>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka Premier League (30.01 - 31.01.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
24. kolejka

Kursy od: Bah

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że na boiska ligowe w Anglii zaglądamy również w środku tygodnia. Tym razem będzie podobnie. Na kilku boiskach zapowiadają się emocje, ale najwięcej powinno być ich w spotkaniu Everton-Leicester,Tottenham-Manchester United oraz Southampton-Brighton.
Zapraszam zatem do dyskusji​
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Southampton - Brighton
Soton win @1.78 ⛔
Soton dowolna połowa @1.45 ✅
Soton over 1,5 @2.10 ⛔
Powiem tak... brac poki cieple!
Ja bym wchodzil w Soton nawet @1.60. To jest czas na Świętych! Kropka.
Pozniej cos jeszcze wrzuce. Warto tez pograc jakis over korkowy na gospodarzy. Ja chyba nie pogram bo jestem w Polsce i nie widze bet563, ale dzisiaj wybieram sie do sts to moze znajde.
Edit:
12% podatku poprawia czlowiekowi humor ????
Zagralem dubla Soton win +
Huddersfield - LFC over 2,5 ✅
i za 100pln &gt; 278 ⛔ do wygrania po odliczeniu oplaty dla zlodziei.
Dlaczego over 2,5 w meczu The Reds? Nie mam zbytnio pojecia ???? typ na czuja. Mam nadzieje, że The Reds trafią do siatki Terierów minimum 2 razy. Mysle, że po 3 porazkach z rzedu Huddersfield oraz dwoch ze strony Liverpoolczykow - zobaczymy tutaj otwarty, ofensywny mecz z kilkoma bramkami.
Pozdro!
E: wstyd dla mnie ale wiekszy dla nich ;/
 
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
West Ham - Crystal Palace

Jedno ze spotkań otwierających 24. kolejkę, na stadion Młotów przyjeżdża ekipa Hodgsona i moim zdaniem zapowiada się dość.. nudne spotkanie.
Na samym początku chciałbym napisać, że moim skromnym zdaniem granie tej kolejki jest trochę nie na rękę kilku, o ile nie większości zespołów w Premier League. Lada chwila kończy się okienko, jak wiemy jest to okres bardzo intensywny szczególnie dla menagerów i odnoszę wrażenie że woleliby się oni skupić na potencjalnych transferach, lub też na działaniu mające na celu zatrzymanie kluczowych zawodników. Nie wiem co dokładnie odnośnie transferów planują Moyes z Hodgsonem ale być może też końcówka okienka zawraca im głowę. Dokładnie na to uwagę zwrócił Allardyce, mówiąc że zamiast dbać o transfery musi niestety skupić się na kolejnym spotkaniu, wyraźnie krytykując kolejkę w Deadline day.
Nie na rękę Moyesowi jest z pewnością też dzisiejsza gra z powodu licznych kontuzji w jego zespole. Nieco odmienił grę West Hamu ale dziś zabraknie jego kluczowych ogniw : Arnautovicia i Lanziniego. Do tego odpadł też na dłuższy okres Carroll i paru innych ważnych piłkarzy. Podobnie sytuacja ma się w Crystal Palace.
Myślę, że czeka nas dość wyrównane spotkanie i obydwa zespoły skupią się raczej na tym, żeby tego spotkania nie przegrać. Moyes może wyjść z założenia że skoro nie ma kim atakować to trzeba skupić się na bronieniu i na to liczę. Patrząc na statystyki, to West Ham w tabeli &quot;domowej&quot; jest na 14 miejscu. Nie ma w tym nic dziwnego, ale ciekawe jest to że Orły w tabeli &quot;wyjazdowej&quot; okupują tą samą, 14 pozycję. Dla tego na to spotkanie dla mnie główny typ to under 2.5 @ 1.70
I taki dla odważnych dokładny wynik - 0:0 @ 8.00
STS
Everton - Leicester

Efekt nowej miotły w Evertonie przestał jak widać działać, nie potrafią wygrać ligowego spotkania już chyba od 6 kolejek. Jak już wspominałem wcześniej Allardyce chyba skupia się na sprowadzeniu kogoś na Goodison bo letnie transfery Koemana niespecjalnie zdają egzamin. Należy jednak pamiętać, że to wciąż ekipa z potencjałem. Może na dziś nie jest to potencjał na Top6 ale do pierwszej dziesiątki raczej powinni się załapać. Myślę, że niezły mecz na przełamanie się, bo przyjeżdża drużyna moim zdaniem o podobnym potencjale na dziś. Lisy znajdują się raczej na fali wznoszącej, wydaje się, że nastała tam stabilność której brakowało moim zdaniem do dziś po sensacyjnym zdobyciu mistrzostwa. W niezłej formie jest Mahrez, Vardy coś tam od siebie też dorzuca. Leicester można powiedzieć dziś jest ekipą która ogrywa te słabsze ekipy a z tymi mocniejszymi stara się po prostu nie przegrać. Ciężko sklasyfikować do którejś z tych grup Everton. Tabela myślę dobrze odzwierciedla ich postrzeganie w Premier League - są lepsi od tych średniaków, ale do czołówki jeszcze sporo im brakuje, widać to szczególnie po różnicy punktowej. Tak więc wydaje się że w lepszej dyspozycji są Lisy, ale ekipa Allardyce&#39;a ma atut własnego boiska i nie do końca rozumiem tak wysokie kursy właśnie na Everton.
Myślę, że czeka nas ciekawe, wyrównane spotkanie.
Bts @ 1.90
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Wie ktoś może skąd takie kursy w meczu Everton - Leicester?
Ja rozumiem, że Leicester się obudziło i forma podskoczyła. Ale ich ostatnie mecze to Huddersfield (bez formy od dawna)...Fleetwood...Chelsea (tu wiadomo solidny rywal chociaż dużo remisował w tamtym czasie)...znowu Fleetwood, karykatura klubu Watford oraz Peterborough (3 z 6 spotkań w pucharach).
Patrzę z kolei na Everton i widzę nie taki prosty wyjazd do Bournemouth, trzy topowe w Anglii ekipy (United, Liverpool, Tottenham) i ostatnio wpadkę z WBA u siebie czyli remis.
Tabela również mówi nam, że będzie to raczej wyrównane spotkanie. W tego typu meczach to gospodarz jest zazwyczaj delikatnym faworytem. Skąd zatem nagle te 3,05 przy Evertonie? Są jakieś kontuzje dodatkowe? Bo nie wiem czym jest spowodowany ten wzrost a nie mogę się niczego na ten temat doszukać.
Everton gra raczej mizernie w tym sezonie, ale punkty kleci głównie u siebie. Stadion gospodarzy zawsze mi się kojarzy z taką mini kopalnią punktów (nie ma co ukrywać, że to tutaj są głównie groźni). Poważnie się zastanawiam nad Everton wygra dowolną połowę na przykład (kurs 2,0 w forBet) ✅ (Walcott - nie spodziewałem się) . Ale nie wiem czy nie ma gdzieś haczyka. Narzekałem na boki pomocy, ale widziałem, że ostatnio nieco zmieniono dobór zawodników w tym aspekcie. Do treningów wrócił Coleman. Powinno być zatem tu lepiej. Co o tym myślicie?
_________________________________________________________________
Z dzisiejszych spotkań ciężko coś wybrać. Kurs na Arsenal oraz Liverpool śmieszy. 1,5 albo 1,35 przy spotkaniach na wyjeździe w Anglii to raj dla hazardzistów. Takim cichym anty-bohaterem może okazać się Swansea. Kanonierzy jednak paradoksalnie lubią grać z Łabędziami a do tego ostatnio nieco oczyścili atmosferę w szatni (wydaje mi się, że Sanchez psuł ją od dawna). Nie są porywający w swoich działaniach, ale jakoś dostrzegam większą chemię na boisku. Przełożyło się to na ostatnie wyniki.
Co do WHU-Palace to faktycznie może być spotkanie nudne. Braki w ofensywie WHU są olbrzymie a zmiennicy pokazali w obu pucharach jak się nadają do swojej roli (pamiętna parodia z Arsenalem, porażka z Wigan ostatnio). Typ zatem jestem skłonny poprzeć (under 2,5). Wątpię, aby padło tu więcej niż 2 bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Pobieram kurs na świętych, wydaje się że nie mogą tu nie wygrać bo PL powoli zaczyna weryfikować beniaminków. Mewy, Teriery i Sroki są coraz niżej w tabeli i moim zdaniem będą walczyć z Łabędziami o utrzymanie. Brighton dużo bramek nie traci, od początku sezonu w delegacji nie stracili więcej niż dwa gole, wiadomo że nic nie trwa wiecznie dlatego Southampton zwycięstwo #### 1.77 mało brakowało ⛔ (1-1 ); Na stadionie olimpijskim w Londynie rzeczywiście może być nudnie bo lista kontuzjowanych zawodników po obu stronach jest długa, jak zauważył kolega wyżej West Ham cierpi bardziej bo zabraknie Arnautovica który ostatnio zdobył kilka ważnych bramek i Lanziniego głównego kreatora Młotów. Wchodzę bezpieczniej bo spotkania w tygodniu potrafią zaskoczyć ilość bramek -3.5 #### 1.27 (1-1 ) ✅ ; Na koniec Goodison Park i spotkanie z Leicester. Lisy w lidze od 3 spotkań nie straciły bramki a tak naprawdę od początku stracili już ponad 30, na wyjazdach średnio 1.5 bramki na spotkanie. Wiadomo że nie są mistrzami defensywy dlatego Everton dziś wdziobie przynajmniej jedną 1 drużyna strzeli #### 1.37( 2-1 ) ✅ wszystkie kursy fortuna
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Southampton - 1.8/unibet
Under 2.5 (Newcastle-Burnley) - 1.5/unibet
Huddersfield (+0.5) kartki - 1.45/unibet ✅
United lub remis - 1.65/unibet
Analizę dopisze później, bo teraz jestem w pracy.
Lfc powinno dziś rzucic się na rywali i raczej kontrolować spotkanie. Ekipa Kloppa dostaje mało kartek, a potencjalne wejście Hendersona do środka daje dziś spokój i inteligentne przerywanie gry bez kartki. W ostatnich 10 spotkaniach zaledwie 2 razy LFC miało więcej kartek niż rywale. Huddersfield również tych kartek nie dostaje dużo, ale w meczach z top6 praktycznie zawsze maja ich więcej. Kurs fajny do dubelka, wiec polecam. Firmino dziś powinien ukąsić, a LFC jak ma wygrać to do przerwy powinno już prowadzić ;)
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Btts po 2.1 City Wba jakieś opinie?
Oglądalem kilka meczów obu tych ekip i city na pewno strzeli, ale Wba regularnie montuje sobie kilka ciekawych akcji na mecz,wiec może warto szukać value
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
B 39

bunik

Użytkownik
Mahrez nie zagra dziś dla Leicester, podobno chce wymusić transfer do City. To jest raczej mocne osłabienie gości w meczu z Evertonem.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Wymiotowac mi sie chce jak czytam, że zawodnik buntuje sie, bo chce wymusic transfer. Podpisal kontrakt wiec powinien byc posłuszny pracodawcy. Za akcje typu &quot;nie pojawiam sie na treningu&quot; i inne fochy powinny byc nalozone wysokie kary pieniezne, minimum 5x tygodniówka.
Chyczy mysle, że btts u wba jest conajmniej realny, niech Krycha obsłuży dobrze Sturridgea ???? ja po cichu mam nadzieje na remis w tym spotkaniu, bo lubie rzemieslnikow wba i życze City straty punktow ????
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Tottenham - Manchester United
2 @3,1
fortuna ⛔
2/BTS @5,2 fortuna ⛔
Sanchez strzeli @3,3 fortuna ⛔
Niewątpliwy hit dzisiejszego wieczoru na Wembley, według buków lekkim faworytem są gospodarze, ja jednak dzisiaj idę w stronę gości, którzy ostatnio notując dobre wyniki, wygrali w tym roku wszystkie 5 meczy jakie grali w dodatku nie tracąc w nich bramki, gospoadrze w tym miesiącu rozegrali jeden mecz więcej, 3 razy wygrywając i 3 razy remisując, jednak w każdym z tych meczu conajmniej raz pokonywali bramkarza przeciwników. Dzisiaj myślę, że również stać ich na trafienie, jednak liczę, że będzie to tylko honorowy gol, a Czerwone Diabły wywiozą komplet punktów z Londynu, stąd typ na zwycięstwo United i BTS, uważam również, że warto zaryzykować i postawić na gola A.Sancheza, który dzisiaj prawdopodobnie zadebiutuje w koszulce Czerwonych Diabłów w meczu ligowym.
Edit: stracona bramka w...11 sekundzie i United nie otrząsnęli się do końca, Koguty były zdecydowanie lepsi i wygrali zasłużenie, szkoda.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Jakieś źródło ? https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/735086/riyad-mahrez-chce-opuscic-leicester-manchester-city-zlozyl-trzecia-oferte
Sorry, jak to sie mawia &quot; google nie gryzą &quot;
Mi się ten duet kojarzy z overalem 3,5+
Ale bez Mahreza lisy bedą kuleć w ofensywie.
Z całym szacunkiem, ale informacje z Sportowych faktów to sorry, ale trzeba brać z przymrózeniem oka.
Chociaż wcale się nie zdziiwę jakby poszedł jakiś głośny transfer jeszcze.
 
lukas88 284,2K

lukas88

Forum VIP
31.01.2018 g. 21.00 Manchester City- WBA
Typ: 2 (+2,5)
Kurs: 1,72
Assianodds
Stawka 7/10

Dzisiaj fajna kolejka w PL, kilka drużyn ma szansę na przełamanie długotrwałych serii. Na początek biorę pojedynek podopiecznych Guardioli z zespołem Krychowiaka. Zespół z Manchesteru jest zdecydowanym liderem ligi, z przewagą 12 punktów nad rywalem z czerwonej części miasta. West Brom z kolei po dramatycznym początku sezonu zaczęli w końcu coś grać i powoli ciułają punkty. Na papierze zdecydowanym faworytem jest Aguero i spółka, lecz upatruję tutaj szansy przyjezdnych. City wszystkiego w sezonie nie wygra, notują serię 11 domowych zwycięstw z rzędu, ostatnim zespołem, który wywiózł jakikolwiek punkt z Etihad Stadium jest Everton.
Goście z kolei punktują u siebie jednak od sierpnia nie zdobyli 3 punktów na wyjeździe (11 spotkań bez zwycięstwa na wyjeździe), mimo że pokazali że potrafią walczyć z silnymi zespołami.
Ostatnio pokonali Liverpool w pucharze 3-2, potrafili w lidze wywieźć po 1 punkcie z Anfield oraz Wembley.
Oba zespoły z kilkoma brakami w kadrze, jeżeli chodzi o The Citizens to zabraknie:
- Sane bardzo ważny skrzydłowy (7 bramek/ 10 asyst)
- G. Jesus jedyny nominalny zmiennik i rywal Aguero (8 bramek/ 2 asysty)
- F. Delph kluczowy defensor
W zespole WBA należy wspomnieć:
- J. Evans podstawowy obrońca, 21 występów w tym sezonie
- K. Gibbs kolejny ważny obrońca, 20 występów
- Robson-Kanu ważny napastnik, 16 występów, 2 bramki
Delikatniej próbuję:
WBA +1,5 @ 2,77 Marathonbet 4/10
WBA X2 @ 5,90 18bet 3/10
WBA @ 21,00 Marathonbet 1/10

--------------------------------------------------------------------------------------------

31.01.2018 g. 20.45 Everton- Leicester
Typ: 1
Kurs: 2,73
Marathonbet
Stawka 6/10

Kolejne spotkanie to pojedynek przeciętnych w obecnych rozgrywkach The Tooffies, z solidnymi Lisami. Gospodarze nie mogą wskoczyć na właściwy tor od początku sezonu i grają w kratkę, nie potrafią wygrać od 6 spotkań. Lisy do dzisiejszego spotkania przystępują osłabione, nie zagra Marhez, który próbuje wymóc na włodarzach zgodę na transfer. Poza tym nie zagra również Slimani. Gospodarze dosyć solidnie wzmocnili defensywę w zimowym okienku, przyszedł Tosun oraz szybki Wallcot z Arsenalu.
Uważam że w spotkaniu z osłabionymi w ofensywie lisami, gospodarze powinni się w końcu przełamać.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom