>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 kolejka Ekstraklasy [26.04 - 28.04.2010r.]

Status
Zamknięty.
marjol 102

marjol

Użytkownik
Lech Poznan(-1) - Lechia Gdansk1,80

Bez ośmiu piłkarzy wyjechał we wtorek rano na mecz z Lechem zespół Lechii. Czterech pauzuje za kartki, a czterech kolejnych jest kontuzjowanych. Z konieczności w kadrze na środowe spotkanie ligowe z &quot;Kolejorzem&quot; znalazło się dwóch debiutantów.
W ostatnim meczu z Ruchem Chorzów czerwoną kartkę otrzymał Marko Bajić, a po raz czwarty w tym sezonie żółty kartonik obejrzeli Tomasz Dawidowski, Piotr Wiśniewski i Krzysztof Bąk. Z kolei urazy wykluczyły z gry Karola Piątka, Jakuba Zabłockiego, Petera Ćvirika oraz Macieja Osłowskiego.

Kolejorz u siebie,walczy o mistrza,poważne osłabienia Lechii---&gt;nie może być inaczej jak gładkie zwycięstwo Lecha
 
F 0

feerenc

Użytkownik
O czym wy piszecie? belchatow faworytem? Szczegolnie po tym co mowia zawodnicy i trener? Pogodzeni z &#39;niczym&#39; , zmuszeni odlozyc marzenia o pucharach na przyszly rok.

jak nic 1 na polonie (no ew DNB gdyby polonia nic nie grala)..
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Panowie co sądzicie o obstawianiu x2 w meczu Cracovia - Odra ? Jak wiadomo zespół Odry w rundzie wiosennej prezentuje się o niebo lepiej niż jesienią. W meczu tych 2 drużyn właśnie na jesieni górą byli Wodzisławianie. H2H to 3zw. Cracovii, 1remis i 1zw. Odry. Jeśli zawodnicy z Wodzisławia chcą uciec na bezpieczniejszą pozycję powinni zmobilizować się maksymalnie. Granie na 1x całkowicie nie opłacalne dlatego interesuje mnie x2 lub UNDER 2.5.

W ostatniej chwili zrezygnowałem z x2 i zagrałem UNDER i opłacało się ???? ✅
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Piast Gliwice - Wisła Kraków 1/2
Typ:2
Kurs:2.25
Buk: unibet
Analiza:
Wisła dzisiaj nie może sobie pozwolić na stratę punktów w Gliwicach jeśli chce zdobyć tytuł mistrza Polski.
Wisłę czeka jeszcze mecz w Warszawie z Legią i tam raczej Biała Gwiazda może stracić jakieś punkty stąd dzisiaj uważam że zgarną komplet.
Piast to drużyna walcząca o utrzymanie w lidze i moim zdaniem jeden z największych faworytów do spadku.
O Piaście już trochę pisałem odnośnie mojego typu na mecz Legia-Piast, i choc Piast z Legią rozegrał całkiem dobrą połowę, nawet odważył bym się powiedzieć lepszą od legionistów to już w drugiej całkiem siadł.
W grze Piasta widać jedną słabość a mianowicie jest to brak skuteczności.
Dzisiaj spodziewam się choć nie łatwiej to jednak wygranej Białej Gwiazdy.
W dodatku Piast dzisiaj zagra z młodym zaledwie 17 letnim Kasprzikiem w bramce, który może nie udźwignąć ciężaru meczu w takim spotkaniu.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
SPOTKANIE: Cracovia Krakow - Odra Wodzislaw
TYP: obie strzelą
KURS: 1,95
BUK: Betgun
⚽ &gt; Analiza &lt; ⚽
Ciekawie zapowiadające się spotkanie naszej ekstraklasy. Choc drużyny nie są z górnej półki to mimo wszystko mają o co grać. Widmo spadku do 1-szej ligi zagląda im w oczy. Można się spodziewać dużej mobilizacji ze strony obydwu zespołów. Napewno będzie ciekawa gra i wymiana ciosów. Mój typ jest taki że zarówno gospodarze i jak i goście strzelą bramkę. Odra jest na 13 miejscu i znajduje się tuż nad pozycja barażową. Cracovia jest troche wyżej bo na pozycji numer 11. Dzieli ich wprawdzie bardzo mało bo tylko 4 punkty. Cracovia przed własną publicznościa nie zachwyca jednak aby myśleć o pozostaniu w lidze musi wygrac to spotkanie, a przede wszystkim strzelic gola. Myślę że nie będzie z tym większych problemów bo Odra w 12 meczach straciła aż 21 bramek. Średnio prawie 1,8 bramki na mecz wyjazdowy traci. Cracovia u siebie na 12 meczy strzeliła 15 bramek, czyli regularnie ponad jedna brameczka wychodzi. Jestem pewny że kibice, którzy wybiorą się dziś na stadion przy ulicy Ptaszyckiego 4 z pewnością obejrzą więc pojedynek dwóch drużyn, które potrzebują punktów i które zrobią wszystko, by je uzyskać. Bramki napewno padną, over 2,5 też mile widziany w tym meczu. Bartosz Ślusarski, Radosław Matusiak ze strony Cracovii oraz Piotr Piechniak i Marcin Chmiest z Odry powinni coś ustrzelić.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
-

Pierwszym typem, jest zakład na krakowską Wisłę za którą nigdy nie przepadałem, ale cóż bukmacherka to nie sentymenty, a gra tak więc: Piast walczy o życie jak pisze większość mediów i ma rację, walczyć będą na pewno, ale też Wisła Kraków ma o co walczyć bo muszą się liczyć z tym, iż Lech zdobędzie komplet punktów. Gra Wisły nie powala, ale jest można powiedzieć z meczu na mecz coraz bardziej poukładana. Jedni jak i drudzy będą walczyć do końca, ale to zawodnicy Wisły są lepsi i moim zdaniem to dziś udowodnią w Gliwicach jeśli chcą sięgnąć po koronę Mistrza Polski.

-
Cracovia miała zagrać dobry mecz z Polonią i tak też się stało. Było widać walkę i ciekawą grę. Ślusarski w ataku sporo wniósł nowego do tej drużyny i przede wszystkim walczył o każdą piłkę. Lenczyk to trener, który wie co zrobić by niezachłysnać się sukcesem w jednym meczu i na pewno zmobilizuje swoich piłkarzy na te arcy ważne stracie, bowiem pokonanie Odry znacznie oddali Pasy od spadku. Ciężkie mecze Arki, Piasta i Polonii dają nadzieje na spory odskok od gorącej strefy. Odra na wiosnę naprawdę może się podobać, walka i jeszcze raz walka, ale czuje że dzisiejszy mecz ułoży się lepiej dla Cracovii.
Wisła 1.66
+
Cracovia (remis nie ma zakładu) 1.66
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Nie mialem dokończonej analizy, nie dawno wróciłem i skończyłem pisanie lecz niestety zaraz rozpocznie się mecz więc mam nadzieję że chociaż może ktoś jeszcze skorzysta przynajmniej na live.

Piast Gliwice - Wisła Kraków
1:4
Dzisiaj jedno z ciekawszych spotkań to pojedynek Piasta Gliwice z Wisłą Kraków. Dla obu drużyn jest to bardzo ważne spotkanie. Gospodarze jeśli przegrają zawiążą sobie przysłowiową pętlę na szyi i będzie im bardzo trudno wywalczyć utrzymanie. Natomiast Wisła teoretycznie może pozwolić sobie na stratę punktów ponieważ ma 4 przewagi nad drugim Lechem. Jednak nie zapominajmy, że 4 punkty to nie jeden czy przynajmniej dwa. Wtedy krakowianie narzucą na siebie niepotrzebnie sporą presję bo będą wiedzieć, że na kolejną stratą nie mogą sobie pozwolić a to raczej im nie pomoże w kolejnych spotkaniach.

W ostatnim spotkaniu ligowym Biała Gwiazda zmierzyła się z najgroźniejszym rywalem do zdobycia tytułu Lechem Poznań. Moim zdaniem żadna z drużyn nie zachwyciła. Było to dość przeciętne spotkanie gdzie obie ekipy za priorytet stawiały nie stracenie bramki a dopiero w drugiej kolejności myślały o jego strzeleniu. Jednak trzeba przyznać, że podopiecznych trenera Henryka Kasperczaka zadowala ten wynik. Natomiast Piast przegrał u siebie z Legią Warszawa aż 0:3. Mimo wysokiej porażki można zaryzykować stwierdzenie, że zespół z Gliwic nie zagrał słabego spotkania, raziła jednak nieskuteczność. Ciosem dla gospodarzy było na pewno wyrzucenie z boiska bramkarza Macieja Nalepy, którego zastąpił 17 -letni Tomasz Kasprzik (brat Grzegorza). Młody zawodnik musiał dwukrotnie wyciągać piłkę z siatki, ale jak na debiutanta pokazał się z dobrej strony. Dzisiaj czeka go o wiele trudniejsze zadanie ponieważ będzie musiał powstrzymać piłkarzy Wisły. Czy poradzi sobie z presją jaka na nim spoczęła. Osobiście obawiam się, że może nie dać rady choć życzę mu jak najlepiej. Pocieszeniem dla drużyny trenera Wieczorka jest fakt, że pod drugiej stronie zabraknie kontuzjowanego Mariusza Pawełka, który świetnie spisywał się w meczu z Lechem. Zastąpi go Marcin Juszczyk. Ponadto w Wiśle nie zagra Piotr Brożek. A do składu wracają Głowacki i Ba.

Jak widać Piasta czeka bardzo trudne zadanie zatrzymania Białej Gwiazdy. Będą musieli rozegrać naprawdę bardzo dobre spotkanie by tego dokonać. Dużo zależy też od nastawienia samych piłkarzy z Krakowa. Czy przypadkiem nie poczuli się już mistrzami? Do końca zostało 5 spotkań i by zdobyć tytuł muszą do końca grać na 100% możliwości. Moim zdaniem trener Kasperczak jest zbyt doświadczony by pozwolić na taką sytuację w drużynie i dziś Wiślacy powinni zagrać z maksymalnym zaangażowaniem i zdobyć ważne 3 punkty. Oczywiście nie skreślam gospodarzy. Jednak nie wydaje mi się żeby byli wstanie wygrać z krakowianami. Natomiast na pewno nie zaskoczy mnie remis.

Moje propozycje:
Wisła ✅
Wisła -1 ✅
Piast nie strzeli ⛔
 
T 0

typpek

Użytkownik
Spotkanie: Ruch Chorzów - Polonia Bytom
Typ: 1
Kurs: 1,60
Buk: Expekt
Chorzowianie pozostają w walce o awans do Ligi Europy, więc muszą dać z siebie wszystko w tym meczu, natomiast dla bytomian jest to mecz o prestiż, małe derby Górnego Śląska. Dodatkowo Polonia nie wygrała żadnego ze swoich ostatnich pięciu spotkań. Tak więc znacznie więcej do stracenia mają Chorzowianie. Myślę, że mecz będzie wyrównany, ale Niebiescy wykorzystają atut własnego boiska i wygrają to spotkanie.

Spotkanie:
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Typ: X
Kurs: 3,50
Buk: Expekt
Arka Gdynia, która ma nóż na gardle i będzie się bronić rękami i nogami przed spadkiem, będzie zapewne &quot;gryzła trawe&quot; na stadionie w Białymstoku, byleby wywieźć 3 pkt., które dałyby jakiekolwiek nadzieje chociażby na baraże. Mimo, że Jaga także nie ma jeszcze pewnego utrzymania, ich głównym priorytetem w tym momencie jest Puchar Polski. Mecz będzie wyrównany, więc stawiam na remis.
 
S 0

szachumatek

Użytkownik
Spotkanie: Ruch Chorzów - Polonia Bytom
Typ: 1
Kurs: 1,60
Buk: Expekt
Chorzowianie pozostają w walce o awans do Ligi Europy, więc muszą dać z siebie wszystko w tym meczu, natomiast dla bytomian jest to mecz o prestiż, małe derby Górnego Śląska. Dodatkowo Polonia nie wygrała żadnego ze swoich ostatnich pięciu spotkań. Tak więc znacznie więcej do stracenia mają Chorzowianie. Myślę, że mecz będzie wyrównany, ale Niebiescy wykorzystają atut własnego boiska i wygrają to spotkanie.

Spotkanie:
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Typ: X
Kurs: 3,50
Buk: Expekt
Arka Gdynia, która ma nóż na gardle i będzie się bronić rękami i nogami przed spadkiem, będzie zapewne &quot;gryzła trawe&quot; na stadionie w Białymstoku, byleby wywieźć 3 pkt., które dałyby jakiekolwiek nadzieje chociażby na baraże. Mimo, że Jaga także nie ma jeszcze pewnego utrzymania, ich głównym priorytetem w tym momencie jest Puchar Polski. Mecz będzie wyrównany, więc stawiam na remis.
W tym sezonie nie ma baraży ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław​
1:1​

Ostatnie spotkanie Ekstraklasy jakie dziś zostanie rozegrane to pojedynek Zagłębia Lubin ze Śląskiem Wrocław. Obie drużyny zajmują miejsce w środkowej części tabeli i raczej mogą być spokojne o utrzymanie. Dlatego nie spodziewam się w tym pojedynku szaleńczego tempa czy też wielkiej determinacji i zaangażowania co oczywiście nie oznacza, że drużyny nie będą walczyć o zwycięstwo ponieważ jest to mecz prestiżowy dla drużyn a w szczególności dla kibiców. Derby Śląska. Fani jednej jak i drugiej ekipy liczą na przebudzenie ponieważ solidarnie obie drużyny nie spisują się najlepiej. Zagłębie po serii czterech zwycięstw zanotowało serię trzech remisów. Czyżby teraz czas na porażki? Natomiast Śląsk nie wygrał już od 8 spotkań. W ostatnim zremisowali bezbramkowo z GKSem Bełchatów.
Obie drużyny nie zachwycają. Dlatego trudno przewidzieć, która dziś będzie bliższa zwycięstwa. A może kolejny remis? Prawdopodobny wydaje się wynik underowy.. Jeśli chodzi o Śląsk to aż w 8 z 10 ostatnich spotkań nie oglądaliśmy więcej niż 2 bramki. Także zawodnicy Zagłębia nie mogli ostatnio trafić do bramki rywala.

Moje propozycje:

under 2.5 (około 1.50)✅
remis do przerwy (około 1.96)✅
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Co myślicie dzisiaj o Jadze? Jagiellonia też potrzebuje punktów bo wcale jeszcznie nie ma pewnego utrzymania. Arka gra słabo zaś Jaga u siebie bardzo dobrze punktują mocno a do tego stracili tylko 5 bramek na własnym boisku, Arkowcy jakiejś wielkiej siły rażenia z przodu nie mają.
Jeśli chodzi o absencje to wygląda to tak:
Jaga: wszyscy zdrowi, tylko występ Marcina Burkhardta stoi pod znakiem zapytania
Arka: z powodu kontuzji nie zagrają Mateusz Siebert, Wojciech Wilczyński i Michał Płotka, zaś z powodu nadmiaru żóltych kartke nie wystąpi Łukasz Kowalski.

Przewydiywalne składy:

Jagiellonia Białystok: Sandomierski - Norambuena, Skerla, Cionek, El Mehdi - Jezierski, Grzyb, Hermes, Bruno - Grosicki, Frankowski.

Arka Gdynia: Witkowski - Sokołowski II, Szmatiuk, Ulanowski, Bednarek - Labukas, Mrowiec, Ława, Božok - Tshibamba, Trytko.

Patrząc na składy rzuca mi się w oczy atak Jagi szybki Grosicki i doświadczony Franek który ma patent na gdynian w ostatnich trzech meczach przeciwko Arce zdobył 4 gole oraz obrona Arki Sokołowski po prawej strony jakoś zupelnie mnie nie przekonuje ten piłkarz, który w dodatku w tym roku zagrał jedynie 4 minuty w meczu z Polonią Bytom. Na środku defensywy Dariusz Ulanowski zawodnik który ma już na karku...39 lat i myślę że z Grosickim może mieć cieżko walczyć.
Przewaga Jagi widoczna jest także w środkowej strefie gdzie jest Grzyb i Hermes dla mnie dwaj kluczowi zawodnicy w układance Probierza, obaj bardzo cieżko pracują wykonują kawał dobrej roboty.

mój typ: Jagiellonia Białystok @ 1,62

Drugim meczem który zwrócił moją uwagę to spotkanie w Poznaniu gdzie Lech gra z Lechią Gdańsk. Tak jak wspomniał już wcześniej marjol Lechia bardzo osłabiona i myślę że bez takich piłkarzy jak: Dawidowski,Bąk,Wiśniewski, Kolejorz który walczy o tytuł mistrza Polski wygra bez problemów

mój typ: Lech Poznań @ 1,35
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
&quot;Mam dziwne wrażenie, że kartki zarobione przez Bąka (LDEF), Bajica (CDEF), Dawidowskiego (FOR) i Wiśniewskiego (FOR) w ostatnim meczu Lechii Gadańska z Ruchem Chorzów nie były do końca przypadkowe. Dzięki nim, cała czwórtka nie zagra w środę z Lechem w Poznaniu (godz.18:45) i tym samym &quot;wyzeruje&quot; sobie stam kartek oraz przede wszystkim odpocznie przed najważniejszym meczem sezonu. Mowa tu o wtorkowym (04.05) meczu z Jagiellonią w Białymstoku w półfinale Pucharu Polski (pierwszy mecz Lechia przegrała 1-2). W lidze Lechia już nie ma o co grać i takie mecze jak ten z Lechem może traktować &quot;na luzie&quot;. Sam trener Kafarski też specjalnie nie ściemnia mówiąc: &quot;Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Nasi podstawowi gracze będą przed kolejnymi potyczkami mieli okazję odpocząć i nabrać świeżości. W sobotę zmierzymy się u siebie z Piastem Gliwice, a we wtorek czeka nas najważniejszy mecz sezonu, czyli rewanżowe spotkanie Pucharu Polski z Jagiellonią w Białymstoku&quot;. Trener Lechii zresztą zachowuje się tak, jakby już przed meczem tłumaczył się z porażki w Poznaniu: &quot;Zdajemy sobie sprawą, że marzący o mistrzowskim tytule przeciwnicy muszą ten mecz wygrać. Przeciwko nam przemawia także to, że jesteśmy kadrowo znacznie osłabieni, w potyczce z Ruchem ponad 70 minut graliśmy w dziesiątce, mieliśmy jeden dzień odpoczynku mniej i w dodatku mamy za sobą podróż do Poznania&quot;. Lecha zagrał słabo z Wisłą (0-0) ale nadal ma szansę na mistrzostwo. Lechia bez Tomasza Dawidowskiego i Piotra Wiśniewskiego w ataku oraz dwóch podstawowych obrońców, może mieć kłopoty z nawiązaniem równorzędnej walki z pewnymi siebie przed włąsną publicznością poznaniakami. Gospodarzom też na pewno będzie się bardziej chciało grać w środę o zwycięstwo. Kurs na zwycięstwo Lecha marny (1.35), więc można spróbować Lech Poznan -1/1.5 po @1.75&quot;
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
Parę spostrzeżeń na temat meczu Jagiellonii i Arki od kibica gospodarzy:

  • - Na dzisiejszy mecz wszyscy w Białymstoku się spinają, nawet sam trener Probierz zachęca do wyjątkowo żywiołowego dopingu.
  • - mecz z Zagłębiem to było spotkanie z gatunku obie drużyny robią wszystko żeby nie skrzywdzić rywala i nie zmęczyć się przed ważniejszą kolejką :zoltakartka:, dlatego żadnych kontuzji i wykluczających kartek w tamtym spotkaniu nie było. Odpuszczenie meczu z miedziowymi można tłumaczyć tym, że za jednym zamachem w meczu z Arką zapewnimy sobie utrzymanie i spuścimy Arkę, ale los bywa przewrotny..


  • Franek zupełnie bez formy, nie czuje rytmu gry i jego instynkt zabójcy lekko przygasł, wielu kibiców widziałoby go wchodzącego z ławki, ale zagra i kto wie czy nie będzie to jego mecz.
  • Grosicki i jego forma strzelecka od października ... , jakby wykorzystał co 3 sytuację którą miał to byłby na równi z Lewandowskim

Wielu &quot;ekspertów&quot; ciągle sądzi że Jaga to tylko powyższy duet, ale prawda jest taka że ta super armata ostatnio lekko zerdzewiała i wszytko zależy od drugiej linii.
Na Podlasiu marna pogoda - pochmurno, około 12 °C i momentami silniejsze podmuchy wiatru, co w połączeniu z porą rozgrywania meczu powinno skłonić piłkarzy do biegania a nie spania po boisku ;).
A jak się Jadze będzie chciało to 80% szansy na pewne zwycięstwo
 
S 0

szachumatek

Użytkownik
Zgadzam się co do opisu meczu Jagiellonii zarówno z Sutek jak i z sircoen myśle jednak że Probierz zdejmie Grosika z pierwszego składu i od pierwszych minut zagra Lato a Jezierski z Frankiem typowi napastnicy chociaż z drugiej strony nie wiadomo co trenerowi dzisiaj chodzi po głowie ???? Arka jednak będzie bardzo wymagając i zmotywowana: Potrzeba pkt, obiecane premie. Zapowiada sie ciekawy mecz oby wygrany ????
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Lech Poznań - Lechia Gdańsk

Lech po pierwsze ma o co walczyć, po drugie gra na Bułgarskiej, po trzecie prezentuje lepsza formę, po czwarte Lechia jest osłabiona, po piąte słowa trenera Lechii podkreślają iż na wiele w tym spotkaniu nie liczą. Goście przyjadą do Wielkopolski osłabieni brakiem Tomasza Dawidowskiego, Marko Bajicia, Krzysztofa Bąka i Piotra Wiśniewskiego, którzy pauzują za kartki oraz kontuzjowanych Karol Piątek, Peter Cvirik, Jakub Zabłocki i Maciej Osłowski. Jak mówi trener Lechii: &quot;Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Nasi podstawowi gracze będą przed kolejnymi potyczkami mieli okazję odpocząć i nabrać świeżości. W sobotę zmierzymy się u siebie z Piastem Gliwice, a we wtorek czeka nas najważniejszy mecz sezonu, czyli rewanżowe spotkanie Pucharu Polski z Jagiellonią w Białymstoku&quot; Co podkreśla fakt iż trener niezaspecjalnie mobilizuje zespół do walki w tym spotkaniu i już usprawiedliwia swoje ewentualne niepowodzenie: &quot;Zdajemy sobie sprawą, że marzący o mistrzowskim tytule przeciwnicy muszą ten mecz wygrać. Przeciwko nam przemawia także to, że jesteśmy kadrowo znacznie osłabieni, w potyczce z Ruchem ponad 70 minut graliśmy w dziesiątce, mieliśmy jeden dzień odpoczynku mniej i w dodatku mamy za sobą podróż do Poznania&quot;. Osłabiona Lechia jedzie do Poznania jakby gotowa na porażkę, trener Zieliński natomiast mobilizuje swoich piłkarzy: &quot;Zawodników nie trzeba na ten mecz specjalnie mobilizować. Straciliśmy dwa punkty w Krakowie i chcemy dać jasny i czytelny sygnał, że Lecha w dalszym ciągu trzeba się obawiać, bo liczymy się w grze o mistrza&quot;. Moim zdaniem Lech udowodni w tym spotkaniu, że jeszcze postraszy Wisłę do końca. Każdy inny wynik niż wygrana Lecha będzie oznaczać już praktycznie tytuł dla Białej Gwiazdy.

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia

O Arce za dużo nie napisze, widziałem ich kilka spotkań oraz skróty pozostałych pojedynków. Szczeze nic wielkiego nie pokazali. Jagiellonia natomiast gra naprawde dobrą dla oka piłkę, jak chociażby mecz w PP z Koroną w Białymstoku. Gospodarze grają przede wszystkim efektownie, szybkie zagrania z klepki demontują obronę rywala. Potrafią kontrolować i prowadzić grę. Jeśli Arka niezamuruje bramki od pierwszej minuty to obejrze zwycięstwo gospodarzy.
Środowa potyczka z Arką jest dla nas meczem sezonu i mam nadzieję, że fani zapełnią stadion. Proszę kibiców o wsparcie, bo będzie to dla nas spotkanie decydujące w walce o utrzymanie - uważa Michał Probierz, trener Jagi.

nie przepadam ani za jednymi ani za drugimi, ale Lech poprostu musi to wygrać, a Jaga jeśli zagra na swoim poziomie pokona Arkę
Lech 1.35
+
Jaga 1.66
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Lech Poznań - Lechia Gdańsk
2:1
Dzisiaj trzy ostatnie spotkania 26 kolejki Ekstraklasy. Jako ostatni na murawę wybiegną zawodnicy Lecha Poznań i Lechii Gdańsk. Kolejorz traci do liderującej Wisły 4 punkty i po tej kolejce tej przewagi nie zmniejszy ponieważ Biała Gwiazda swoje spotkanie wygrała. Nie oznacza to jednak przekreślenie szans poznaniaków na końcowy tryumf. Dlatego nie mogą już się poddać lecz zagrać na maksa i powalczyć o wysokie zwycięstwo. Rywalem drużyny prowadzonej przez Jacka Zielińskiego będzie Lechia Gdańsk, która zajmuje bezpieczne 6 miejsce w tabeli i bez względu na wynik tej pozycji dziś nie opuści. Do tego dochodzą jeszcze absencje w drużynie. Do dyspozycji trenera Tomasza Kafarskiego nie są Krzysztof Bąk, Tomasz Dawidowski, Marko Bajić, Piotr Wiśniewski (wszyscy kartki), Peter Ćvirik, Jakub Zabłocki, Karol Piątek i Maciej Osłowski (kontuzje). Natomiast w zespole gości zabraknie Seweryna Gancarczyka (kartki).
Obaj dzisiejsi rywale w ostatniej kolejce zanotowali remisy. Lech bezbramkowo z Wisłą Kraków po dość przeciętnym meczu gdzie obie drużyny na pierwszym miejscu stawiały nie stracenie gola a dopiero w drugiej kolejności myślały o jego zdobyciu. Taka taktyka w przypadku Wisły nie dziwi jednak postawa Lechitów troszkę mnie zaskoczyła. Natomiast Lechia zmierzyła się z Ruchem Chorzów z którym zremisowała 1:1. Nie oglądałem tego spotkania więc ciężko mi coś powiedzieć o postawie gospodarzy jednak z komentarzy po spotkaniu można odnieść wrażenie, że Lechia rozegrała całkiem dobry mecz. Mimo to dzisiaj zdecydowanym faworytem jest drużyna Lecha, który wciąż ma szanse na mistrzostwo oraz nie trapią go absencje. Do tego dochodzi postawa rywala, który zagra osłabiony (trener Kafarski cieszy się, że jego zawodnicy nabiorą świeżości przed kolejnymi pojedynkami). Dlatego nie powinien dziwić niski kurs na zwycięstwo gospodarzy. Jednak uważam, że warto dołożyć ten typ do kuponu. Dla odważniejszych na pewno interesujący będzie handicap.

Moje propozycje:
Lech (około 1.30)✅
Lech (0:1) (około 1.75)⛔
Lechia nie strzeli (około 1.60)⛔
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Ruch Chorzów - Polonia Bytom
Zdecydowałem się zagrać na gospodarzy dzisiejszego spotkania, Ruch Chorzów zmierzy się z Polonią Bytom, nastroje w drużynie Fornalika bojowe, wszyscy wierzą w spore osiągnięcie jakim niewątpliwie będzie zajęcie trzeciego miejsca w tabeli, a co za tym idzie udział w europejskich pucharach. Pewne jest, że teoretyczna strata punktów Chorzowian tę szansę przepaści. Już w sobotę Ruch również przed własną publicznością zagra z Legią, to może być mecz o wielką stawkę, oczywiście w przypadku zgarnięcia pełnej puli w dzisiejszym starciu z Polonią, Polonią, która o utrzymanie w lidze jest spokojna, 7 pkt przewagi nad strefą spadkową wydaje się być wystarczające. Bytomianie jakby nie patrzeć ostatnimi czasy spisują się bardzo słabo, przed paroma dniami porażka z Cracovią, wcześniej remisy z Lechią i Arką, przegrana z Wisłą i Piastem. Na wygraną czekają od 13 marca i nic nie wskazuje na to aby tę fatalną serię przerwali na stadionie przy ulicy Cichej, na której z pewnością cicho nie będzie ;) Ostatnia wygrana Ruchu z Odrą pokazała jak waleczny jest to zespół, przegrywając 0:2 potrafili strzelić trzy bramki i rozstrzygnąć losy meczu na swoją korzyść. Zdecydowanie stawiam na Niebieskich.
Mój typ: Ruch Chorzów - 1,60 Betclic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom