>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

25. kolejka LOTTO Ekstraklasy (27.02-28.02.2018)

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Termalica Bruk-Bet
Lechia jak na razie kompletnie zawodzi. Jest jeszcze gorzej jak było jesienią. W trzech meczach wiosennych podopieczni trenera Owena zdobyli tylko jeden punkt na inaugurację rundy u siebie z Wisła Kraków. Później już było tylko gorzej, wysokie porażki z Piastem i w ostatniej kolejce 4:1 z Jagiellonią. Potencjał w zespole jest ogromny. Wystarczy spojrzeć na nazwiska: Flavio i Marco Paixao, Sławek Peszko, Rafął Wolski, Ariel Borysiuk, Kuba Wawrzyniak, Grzesiek Wojtkowiak czy Milos Krasic. Taka kadra powinna bić się o mistrzostwo Polski a nie być zagrożoną spadkiem do I ligi, czego w Gdańsku w ogóle sobie nie wyobrażają. Dzisiaj do Gdańska przyjeżdża zdecydowanie najsłabszy zespół Lotto Ekstraklasy, główny kandydat do spadku - Termalica. Bruk - Bet rozpoczął te rozgrywki od dwóch porażek po 3:0 z Koroną i Górnikiem. Przed tygodniem wygrali 1:0 z równie słabą Sandecją po chyba najgorszym meczu w tym sezonie. Termalica oddała w tym meczu jedynie 4 strzały na bramkę, zaś przyjezdni tylko 5. Zwycięska bramka wpadła po samobójczym trafieniu Basty...
Jeżeli Lechia chce mieć przynajmniej spokój w kontekście utrzymania, a przecież jeżeli Gdańszczanie zaczną seryjnie wygrywać mają jeszcze szansę awansować do górnej ósemki, to muszą takie mecze jak ten dzisiejszy wygrywać i to wysoko. Przed tygodniem z Jagiellonią pierwsze 30 minut już nie wyglądało najgorzej, Lechia prowadziła, utrzymywała się przy piłce, ale po strzelonym golu się cofnęła a po wyrównującym trafieniu Piotra Wlazło wszystko się posypało i Jaga wygrała wysoko. Dziś mam nadzieję że taką dobrą grę będziemy oglądać przez cały mecz i Lechia kompletnie zdominuje przyjezdnych i wygra wysoko.
Typy:
Lechia @ 1,98 LVBET
Lechia ha -1,5 @ 3,55 LVBET
________________________
Wisła Płock - Cracovia
Mimo że Płocczanie w weekend przegrali w Szczecinie 1:2 to i tak uważam że ich gra to najbardziej pozytywne zaskoczenie tej rundy. Jest pomysł, zespół jest ułożony i skuteczny (7 goli w 3 meczach). W Szczecinie bardzo trudno się grało Wiśle i widać było że mieli problem z zamarzniętą murawą, do tego chyba mieli po prostu gorszy dzień. Wydaje mi się że dziś u siebie wróci dobra gra, taka jak choćby w meczu z Górnikiem kiedy wygrywali 4:2 czy z Zagłębiem 2:0. Właśnie oba te mecze były rozgrywane w Płocku, gdzie Wisła czuje się jak ryba w wodzie. Na stadion Nafciarzy przyjeżdża dziś Cracovia, która w 3 dotychczasowych meczach zdobyła 4 punkty. Wynik przyzwoity, jednak trzeba spojrzeć z kim i w jakich okolicznościach to było. Na inaugurację wygrali 2:1 po bramce Denisa Rakelsa w 92 minucie z rozbitym Śląskiem, jeszcze wtedy trenera Jana Urbana, który nie potrafił sobie poradzić z szatnią. Później porażka 1:0 z Jagiellonią, w którym to meczu Cracovia oddała tylko jeden celny strzał i wyglądała na prawdę mizernie. Niespodziewanie dobrze wypadli w sobotę, remisując u siebie 0:0 z Legią. Cracovia również bardzo słabo radzi sobie na wyjeździe,a przy dobrze grajacym dzisiaj Płocku o punkty będzie niezwykle ciężko.
Typy:
Wisła Płock wygra przynajmniej jedną połowę @ 1,54 LVBET
Wisła strzeli gola w obu połowach @ 3,65 LVBET
_____________________
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Absolutny hit tej kolejki. gra ze sobą lider i wicelider tabeli oraz na wiosnę dwie drużyny, które uzbierały najwięcej punktów. Jagiellonia w trzech kolejkach zgromadziła 9 punktów, wygrywając wszystkie 3 mecze, zaś Legia wygrała dwie pierwsze potyczki a w sobotę zremisowała bezbramkowo z Cracovią. Jeżeli spojrzymy jednak na samą grę to wydaje mi się że więcej jakości widzimy w grze Wojskowych. Legia doskonale gra od tyłu, potrafi rozgrywać piłkę pozycyjnie co jest ewenementem w naszej lidze. Trener Romeo Jozak ma dobry pomysł na ten zespół, układa go po swojemu i widać co raz lepsze efekty To że Stołeczni nie wygrywają jeszcze tak przekonująco swoich meczy to fakt że zespół stosunkowo krótko pracuje w takim zestawieniu. Kilku nowych piłkarzy weszło do zespołu jak Arsenic, Eduardo, Remy czy Vesovic, którzy jeszcze nie rozumieją się tak idealnie z resztą zespołu. Jaga może nie gra jakoś wybitnie efektownie ale gra skutecznie i to jest najważniejsze. Podopieczni Ireneusza Mamrota wcale nie mają aż tak dużo sytuacji, ale wykorzystują to co mają i zdobywają punkty co ich wyprowadziło na fotel lidera.Wbrew pozorom że to może być defensywne spotkanie, uważam że to będzie widowisko. To niezwykle ważne spotkanie w kontekście walki o tytuł i oba zespoły nie wyjdą na boisko z myślą o remisie a o zwycięstwie. Trzy punkty jednym jak i drugim pozwolą odskoczyć na 3 punkty co daje już jakiś komfort. To będzie mecz z gatunku &quot;o 6 punktów&quot;. Dobrze grająca pozycyjnie Legia powinna zdominować wydarzenia na boisku, ma więcej argumentów czysto sportowych po własnej stronie a do tego wypełniony po brzegi stadion na którym, nie muszę tłumaczyć jaka jest atmosfera. Osobiście wybieram się na to spotkanie, dlatego liczę na doskonałe widowisko.
Typy:
Legia Warszawa i powyżej 1,5 gola @ 2,55
___________________
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin
Aż szkoda Zagłębia, kiedy spojrzy się na grę Miedziowych a na ich wyniki na wiosnę. Grają bardzo inteligentnie, próbują grac piłką, z pierwszej piłki, ale czegoś ciągle brakuje. Na inaugurację dobrze grali przeciwko Legii, która gola na 3:2 strzeliła w 95 minucie po rzucie karnym Radovicia. W weekend całkowicie zdominowali Arkę Gdynia, która momentami była przygnieciona do defensywy i zdołała utrzymać wynik 0:0. Dzisiaj Zagłębie jedzie do Niecieczy czyli na stadion gdzie grają dwie najgorsze drużyny Ekstraklasy. Sandecja przed w sobote przegrała 1:0 z Termalicą, czym potwierdziła swój akces do powrotu do Nice I ligi. Podopieczni Kazimierza Moskala grają tragicznie, zwłaszcza w ofensywie, nie potrafią stworzyć sobie sytuacji bramkowych, wszystko grane jest na chaos, nerwowo i nie dokładnie. Na potwierdzenie choćby, tylko 5 strzałów na bramkę rozbitego Bruk-Betu. Dzisiaj wprost musi wygrać Zagłębie, bo jeżeli straci się punkty w takim meczu jak ten to można stracić szanse na górną ósemkę na koniec sezonu a taki właśnie cel jest postawiony przed Mariuszem Lewandowskim, który jest na prawdę bardzo inteligentnym i obiecującym szkoleniowcem. Nie wygra jeszcze 1-2 meczy i pewnie go zwolnią i zatrudnią kolejnego z rotacji, który będzie pracował do następnego kryzysu. No ale cóż takie mamy realia Ekstraklasy...
Wydaje mi się że dziś zobaczymy pełną dominację przyjezdnych i dobry ofensywny mecz z ich strony.
Typy:
Zagłębie i powyżej 1,5 gola @ 2,70 LVBET
KE ⛔ 600
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Wisła Płock - Cracovia
Wisła zdobędzie poniżej 1,0 bramki @ 2,35 ✅ wygrany
Cracovia zdobędzie powyżej 1,0 bramki @ 2,5 ▶ zwrot

LVBET
W kadrze Wisły zabraknie José Kanté, który w 2018 roku łącznie w lidze i sparingach strzelił 8 bramek z 11 jakie padły w czasie jego obecności na boisku (sparingi 4 z 4, liga 4 z 7). Cracovia w rundzie wiosennej broni dobrze, jest skoncentrowana i nie odpuszcza do końca, udowadniając to dwukrotnie zatrzymując piłkę już na linii bramkowej. Mimo, że goście pod względem ataku plasują się niezbyt wysoko, bo na 10. miejscu to w tym sezonie mecze bez zdobytego gola zdarzały się w pojedynczych przypadkach (Pasy dwukrotnie zagrały dwa spotkania z rzędu bez trafienia do siatki rywala, w 22. i 23. kolejce oraz 9. i 1/8 Pucharu Polski w obu przypadkach rywale byli mocni Jagiellonia, Legia, Zagłębie, będące jeszcze w dobrej formie).
KE ✅ 135
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Lechia Gdańsk - Nieciecza 2:2
gol na 2:2 w 93 minucie, pech czy nie udolność ? Chyba to drugie..
Lechia
1,85
Lechia strz. +1,5 1,89
Powiem tak, jak nie dziś to kiedy???
Lechia gra beznadziejnie... z takimi piłkarzami to aż kryminał jest... Mają wszystko by być czołowym klubem w Ekstraklasie, mają piłkarzy, stadion... ale brak wyników.
3 mecze po przerwie zimowej i remis z Wisłą 1:1 i 2 porażki 0:2 z Piastem i 1:4 z Jagiellonią.
Nieciecza także nie ma dobrego poczatku 0:3 z Koroną 0:3 z Górnikiem i 1:0 z Sandecją.
Jeśli mamy porównywać obie ekipy to Lechia półka wyżej...
Mam tylko nadzieję, że w Gdańsku jest pełne skupienie przed tym meczem jeśli tak to myślę, że będzie to pierwsze zwycięstwo w rundzie. Oby tylko trener nie wystawił defensywnego składu na taki zespół jak Bruk Bet Nieciecza...Bo faktycznie aż strach się bać...
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin 0:1
Zagłębie
2,22
Jak Zagłębie nie wygrali mecz z Arką Gdynia to tylko Oni wiedzą, tyle sytuacji...taka przewaga i nic.
Jestem pewny, że jeśli zagrają na takim poziomie jak w meczu z Arką to spokojny jestem o 3 punkty. Sandecja - główny kandydat na spadek i chyba nic ich nie uratuje przed tym... Początek mieli świetny ale im dalej w las tym więcej drzew... Ostatnia wygrana Sandecji 17 Wrzesień i to mówi wszystko.
Zagłębie lepsza drużyna, musi to w końcu udowodnić i strzelić tą bramkę więcej niż przeciwnik...
Dobry mecz z Legią - porażka 2:3, dobry mecz z Arką remis 0:0 pora na dobry mecz i zwycięstwo.
Kursy z Fortuna
KE ✅ 107
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Wisła - Korona BTS&amp;Over 2.5 @2.10
Wisła i BTS @4.20
STS
Wjeżdżam tutaj w bramki. Wisła u siebie zawsze mocna, gdyby ostatnio Imaz nie zmarnował setki to Wisła wróciła by z trzema punktami, aczkolwiek trzeba zauważyć że defensywa spisywała się tragicznie (mimo 0:0). Każda bylejaka wrzutka była zagrożeniem w polu Białej Gwiazdy, a do tego wypada Arsenic za czerwo więc wydaje mi się że minimum jedna bramka dla Korony musi paść. Nie mam pojęcia kto zagra na czwartego obrońce w Wiśle z powodu kontuzji Głowackiego, ale najprawdopodobniej ktoś z dwójki Cywka lub mniej prawdopodobne - Fran Velez. Jeśli Boguśka klapnie w końcu na ławce to spodziewam się kilku bramek w meczu. For fun zagram na Wisłę jako że są u siebie zawsze bardzo mocni, a Korona na wyjazdach trochę cieniuje. Czas się odegrać za puchar, ale z tą defensywą będzie ciężko. Może zagra ten nowy nabytek z Mariboru (Palcić), on chyba był bocznym defensorem... Pożyjemy, zobaczymy
KE ⛔ 200
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Wisła Płock - Cracovia Typ powyżej 2 bramek // LvBet
Owszem gospodarze bez Kante, ale z drugiej strony mają &quot;wybitnego&quot; bramkarza, który w moim odczuciu to jest spore nieporozumienie. Ten zawodnik popełnia proste błędy, nie czuje się na pewno zbyt pewnie w bramce. W każdym ze spotkań to wręcz pokazuje, a Cracovia mimo, ze w defensywie prezentuje się bardzo słabo (regularnie tracą bramki) to spokojnie stać ich tutaj na strzelenie gola. Na pewno do tego pojedynku przystąpią w dobrych nastrojach, po tym jak w weekend udało im się zatrzymać Legię i to na własnym obiekcie. Wisła natomiast będzie chciała się zrewanżować za pojedynek ze Szczecina, gdzie przegrała 1-2. Jak dla mnie wynik tutaj jest otwarty, a bramki praktycznie pewne.
Lechia - Termalica Typ 1 @ 1.85 // Fortuna
Co tutaj dużo mówić pojedynek &quot;być albo nie być Lechii czy też Owena&quot;. Wiadomo w razie przegranej można być pewnym, że dojdzie do zmiany trenera w tym zespole. Lechia miała walczyć znowu o czołowe miejsca, a tak naprawdę nie mogą być pewni swojego bytu. Chociaż ten pojedynek rozegrają na własnym obiekcie, więc wręcz muszą tutaj wygrać. Słonie już zmianę trenera w tym roku mają za sobą. Z pewnością Zieliński ustawi tutaj ekipę na defensywę, żeby za wszelką cenne bronić dostępu do swojej bramki, bowiem większego potencjału z pewnością nie mają. Mecz na przełamanie Lechii, która jeszcze w tym roku nie wygrała.
Legia - Jaga Typ 1 @ 1.82 // Fortuna
Większość o tym pojedynku zostało powiedziane. Ja osobiście spodziewam się, że Wojskowi go wygrają. Do dyspozycji Jagi w żadnym wypadku nie można się przyczepić, podobnie zresztą jak i do gry. Jednak gospodarze mają indywidualności, które potrafią rozstrzygnąć o losach spotkania, a poza tym atut własnego boiska w takich pojedynkach jest bardzo istotny.
KE ⛔ 300
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech jutro ponoć dalej bez Jevtica. W sumie możliwe, że faktycznie może być oszczędzany na spotkania z Legią i Jagiellonią. Tym bardziej, że jest zagrożony za kartki. Także ofensywy nie ma. Wyjdzie Majewski, ew. Radut. Przewiduję bicie głową w mur, masę dośrodkowań i rzutów rożnych (z Pogonią było 13 w sumie ostatnio). 12, 6, 6, 6, 10, 11, 4, 10, 7, 7 - to liczby cornerów Kolejorza w 10 ostatnich meczach domowych.
Wraca natomiast Trałka.
Proponuje zatem:
Lech i poniżej 2,5 (3,5 goli) - 3.1 ⛔(1.95) ✅
X/1 (ht/ft) ✅
Lech powyżej 5,5 rz.rożnych - 1.65 ✅
PRZEWIDYWANY skład Lecha na mecz ze Śląskiem:
Burić – Gumny, Dilaver, Vujadinović, Kostevych – Trałka, Gajos – Barkroth, Majewski, Situm – Gytkjaer.
Bjelica dziś na konferencji: – „Nie odpowiadam za ten skład. Nie mogę o niczym decydować. Odpowiadam tylko za wyniki, a od reszty są skauci. Szanuję politykę Lecha. Wiem, że są ogromne oczekiwania i są one większe niż możliwości. Akceptuję krytykę, presję i sam jestem sfrustrowany tym, jak gramy. Zawsze może być lepiej albo gorzej, dlatego nie wstydzę się niczego. Kiedyś mieliśmy 7 reprezentantów, teraz nikogo.”
Podejrzewam, że w klubie jest gorąco.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Bruk-Bet
Lechia wygra @ 1,9 ⛔
powyżej 31,5 fauli @ 1,8 ⛔
Totolotek
Jak wspomniano wyżej ostatni dzwonek dla gospodarza aby się obudzić. Przy bardzo niekorzystnym splocie wyników w tej kolejce to Lechia przy porażce może wylądować nawet w strefie spadkowej. Patrząc jakie mecze zostały jeszcze Lechii do zakończenia rundy zasadniczej to prędzej czy później taka sytuacja może mieć miejsce. Także gospodarze dzisiaj powinni wyjść na boisko na pełnej k..... i zmieść rywali z boiska. Z tym może być jednak mały problem bo Lechia obok Piasta jest najsłabiej punktującą ekipą w domu. Z drugiej strony przyjeżdża rywal, który katastrofalnie gra w delegacji (tylko Śląsk jest gorszy).
Ktoś się w końcu przełamie i poprawi swoje statystyki i ja stawiam, że to właśnie będą gospodarze, którzy w poprzednim sezonie świetnie radzili sobie w Gdańsku i chyba nie zapomnieli jak to się robi.
Zakładam, że gospodarze będą bardzo zdeterminowanie żeby wygrać i zagrają agresywnie od początku spotkania spychając gości do głębokiej defensywy. Bruk-Bet też pewnie tanio skóry nie sprzeda i powalczy przynajmniej o punkt.
Obie ekipy mają dosyć &quot;obiecujące&quot; statystyki w tym elemencie, Lechia na koncie 409 fauli (śr 17,04), Bruk-Bet 380 (śr 15,83).
Obstawiam taki mecz walki gdzie zawodnicy nogi nie odstawią i dosyć często będą uciekać się do fauli.
KE ⛔ 200
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Legia Warszawa - Jagiellonia 0-2
Legia mecz @2.05
Oraz
Over 2.5 bramkowy @1.95 2
Totolotek
Legia gra u siebie bardzo ważny mecz taki przedwszecny mozna powiedziec mecz o Mistrzostwo Polski. Każdy spodziewa się trudnego meczu z mała ilościa bramek. Ja jednak widzę wysokie zwycięstwo Legii. Wygrana daję Legii lidera. Ostatni legioniści zremisowali z Cracovia w meczu wyjazdowym. Wysokie zwycięstwo z Ślaskiem Wrocław.Wygrana na wyjezdzie z Zagłębiem. W Legii dobrze spisują się defensorzy Remy oraz Michał Pazdan. Nowe nabytki rowniez znakomicie zaklimatyzowaly sie w warszawskiej druzynie. Tutaj widze tylko jedna opcje - wygrana Legii.
Jesli chodzi o Jage to ostatnio u siebie wysokie zwyciestwo z Lechia i jedna bramka zwyciestwo z Cracovia. Na wyjedzie Jagiellonia wygrała w Gliwicach dwoma bramkami. Moim zdaniem Legia dzisiaj spokojnie poradzi sobie z Jagiellonia i 3 pkt zostana w Warszawie. Pozdrawiam trzymajcie się.
KE ⛔ 200
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Remis bez wygranej gospodarzy @ 1,75 ⛔ przegrany

LVBET
Oba zespoły mają duży potencjał ofensywny, w obronie siły też są porównywalne. Jedynym rywalem z jakim razem się mierzyły na wiosnę jest Cracovia. Podopieczni Ireneusza Mamrota wygrali swoją potyczkę 1:0, podopieczni Romeo Jozaka byli centymetry od powtórzenia tego wyniku, ale piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Pasów i mecz zakończył się wynikiem 0:0. W starciach, gdzie szansę są mniej więcej 50:50, znając realia naszej ligi, gdzie blisko 50% spotkań wygrywają gospodarze faworytem jakby z urzędu jest Legia, która jest najlepiej punktującym zespołem w meczach na własnym boisku (2,55 pkt/mecz), Jagiellonia to najlepiej punktujący zespół na obcym terenie (1,75 pkt/mecz). Wynik może zakręcić się koło remisu, obie drużyny dawno nie remisowały na tych terenach (Legia w Warszawie w 1. kolejce z Koroną a Jagiellonia poza Białymstokiem w 11. z Wisłą Kraków).
KE ⛔ 100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Jaga lub remis @1,82 Fortuna ✅ ✅

Spotkanie które w dniu dzisiejszym zapowiada się najciekawiej z reszty meczów Ekstraklasy. Lider czyli Jagiellonia zagra na wyjeździe z Warszawską Legią, która do nie dawna zajmowała fotel lidera lecz po remisie 0-0 z Cracovią straciła go właśnie na rzecz zespołu z Białegostoku. Pisałem już ostatnio przy analizie, że gra Jagi bardzo mi się podoba i w ofensywie świetnie się spisują. Myślę że dzisiaj kluczowa będzie obrona, bo Legia mimo transferów nie gra jakoś znakomicie, ale są tam czy Niezgoda który nadal potrafi zdobywać gole i ładnie się odnajduje w polu karnym, czy Hamalainen który błędy obrońców wykorzystuje bez większych problemów jak np. w meczu ze Śląskiem gdzie ustrzelił sobie hat-tricka. W Jadze tak jak pisałem w poprzedniej kolejce bardzo podoba mi się gra Pospisila, w ostatnim meczu znów zagrał świetnie, dużo dobrych zagrań. Bezjak z każdym meczem też pokazuje się coraz lepiej, a także Przemek Frankowski który może nie jest bardzo wychwalany, ale gra bardzo dobrze i daje dużo w grze Jagi, no i Romanchuk który jak wiemy ostatnio otrzymał obywatelstwo, prezentował się w meczu z Lechią na prawdę solidnie, jest on ważnym punktem w składzie Jagiellonii. Legia w ofensywie prezentuje się mocno od początku, ostatnio z Cracovią mieli swoje sytuacje, ale nie wykorzystali. Jaga na wyjeździe prezentuje się nieźle, jeżeli chodzi o punktowanie robi to najlepiej. Także podsumowując nie widzę tu takiego faworyta w Legii i wolę pograć X2 po prawie takim samym kursie niż czystą wygrana gospodarzy, ponieważ remis dzisiaj nie byłby zły dla Białostoczan, a myślę że taki wynik jest bardzo prawdopodobny.
✅ 82 KE
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Trochę dziwi mnie, że większość z was gra w tej kolejce jakiekolwiek overy. Temperatura będzie wręcz identyczna jak w poprzedniej serii gier, w której padło 12 goli! Średnia na mecz 1,5, wyłączając mecz Jagi z Lechią wychodzi 1 gol na mecz. Większość klubów głośno wyrażała swoją chęć przełożenia tej kolejki, lecz niestety nie ma jej kiedy rozegrać.. Osobiście gram taką tasiemke z przyjemnym ako, mecz w Płocku właśnie się zaczyna, obok każdego spotkania podałem przewidywalną temperaturę w godzinie rozpoczęcia spotkania.
Wisła - Cracovia under 3.5 gola @1.31 -11 stopni
Sandencja - Zagłebie under 3.5 gola @1.27 -11 stopni
Wisła - Korona under 3,5 gola @1.33 -9 stopni
Arka - Piast under 2.5 gola @1.65 -8 stopni
AKO @3.65 FORTUNA
Zgadzam się, generalnie myślałem nawet o pisaniu analizy do undera 20,5 bramek w kolejce, bo taką linię wystawiła Fortuna po kursie 1,91 na under, identyczną miał forbet w zeszłej kolejce i tam postawiłem over i był ⛔ Nie chciałem więc nagle pisać, że będzie underowo, bo wtedy jak znam życie by się jednak rozstrzelali :p Twój kupon brzmi bardzo rozsądnie, jedyne, czego bym się obawiał, to meczu jutrzejszego w Krakowie. Przez absencję Arsenica, kontuzje Głowackiego, może być słabo w obronie, Korona na wyjazdach słabsza zdecydowanie niż u siebie i obawiam się tu dla Twojego kuponu, że może to być &quot;wesoły&quot; mecz, gdzie jednak kilka bramek padnie, tyle dobrze, że pograłeś tu podwyższoną linię bramkową ;)
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
powyżej 10,5 rożnych @ 2,3 ✅ 11
forBET
Spotkanie liderów Ekstraklasy. Typowania kto wygra czy ile padnie bramek nie podejmuję się, przy tej pogodzie i stanie boisk wszystko może się wydarzyć, stąd typ na rzuty rożne. Uważam, że tego możemy być w tym meczu pewni. Goście grają mocno ofensywnie i nie raz powinni zagościć pod bramką Legii, która zapewne też nie pozostanie dłużna rywalom.
Obie ekipy nie najgorzej wyglądają w tym elemencie gry. Na koncie gospodarzy 134 rożne, na koncie gości 122.
Bardzo ważny mecz z punktu psychologicznego, wszak po zwycięstwie można zostać samodzielnym liderem Ekstraklasy.
Legia po ostatnim remisie w Krakowie zapewne będzie chciała zdobyć dzisiaj 3 punkty, natomiast Jaga po 3 zwycięstwach w nowym roku będzie chciała podtrzymać tą świetną serię.
Powinno w tym meczu oglądać sporo sytuacji w okolicach pola karnego, dośrodkowań ze skrzydła, strzałami z dystansu, które powinny skutkować rzutami rożnymi.
KE ✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Sandecja - Zagłębie Lubin
powyżej 32,5 fauli @ 1,8 ✅
Totolotek
Piłkarze Sandecji czekają na zwycięstwo od..., no właśnie oni sami już chyba nie pamiętają od kiedy. Ostatnia porażka z Bruk-Betem zepchnęła ich do strefy spadkowej i to jeszcze na ostatnie miejsce i zapowiada się, że szybko mogę się z niej nie wygrzebać. Zagłębie po odejściu 2 kluczowych zawodników (Jach, Świerczok) prezentuje się mizernie, zaledwie 1 punkt w 3 spotkaniach i wydaje się, że pewniak po kilku kolejkach do gry w grupie mistrzowskiej będzie jednak walczył w grupie spadkowej.
Kto wygra, czy padnie dużo bramek ponownie ciężko wskazać, taki mecz na 0-0 mi wychodzi, dlatego proponuję zakład na przewinienia. Grający w roli gospodarza piłkarze Sandecji jedynie co mogą pokazać to wolę walki i zagrać z dużym zaangażowaniem, na więcej według mnie ich nie stać. Czy to wystarczy na gości, wątpię. Mimo wszystko to Ci nadal mogą znaleźć się w grupie mistrzowskiej i mieć spokojne granie na wiosnę. Także ekipie gości również powinno zależeć dzisiaj na punktach.
Taki mecz walki mi się widzi, sporo przebitek, niedokładnych zagrań, dużo walki w środku pola, problemów z przyjęciem piłki co powinno przełożyć się na faule.
Statystycznie Sandecja wysoko w tej klasyfikacji, 387 fauli, Zagłębie 328.
KE ✅ 80
 
rex 144

rex

Użytkownik
Legia - Jagiellonia
Typ: Spotkanie/ilość goli: Legia/+2,5
Kurs: 3,45
Bukmacher: fortuna
Witam serdecznie. Zdecydowałem dzisiaj postawić następujący zakład - wygrana Legii z jednoczesnym overem +2,5 w meczu. Już bez zgłębiania sie w statystyki, oglądałem mecz Legii z Cracovią i mimo wyniku 0:0, Legia miała sporo dokładnych podań, w 1 połowie dużo posiadania piłki. W 2 połowie znacznie gorzej, posiadanie piłki zmniejszylo sie, podania nie byly tak dokładne ale mimo to Legia ma potencjał na tą chwile i myśle, że jeszcze tego potencjału wystarczy na dziś, udowadniając to w 1 połowie z Pasami chociaż mecz zakończył sie bez goli. Dlatego bym zaufał Legii na dzisiejszy mecz z Jagą i daje na jej wygraną. Też taka ciekawostka w moim mniemaniu, widzę, że wystawili napastnika w Legii - Finlandczyka Hamalainena. Skoro to Finlandczyk, to mrozu sie nie boi ???? a dziś w Wawie będzie -12, to taki napastnik z Finlandii powinien czuć sie jak ryba w wodzie w takiej temperaturze i może ukłuje przynajmniej 1 gola. Co do overu jako, że Jaga często strzela gole na wyjazdach, to dołoży sie do wyniku i myśle, że over 2,5 goli w całym meczu jest jak najbardziej realny.
KE ⛔ 100
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
Świetna sprawa czyli kolejka Ekstraklasy w środku tygodnia.
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 18:00 28.02
Pogoń zaczęła grać, tyle można powiedzieć. Nawet w przegranym na wyjeździe meczu z Lechem zaprezentowali się bardzo dobrze i widać, że starają się nie być biernym uczestnikiem spotkania. Myślę, że po trefnym remisie Górnika we Wrocławiu w szeregach gospodarzy mogło dojść do delikatnego zachwiania, irytacji. Stwarzali sobie dużo sytuacji, których głównie nie wykorzystywał hiszpański superstrzelec. Myślę, że drużyna z Zabrza zdaje sobie sprawę, że Pogoń jest ciężkim przeciwnikiem, Angulo ma lekki &quot;przestój&quot;, kontuzjowany jest Wolsztyński. Liczę tutaj na lekką nerwowość w walce o zwycięstwo gospodarzy, co może skutkować golem ze strony Pogoni. Do statystyki dodam, że trzy ostatnie spotkania tych drużyn skończyły się &quot;btsem&quot;. BTS 1.74 uni ⛔
 
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Po 24 kolejkach Lech zajmuje trzecie miejsce w tabeli i traci do Legii i Jagiellonii Białystok pięć punktów. Jest to strata do odrobienia, ale zespół trenera Bjelicy fatalnie gra na wyjazdach (w tym sezonie tylko dwie wygrane). W środę można jednak liczyć na komplet punktów gospodarzy, ponieważ akurat na własnym stadionie spisują się oni naprawdę solidnie. Z 11 rozegranych meczów na INEA Stadion miejscowa drużyna nie przegrała żadnego, wygrała osiem, a trzy zremisowała.
Śląsk natomiast ma coraz mniejsze szanse na awans do pierwszej ósemki. Wydaje się, że nowy trener, Tadeusz Pawłowski będzie walczył z zespołem o zachowanie ligowego bytu. O wykonanie kroku w tym kierunku będzie trudno w środę nie tylko ze względu na dobre statystyki gospodarzy. Śląsk bowiem jest najsłabiej punktującym zespołem na wyjazdach. W 12 spotkaniach na terenach rywali wrocławianie przywieźli... cztery punkty. Warto przy tym podkreślić, że jako jedyni w ekstraklasie nie wygrali meczu na wyjeździe! TYP 1 KURS 1.46 FORTUNA
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
over 2,5 gola @1,85 Fortuna ⛔ ⛔ To nastrzelali, mecz 0-0

Myślę że może to być na prawdę dobre i ciekawe spotkanie. Pogoń na razie zajmuje przed ostatnie miejsce, ale odkąd zaczął trenować ich Kosta Runjaić to wygląda jakby drużyna ze Szczecina odżyła. Już przed przerwą zimową Pogoń zaczęła wygrywać, po przerwie wygląda to na prawdę dobrze, najpierw wysoka wygrana z Sandecją, później ciężki mecz z Lechem i ostatecznie porażka 0-2, ale nie było tam tragedii, zdecydowała jednak siła Lecha i piłkarze Pogoni niestety nie dali rady. Ostatni mecz to wygrana 2-1 z Wisłą Płock. Oczywiście widać że jest jeszcze dużo rzeczy do poprawy, ale ważne dla drużyny Pogoni że zaczęli punktować i odbili się od dna, a w przypadku dzisiejszej wygranej mogą zajmować nawet bodajże 12 lub 13 miejsce. Gospodarzem dzisiejszego meczu będzie Górnik który po przerwie zimowej troszkę przygasł. Pierwszy mecz przegrany 2-4, następnie wygrana 3-0 z Bruk-Betem i ostatnio po na prawdę świetnym meczu zaledwie remis ze Śląskiem we Wrocławiu. Tam powinny być 3 punkty, ale jak marnuje się mnóstwo sytuacji w 1 połowie, a w końcówce Angulo nie strzela karnego to tak jest. Śląsk przy jednej sytuacji zdobył gola i 1 punkt, natomiast Zabrzanie stracili 2. Dzisiaj gram over z tego względu że Górnik gra nadal świetnie w ofensywie, a Pogoń tak jak pisałem wyżej jeszcze ma wiele do poprawy również w defensywie. Może zespół z Zabrza punktuje od kilku spotkań gorzej (jeszcze przed przerwą były porażki) to gra nie wygląda słabo, i mecz we Wrocławiu pokazał że skuteczność trochę kuleje. Kurzawa nadal gra świetnie piłki, a Angulo dochodzi do sytuacji. Z drugiej strony myślę że Pogoń mimo wyjazdu postawi się dzisiaj i gola zdobędzie, także według mnie BTS również do gry. Górnik nadal w defensywie problemy i tu mają szansę piłkarze Pogoni. Pogoda może nie sprzyja do grania na wysokich obrotach, jednak mecz jest ważny dla jednych i drugich, bo Pogoń ma nadal słabą sytuację, a Górnik jeżeli chce myśleć o podium to trzeba łapać 3 punkty. Także gram sobie ten over i oby było na prawdę niezłe widowisko ;)
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Śląsk strzeli @1,8 Fortuna ✅ ✅
E: Robak wreszcie, tak jak mówiłem, motywacja była i dobre zagranie od Vacka

Tutaj wydaje się być najpewniejszym wygrana Lecha i to nawet do zera, ale czy warto. Ja nie gram ponieważ z jednej strony kibicuję Śląskowi ale także dlatego że kursy są niskie, a grać czysto zespół w Ekstraklasie po kursie 1,5 ?? Wczoraj Legia już pokazała jak to się kończy. Oczywiście sam gram ten typ i to nie z racji samej sympatii. Więc dlaczego ? Po pierwsze wydaję mi się że kurs taki duży na gola gości z tego względu że Lech traci mało goli, zaledwie 17, a u siebie tylko 5 i też są wyraźnym faworytem dzisiejszego meczu. Jednak z tych 17 goli to 2 w pierwszym meczu strzelił właśnie Śląsk, co prawda było to we Wrocławiu ale piłkarze WKS-u mimo teraz cięzkiej sytuacji potrafili znaleźć patent na defensywę Lecha, wtedy wygrali 2-0. Może obrona Śląska gra tragedię, to w ofensywie coś działa. Może nie zawsze jest mnóstwo sytuacji, ostatnio z Górnikiem strzelony 1 gol i to była właśnie jedna dobra akcja przez cały mecz ale dała 1 punkt. Wejście Riery i Piecha dało ten efekt. Dzisiaj za pewne zagrają od początku obaj i w nich pokładam nadzieję, dodatkowo Pich który stara się i widzę w nim zaangażowanie, Robak forma coraz gorsza, i zacinka w golach jednak to też był napastnik jako taki i w Poznaniu będzie chciał się przypomnieć, a potrafi dobrze wykończyć akcję. Oczywiście nie jest to łatwy typ bo Lech w takiej sytuacji tabeli dzisiaj będzie chciał zdominować Śląsk i może tu jest szansa, na kontrę czy na jakąś dobrą akcję chociażby Picha który umie to robić. Z Legią było podobnie i dzięki temu nie było 0-4 a 1-4.
KE ⛔ 20
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom