>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25. kolejka LOTTO Ekstraklasy (27.02-28.02.2018)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
powyżej 31,5 fauli @ 1,8 ✅
powyżej 3,5żk @ 1,5 ✅
Totolotek
W tym meczu proponuje ponownie typy na przewinienia. Zdecydowanego faworyta do wygranej tutaj nie widzę, Górnik już nie jest tak skuteczny jak na początku rozgrywek i punkty przychodzą z coraz większym trudem. Pogoń po odbiciu się od dna gra coraz lepiej i dzisiaj nie są bez szans na wywiezienie jakiś punktów z Zabrza.
Akurat ambicji i zaangażowania w grę żadnej ekipie nie można odmówić także sporo walki dzisiaj na boisku powinniśmy zobaczyć.
Gospodarze jak na razie na koncie 380 fauli (śr 15,83), goście 351 (śr 14,62). Może średnie nie powalają na kolana ale wspólnymi siłami obie ekipy powinny spokojnie tą linie przekroczyć.
Co do kartek to tutaj akurat Portowcy przewodzą w Ekstraklasie, zbierając do tej pory 61żk (śr 2,54), Górnicy zdecydowanie słabiej pod tym względem wyglądają bo na ich koncie 51żk (śr 2,13) ale jak wiemy czasami potrafią zagrać bardzo ostro i kartki wtedy to tylko kwestia czasu.
Wisła Kraków - Korona Kielce
każda drużyna powyżej 4 rzutów rożnych @ 2,4 ⛔
forBet
Taki typ sobie wymyśliłem na ten mecz.
Obie ekipy grają mocno ofensywnie nie czekając co zrobi przeciwnik, stwarzają sobie przy tym sporą ilość sytuacji podbramkowych.
Statystycznie też nie wyglądają najgorzej, Korona ustępuje tylko Lechowi pod tym względem, do tej pory na ich koncie 143 rożne. Gospodarze tez dobrze sobie radzą w tym elemencie gry, uzbierali już 133 rożne.
Dzisiaj liczę na taką mała wymianę ciosów, akcja za akcję, sporo sytuacji podbramkowych gdzie te rożne będą się gęsto sypać i po 5 na koncie każdej z drużyn zobaczymy.
KE ✅ 30
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Remis bez wygranej gospodarzy @ 1,82 ✅ wygrany

LVBET
Pogoń stać na nawiązanie równorzędnej walki z Górnikiem, pod wodzą Kosty Runjaicia prezentują naprawdę dobrą formę. Zespół z Zabrza trochę zwolnił tempo w grudniu i nie jest w swojej rewelacyjnej jesiennej dyspozycji. Możliwe, że Portowcy wywiozą punkt z Zabrza, co byłoby ich dopiero pierwszym wyjazdowym remisem w tym sezonie.
KE ✅ 82
 
C 247

corner91

Użytkownik
Hej ja jestem dobrej myśli co do typów Overowych w Zabrzu jak i w Krakowie. Na oficialnych stronach obu klubów zostały przedstawione statystyki jak i przewidywanie tych że meczy. Kursy w Okolicach 2.00 jest dla mnie sporym value dołożyłem do tego Juventus Win z Atalantą i wychodzi bardzo ładny kuponik. Co do meczu w Zabrzu to tutaj zapowiada się bardzo ciekawy mecz gdzie oba kluby raczej nie mają czego bronić. Górnik jest ekipą overowom i sama jest w stanie strzelić z dwie może trzy bramki. Pogoń natomiast dobre wyniki na rundę wiosenną i pora poszukać punktów na wyjeździe co skłania do gry ofensywnej jeżeli myślą o jakichkolwiek punktach trzymanie wyniku 0-0 jest złą opcją na ten mecz z powodu tego jak gra Górnik na swoim stadionie. Co do Wisły również widzę świetny mecz wiadomo iż Wisła podrażniona dwoma porażkami z Koroną w końcu będą chcieli się przełamać z tym rywalem ale czy Korona odstawi nogę śmiem wątpić. Spodziewam się gry do przodu z obu stron Wisła jak i Korona potrafią nastawić się ofensywnie co powinno zaowocować paroma bramkami. Jedno dla mnie jest pewne będzie to bardzo ciekawy spektakl drużyn, które będą chciały udowodnić swoim kibicom iż to oni są lepszą drużyną. Tak więc chęć rewanżu ze strony Wisły nad graczami Korony może skończyć się wysokim wynikiem ponieważ obydwie strony zaaganżowane w ten mecz.
Dla mnie dubel Górnik vs Pogoń + Wisła vs Korona jest sporym Value.
Górnik - Pogoń
Over 2.5
@ 2.00
Wisła - Korona
Over 2.5
@ 1.80
KE ⛔ 200
Ako: 3.60
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Górnik - Pogoń
powyżej 2,5 gola @2,0
forBET ⛔
powyżej 2 goli, powyżej 3 kartek i powyżej 10 rzutów rożnych @4,85 forBET ⛔
Dość treściwie, bo mecz już niedługo, ogólnie w tym meczu idę w stronę goli, Górnik u siebnie jest bardzo mocny, nie będę już po raz kolejny przytaczał średniej jaką mają mecze z ich udziałem, wspomnę tylko, że są najbardziej overowe z całej ligi, Zabrze pod koniec rundy złapało lekką zadyszkę, a i na wiosnę nie wystartowali zgodnie z planem, na 3 rozegrane mecze zaliczyli po jednej wygranej, remisie i przegranej, w ostatniej kolejce dosyć pechowy remis, bo w samej końcówce Angulo zmarnował karnego, Pogoń po tragicznym poczatku zaczeła wreszcie punktować i złapała kontakt z zespołami walczącymi o utrzymanie, na wiosnę jak narazie 2 wygrane i pechowa przegrana z Lechem, w ostatniej kolejce pokonali dobrze radzącą sobie ostatnio Wisłę Płock, Szczecin zdecydowanie lepiej sobie radzi w meczach u siebie, ale dzisiaj liczę na ich minimum honorową bramkę i kilka rożnych, Górnik myślę, że powinien strzelić co najmniej 2 gole, o rożne gospodarzty jestem raczej spokojny, bo grają ofensywną piłkę i cornerów w ich meczach nie brakuje, katrki liczę, że też zobaczymy, bo obie ekipy mają o co grać, Pogoń jak już wspomniałem wróciła do walki o utrzymanie, a Górnik jesli chce zagrać w europejskich pucharach to takie mecze musi wygrywać, jedyne co może niepokoić to warunki atmosferyczne.
Wisła - Korona
obie strzelą @1,65
forBET ✅
podwójna szansa 0-0 @1,67 fortuna ✅
Ciekawie zapowiada się również drugi dzisiejszy mecz w Krakowie pomiędzy Wisłą a Koroną, minimalnym faworytem jest zespół gospodarzy głównie przez to, że mecz rozgrywany jest u nich, ale Korona myslę, że powalczy. Wydaje mi się, że bardzo prawdopodobnym wynikiem w tym meczu jest podział punktów, jednak asekuracyjnie zagram podwójną szansę, że remis do przerwy albo na koniec, wydaje mi się również, że obie ekipy pownyy coś tu ustrzelić, H2H w tych starciach podpowiada, że górą są przede wszystkim gospodarze, mało kiedy któraś z ekip wygrywa mecze w delegacji, na wiosnę jak narazie lepiej prezentuje się Korona, która wygrała 2 mecze i jeden zremisowała, natomiast Wisła zaliczyła 2 remisy i raz wygrała. Obie ekipy na chwilę obecną walczą o pozostanie w Top8 na koniec sezonu zasadniczego. Podsumowując liczę na wyrównane spotkanie i prawdopodobnie podział punktów, a jak będzie okaze się za ok 2 godziny.
KE ⛔ 68
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Arka Gdynia - Piast Gliwice
powyżej 33,5 fauli @ 1,8 ✅ 34 - za http://ekstraklasa.org/statystyki
Totolotek
Linia wydaje się bardzo wysoko ale liczę tutaj przede wszystkim na gospodarzy, którzy nie przebierają w środkach aby powstrzymać rywali. Zresztą każda drużyna prowadzona przez Ojrzyńskiego charakteryzowała się agresywną grą na pograniczu faulu.
Gdynianie nie mają sobie równych w lidze jeżeli chodzi o faule, już 469 co daje bardzo wysoką średnią 19,54. Goście co prawda sporo nie faulują, tylko 321 fauli ale myślę, że dzisiaj udzieli im się gra gospodarzy i też nieraz zagrają nieprzepisowo.
Taki mecz walki mi się widzi gdzie żadna z drużyn nie będzie w stanie osiągnąć większej przewagi, dużo gry w środku pola, sporo walki o piłkę stąd ten typ wydaje mi się dobrym wyborem na to spotkanie.
KE ✅ 80
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2:1
Typ: Lech (0-2)
Kurs: 4,20
fortuna
Na koniec tej mroźnej kolejki ligowej do tego granej w środku tygodnia Lech Poznań grac będzie ze Śląskiem Wrocław. Jak dotąd w wiosennej kolejce ligowej Lechici na swoim obiekcie wygrali z Pogonią Szczecin 2-0, natomiast na wyjeździe zremisowali z Arką Gdynia i ulegli Koronie Kielce. Do tej pory przy Bułgraskiej podopieczni Bjelicy nie przegrali żadnego spotkania ligowego i stracili zaledwie pięć bramek.Strzelili tez najwięcej po Górniku Zabrze bramek bo aż 22.Co do rywala z Wrocławia to obecnie są na 11 miejscu z 28 punktami n akoncie. Na wiosne nie wygrali żadnego spotkania ligowego (Cravia 1-2, Legia Warszawa 1-4, Górnik Zabrze 1-1). W ostatnim ligowy zremisowanym meczu z Zbrzanami podopieczni Tadeusza pawłowskiego grali tragicznie oddali ledwie jeden celny strzał na bramkę który zaowocował golem. Gdyby nie to że Igor Angulo zmarnował karnego w końcówce meczu to i te spotkanie podobnie jak poprzednie wiosenne zakończyło by się porażką. Mało tego Śląsk nie wygrał jeszcze żadnego ligowego wyjazdowego spotkania. Moim zdaniem piłkarze z Poznania zrehabilitują się w tym meczu za słabe spotkanie z Koroną i pokonają wysoko rywala.
KE ⛔ 100
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Czy ja słyszę muzykę z Champions League po meczu w Poznaniu ? ???? ???? , no to odlecieli, z takim granie to mogą sobie z CD puszczać, a może jeszcze znajdą muzykę z takiego pucharu się Intertoto nazywał, jak ktoś pamięta ;).
A tak na poważnie,
to jeśli Lech będzie grać tak samo jak dzisiaj nie będzie żadnego mistrza, dzisiaj powinna być spokojna wygrana, a tutaj bramką wątpliwa (czekam na powtórkę, bo to nie strzelec był na spalonym , a podający Vujadinovic bodaj).
W weekend weryfikacja z Legią, może być ciekawie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Paradoksalnie zwycięstwo Lecha w takim stylu to najgorsze, co się mogło zdarzyć, bo będą dalej cieniować przy Bjelicy. Jego wypowiedzi świadczą, jakby powoli się żegnał, a tak to nostalgia będzie trwać dłużej. Karuzela się kręci, oby dla Lecha nie okazało się, że zwolnią Nenada w momencie, gdy łączony obecnie z Lechem Stokowiec będzie już np. W Lechii ???? Swoją drogą w Lechu nie zwalniają szybko trenerów, Stokowiec czasem potrzebuje czasu, żeby wszystko poukładać, myślę, że by tam pasował. Chociaż gorzej w Poznaniu z cierpliwością kibiców :p
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
robson1416 - to najpierw poczekaj i zobacz powtórki, a potem pisz. Z hymnem CL też coś Ci się przesłyszało.
Po co te klubowe &quot;pstryczki&quot; tutaj?
Bjelica wczoraj zmienił i wyszedł 442 i Lecha nie było. Dramatyczna 1 połowa. Dziura w środku, bezproduktywni Barkroth, Radut (potem Situm) na skrzydłach. Zespół totalnie nieprzygotowany.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
robson1416 - to najpierw poczekaj i zobacz powtórki, a potem pisz. Z hymnem CL też coś Ci się przesłyszało.
Po co te klubowe &quot;pstryczki&quot; tutaj?
Bjelica wczoraj zmienił i wyszedł 442 i Lecha nie było. Dramatyczna 1 połowa. Dziura w środku, bezproduktywni Barkroth, Radut (potem Situm) na skrzydłach. Zespół totalnie nieprzygotowany.
Kurde dziękuję Ci za pozwolenie na pisanie postów. Co do muzyki, to już dwie osoby na PW mi potwierdziły, że to był hymn LM, dlatego pytam, byłeś na stadionie?
Im więcej powtórek tym bardziej się przekonuje, że spalony był, ale Ciebie jako kibica Lecha nie przekonam zatem w ogóle nie dyskutuję o tym. Bo każdy zostanie przy swoim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom