>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25. kolejka LOTTO Ekstraklasy (27.02-28.02.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W ForBET!!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
Już w najbliższy wtorek kolejna seria gier w naszej Ekstraklasie, na pierwsze miejsce wysuwa się starcie Legii z Jagiellonią, mecz o fotel lidera, a może o mistrzostwo Polski w tym sezonie? Ciekawie też powinno być Płocku, Krakowie czy Poznaniu, a jakie są Wasze typy na tą kolejkę?​

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Moje typy na 25 kolejkę ekstraklasy co o tym myślicie?
Lechia Gdańsk - Termalica Bruk-bet - typ 1
Lechia teoretycznie może jeszcze powalczyć o górną ósemkę. Jeśli jednak ma o tym marzyć powinna ten mecz wygrać. Termalica grała ciężki mecz w małych derbach i cudem wyciągnęła wynik po bramce samobójczej. Ma do przejechania całą Polskę i zmierzy się z mocno podrażnioną po ostatnich wynikach Lechią. Na papierze Lechia wygląda dużo lepiej, a wspomniane wyżej okoliczności też wskazują na gospodarzy. Jak dla mnie czysta 1, aczkolwiek ostatnia kolejka pokazała, że w cudaklasie wszystko wydarzyć się może. Jeszcze wspomnę o trenerze Lechii. Kompletnie mi ten gościu nie odpowiada na tym stanowisku i chyba długo stołka nie zagrzeje.
Wisła Płock - Cracovia - typ x2
W tym meczu idę bardziej na czutkę niż na logikę. Wisła pokazała w ostatnim czasie klasę, ale w Szczecinie już dostała zadyszki i uległą przyzwoitej pogoni, która walczy o utrzymanie po katastrofalnej rundzie jesiennej. Poza tym Cracovia potrafi ukąsić na wyjeździe co pokazała w Zabrzu oraz Lubinie. Typ ryzykowny, ale mimo wszystko realny. Poza tym nadal wierzę w zdolności trenerskie Probierza i tyle w tym temacie.
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok - typ 1
Po remisie w Krakowie wiara w mistrza Polski się załamała, ale Krakowiacy mieli sporo szczęścia. Trener Jozak wystawił też taki skład, żeby mieć lepszy zespół na spotkanie wtorkowe. Szczerze mówiąc jak zobaczyłem wyjściową jedynastkę od razy pomyślałem, że będzie lipa. Było minęło nie ma co rozpamiętywać. W stolicy zobaczymy zupełnie inną drużynę. Legioniści zepną poślady, sędzia też będzie pewnie po ich stronie i spokojnie powinni ten meczy wygrać. Aczkolwiek Jagiellonia jest w gazie, więc typ mimo wszystko jest ryzykowny.
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin - typ 1x
I znowu typ na czutkę. Statystycznie Sandecja lubi remisować z dużo lepszymi drużynami od siebie kiedy jest gospodarzem. Ponadto Zagłębie gra piach i mimo spektakularnego przejęcia sterów przez Lewandowskiego jakoś nie bardzo wierzę w ich świetlaną przyszłość. Odszedł Świerczok, wydawało się, że z Czecha będzie jakiś pożytek, a tymczasem Zagłębie gra ciniutko u siebie, a co dopiero na wyjeździe. W tym meczu jedyne co przemawia na korzyść Zagłębia to h2h
Górnik - Pogoń - typ 1
Górnik to klasa sama w sobie. U siebie są piekielnie mocni, walczą o puchary i mam cichą nadzieję, że w tym sezonie ugrają minimum 3 lokatę. Jak będzie zobaczymy. Tak czy inaczej Pogoń mocna u siebie na wyjeździe sporo traci, a Zabrzanie bezlitośnie wykorzystują najdrobniejsze potknięcia przeciwników.
Wisła Korona - typ 1
Tak naprawdę faworytem tego meczu jest Korona, która pokazała mega klasę w meczu z Lechem Poznań. Jednak styl gry Lecha i Wisły to zupełnie inna para kaloszy. W tym spotkaniu przewiduję wymianę ciosów i o jeden cios więcej dla Wisły, która będzie miała swój stadion i 1 dzień dłużej na regeneracje.
Arka Gdynia - Piast - typ 1
Arka słaby mecz z Zagłębiem. Piast nieźle z Wisłą, ale to Arka broni pierwszej ósemki i to arka znalazła się w niej nie bez kozery. I w tym przypadku 2 dni dłużej na regeneracje powinny zrobić swoje. Typ na Arkę wydaje się być w miarę pewny.
Lech Poznań - Śląsk Wrocław - typ 1
Bez komentarza ????
⛔ 700 KE
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Arka Gdynia - Piast Gliwice
typ 2 @ 3.55
oraz
over 2.5 @2.20
Totolotek​
Zacznę od goapodarzy. Oglądałem cały oatatni mecz ,gdzie Gdynianie podejmowali zespół z Lubina. Mimo remisu cały mecz kontrolowało Zagłębie. Patrząc na statystyki sytuacje bramkowe Zagłębia przedstawiały się 11 Zagłębia na 3 sytuacje Arki. Posiadanie piłki wynosiło 62% więc całkiem sporo. Ten mecz mógł się zakonczyć wysoką wygraną Zagłębia ,ale nie wykorzystali swoich świetnych sytuacji. Arka grała ultra defensywnie czekając na przydażające się kontry. Wiadomo u siebie będzie do inny zespół na pewno Ojrzyński jest zadowolony z remisu w Zagłębiu. Kolejne spotkania to porażka z Wisła w meczu wyjazdowym i remis u siebie z Kolejorzem.
Piast w meczu z Wisła przeważał wyraznie sytuacji było kilka ,ale niestety nie zostały wykorzystane i mecz został zakończony remisem.Zwycięstwo z Lechią na wyjezdzie dwoma bramkami i porażka u siebie z Jaga.Wyczuwam kolejne zwycięstwo Piastaw meczu wyjazdowym. Drużyna gra coraz lepiej. Trener widać ,że nie rotuje bardzo składem. Myślę ,że Arka jest jak najbardziej w zasięgu. Mozna tez pograc zakład bez remisu lub 2X na Piasta rowniez wysokie kursy. Polecam ten typ pozdrawiam.
KE ⛔ 100
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Po takim kursie Legii bym zupełnie nie ruszał, nie opłaca się. A co do Wisły Kraków, czas na regenerację będzie identyczny, bo grała z Piastem wczoraj o 15:30, ale na wyjeździe, a Korona u siebie o 18:00. Korona na wyjazdach prezentuje się wyraźnie gorzej, niż u siebie, choć najczęściej z wyjazdów przywożą punkt. Goście zawsze spinają się szczególnie na Wisłę, a co ambicją można ugrać pokazał mecz Cracovii z Legią w ostatniej kolejce. Chciałbym, żeby Wisła wygrała, bo jej kibicuję, ale tu może się wiele wydarzyć, nie wiadomo jak zaprezentuje się zmieniona formacja obronna Wisły. Na Lechię też bym uważał, grają w nowym roku jedno wielkie nic, więc niekoniecznie muszą łatwo wygrać, tym bardziej, że początki w nowych klubach Zieliński notuje dobre.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok - typ 1
Po remisie w Krakowie wiara w mistrza Polski się załamała, ale Krakowiacy mieli sporo szczęścia. Trener Jozak wystawił też taki skład, żeby mieć lepszy zespół na spotkanie wtorkowe. Szczerze mówiąc jak zobaczyłem wyjściową jedynastkę od razy pomyślałem, że będzie lipa. Było minęło nie ma co rozpamiętywać. W stolicy zobaczymy zupełnie inną drużynę. Legioniści zepną poślady, sędzia też będzie pewnie po ich stronie i spokojnie powinni ten meczy wygrać. Aczkolwiek Jagiellonia jest w gazie, więc typ mimo wszystko jest ryzykowny.
No tak bo to Legia i jej się należy Mistrzostwo przed rozpoczęciem sezonu. Nawet jak wygrają to trzeba być niespełna rozumu by grać ich po takim kursie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jeszcze odnośnie Lechii - piszesz, że mają szansę na górną ósemkę, ale spójrzmy na to realnie - w tej chwili 8 pkt do odrobienia, a terminarz taki:
Cudów nie ma, bliżej mi do grania ich spadku, jak już kiedyś pisałem w dyskusjach o ekstraklasie, choć kurs już poleciał, w piątek był 10 w STS, po porażce w Białymstoku już 6.
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
over 2.5 1.8 ⛔
over 3.5 2.9 ⛔
obie strzelą+over 2.5 1.9 (wszystko w forBet) ⛔ Ekstraklasa...
Górnik to zdecydowanie overowa drużyna, bardzo dużo strzela bramek, ale również sporo traci. Ze Śląskiem tez byłby over, gdyby Górnik był trochę skuteczniejszy i Angulo wykorzystał rzut karny w końcówce. Postawa defensywna zabrzan pozostawia jednak wiele do życzenia. Z kolei goście wiosną prezentują się bardzo przyzwoicie, dwa zwycięstwa z Sandecją i Wisłą Płock i porażka z Lechem. Są w stanie spokojnie strzelić gola w środowym spotkaniu, a przy obecnej dyspozycji, mogą nawet pokusić się o urwanie Górnikowi jakiś punktów. Nie pchałbym się w typowanie 1x2, ale overek powinien spokojnie wejść.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ja to tylko tu zostawię...
Trener Lechii Adam Owen dostał ultimatum - 8 punktów w trzech najbliższych spotkaniach.
Pytanie teraz czy piłkarze zagrają pod zwolnienie Owena?, czy jednak wezmą się w końcu garść i pokażą dobry futbol jak to miało miejsce jesienią.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Śląsk z Górnikiem zagrał aż tak fatalnie jak pokazują statystyki? Strzały 4-22, rzuty rożne 0-11. Widziałem tylko skrót meczu, wiem że Słowik uratował zespół, ale może były jakieś pozytywy?
Jakieś osłabienia personalne Wrocławian w środę? Kurs na Lecha ~1.5 to jednak trochę mało, tymbardziej, że nie wiadomo co z Jevticem (do Kielc w ogóle nie pojechał)? Można próbować Lech+poniżej 2,5 (3,5) gola. Kursy już znacznie ciekawsze.
Indolencja ofensywna Kolejorza doskonale znana. Rzutów rożnych tradycyjnie też nie powinno zabraknąć.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Koledze chodziło o to że 8 punktów nie da się ugrać w trzech meczach albo 7 albo 9
No ja wiem, przecież napisałem nawet, że lepiej brzmi, a znaczy to samo, w sensie, że lepiej brzmi &quot;musisz zdobyć 8pkt&quot; niż &quot;musisz zdobyć 9pkt&quot;, a znaczenie jest takie samo, bo jak napisałeś albo 7 albo 9 ;)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lechia - Termalica
każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki @1,85
forBET ⛔
podwójna szansa 0-0 @1,78 fortuna ✅
Gospodarze, którzy mieli walczyć o puchary, na chwilę obecną bronią się przed spadkiem i jeżeli uda im się wejść do Top 8 na zakończenie sezonu zasadniczego to będzie duży sukces, bo na tą chwilę nic na to nie wskazuje, goście również w tym sezonie nie zachwycają i są jednym z &quot;faworytów&quot; do opuszczenia ligi, po zmianie trenera i ostatniej wygranej z obecnie najsłabszą drużyną, czyli Sandecją złapali lekki oddech. Jutro wydaje mi się, że będzie to typowy mecz walki i może Lechia wymęczy zwycięstwo, ja jednak zamierzam pójść w inną stronę, mianowicie kartek, patrząc na ich bezpośrednie mecze to pierwsze co mi się rzuciło w oczy to kartki, na 5 ostatnich ich meczy wygląda to tak 8ż, 5ż, 5ż 4ż oraz 3ż i 1cz. Linię na kartki wystawiła obecnie tylko fortuna i wynosi ona -/+ 4,5 żk 1,7/1,91. Wydaje mi się, że te 5 kartek powinniśmy jutro zobaczyć, jednak postanowiłem zagrać trochę bezpieczniej (chociaż nie do końca), że każda z drużyn otrzyma minimum po 2 ostrzeżenia w forBET po @1,85. Średnie mają zbliżone Lechia ma 1,92 kartki na mecz, natomiast Bruk-Bet 2,25 na mecz, biorąc dodatkowo stawkę jutrzejszego meczu uważam, że nikt nogio nie odstawi i sędzia będzie miał pole do popisu, aby stopować obie drużyny. Drugi typ to jak już wspomiałem na wstępie, myślę, że będzie to mecz walki, jeżeli któraś z drużyn wygra to będzie to wymęczone zwycięstwo, a nie wykluczony jest też remis w tym starciu, w końcu grają drużyny praktycznie sąsiadujące ze sobą, na tą chwilę dzieli ich punkt różnicy na korzyśc Gdańska, więc bardzo prawdopodobne, że remis utrzyma się co najmniej do połowy, a w drugiej ktoś pzreprowadzi tą jedną akcję, która zadecyduje o końcowym triumfie.
Wisła Płock - Cracovia
powyżej 2,5 gola @1,95
forBET ⛔
obie strzelą @1,9 forBET ⛔
W tym meczu idę w stronę goli, Wisła po 3 kolejnych wygranych w ostatniej kolejce musiała przełknąć gorycz porażki ulegając na wyjezdzie Pogoni i za pewne będzie chciała jutro odrobić straty z tej konfrontacji, natomiast Cracovia podbudowana ostatnim remisem z Legią u siebie również będzie chciała zapunktować w kolejnym spotkaniu. W 4 ostatnich bezpośrednich pojedynkach (wcześniejszych nie patrzę, bo były grane dość dawno) BTS wszedł w 3, a over 2,5 w 2 spotkaniach. Jutro liczę na to, że w miarę szybko któraś z drużyn zdobędzie bramkę i mecz się otworzy, obie ekipy mają o co grać. Większe szanse buki dają gospodarzą i ja również uważam, że ten mecz powinni wygrać, ale zagrać czystą jedynkę trochę się obawiam, a podwójna szansa czy spotkanie bez remisu w stronę gospodarzy jest nieopłacalne, dlatego spróbuję pójść w stronę bramek i liczę, że po tragicznej poprzedniej kolejce w moim wykonaniu w tej będę miał lepszego &quot;nosa&quot; do typów.
KE ⛔ 222
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Lechia teoretycznie może jeszcze powalczyć o górną ósemkę
Co ty, k....a, człowieku wąchasz? Lechia to największy badziew, zadłużony po uszy i marnujący piłkarzy na potęgę. Jak się utrzyma to będzie świeo lasu, a ty tu wyjeżdzasz z pierwszą ósemką. Pomijam już kalendarz, który niżej zaprezentował kolega piotrex007.
Gdyby nie było baraży, to Lechia na bank 1 liga, bo oni ze 2-4 punkty jeszcze tylko zdobędą w rundzie zasadniczej. Termalica to dla nich rywal za mocny jak na mecz o 6 punktów, a taki to mecz będzie w Gdańsku. Ja stawiam na remis.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Arka Gdynia - Piast Gliwice
typ 2 @ 3.55
oraz
over 2.5 @2.20
Totolotek​
Zacznę od goapodarzy. Oglądałem cały oatatni mecz ,gdzie Gdynianie podejmowali zespół z Lubina. Mimo remisu cały mecz kontrolowało Zagłębie. Patrząc na statystyki sytuacje bramkowe Zagłębia przedstawiały się 11 Zagłębia na 3 sytuacje Arki. Posiadanie piłki wynosiło 62% więc całkiem sporo. Ten mecz mógł się zakonczyć wysoką wygraną Zagłębia ,ale nie wykorzystali swoich świetnych sytuacji. Arka grała ultra defensywnie czekając na przydażające się kontry. Wiadomo u siebie będzie do inny zespół na pewno Ojrzyński jest zadowolony z remisu w Zagłębiu. Kolejne spotkania to porażka z Wisła w meczu wyjazdowym i remis u siebie z Kolejorzem.
Piast w meczu z Wisła przeważał wyraznie sytuacji było kilka ,ale niestety nie zostały wykorzystane i mecz został zakończony remisem.Zwycięstwo z Lechią na wyjezdzie dwoma bramkami i porażka u siebie z Jaga.Wyczuwam kolejne zwycięstwo Piastaw meczu wyjazdowym. Drużyna gra coraz lepiej. Trener widać ,że nie rotuje bardzo składem. Myślę ,że Arka jest jak najbardziej w zasięgu. Mozna tez pograc zakład bez remisu lub 2X na Piasta rowniez wysokie kursy. Polecam ten typ pozdrawiam.
Po pierwsze mecz Arki z Zagłębiem wyglądał jak z reguły wyglądają mecze Arki z zespołem z Lubina, z tymże w Gdyni, czyli niezbyt emocjonujący mecz i remis (nie)zadowalający obie drużyny. Po drugie sam zaznaczasz, że trener Piasta nie rotuje składem, a trzeba podkreślić, że Arka ma całe dwa dni odpoczynku więcej od zespołu z Gliwic, a nasi ligowcy ciężko znoszą granie co 3 dni.
W Arce za kartki odpadli Zbozień oraz Kun, których powinni zastąpić Socha i Zarandia lub Piesio. Większym osłabieniem w taktyce Ojrzyńskiego wydaje się brak Damiana, wszak ma problem kto teraz będzie te auty wrzucać ;)
Ogólnie meczów &quot;swoich&quot; raczej nie tykam, choć uważam, że Arka tego nie przegra, wręcz czas na pierwsze wiosenne zwycięstwo, ale spotkania domowe z Piastem zawsze mi się kojarzyły z kopaniną do kwadratu i &quot;trudnymi meczami&quot;. Mecz jak dla mnie bardziej pod granie under&#39;a. Zmęczony Piast, minimalizm Ojrzyńskiego w ofensywie, do tego murawa w Gdyni już podczas meczu z Lechem wyglądała słabo, a ostatnio panujące warunki raczej nie wpłyną na ten stan pozytywnie- nie ułatwi to prowadzenia gry. Należy dodać do tego siarczysty mróz, w środę wieczorem odczuwalna temperatura w Gdyni oscylować ma w pobliżu - 20... (a pół żartem, pół serio nie pamiętam w Gdyni wielu bramek w takich warunkach, choć to żaden argument ;) )
Moim zdaniem mecz wygra (o ile w ogóle) ten kto strzeli pierwszą bramkę, ale to przekonamy się w środę. W każdym razie nie widzę zbyt wielu argumentów na takie typy, poza Twoim wyczuciem ???? Jednak ja nic z tego nie ruszam, bo po prostu obstawiania meczów Arki unikam jak ognia.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia warszawa - Jagiellonia Białystok
Typ: Legia Warszawa ⛔⛔
Kurs: 1,72
fortuna
Ja zdecydowanie stawiam w tym spotkaniu na gospodarzy. Legia na swoim obiekcie na 11 spotkań przegrała zaledwie raz z Wisła Płock w ostatnim meczu rundy jesiennej i raz zremisowała z Koroną Kielce na otwarcie sezonu. Po za tym maja najmniej straconych bramek po za Lechem na swoim obiekcie. Co prawda naprzeciwko nim stanie najlepiej ostatnio grająca drużyna Ekstraklasy, na wiosnę wygrali wszystkie we mecze ale za przeciwnika mieli przezywającą kryzys Lechię Gdańsk, nie wygrali od blisko sześciu spotkań, Piast Gliwice z jednym zwycięstwem w ostatnich sześciu meczach i Cracovię. Ponadto na wyjazdach podopieczni mamrota potrafili przegrać ze Śląskiem Wrocław, dostali baty z Arką 4-1 czy Górnikiem 3-1 więc szanse na wygraną podopiecznych Jozaka są duże. W ostatnim meczu Warszawian gdyby nie wybicie piłki z przed linii bramkowej po strzale Hamalainena to różnie mogło by się to skończyć.
KE ⛔ 100
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Wisła Płock 1.95 forBet
Wszędzie spore spadki na płocką Wisłę (Fortuna 1.85, etoto 1.76, sts i totolotek po 1.75.), a tymczasem forBet nadal trzyma 1.95. Cracovia z pewnością mocno odczuje w kościach niedzielne starcie z Legią. Ponadto wciąż nie będą mogli zagrać kontuzjowani obrońcy – Niko Datkovic i Michal Siplak. Chorwat ma podkręcony staw skokowy, a Słowak naciągnął mięsień. To efekt treningów na sztucznej nawierzchni i kolejny argument przemawiający za gospodarzami. I najważniejsze... Cracovia w porównaniu z Wisłą już bez większych szans na pierwszą ósemkę (mocno liczę na czynnik motywacyjny).
Legia 1.75 forBet 0-2
poniżej 2.5 gola 1.85 fortuna

Tu również biorę kurs z forBeta, który obecnie proponuje najwyższy współczynnik na Mistrzów Polski (Fortuna 1.72, etoto 1.68, sts i totolotek po 1.7). Legia po wyjazdowym remisie z Cracovią straciła prowadzenie w tabeli na rzecz Jagiellonii, która z kolei rozbiła u siebie Lechię Gdańsk. We wrześniu stołeczny zespół przegrał w Białymstoku 0-1. To była pierwsza porażka &quot;legionistów&#39; pod wodzą Chorwata Romeo Jozaka. Zwycięzca wtorkowego spotkania ma szansę pozostawić za sobą rywali. Jak mówi sam trener Jozak: &quot;Uważam dwa następne mecze - z Jagą i Lechem - jak dwie piłki setowe, przekładając to na nomenklaturę tenisową&quot;. Liczę, że nie jest to tylko czcze gadanie szkoleniowca warszawian i że jego zespół będzie żądny rewanżu za porażkę z rundy jesiennej, a co za tym idzie odzyskanie fotelu lidera. Drugim typem - i nie wiem czy nie (jednak) głównym typem na to spotkanie - jest under 2.5 gola po kursie 1.85 w fortunie. Ranga meczu, i pogoda za oknem mówią wszystko. Jako, że wybieram się na spotkanie to jeszcze kilka zakładów &quot;za drobne&quot;.
J. Niezgoda strzeli przynajmniej 2 gole (kurs 10.0, sts)
K. Hamalainen strzeli bramkę spoza pola karnego (kurs 8.5, forBet)
J. Niezgoda strzeli i jego zespół wygra (kurs 3.8, forBet)

i już bez większej analizy
Zagłębie Lubin 1.65 forBet
Remis - nie ma zakładu (remis=zwrot)

Zagłębie przerwę zimową spędziło na 5. miejscu w tabeli. Niestety wyniki w tym roku są dalekie od oczekiwań. Najpierw zespół z Lubina przegrał u siebie z Legią 2:3, następnie uległ na wyjeździe Wiśle Płock 0:2, a w ostatnim meczu zremisował bezbramkowo na własnym stadionie z Arką. Zagłębie zajmuje teraz ósme miejsce, ale chcąc zapewnić sobie grę w górnej części tabeli musi zacząć wygrywać. Z kim ma to zrobić, jak nie z Sandecją?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2-1
20:30, 28 luty
Drużyna Tadeusza Pawłowskiego przyjezdza na stadion Lecha Poznań. Obie ekipy nie zachwycają.
Natomiast w ostatnim meczu piłkarze Śląska zaprezentowali się troszeczkę lepiej remisując z Górnikiem 1:1. Lech w ostatniej kolejce przegrał po fatalnej grze z Koroną 1:0. Zła passa Kolejorza na wyjazdach nadal trwa. Tym razem u siebie powinni się lepiej zaprezentować ale oprócz autu własnego boiska, nie ma więcej argumentów, które by faworyzowały Lecha. Jeśli Poznaniacy chcą walczyć o mistrzostwo Polski muszą takie mecze wygrywać, jednak z ich skutecznością może być to bardzo trudne. O bramkę dla Kolejorza będzie naprawdę cięzko ponieważ warunki do gry nie będą sprzyjające z powodów mrozu a na dodatek bramkarz Śląska - Jakub Słowik jest w niesamowitej formie i po meczu z Górnikiem znalazł się w jedenastce kolejki. W tym meczu, podobnie jak w poprzednim moim typie na mecz Lecha z Koroną spodziewam się mało bramek i remisowe spotkanie. Kursy są naprawdę przesadzone na Lecha...
propozycje:
Śląsk strzeli gola @1.86✅
Lech strzeli poniżej 1.5 @2.17⛔
x2 @2.60⛔
Fortuna
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Śląsk z Górnikiem zagrał aż tak fatalnie jak pokazują statystyki? Strzały 4-22, rzuty rożne 0-11. Widziałem tylko skrót meczu, wiem że Słowik uratował zespół, ale może były jakieś pozytywy?
Jakieś osłabienia personalne Wrocławian w środę? Kurs na Lecha ~1.5 to jednak trochę mało, tymbardziej, że nie wiadomo co z Jevticem (do Kielc w ogóle nie pojechał)? Można próbować Lech+poniżej 2,5 (3,5) gola. Kursy już znacznie ciekawsze.
Indolencja ofensywna Kolejorza doskonale znana. Rzutów rożnych tradycyjnie też nie powinno zabraknąć.
Śląsk grał dramatycznie. Nie spodziewałem się , że w Ekstraklasie można się tak dać zdominować na własnym obiekcie. Górnik stworzył sobie mnóstwo sytuacji i były to naprawdę 3 albo 4 typowo 100% sytuacje , które Angulo w formie z poprzedniej rundy strzelał z zamkniętymi oczami, mega frajerski niestety remis Zabrzan. jednak wydaje się , że Marcin Brosz znalazł w końcu optymalne zestawienie linii obrony . Od lewej Koj , Suarez , Bochniewiecz , Wieteska . Dobrze to wyglądało, poza jednę chaotyczna przebitka Śląska po której padł gol , nie stworzyli kompletnie żadnego zagrożenia pod bramką Loski. Na plus na pewno występ Ambrosiewicza , szkoda że po powrocie z puazy Matuszka znowu pewnie pójdzie w odstawkę , może dużo więcej zaoferować drużynie jeżeli chodzi o rozegranie piłki i świetnie uzupełnia się z Żurkowskim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom