>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25. kolejka Eredivisie / 27. kolejka Jupiler Pro League (26-28.02.2016)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


W belgijskiej ekstraklasie dojdzie do kilku spotkań, na które warto zwrócić uwagę, choć w ten weekend ciekawiej będzie w Holandii. W JPL na sam start mamy mecz Gentu z Lokeren. Mistrzowie Belgii po porażce z Oostende (2:5) będą szukać zwycięstwa. Kolejne interesujące mecze w niedzielę: Anderlecht kontra Standard oraz Genk versus Club Brugge. I to szczególnie na ten ostatni mecz będę czekał.
W Holandii aż trzy mecze powinny wzbudzić emocje. Twente zagra z Groningen i tutaj mocno zawyżone kursy na gości. Do tego w niedzielnych spotkaniach można spodziewać się ciekawej batalii pomiędzy Utrechtem, a Feyenoordem oraz Ajaksem i AZ. Choć w tym ostatni liczę jednak na Joden.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
KAA Gent vs. Lokeren o2.5, 1.74 Pinnacle 2/10 ✅ 3:1
Rozpoczynamy 28. kolejkę Jupiler Pro League. Zatem jesteśmy na finiszu sezonu zasadniczego. Gent podejmie Lokeren. Gospodarzom zależeć będzie na jak najmniejszej stracie do Brugii przed kolejnym etapem. Zatem dzisiaj liczyć będą na triumf. Gandawie nie wiedzie się jednak najlepiej. W ostatnich pięciu spotkaniach wygrali tylko z Mouscronem-Peruwelz (2:0) i to tylko dzięki większemu zaangażowaniu w końcówce. W międzyczasie rozegrali też mecz w Lidze Mistrzów. I ponownie zabłysnęli w samej końcówce niwelując straty i ostatecznie ulegając Wolsfburgowi 2:3. Ostatni weekend był jednak koszmarny dla obrońców tytułu. Przegrali aż 2:5 z Oostende. Rewelacja ligi dominowała niemal od początku i kontrolowała przebieg gry. Dodatkowo Gent kończył mecz w 10. po czerwonej kartce dla Asare. Podstawowego defensora zabraknie dzisiaj, a jest to filar obrony :!: Mimo to dzisiaj będzie ich stać na sukces. Przecież następny mecz mają dopiero za tydzień i jeszcze nie muszą myśleć o rewanżu w LM. Lokeren natomiast gra bez natchnienia. Sezon im się kompletnie nie udał i będą walczyć jedynie o LE z drugiej części tabeli - nie sądzę by nagle mieli spaść poza strefę barażową. Ostatnie mecze nie wychodziły im najlepiej. Zremisowali wygrany mecz Leuven (3:3), a i w poprzedni weekend ponownie podział punktów, tym razem z Genkiem. Mecz ten był jednak dość pechowy dla obu stron. Dzisiaj goście będą starać się o lepszy wynik. Mają kim postraszyć jak choćby Miriciem czy Ngolokiem. W ekipie zabraknie doświadczonego pomocnika, Oveirmere. Jednak i bez niego powinni dzisiaj coś ustrzelić. Kurs na powyżej 2.5 gola jest dostateczny i warty gry. Obu drużynom zależy na przełamaniu serii. Do tego wśród faworytów brakuje ważnego ogniwa z obrony. H2H również korzystne pod zakład.
Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
OH Leuven vs. Oostende BTS, 1.62 Sportingbet 2/10 i/lub Goście o1.5 gola, 2.30 Unibet 1/10 ✅ i ⛔ 4:1
Patrząc na ten mecz od razu przykuł moją uwagę kurs na gości. Po spojrzeniu w tabelę wydaje się to jednak dość logiczne. Leuven bronić się będzie przed spadkiem, ale nie będą dzisiaj rywalizować z ogórkami. Oostende przez cały sezon trzyma poziom i będą walczyć o europejskie puchary, co jest olbrzymim sukcesem. W poprzedni weekend pokazali się z naprawdę najlepszej strony. Rozbili mistrz kraju, Gent aż 5:2 :!: Ciągle jest moc, choć sądziłem że zmęczenie sezonem mocno da się we znaki. Myliłem się. Dzisiaj będą uskrzydleni tak imponującym zwycięstwem. Dodam też, że kadra będzie bardzo silna ofensywnie. Z podstawowych zawodników nie zobaczymy jedynie bramkarza, Ovono. Leuven nie ma nic do stracenia i od początku powinni zagrać ofensywnie. Nie mają jednak korzystnego kalendarza. Na koniec zagrają z Gentem i Brugią, czyli dwoma najlepszymi drużynami w lidze.Zatem tak naprawdę dzisiaj mają największe szanse na zwycięstwo - teoretycznie. Forma jednak pozostawia wiele do życzenia. W poprzedni weekend ulegli Mouscron-Peruwelz, czyli drużynie która zajmowała ówcześnie ostatnią lokatę. W kadrze nadal brakuje defensora Rougkalasa. Zespół nie ma żadnych argumentów poza tym, że są na ostatnim miejscu. I to determinuje do tego by zagrać, że obie drużyny trafią do siatki. Natomiast kurs na o1.5 gości jest wręcz value i warto z niego skorzystać po mniejszej stawce. W pierwszym meczu w tym sezonie padł wynik 3:0 dla Oostende. Tym razem Leuven na pewno postawi mocniejsze warunki, ale jakoś nie chcę mi się wierzyć, że wygrają. Oba typy polecam.
 
lukas88 310,1K

lukas88

Forum VIP
27.02.2016 g. 19.45 PSV- ADO
Typ: 2 (+2)
Kurs: 1,65
BetVictor
Stawka 9/10


PSV w tym sezonie nie dominuje już tak nad rywalami jak przed laty, owszem wygrywają znaczną większość spotkań, ale nie są to już takie hokejowy wynik jak kiedyś. U siebie wygrana z Graafschap &quot;tylko&quot; 4-2, nie potrafili pokonać Rody, czy męczyli się ze Zwoole. ADO prezentuje się bardzo dobrze, na wyjeździe ograli Feyenord czy też Alkmaar, napsuli również krwi Ajaxowi.
PSV po cięzkim meczu z Atletico w LM, goście niezwykle zmotywowani by uwrać punkty rywalowi, zapowiada się twarde spotkanie.

Typ: 2 (+1)
Kurs: 3,26
Marathon
Stawka 4/10

Typ: 2 (+0,5)
Kurs: 3,7
Unibet
Stawka 2/10

Typ: X
Kurs: 6,9
Marathon
Stawka 0,5/10
 
rts 55

rts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 19:45
Spotkanie: Cambuur - Zwolle
Typ: Handicap europejski - 1 Zwolle
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po przekonujących wygranych nad Feyenoordem oraz Den Haag, ekipa Zwolle zmierzy się dziś o 19:45 z Cambuur. Dla mnie typ bardzo ciekawy to handicap - 1 na Zwolle. Dlaczego nie postawić na zespół w formie, po dobrej grze zbliżyli się do czołówki na tyle, że jeśli dziś wygrają będą mieli tyle samo punktów co 4 zespół. Kurs jest jeden z lepszych na bet 365, bo w innych bukach już zaczyna spadać. Faworyt jest jeden i są nim goście. Gospodarze nie wygrali w tym roku jeszcze meczu, a ogólnie w lidze wygrali tylko dwukrotnie. Najgorsza ekipa w lidze. Akurat w tym przypadku H2H raczej remisowe - 5 wygranych Zwolle, 1 remis, 4 wygrane Cambuur. Natomiast dziś nie wydaje mi się, żeby Cambuur, które ma bilans ostatnich 9 meczów (wraz z towarzyskimi) przegranych mogło zagrozić Zwolle. Nie mają po prostu czym zagrozić. Nie wiem nic o osłabieniach, bo nie wyczytałem tego ze strony oficjalnej Zwolle, ale mimo to uważam, że typ jest warty uwagi. W 2015 dwa razy Zwolle grało z Cambuur. Raz zremisowali 2-2 a raz pokonali ich aż 6-1! Po tak nieudanym sezonie dzisiejszych gospodarzy, uważam, że wynik może się dziś powtórzyć. Goście mogą liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy wybierają się na ten mecz. Powodzenia!
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Heracles @ 1.90, Unıbet, 3/10 ⛔
Przyznam szczerze, że Eredivisie nie obserwuję tak jak jeszcze dwa-trzy lata temu, ale jakieś tam małe pojęcie o lidze mam. Dziwi mnie ten wysoki kurs na Heracles, które zawzięcie walczy o podium ligi. Jeśli dziś zwyciężą, to przynajmniej na kilka godzin na nie wskoczą. Dziś zagrają z tylko jednym małym osłabieniem w postaci Droste, prawego obrońcy, który w poprzednim meczu zszedł wcześniej z boiska z kontuzją pachwiny. Dziś na mecz wyjdą w 4-3-3, skład wydaje się mocny.
W dodatku ekipa z Almelo to zdecydowanie ekipa własnego stadionu. W tym sezonie wygrali aż osiem na 12 meczów na Polman Stadion, przegrywając tylko dwa mecze(z Ajaxem i AZ, które są odpowiednio na drugim i trzecim miejscu). Roda znowu na dwanaście meczów wyjazdowych wygrała tylko dwa.
Goście będą bili się do ostatniej kolejki o utrzymanie. W lutym nie wygrali jeszcze żadnego spotkania. Ostatnio cudem zremisowali 1-1 z Feyenoordem, bo wykorzystali słabszy dzień przeciwnika, który przez cały mecz dominował. Jakby tego było mało, to wtedy Roda oddała tylko jeden strzał, który okazał się strzałem celnym i w dodatku dał im gola.
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Heracles @ 1.90, Unıbet, 3/10
Dokładnie. Gospodarze są jedną z lepszych ekip grających u siebie. Dziwi mnie tak wysoki kurs, bo nie grają z jakąś mocną drużyną. Roda ciuła te punkty, ale te punkty bardziej na farcie są zdobywane. Idę w Twoją storonę ;)
Heracles 1 @1,95 3/10 fortuna ⛔
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Dzisiaj w Jupiler Pro League dwa hitowe starcia, jedno już za nami - Genk pokonał Club Brugge 3-2. W drugim bardzo ciekawym meczu, derby Belgii, Anderlecht zmierzy się u siebie ze Standardem Liege. Anderlecht ostatnio zaliczył niespodziewaną wpadkę, przegrywając z Waasland 0-1. Standard w ostatniej kolejce wygrał w prawdzie z Charleroi, ale dwie kolejki temu przegrał z ostatnią ekipą - Westerlo 0-2, a jeszcze tydzień wcześniej nie udało się zdobyć choćby jednego punktu z St. Truiden. Jedynym osłabieniem Anderlechtu będzie dziś prak Praeta, który jest zawieszony, poza tym wszyscy gracze są do dyspozycji trenera Besnika Hasiego. W zespole z Liege nieobecny dziś jest Réginal Goreux. Składy można już zobaczyć TUTAJ.
Myślę, że Anderlecht powinien zwyciężyć bitwę o Belgię, dodatkowym atutem będzie własny stadion. Poza tym Standard nie ma już na nic szans, a Anderlecht jest już w grupie mistrzowskiej i będzie właśnie o tytuł walczył. Wiadomo też, że jest to bardzo prestiżowy mecz w Belgii, ale moim zdaniem więcej motywacji mają w sobie gracze z Brukseli.

Anderlecht - Standard Liege / 1 - 2,00 - bet365 ⛔ szkoda, że minus, Anderlecht miał poprzeczkę, mocno atakował, ale Standard też miał swoje okazje, wspaniały mecz, 3:3 mówi samo za siebie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom