ze stron, nie mam pojęcia dla której.
Bournemouth - Chelsea over 2.5 @1.73 ✅
Typ oczywiście pod gospodarzy, którzy gnają do przodu, szczególnie na własnym podwórku. W meczach The Blues nie pada ostatnio dużo goli, ale wydaje mi się, że tym razem będzie inaczej. Zazwyczaj to Chelsea w swoich spotkaniach prowadzi grę, przetrzymuje piłkę i mozolnie konstruuje akcje ofensywne, jednak biorąc pod uwagę styl Wisienek, goście powinni mieć więcej okazji do konter, niż zwykle i to poskutkuje golami. Gdy już padnie pierwsza brama to mecz się otworzy na maxa. Jeśli to Chelsea szybko strzeli na 1-0 to możnaby polować na BTTS bo Bournemouth to ekipa, której wyśmienicie wychodzi odrabianie strat. Eden Hazard wypoczęty, zrobi robotę z przodu.
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Wiesz, jakbyś po prostu napisał, że grasz na przełamanie przeciwko MU czy że seria kiedyś się musi skończyć, to jeszcze ok, ale pisanie &quot;A że piłką żadzą Buki, to kto wie czy wynik nie jest juz ustalony&quot; to się nie dziw, że ktoś zwrócił na to uwagę, bo ja pomyślałem tak samo. Typ wszedł, gratuluję dobrego kursu, meczu nie oglądałem ale podobno Pogba miał dobrą sytuację na 3:2. A jakby tak się mecz skończył, to dopiero byłoby śmiesznie za to Twoje rozliczanie typu przed końcowym gwizdkiem.
A nie zadza ????
Dodam jeszcze tylko, ze nie tylko buki, a ci, ktorzy sa w to zamieszane i robia za sportu brudny biznes..
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Leicester powyżej 2.5 strzałów w światło bramki.
Kurs na to wydarzenie 2.05 , myślę że to jest do gry. 3 celne strzały to nie jest jakoś dużo, goście są w stanie to pokryć.
Ja w to wchodze, co myślicie ?
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Bardzo się cieszę, że taka cisza przy spotkaniu Tottenhamu. To oznacza jedno, dobry kurs do pobrania. Jeszcze niektórzy strasznie mało pojęcia mają o bukmacherce. Londyńczycy w małym kryzysie , Watford dawno nie poległ na wyjeździe. Pięknie się to układa, takie spotkania to czysta przyjemność. Win Tottenham po 1.65, mimo tego drewna w ataku. A myśmy się kiedyś z Rasiaka śmiali. Morata, Llorente to hiszpański tartak. ✅
 
N 182

nafal

Użytkownik
Liverpool - Leicester
Widzę osobiście Value na rogi Lisów. Przeglądając ofertę buki wystawiają 2 linie: +2,5 rr i +3,5 rr Leicester w meczu a kursy z goła różne. Milenium odpowiednio @1,55 i @ 2,25, fortuna @ 1,50 i @ 2,27, LV linia tylko na +3,5 @ 2,07.
Lisy na wyjeździe z Wolwes 5 rr, z Evertonem 5 rr, z niesamowicie underową Chelsea 5 rr, z CP 4 rr, Fulham 8 rr itd. Ogólnie ujmując rzecz ostatnie 12 spotkań Lisów na wyjeździe to przekroczenie linii 2 rzutów rożnych w 11 na 12 spotkań zaś linię 3 rzutów rożnych 10 na 12 spotkań !!! Jest to zakład czysto statystyczny. Problem nieco pojawia się jeśli spojrzymy na Liverpool oraz szanse drużyn przyjezdnych na egzekfowanie tych oto stałych fragmentów gry. Liverpool na Anfield to jest bardzo underowa ekipa - 36 % spotkań maks 9 rzutów rożnych w całym meczu. Ostatnie 7 meczy na AR to pod względem ilości rzutów rożnych drużyn przyjezdnych liczby takie jak 3,2,1 lub zero. Dupy nie urywa. Rzut okiem na H2H iiii.... No Lisom gra na AR leży pod tym względem potrafiac poobijać nogi The Reds tak by piłka opuści linię końcową boiska.
Lester w pełnym składzie. W Liver brak OX&#39;a, Milnera i Gomeza oraz wątpliwy Trent AA.
Liverpool dziś przed szansą odskoczenia w tabeli na 7 punktów Obywatelom po ich wczorajszej niespodziewanej (choć niektórzy się nie zgodzą z tym stwierdzeniem) wpadce. Przewiduję że gospodarze będą chcieli rzucić się na Lisy co da szanse na kilka bądź może i kilkanaście kontr w meczu z krórych minimum 4 sprawią, że piłka zostanie przez nich ustawiana w narożniku boiska.
A więc proponuję + 3,5 rzutów rożnych Lisów po @ 2,35 w Totalbecie
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Southampton - Crystal Palace
Typ: 1
Kurs: 2,40
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
W lidze angielskiej dziś dość ciekawy mecz w dolnych rejonach tabeli. Southampton po zmianie szkoleniowca jest zespołem, który zyskał nowe życie i pokazują to ostatnie wyniki &quot;Świętych&quot;. Siedem punktów w 3 spotkaniach to znakomity wynik biorąc pod uwagę wcześniejsze osiągnięcia gospodarzy w tym sezonie. Trener Ralph Hasenhüttl wyraźnie postawił na Jana Bednarka, a Polak odwdzięcza mu się znakomitą grą i znacznie ustabilizował defensywę, która była głównym problemem Southamptonu we wcześniejszych tygodniach. Najlepiej z pewnością wspomina bezbramkowy remis z Chelsea, po którym otrzymał wiele komplementów w angielskich mediach. Dzisiejszy rywal do najmocniejszych nie należy i Southampton na pewno stać na trzecie kolejne zwycięstwo, a kurs biorąc pod uwagę przewagę własnego boiska wygląda zachęcająco.
 
S 956

stroz890

Użytkownik
Dramat kolejka cudów w Anglii wtopy zaliczają 4 ekipy z czuba tabeli MU, City, Liverpool bijący się o majstra i Chelsea zbiera ciężkie lanie 4-0. Trochę mnie dziwi dlaczego tam albo niemal wszyscy wygrywają albo jak już są niespodzianki to od razu 3 drużyn i to zauważyłem że przeważnie wtedy kiedy czołówka ma za rywali ekipy z końca tabeli a bu,i oferują kursy w przedziałach 1.2-1.6. Wcale się nie zdziwię jak następna kolejka również będą niespodzianki. Będę to analizował
 
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
Rozliczenia....
Liverpool - Leicester; 1:1
Suma Goli Drużyny - Liverpool - Powyżej 2.5 / Home Team - Number Of Goals - Over 2.5
1.96 | e f o r t u n a⛔⛔⛔


Obie drużyny zdobędą bramkę / Both Teams to Score
2.17 | m i l e n i u m
✅✅✅
Leicester - Manchester Utd; 0:1
Zwycięstwo Manchester&#39;u Utd | Manchester Utd to win
1.90 s t s | b e t s s o n
✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom