>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25. kolejka Bundesligi [02-04.03.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
25. kolejka

Kursy od: Bah

W poprzedniej kolejce niespodziewanie punkty zgubił Bayern. Jednak ich przewaga nad drugą drużyną jest tak spora, że ten remis tak naprawdę zbyt wiele nie znaczy. Niespodziankę sprawiło Koln, które wygrało 1:2 z Lipskim. Jak widać zespół ten wierzy jeszcze w utrzymanie, a taka wygrana z pewnością wpłynie pozytywnie na całą szatnię. Walka o europejskie puchary trwa w najlepsze, a ja zapraszam do dyskusji oraz do pisania analiz.​
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Spece od Bundes ????
Warto dzisiaj grać na BMG?
Dwa mecze u siebie ostatnie to w czapkę po 0:1, ale z silnymi rywalami...
Co uważacie?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
BmG bez przebłysku, grają bo grają. Werder oddalił się trochę od strefy spadkowej, ale to nadal tylko 2pkt a teraz mają ten lepszy okres gry. Kursy na remis lecą, pewnei jakieś 0-0 bądź 1-1 będzie.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Zawodnik strzeli przynajmniej 2 gole
R. Lewandowski (3.3) forBet
Robert lubi strzelać do siatki Freiburga. W minionym roku w spotkaniu wygranym 2-1, strzelił dwie bramki. Więc czemu i nie tym razem? Gospodarze to jedna z najsłabszych defensyw w niemieckiej Bundeslidze - 38 straconych bramek. Sts na podobne zdarzenie płaci 2.8.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Wczoraj dobrze mi doradził Ted i dobrze, że nie grałem tego ????
A co powiecie o typie na Frankfurt?
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hamburger SV - 1. FSV Mainz 05
Typ: 1
Kurs: 2,34
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela dla formalności

Hamburg u siebie ma na koncie 3 zwycięstwa, 3 remisy i 6 porażek i pod względem meczy domowych jest drugą najgorzej grającą drużyną. Mainz z kolei na wyjazdach zanotował 1 zwycięstwo, 4 remisy i 7 porażek i pod względem wyjazdów zajmuje 3 miejsce od końca. W tym momencie gospodarze grają najgorzej z całej ligi ale dla mnie tutaj sprawa jest prosta i jeśli Hamburg dzisiaj nie wygra no to według mnie już ich nic nie uratuje przed spadkiem. Trafiają dziś na najlepszego rywala do przełamania się i wyjścia z marazmu 8 meczy bez zwycięstwa. W tym roku Hamburg jeszcze nie wygrał meczu i z kim chcą wygrać jak nie z zespołem Mainz ? Tak jak napisałem wyżej jeśli dziś gospodarze nie wygrają to lecą z ligi (według mnie oczywiście). Mainz też nic wielkiego nie gra, jest przed Hamburgiem i ten mecz gospodarze muszą wygrać, dla nich to spotkanie o przysłowiowe 6 punktów. Wprawdzie w ostatnim wyjazdowym spotkaniu zespół z Moguncji wygrał w Berlinie z Herthą 2-0 ale dzisiaj próbuję na przełamanie w stronę tego słabiutkiego Hamburga.
Absencje w Hamburgu:
obrońca Ekdal (13 występów w tym sezonie), pomocnicy Ito (12 występów w tym sezonie), Holtby (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Muller (1 występ w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Wood (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Mainz:
pod znakiem zapytania stoją występy drugiego bramkarza Zentnera (15 występów w tym sezonie), pierwszego bramkarza Adlera (9 występów w tym sezonie), pomocnika Oztunali (16 występów w tym sezonie) i napastnika Berggreena (12 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie)
⛔ 0-0
 
F 108

faklop

Użytkownik
Co do wielkiego gracza współczuje, gol ze spalonego, nietrafiony karny - poprzeczki obite do maksimum możliwości. Tego dnia Hamburg był lepszy, tworzył tysiace akcji i wyszedł z tego kij. Fajnie pokryli mi moją overowo linie rożnych ????
 
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Jak myślicie Koziołki powalczą o ważne punkty z Stuttgardem? Który dziś będzie pod ogromną presją. Co oznacza że bedzie miał szanse na kontry. Myślę że Koeln dziś nie przegra, można spróbować Remis, 1DNB, BTTS najbezpieczniej.
Jakie jest Wasze zdanie?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ciężki mecz trzeba przyznać. Stuttgart 3 wygrane z rzędu, zadziwia fakt że do zera w dodatku. Szczególnie że grają ofensywnie, obrony solidnej nie mają a wyniki underowe ???? Dlatego jak coś to właśnie overa bym tutaj szukał. Koloni nici z remisu, muszą zgarnąć 3pkt i na pewno kilka goli z obydwu stron padnie.

Koln - Stuttgart over 2,5 @ 2,06
efortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom