>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nice - Rennes
Rennes od czasu kiedy została przerwana ich seria 18 spotkań bez porażki ani razu nie potrafiło wygrać. Nice jest najbrutalniej grającą drużyną w lidze francuskiej m.in z tego powodu w tym meczu nie wystąpi najlepszy snajper Remy (7 bramek). W Rennes zabraknie także ofensywnego gracza Sow&#39;a. Dla obu drużyn to ważne spotkanie, bo w przypadku porażki mogą oddalić się od pozycji premiującej grą w europejskich pucharach. Spodziewam się wyrównanego spotkania, gdzie któraś z drużyn może odnieść minimalne zwyciestwo. Moim typem przewodnim jest jednak under.
Mój typ: under 2,5 - 1,55 w Expekt
Grenoble - PSG
Na Stade des Alpes w tym sezonie pada bardzo mało bramek i nie sądzę aby zmieniło się to w pojedynku z PSG. Grenoble o ile ma solidną i doświadczoną defensywę to napastnicy już nie są tak skuteczni. Najlepsi strzelcy Grenoble Moreira i Akrour mają w tym sezonie po 4 bramki. Są to jednak zawodnicy, którzy najlepsze lata mają już za sobą i ciężko wymagać od nich większej liczby trafień. PSG jest &#39;w gazie&#39; wygrało 4 kolejne spotkania z rzędu, do tego zaliczyło dobry występ w UEFA Cup wygrywajac 2-0 z Wolfsburgiem. Jestem zdania, że w tym meczu Grenoble tak jak zwykle będzie starało się grać uważnie w defensywie i jeśli strzeli gola to maksymalnie jednego. Ogólnie PSG powinno wygrać ten mecz i jest jego faworytem ja jednak zagram typ na małą ilość bramek, bo nie wykluczam mimo wszystko wyniku 0-0.
Mój typ: under 2,5 - 1,55 w Expekt
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Le Havre-Auxerre (1-2)
Typ:2
Kurs: 2,76 (fortuna)

Auxerre zaczyna spisywać się coraz lepiej i do formy wraca Irek Jeleń który w ostatnich 2 spotkaniach strzelił po bramce. Mimo kilku braków w składzie gości między innymi w defensywie są on dla mnie faworytem tego spotkanie. Dziś nie wystąpią : Jean-Pascal Mignot, Stephane Grichting, Jeremie Berthod i Amadou Sidibe. Le Havre na chwilę obecną traci aż 9 pkt do bezpiecznej strefy i są największym kandydatem do opuszczenia Ligue 1 .Uważam ze nie są wstanie dziś pokonać Auxerre. Kurs wielce zachęcający do zagrania dziś na gości. Dziś swą szansę od pierwszego gwizdka może również otrzymać Dudka.
A tu prawdopodobne ustawienie obydwu drużyn:

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom