>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka Serie A [15.02 - 18.02.2018]

Status
Zamknięty.
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Juventus - Frosinone over 3,5 ŻK 1,80 STS
Goście po ostatnich dwóch wyjazdowych zwycięstwach na nowo wracają do gry o utrzymanie. Szczególnie 0:4 w meczu z Bologną, bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie, wydaje się podwójnie cenne. Natomiast Juve mocno ostatnio rozczarowuje. I w tym widzę szanse... Tzn. Juve ma idealnego przeciwnika na postrzelanie i poprawienie sobie humorów przed LM. Goście natomiast po ostatnich niezłych wynikach będą się chcieli dobrze zaprezentować na Allianz. Nie sądzę, że liczą na punkty, ale powalczą. To powinno zaostrzyć grę i zaprocentować kartkami.

✅ 5 żółtek. Całkowita dominacja Juve. Frosinone powalczyło tylko łokciami i sami powinni to pokryć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dzisiaj wieczorem czeka nas ciekawe widowisko, bo spotyka się Atalanta z Milanem czyli drużyny walczące o udział w następnej edycji ligi mistrzów. Za ich plecami są jeszcze Roma i Lazio z takimi samymi aspiracjami. Atalanta według wielu gra najładniejsza piłkę we Włoszech i coś w tym jest ale Milan po przyjściu Piątka złapał wiatr w żagle chociaż ich styl nie powala na kolana, bo brakuje tam po prostu gry piłka, dużo nie potrzebnych strat i brak pomysłu na rozegranie akcji ale od kad przyszedł Krzysiek, który w tym sezonie czegoś by się tknal to i tak zamienił by w złoto, to Milan(zespół) jak by trochę uwierzył w siebie. Donnaruma jest w kaptilanej formie, bo obronił 37 na 40 strzałów w stronę jego bramki w ostatnich meczach i trudno będzie go dziś pokonać. Nie Spodziewam się tu gradu goli i jeśli mialbym typowac zwycięzce to bliżej mi do grania Gospodarzy niż Milanu ale coś mi podpowiada, że będzie remis. Ja jednak skupiam się tu na osobie naszego rodaka, który będzie chciał podtrzymać serie z bramka na koncie od kad gra w pierwszym składzie Mediolanczykow. Piątek ma niesamowity instynkt i wystarczy mu tak naprawdę pół sytuacji, by strzelić bramkę , a dziś kurs na to wydarzenie jest całkiem ładny z racji tego, że Milan ma trudniejszego przecwnika.
Piątek gol @2,75 Fortuna✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dzisiaj wieczorem czeka nas ciekawe widowisko, bo spotyka się Atalanta z Milanem czyli drużyny walczące o udział w następnej edycji ligi mistrzów. Za ich plecami są jeszcze Roma i Lazio z takimi samymi aspiracjami. Atalanta według wielu gra najładniejsza piłkę we Włoszech i coś w tym jest ale Milan po przyjściu Piątka złapał wiatr w żagle chociaż ich styl nie powala na kolana, bo brakuje tam po prostu gry piłka, dużo nie potrzebnych strat i brak pomysłu na rozegranie akcji ale od kad przyszedł Krzysiek, który w tym sezonie czegoś by się tknal to i tak zamienił by w złoto, to Milan(zespół) jak by trochę uwierzył w siebie. Donnaruma jest w kaptilanej formie, bo obronił 37 na 40 strzałów w stronę jego bramki w ostatnich meczach i trudno będzie go dziś pokonać. Nie Spodziewam się tu gradu goli i jeśli mialbym typowac zwycięzce to bliżej mi do grania Gospodarzy niż Milanu ale coś mi podpowiada, że będzie remis. Ja jednak skupiam się tu na osobie naszego rodaka, który będzie chciał podtrzymać serie z bramka na koncie od kad gra w pierwszym składzie Mediolanczykow. Piątek ma niesamowity instynkt i wystarczy mu tak naprawdę pół sytuacji, by strzelić bramkę , a dziś kurs na to wydarzenie jest całkiem ładny z racji tego, że Milan ma trudniejszego przecwnika.
Piątek gol @2,75 Fortuna✅✅
Sam dalem za drobne nieco wiecej goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Inter-Sampdoria
Sampdoria strzeli bramkę @1.65
Wydaje mi się, że kurs bardzo przyjemny 20bramek na wyjeździe Sampdorii w 13meczach, Inter ostatnio gra mocno poniżej oczekiwań do tego atmosfera na pewno nie pomaga, konflikt z Icardim który oczywiście nie zagra a w ostatnich 3 meczach gdzie Sampdoria grała jako gość strzelała ekipie z Mediolanu.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Napoli-Torino 17.02. 20:30
MILIK GOL 2.1 MILENIUM ⛔

Bardzo dobre dni za piłkarzami Napoli dobry mecz z Fc Zurich, ogrom stwarzanych sytuacji a 3 bramki zdobyte w Szwajcarii to był najniższy wymiar kary. W meczach na San Paolo w ostatnich tygodniach minimum 2 bramki strzelane rywalom i gole Milika ktory strzelal w 4 ostatnich spotkaniach (domowych) dla Azzurich. Mecze obu ekip to festiwale bramkowe over 3.5 pokryty w 5 ostatnich spotkaniach tych ekip. Torino tkwiace w marazmie przecietnosci probojace zabic dechami bramke i kopać lage na Belottiego, nie powinno dać sie we znaki ekipie Carlito.
Kto ogladal ten widział ????
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Napoli-Torino
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.45
Bukmacher: fortuna
Analiza: Wicelider włoskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Napoli podejmował będzie na swoim stadionie drużynę Torino , ktora na chwile obecną zajmuje 10 miejsce w lidze ze stratą zaledwie 4 punktów do 5 miejsca które gwarantuję grę w europejskich pucharach, goście już praktycznie zapewnili sobie utrzymanie bowiem mają dużą przewagę nad strefą spadkową i mogą próbować walczyć o wyższe cele w obecnym sezonie. Do Neapolu na pewno pojadą powalczyć o jak najlepszy wynik, pomimo tego iż wiadomo która z ekip na papierze jest zdecydowanym faworytem do dopisania sobie kompletu punktów po ostatnim gwizdku sędziego. Torino na wyjazdach może często nie zwycieża, ale rzadko daje się pokonać , ostatnie 10 meczy i tylko 1 porażka , natomiast ekipa gospodarzy w poprzednich 10 meczach tylko dwa razy podzieliła się punktami i zanotowała aż 8 zwycięstw. Patrząc na poprzednie spotkania to widać iż praktycznie zawsze wygrywali gospodarze, ale bardzo często padały w tych meczach overy bramkowe i myślę że tutaj spokojnie można tak pograć. W drużynie z Neapolu nie zobaczymy na pewno Rui oraz Raula Albiola, natomiast w ekipie gości nie zagra Djidji. Mój typ to niespodzianka i wynik po 2. Ale główny typ to over bramkowy.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
AS Roma - Bologna
Typ-02
Kurs-2.95
Dzisiaj dokończenie kolejki,6 Roma podejmuje 18 Bologne,więc zwycięzca jest już praktycznie znany,ale nie dla mnie bo uważam że Bologna nie przegra tego meczu,choć wiadomo jak ciężko gra się w Rzymie.
Goście mimo niskiej pozycji w tabeli potrafią zaskoczyć jak choćby ostani wyjazdowy mecz z Interm gdzie wygrali 1-0.Wcześniej polegli pechowo z Napoli 2-3 gdzie Napoli strzeliło gola w 88 min.
Myślę że powalczą dzisiaj i dadzą zarobić mi i Bukmacherom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom