>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

26. kolejka Bundesligi [9-12.03.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
26. kolejka

kursy od: Fortuna

Do końca sezonu zostało nam niewiele bo tylko dziewięć kolejek. Walka o europejskie puchary trwa w najlepsze bowiem nikt już nie jest w stanie zagrozić Bayernowi. W dole tabeli też ścisk, i raczej pewne jest, że z Bundesligą pożegnają się Koln i Hamburger. Co myślicie o trzymaniu Lewandowskiego na ławce?. Trener daje odpocząć Polakowi?.
Zapraszam do dyskusji oraz do pisania analiz.
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Spotkanie: Mainz - Schalke
Data spotkania: 09.03.2018, 20:30
Typ: Schalke win
Kurs: 2.12 Unibet
Rezultat: ✅ 0:1
Rozgrywki niemieckiej Bundesligi rozpoczną się od spotkania wicelidera z trzecią drużyną od końca. To dobra okazja dla drużyny Schalke, aby umocnić się na drugiej pozycji, gdyż po piętach depcze m.in Borussia Dortmund czy Frankfurt, które zagrają ze sobą w tej kolejce. Mecz ze słabym Mainz jest więc dobrą okazję na wywiezienie kompletu punktów i utrzymanie drugiego miejsca w lidze.
W ostatnich pięciu spotkaniach na własnym podwórku zespół Mainz wygrał zaledwie raz, raz zremisował i trzy razy kończył mecz bez zdobyczy punktowej przegrywając z Bayernem, Dortmundem i Augsburgiem. Schalke na wyjazdach może też nie grało imponująco, ale poradzili sobie z zespołami takimi jak Stuttgart czy Leverkusen.
W obu zespołach nie powinno zabraknąć najważniejszych zawodników. Celowałbym w wynik 0:1, 1:2.
Dorzucam jeszcze kilka faktów dotyczących obu zespołów:
-Mainz traciło bramkę w 83% meczów rozgrywanych na własnym stadionie w lidze
-Mainz traciło bramkę w ostatnich pięciu meczach na własnym stadionie w lidze
-Schalke strzelało bramkę w każdym z ostatnich 9 wyjazdowych spotkań ligowych
-Schalke wygrało 3 ostatnie spotkania ligowe
-W ostatnich 3 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami Schalke zachowywało czyste konto
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mainz - Schalke

Typ: Schalke -1
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Schalke jest w tym sezonie niesamowicie skuteczne, choć ich futbol na pewno nie można określić mianem efektownego. Walka o Ligę Mistrzów wkracza w decydującą fazę, a ścisk w tabeli jest niesamowity. Celem S04 jest TOP 4 i do tego potrzebują kolejnych zwycięstw. W piątek zagrają z Mainz, które cały sezon cieniuje, a potwierdzeniem tego był ich mecz w zeszlym tygodniu w Hamburgu, gdzie tylko cudem zremisowali 0:0. Jestem przekonany, ze Schalke ogra niżej notowanego rywala, a pomoże w tym powracający Burgstaller. Mocne w defensywie i skuteczne w ofensywie Schalke wypunktuje dzisiaj gospodarzy.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 15:30
Spotkanie :Bayern-Hamburg
Typ: over 1.5 gola w 1 połowie
Kurs 1.75
Buk Fortuna
Analiza: 26 kolejka niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej Monachijski Bayern na własnym stadionie podejmował będzię ekipę Hamburgera. Gospodarze w tym sezonie już dawno zapewnili sobie tytuł mistrza kraju, nad drugim w ligowej klasyfikacji zespołem Schalke mają na chwilę obecną 20 punktów przewagi. Bayern w tym sezonie zanotował 20 wygranych 2 podziały punktów oraz 2 porażki . Jest to bardzo dobry bilans , na własnym stadionie zanotowali już 10 wygranych oraz 2 podziały punktów . Na drugim biegunie tabeli znajduję się ekipę z Hamburga, która w tym momencie jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do spadku z ligi i ma już aż 7 punktów starty do bezpiecznej pozycji , goście już od kilku sezonów borykają się z problemami i za każdym razem cudem ratują się przed spadkiem , nie wiem czy uda im się to także w obecnym sezonie,ale może byc cięzko, tym bardziej iż jest coraz mniej spotkań do rozegrania a goście w spotkaniu wyjazdowym ostatnio 3 punkty zdobyli na stadionie Kolonii , miało to miejsce w sierpniu roku poprzedniego. Mój typ na to spotkanie to pewne zwycięstwo zespołu gospodarzy oraz spora ilośc bramek, wiem że Bayern ma mecz w lidze mistrzów,ale ma tam tak korzystny wynik że tutaj również może urządzić sobie stzrelanie, stawiam na 4:0 na koniec meczu.
 
lukas88 299,5K

lukas88

Forum VIP
10.03.2018 g. 15.30 Bayern- HSV
Typ: Bayern wygra obie połowy✅✅✅
Kurs: 2,07
Fortuna
Stawka 7j

Czekałem z tym typem na oficjalne składy, ale wyjściowa 11 Bayernu wygląda następująco:
Urleich- Alaba, Hummels, Boateng, Kimmich- Muller, Martinez, Vidal- Ribery, Robben, RL9
także bardzo silne ustawienie. O Bayernie nie ma co wiele pisać, świetnie działająca maszyna Juppa Heynckesa, która wygrywa niemal wszystko. Do składu wraca Lewy, który odpoczywał przed tygodniem i trafia na jedną ze swoich ulubionych drużyn pod kątem strzelania bramek.
HSV na przeciwnym biegunie, są na ostatniej prostej do 2 Bundesligi, mają 8 punktów straty do miejsca barażowego a żadnego progresu w grze nie widać.
Zespół z Bawarii lubi grać z zespołem z Hamburga, spójrzmy na h2h:

25.02.17 BUN Bayern Hamburger SV 8 : 0
14.08.15 BUN Bayern Hamburger SV 5 : 0
14.02.15 BUN Bayern Hamburger SV 8 : 0
14.12.13 BUN Bayern Hamburger SV 3 : 1
30.03.13 BUN Bayern Hamburger SV 9 : 2
ostatnie 5 spotkań na Alianz Arena to 33 strzelone bramki zespołowi HSV. Dzisiaj również liczę na wysokie zwycięstwo Lewego i spółki.
Alternatywne typy:
1 (-3) @ 3,05 Unibet✅✅✅
over 3,5 @ 2,01 Pinnacle✅✅✅
Lewandowski strzeli przynajmniej 2 gole @ 2,10 Fortuna✅✅✅
Robben Strzeli gola @ 1,90 Fortuna✅✅✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +44
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Werder Brema - FC Koln
Werder @ 1,93✅✅✅
Kolonia chyba już powoli przygotowuje się na spadek. Kozły obok Hamburga są zdecydowanie najgorsze w lidze i też w tabeli już strata do reszty jest znaczna. Do 3 od końca miejsca, dającego prawo gry w barażach o utrzymanie tracą już 9 punktów i z taką grą jaką obecnie prezentują Kozły raczej nagłej lawiny dobrych meczów, która wywinduje ich w tabeli nie przewiduję. Werder po bardzo dobrej pierwszej części sezonu złapał lekką zadyszkę. Grają nieźle, ale często w głupi sposób tracą punkty: jak choćby porażka z Freiburgiem po rzucie karnym czy remis 0:0 z Herthą, gdzie Werder miał chyba ze 6 100% sytuacji. Brema jest na 14 miejscu w tabeli i ma dwa punkty więcej od Wolfsburga i Mainz, które jest na miejscu barażowym w walce o utrzymanie. Jeżeli dziś by się udało zdobyć 3 oczka, to skoczyliby o jedną pozycję, przed Freiburg ale co najważniejsze oddaliliby się od strefy spadkowej o 5 punktów a to już daje pewien komfort. Werder przed własną publicznością gra bardzo dobrze, odważnie rozgrywa piłkę, stwarza sobie sporo sytuacji oraz mądrze broni. Widac odzwierciedlenie tego w statystyce meczów u siebie. Podopieczni Floriana Kohfielda nie przegrali u siebie od 9 października ubiegłego roku, kiedy ulegli Augsburgowi. To najdłuższa seria spośród zespołów Bundesligi, nie licząc oczywiście Bayernu, który gra w swojej prywatnej lidze, bo w Bundeslidze nie ma dla niego większej konkurencji. Dzisiaj stawiam na kolejny dobry mecz u siebie piłkarzy Kohfielda i pewne zwycięstwo i duży krok ku szybszemu zapewnieniu sobie ligowego bytu na przyszły sezon, tym samym pogrążając Kozły, które w przyszłym sezonie znajdą się w 2 Bundeslidze.
 
kerfis 0

kerfis

Użytkownik
Spotkanie: Werder Bremen - 1. FC Köln
Data spotkania:
12.03.2018, 20:30
Typ: Werder Bremen
Kurs: 1.90 . Sportingbull ✅
Witam .
To mój debiut także proszę o wyrozumiałość ???? Wybrałem spotkanie Werdera z Koln , dwa zespoły z dolnej część tabeli , a jeden z nich (Koln) to prawie pewniak do opuszczenia Bundesligi. Oba zespoły grają w kratkę , ale Werder prezentuje się w tym zestawieniu lepiej. W 5 ostaniach spotkaniach zaliczył 3 wygrane,porażkę i remis . Do tego dwa ostanie mecze u siebie wygrał a w 5 ostatnich nie przegrał .
Drużyna przyjezdna ma najwięcej straconych goli w lidze , 2 najgorszy wynik pod względem zdobytych goli (24) i jedynie 2 wygrane mecze na wyjeździe. Bezpośrednie potyczki obu ekip też stoją po stronie gospodarzy.
Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy!
pozdr!
 
abraham 1,8K

abraham

Użytkownik
Ja natomiast myślę że koln tak tanio skóry nie sprzeda i i tak będa walczyć typuje remis w tym pojedynku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom