>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 kolejka Ekstraklasy [01-03.05.09]

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP


Pary jakie spotkają się w ramach 26 kolejki



Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2.40 3.10 2.80
02.05.2009 14.45​


Przed nami 26 kolejka Ekstraklasy. Jak dobrze wiemy, szanse na zdobycie mistrzostwa ma aż pięc drużyn więc mimo że w tej kolejce kandydaci nie spotkają się ze sobą nie powinno zabraknąc nam emocji. Porażka którejś z tych drużyn może przekreslic szanse na tytuł. Ale czy ich rywali stac na niespodziankę? Według bukmacherów nie - a według Was ?
Zapraszam, do mam nadzieję, gorącej dyskusji na temat spotkań rozgrywanych w tej kolejce ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bełchatów zagrał teoretycznie najmocniejszym składem i przegrał 0-2 w Pucharze Ekstraklasy z Odrą Wodzisław. Czy w związku z tym kursy na ich mecz ligowy są adekwatne do ryzyka ? Niby za nimi przemawia seria ligowych wygranych i motywacja w walce o europejskie puchary, ale predzej czy pozniej absencje Pietrasiaka, Drzymotna czy Ujka wyjdą na jaw. Dodatkowo w meczu z Bytomiem nie zagra Rachwał, ktory rowniez jest waznym zawodnikiem. Krotko mowiąc kurs nieadekwatny do ryzyka.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dla mnie na obstawianie kuszący mecz w Białymstoku.Jak wiemy zostało 5 kolejek a 6 punktów przewagi nad strefą zagrożenia to mało.
Jagiellonia jeszcze zagra u siebie z Polonią Warszawa oraz Bełchatowem witając do Gdanska i Bytomia także spotkanie z Odrą chyba najlepszą opcją na zdobycie punktów i spokojne oczekiwanie na finish sezonu
Jagiellonia na własnym terenie spisuje się znakomicie ostatnie punkty na własnym terenie stracili 15 listopada remisując z Polonią B 2:2 o meczach wyjazdowych nie ma co gadac bo to inna bajka
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ja natomiast postawilbym na Wiselke. Ogladalem ich ostatnie mecze i wg mnie to glowny kandydat na mistrza w tym momencie. Mieli tydzien odpoczynku, akumulatory naladowane, brozek w skladzie- wg mnie zwyciestwo pewne, ale po ciezkim meczu. Jako underdoga obstawialbym w tej kolejce Ruch. Lech strasznie spuscil z tonu, od 3 meczow nie wygrali, co wiecej graja z meczu na mecz gorzej. Dzisiejszy remis z polonia dla mnie nie byl zaskoczeniem. Mysle ze warto puscic X2 na mecz w poznaniu, tymbardziej, ze ruch gra z nozem przy gardle.
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
Spotkanie: GKS Bełchatów - Polonia Bytom
typ: 1 (HC 0-1)
kurs: 2.15
buk: Bwin
analiza:

ostatnie 6 meczów Bełchatowa:
28/04/2009 Puchar Ekstraklasy Belchatow vs. Odra Wodzislaw L - 0:2
25/04/2009 Orange Ekstraklasa Ruch Chorzow vs. Belchatow W - 0:1
21/04/2009 Puchar Ekstraklasy Odra Wodzislaw vs. Belchatow D - 0:0
18/04/2009 Orange Ekstraklasa Belchatow vs. Odra Wodzislaw W - 3:0
11/04/2009 Orange Ekstraklasa Lechia Gdansk vs. Belchatow W - 1:2
03/04/2009 Orange Ekstraklasa Belchatow vs. Slask Wroclaw W - 2:1

ostatnie 6 meczów Polonii:
24/04/2009 Orange Ekstraklasa Polonia Bytom vs. Cracovia Krakow W - 1:0
18/04/2009 Orange Ekstraklasa Gornik Zabrze vs. Polonia Bytom L - 2:0
09/04/2009 Orange Ekstraklasa Polonia Bytom vs. Odra Wodzislaw D - 1:1
04/04/2009 Orange Ekstraklasa Polonia Warszaw vs. Polonia Bytom L - 1:0
22/03/2009 Orange Ekstraklasa Lechia Gdansk vs. Polonia Bytom W - 0:1
14/03/2009 Orange Ekstraklasa Polonia Bytom vs. Ruch Chorzow L - 0:3

W meczu otwierającym 26. kolejkę Polskiej Ekstraklasy zmierzą się ekipy PGE GKS Bełchatów oraz Polonii Bytom. Zdecydowanym faworytem są gospodarze którzy ostatnio sa w znakomitej formie i dość niespodziewanie włączyli się do walki o mistrzowski tytuł w Polsce. Zajmują oni 5. miejsce ze stratą 4 oczek do liderującej Legii Warszawa. Polonia Bytom jest natomiast 8. W tym sezonie w Bytomiu GKS wygrał 2-1. Jednak w zeszłym sezonie ekpiy Poloni nie udało się im pokonać - u siebie przegrali gładko 0-3 a na wyjeździe mieli 0-0. Teraz myślę że GKS wygra ten mecz i to dość pewnie mimo iż gracze Ulatowskiego przegrali w Pucharze Ekstraklasy z Odrą 0-2 na własnym boisku. Bełchatów potrafi się zmotywować na ważne mecze a ten z ekipą z Bytomia na pewno takim jest. Stawiam na co najmniej dwubramkowe zwycięstwo gospodarzy. Mój typ: 3-0
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Piast Gliwice - Wisła Kraków

Wielki mecz zapowiada nam się dzisiaj w Gliwicach , Albowiem zmierzy się walczący o pozostanie w elicie Piast z broniącą tytułu mistrzowskiego Wisłą. Goście tego spotkania a zarazem obrońcy tytułu zrobili w ostatnim tygodniu wielki krok do obronienia tytułu naszego kraju. Pokazali charakter w spotkaniu z Górnikiem Zabrze i wygrali 3-1 , Piast natomiast zwyciężył niespodziewanie z ŁKS . Piłkarze Macieja Skorży nie mogą sobie dziś w Gliwicach pozwolić nawet na remis jeżeli marzą o tytule. Do gry już przed tygodniem wrócił Paweł Brożek i to w wielkim stylu zdobywając 2 gole. Dariusz Fornalak ma wielki ból głowy z powodu żółtych kartek na murawie zabraknie Mariusza Muszalika ostoi środka pola oraz Mateusza Kowalskiego który musi niestety spotkanie obejrzeć z trybun jest to spowodowane klauzula wypożyczenia go właśnie z Wisły. Obie ekipy w 2008 roku zmierzyły się ze sobą 3 razy , 2 razy okazał się lepszy zespół Krakowski natomiast raz wygrywał Piast jednak w pucharze ligi. Jeżeli piłkarze Maciej Skorży zagrają z taką determinacją w takim kolektywie jak w spotkanie przeciwko Górnikowi o emocję oraz bramki niema się co martwić wiślacy przepracowali znakomicie swój okres przygotowawczy co teraz wychodzi w końcówce sezonu i może im pozwolić obronić upragniony tytuł jeżeli piłkarze Piasta zagrają znów głęboko w tyłach mogą niestety dziś przegrać bardzo wysoko.
Przewidywane składy:
Piast : Kasprzik - Michniewicz, Widuch, Glik, Kaszowski - Sedlacek, Gamla, Wilczek, Podgórski - Smektała, Olszar.
Wisła: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Junior Diaz, Sobolewski, Łobodziński - Boguski, Paweł Brożek.

Rezerwowi:
Piast: Szmatuła - Chylaszek, Krzycki, Iwan, Bronowicki, Koczon, Seweryn;
Wisła: Cebanu - Singlar, Cantoro, Beto, Ćwielong, Jirsak, Zieńczuk;


MOJE Propozycje :

Piast - Wisła - 2 @@ 1,70 Bet365 8/10
Powyżej 2,5 gola @@ 2,30 Bet365 5/10
 
K 0

kicaj89

Użytkownik
Jako underdoga obstawialbym w tej kolejce Ruch. Lech strasznie spuscil z tonu, od 3 meczow nie wygrali, co wiecej graja z meczu na mecz gorzej. Dzisiejszy remis z polonia dla mnie nie byl zaskoczeniem. Mysle ze warto puscic X2 na mecz w poznaniu, tymbardziej, ze ruch gra z nozem przy gardle.

To jest ciekawy mecz do obstawienia bo ostatnio Lech wszystko co sie da to remisuje 1-1 wiec mozna sie skusic nawet na DW. Jednak te wszystkie nasze spekulacje moga wziac w łeb jeżeli na placu gry pojawi sie Rengifo ( co z nieoficjalnych i niepotwierdzonych źródeł) jest całkiem mozliwe. Wtedy w ogóle zmienia sie taktyka Lecha. Bo nie wiem czy zauwazyliscie ale ogolnie Lech gra mniej wiecej to samo co w rundzie jesiennej z mala tylko roznica ze dochodzi tak na 25 metr przed bramka przeciwnika i w zasadzie nie wie co zrobic z pilka. Sam Lewandowski niczego z przodu nie zdziala wygra kilka pojedynkow ale potem podnosi glowe i patrzy a tam nikogo z przodu nie ma do kogo by mogl zgrac pilke. Tak samo jest w wypadku gdy wychodzi Sławek Peszko albo Semir. A Rengifo jest taka osoba ktora zawsze jest z przodu z ktora mozna zagrac szybka pilkarska klepke i który dostawi noge i zdobedzie bramke. Na potwierdzenie moich słów jest pierwsze 30 minut meczu Lecha z Wisła w PP. To w tych 30 minutach Lech gral tak jak grał i jak ma grac.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Bo nie wiem czy zauwazyliscie ale ogolnie Lech gra mniej wiecej to samo co w rundzie jesiennej z mala tylko roznica ze dochodzi tak na 25 metr przed bramka przeciwnika i w zasadzie nie wie co zrobic z pilka..
no właśnie nie wiedzą co zrobić czyli brakuje wykończenia a gra z pierwszej piłki już nie jest taka dokładna a podania chyba tez muszą dochodzić by stwarzac sytuacjie
Lech obecnie prezentuje się przeciętnie i w tej rundzie raczej nie pokaze nic szczególnego, nie ma sie co czarowac w najlepszym wypadku szykuje sie 3 pozycja z całej trójki mają najgorszych rywali zwłaszcza 2 na wyjezdzie ????
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
GKS Bełchatów - Polonia Bytom
TYP: X2​
⛔

Uważam, że GKS ostatnio prezentuje się bardzo słabo. Mimo to, że w składzie jest Nowak to jego koledzy nie potrafią skutecznie zakończyć akcji. Myślę, że ważnym punktem tego meczu będzie brak Ujka, który jednak był motorem napędowym drużyny prowadzonej przez Ulatowskiego. Dla Polonii każdy mecz jest bardzo ważny,a tym bardziej punkty, które zbliża ich do uniknięcia spadku. Także myślę, że kurs jest zadowalający. Mam nadzieję, że joker Zieliński pokaże swoje umiejętności, bo jeżeli GKS będzie tak nieskuteczny to Polonia ma szanse na 3 punktową zdobycz.

P.S: To chyba jedna z pierwszych moich ocen takich, wiec jak coś to sorry. Postaram się poprawiać ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
dlaczego meczu Arki - Śląsk nie ma w pierwszym poscie, co nie graja wtej kolejce ? ????

EDIT TBM: grają, grają ale najwidoczniej przy zakładaniu tematu bukmacherzy jeszcze nie wystawili kursów na ten mecz może ze względu na to, że te ekipy mierzyły się ze sobą w środku tygodnia w ramach Pucharu Ekstraklasy.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: GKS Bełchatów - Polonia Bytom
typ: 1 (HC 0-1)
kurs: 2.15
buk: Bwin
analiza:

ostatnie 6 meczów Bełchatowa:
28/04/2009 Puchar Ekstraklasy Belchatow vs. Odra Wodzislaw L - 0:2
25/04/2009 Orange Ekstraklasa Ruch Chorzow vs. Belchatow W - 0:1
21/04/2009 Puchar Ekstraklasy Odra Wodzislaw vs. Belchatow D - 0:0
18/04/2009 Orange Ekstraklasa Belchatow vs. Odra Wodzislaw W - 3:0
11/04/2009 Orange Ekstraklasa Lechia Gdansk vs. Belchatow W - 1:2
03/04/2009 Orange Ekstraklasa Belchatow vs. Slask Wroclaw W - 2:1

ostatnie 6 meczów Polonii:
24/04/2009 Orange Ekstraklasa Polonia Bytom vs. Cracovia Krakow W - 1:0
18/04/2009 Orange Ekstraklasa Gornik Zabrze vs. Polonia Bytom L - 2:0
09/04/2009 Orange Ekstraklasa Polonia Bytom vs. Odra Wodzislaw D - 1:1
04/04/2009 Orange Ekstraklasa Polonia Warszaw vs. Polonia Bytom L - 1:0
22/03/2009 Orange Ekstraklasa Lechia Gdansk vs. Polonia Bytom W - 0:1
14/03/2009 Orange Ekstraklasa Polonia Bytom vs. Ruch Chorzow L - 0:3

W meczu otwierającym 26. kolejkę Polskiej Ekstraklasy zmierzą się ekipy PGE GKS Bełchatów oraz Polonii Bytom. Zdecydowanym faworytem są gospodarze którzy ostatnio sa w znakomitej formie i dość niespodziewanie włączyli się do walki o mistrzowski tytuł w Polsce.

Do walki o czołowe pozycje to oni się włączyli już dawno, tabela jest od dłuzszego czasu już spłaszczona na dole a Bełchatów sobie cały czas spokonie siedzi na karku liderom.
Z formą to bym też nie powiedział, zwłaszcza jak ktoś oglądał ich ostatnie mecze.

Zajmują oni 5. miejsce ze stratą 4 oczek do liderującej Legii Warszawa. Polonia Bytom jest natomiast 8. W tym sezonie w Bytomiu GKS wygrał 2-1. Jednak w zeszłym sezonie ekpiy Poloni nie udało się im pokonać - u siebie przegrali gładko 0-3 a na wyjeździe mieli 0-0. Teraz myślę że GKS wygra ten mecz i to dość pewnie mimo iż gracze Ulatowskiego przegrali w Pucharze Ekstraklasy z Odrą 0-2 na własnym boisku.

Grali swoim najmocniejszym składem...

Bełchatów potrafi się zmotywować na ważne mecze a ten z ekipą z Bytomia na pewno takim jest.

Mecz z Polonią Bytom to z całym szacunkiem ale przez Bełchatów jako ważny to raczej nie jest traktowany.

Stawiam na co najmniej dwubramkowe zwycięstwo gospodarzy. Mój typ: 3-0

Tylko kto ma sklejać akcje i strzelić te 3 gole? Pietrasiak, Drzymotn, Ujek i Rachwał są poza grą a bez nich to i Nowak wiele nie zdziała.
Jak dla mnie mega pewniakiem jest typ na Polonię+1,5 po dość przyzwoitych kursach jak na taki hendicup. Ewentualnie można pokusić się o 2X.
Sorry że analiza na cytacie ale biorac pod uwagę ilość zagadnień z którymi się nie zgadzam to byo mi wygodniej ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dzisiaj zdecydowanie typ na Wisłę Kraków.

Biała Gwiazda moim zdaniem obecnie jest najlepiej dysponowaną ekipą w naszej lidze. Ich gra najbardziej przypadła mi do gustu i zresztą chyba nie tylko mi. Solidna obrona z Marcelo i Głowackim. Baszczyński mimo konczącego się kontraktu chce wywalczyc mistrzostwo dla Wisly. Może trochę słabiej prezentuje się Piotr Brożek. W pomocy żelazny Sobolewski wraz z Juniorem Diazem, a ostatnio dobrą zmianę dał Jirsak. Skrzydła to Zieńczuk i Małecki oraz potrafiący świetnie dośrodkowywac Łobodzinski. Napastnicy Boguski, aktywny Cwielog czy wreszcie powracajacy po kontuzji Pawel Brozek. Wisła ma mocną druzynę i na dzien dzisiejszy jest kandydatem nr 1 do mistrzostwa w mojej ocenie.

Piast przystąpi do meczu bez Mateusza Kowalskiego, ktory w parze z Glikiem tworzy jedną z ciekawszych par stoperow w naszej lidze. Ostatnio radzili sobie bardzo dobrze. Teraz Kowalski w ramach umowy wypozyczenia nie zagra. W jego miejsce nalezy spodzieawc się wracajacego po kontuzji Gamli. Jednakze w mojej ocenie para Glik - Gamla nie będzie funkcjonowala tak dobrze jak Glik - Kowalski, którzy od pewnego czasu ze sobą mieli okazję grywac. Kolejna absencja to brak w srodku pola pauzujacego za kartki Muszalika. W jego miejsce mlody Krzycki lub doswiadczony Widuch i ktorykolwiek z nich zagra to spodziewam się i tak zdecydowanej przewagi Wisly w srodku pola. Brakuje rowniez walczaka Bojarskiego, ktorego bedzie staral sie zastapic mlody Smektala, ktory jednak czasem za bardzo probuje cos zrobic indywidualnie.

Piast radzil sobie w ostatnich spotkaniach przyzwoicie. Moze imponowac solidnoscią w obronie, ale dla takiego klubu kazda absencja podstawowego zawodnika jest istotna. Wobec braku Kowalskiego, Muszalika i Bojarskiego jestem jeszcze bardziej przekonany, ze Wisła w tym meczu zwycięży.

Mój typ: Wisła Kraków - 1,65 w Unibet 8/10 ⛔

Dobra pierwsza połowa Piasta a potem nieskutecznośc Wisly
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia - Polonia Warszawa
typ: x
kurs: 3.25
buk: Sportingbet
analiza:

ostatnie 6 meczów Cracovii:
24/04/2009 Orange Ekstraklasa Polonia Bytom vs. Cracovia Krakow L - 1:0
17/04/2009 Orange Ekstraklasa Cracovia Krakow vs. Slask Wroclaw D - 1:1
11/04/2009 Orange Ekstraklasa Legia Warszaw vs. Cracovia Krakow L - 4:0
07/04/2009 REMES Puchar Polski Cracovia Krakow vs. Polonia Warszaw D - 2:2
04/04/2009 Orange Ekstraklasa Cracovia Krakow vs. Ruch Chorzow D - 0:0
22/03/2009 Orange Ekstraklasa Wisla Krakow vs. Cracovia Krakow L - 4:1

ostatnie 6 meczów Polonii:
30/04/2009 REMES Puchar Polski Lech Poznan vs. Polonia Warszaw D - 1:1
25/04/2009 Orange Ekstraklasa Odra Wodzislaw vs. Polonia Warszaw D - 1:1
18/04/2009 Orange Ekstraklasa Polonia Warszaw vs. Lechia Gdansk D - 1:1
11/04/2009 Orange Ekstraklasa Ruch Chorzow vs. Polonia Warszaw W - 1:3
07/04/2009 REMES Puchar Polski Cracovia Krakow vs. Polonia Warszaw D - 2:2
04/04/2009 Orange Ekstraklasa Polonia Warszaw vs. Polonia Bytom W - 1:0


Na 5 kolejek przed końcem polskiej Ekstraklasy zapowiada się bardzo ciekawie i w górze tabeli jak i na jej dole. Nawet zajmująca obecnie 7. miejsce Jagiellonia nie może być pewna pozostania w lidze! U góry też gorąco gdyż 5 drużyn walczy o mistrzostwo Polski. Tak naprawdę jedyną drużyną która już sobie może spokojnie grać to ekipa Śląska Wrocław która PRAWIE na pewno zajmie na koniec 6. miejsce. Jednak przejdźmy do meczu który nas interesuje. Meczu który może być bardzo wyrównany mimo iż obie ekipy walczą o zupełnie odmienne cele - Cracovia zajmująca obecnie 16. - ostatnie - miejsce walczy oczywiście o utrzymanie. Polonia Warszawa natomiast walczy nadal o mistrzostwo jednak myślę że z pierwszej piątki to oni mają najmniejsze szanse gdyż ostatnio nie są w najwyższej formie. Mimo iż nie przegrali ostatnich 6 meczów to jednak wygrali z nich tylko 2. Jednak ich rywal także nie jest w formie - 3 remisy w ostatnich 6 meczach nie może napawać optymizmem. Jednak Cracovii gra się dobrze przeciwko ekipie z Warszawy. W ostatnich 7 meczach tych drużyn 4 razy wygrywała Cracovia a tylko raz Polonia. Ostatnio w meczu Pucharu Polski padł remis 2-2 właśnie na obiekcie gospodarzy. W ostatnich 3 meczach u siebie Cracovia zremisowała 3 razy. Polonia w 3 na 4 ostatnie wyjazdowe mecze także 3 razy remisowała. Myślę że w meczu tym zadziała prawo serii i obie ekipy podzielą się punktami. Mój typ: 1-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom