>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26. kolejka Eredivisie / 28. kolejka Jupiler Pro League (4-6.03.2016)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

W Jupiler Pro League zbliżamy się do finiszu sezonu zasadniczego. O zwycięstwo walczą dwa zespoły Club Brugge oraz Gent. O ile ten pierwszy ma bardzo łątwe zadanie w tej kolejce, o tyle ten drugi zespół zagra z ekipą broniącą się przed spadkiem. Dodatkowo czeka ich mecz w Lidze Mistrzów. Z faworytów nie powinni zawieść także zawodnicy z Brukseli. Anderlecht zagra na wyjeździe z Mouscron-Peruwelz.
W Holandii teoretycznie żadna z drużyn z czołówki nie powinna ulec w ten weekend. PSV zagra z Groningen, Ajax z Willemem, a Feyenoord podejmie u siebie Cambuur. Jednym z ciekawszych spotkań według mnie powinno być inauguracyjne starcie ADO z Twente.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Gent - OH Leuven @ BTS - 1,66 ✅ / Over 2,5 i BTS - 1,95 ⛔ Bet365 1-1
Ciekawe spotkanie na inaugurację kolejki. Gandawa wciąż walczy z Club Brugge o miano najlepszych w kraju, ale za pasem jest rewanż z Wolfsburgiem w Lidzę Mistrzów. Ciekawe czy zagrają na sto procent to spotkanie czy po prostu dadzą pograć zmiennikom. Prawdopodobnie Laurent Depoitre oraz wracający na belgijskie boiska Mbark Boussoufa będą jutro odpoczywać z powodu drobnych urazów. Jeśli Depoitre nie zagra to będzie oznaczało brak na boisku najlepszego strzelca, ale siła ofensywna wciąż będzie duża. Grać ma Kums, Milicević, Dejaegere czy Coulibaly, więc oni powinni przełamać defensywę OGL, która zresztą do najszczelniejszych nie należy. Po raz kolejny w defensywie nie zobaczymy Stefana Mitrovicia (21/0), ale za to wraca Asare. Co prawda Gent, obok Anderlechtu oraz Genku ma najlepszą defensywę, ale coś ostatnio szwankują.
OHL broni się przed spadkiem i teraz każdy mecz będzie z ich strony meczem o wszystko. Ich gra nie wygląda najgorzej, ale czegoś brakuje. Strzelają dużo, ale też nie potrafią utrzymać wyniku. Z Zulte stracili bramkę w 90 minucie, z Waasland-Beveren dwa razy wychodzili na prowadzenie i w końcu skończyło się remisem, z Lokeren gonili wynik i finisz to 3-3. W meczu o sześć punktów polegli w ciągu dziewięciu minut, gdy to Mouscron-Peruwelz strzelił im trzy bramki. I w końcu w poprzedniej kolejce wygrali z Oostende 4-1, z tym Oostende które kolejkę wcześniej rozjechało Gent 5-2! Widać, że walczą o pozostanie w elicie, a formę w końcu złapali Bostrock, Croizet czy Trossard, którzy ostatnio strzelają aż miło i dzięki którym ciułają te punkty. Defensywa praktycznie najgorsza w lidze i nic na przestrzeni ostatnich spotkań się w tej kwestii nie zmieniło na dobre.
To będzie kolejny mecz walki ze strony graczy z Heverlee, którzy wyjdą na pewno z myślą o sprawieniu niespodzianki i może o urwaniu punktów Gandawie i uważam, że bramek w tym spotkaniu zabraknąć nie powinno, bo Gandawa nie przywykła kończyć spotkań na GHELAMCO-arena z zerowym dorobkiem goli na koncie, a dodatkowo przecież mają jeszcze o co grać. Zapowiada się ofensywne spotkanie, dlatego pobieram bts po satysfakcjonującym mnie kursie.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
5.03.2016; 20:00
Standard Liège - Racing Genk
Genk powyżej 1 @ 2,20 SBOBET ZWROT
2-1 to wynik dobrze odzwierciedlający spotkanie, może gdyby nie czerwo coś by wpadło, nie zmienia to faktu, że jestem zawiedziony przyjezdnymi.

Podpowiadam już teraz typ na sobotę, który w moim mniemaniu wart jest przemyślenia. Bardziej grane przeciwko gospodarzom, niż za gośćmi (którzy notabene formę mają nieprzeciętną). Do drużyny z niemalże dwustutysięcznego miasteczka dołączył przed miesiącem na zasadzie wypożyczenia znany w piłkarskim świecie Victor Valdes. Nie jest to już jednak nawet połowa tej klasy, którą prezentował przed laty. Zasiedział się na ławce Manchesteru, teraz powrócił i wydawać by się mogło, że z miejsca zostanie gwiazdą belgijskiego średniaka. Tymczasem zaliczyć do udanych może jedynie debiut w czerwonych barwach (2-0 w Leuven). Potem miał szansę zagrać w pięciu spotkaniach, zagrał jedynie w trzech. Najpierw półfinał pucharu z sobotnim rywalem i remis bramkowy. Potem niespodziewana porażka u siebie ze St. Truiden. Ekipą, która jeśli wtedy nie zanotowałaby zwycięstwa, dziś zamykałaby tabelę ligi! Następnie na dwa spotkania opuścił skład, by wrócić na arcyważne spotkanie z Anderlechtem. I tutaj też się nie popisał - puścił trzy bramki, mecz zakończył się podziałem punktów. Jedno oczko w tej konfrontacji jest cenne, ale z przebiegu meczu zasługiwali na trzy. Pierwszy gol to sytuacja sam na sam, potem Valdes w sumie wbił sobie piłkę do sieci, przy trzecim golu również mógł zachować się lepiej. Obrona też zrobiła swoje - katastrofalne błędy w ustawieniu przy pierwszej bramce (wyjście 3 na 1!). I chociaż nie wątpię w skuteczność z przodu drużyny Yannicka Ferrery, to w defensywie nie powinno już być tak różowo, w czym utwierdził mnie mecz z Anderlechtem.
Mimo, że zakład dotyczy drużyny przyjezdnej, o niej słów znacznie mniej. Ale skoro pokonali LIDERA w ostatniej kolejce, wbijając mu aż trzy bramki, nie sposób nie grać w ich stronę. W Jupiler League w tym roku jeszcze nie przegrali. Na siedem spotkań trzy razy wygrali, dwa razy zremisowali. Dopiero w ostatnim wyjeździe nie potrafili strzelić (mimo sześciu prób). Ale po takich treningach strzeleckich jak z Beveren czy Brugią nie powinno być problemu ze skutecznością w sobotni wieczór.
Podsumowując - mając tak nieposkładaną obronę oraz bramkarza, który zapomniał już jak się broni nawet na średnim poziomie europejskim, trudno liczyć na to, że zakończy się mecz z czystym kontem. Zwłaszcza, że przyjeżdża ekipa, która osiągnęła naprawdę solidną formę.
Gość z taką reputą a w swojej analizie nie skupia się na najważniejszej sprawie a może nie ma o tym w ogóle pojęcia. Od siebie dodam, że zostały dwie kolejki i mamy podział w Jupiler League. Ja się rozpisywać nie będę, ale w miejscu w którym akurat jesteśmy uwierz, że forma zespołów nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Może trochę da Ci do myślenia wczorajszy mecz.
Zupełnie nie rozumiem kontekstu, w jakim napisałeś tego posta. Wiedziałem o tym, co to zmienia? Właśnie tymbardziej liczę na kolejkę overową - mniej kalkulacji. Genk miał odpuścić? IMO nie ma takiej opcji, ale chętnie posłucham Twoich argumentów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Gość z taką reputą a w swojej analizie nie skupia się na najważniejszej sprawie a może nie ma o tym w ogóle pojęcia. Od siebie dodam, że zostały dwie kolejki i mamy podział w Jupiler League. Ja się rozpisywać nie będę, ale w miejscu w którym akurat jesteśmy uwierz, że forma zespołów nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Może trochę da Ci do myślenia wczorajszy mecz.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
FC Groningen - PSV Eindhoven
Po trzech porażkach z rzędu zawodnicy FC Groningen zmierzą się dzisiaj z kandydatem do tytułu mistrzowskiego - PSV. Zielono-biali nie mieli w ostatnim czasie szczęścia - przegrali kolejno z Ajaksem Amsterdam, AZ Alkmaar i będącym w bardzo dobrej dyspozycji w nowym roku Twente Enschede. Rywale byli bardzo wymagający - wszyscy, nie tylko Tukkers, ale przede wszystkim AZ - również Joden nie odstawali formą. Pech chciał, że na sam koniec maratonu przyszło zagrać z PSV - ekipą, która wygrała wszystkie mecze po przerwie, a od czterech kolejek nie straciło nawet bramki. Na domiar złego, Boeren na północ Holandii wybierają się w optymalnym składzie, a jedynym nieobecnym będzie Simon Poulsen, który nie ma żadnego wkładu w osiągnięcia PSV w bieżącym sezonie. Lista absencji w szeregach gospodarzy wygląda następująco - Abel Tamata (19/0 - były piłkarz Boeren), Jarchinio Antonia (26/0) i Desevio Payne (8/0 - zagrał w ostatnim spotkaniu), a pod znakiem zapytania stoi występ kapitana Rasmusa Lindgrena (14/0 - po wyleczeniu urazu, podstawowy gracz). Zdecydowanym faworytem tego starcia są przyjezdni - to nie ulega wątpliwości. Walka o mistrzostwo kraju wchodzi w decydującą fazę (dziewięć kolejek do końca), każda strata punktów może drogo kosztować - tym bardziej, że PSV i Ajax idą łeb w łeb. Być może FC Groningen w tej chwili nie dysponuje wielkim potencjałem - materiał ludzki nieco ograniczony (odejście Tjaronna Chery&#39;ego dało się we znaki - 17 goli, 12 asyst), w dużo słabszej formie Michael de Leeuw, ale mam przeczucie, że tak łatwo Boeren nie będą mieli. Zresztą - na Euroborgu od lat gra im się trudno, o czym świadczy tylko jedna wygrana na pięć ostatnich meczów. Mało tego, FC Groningen cztery ligowe spotkania z rzędu przegrał ostatni raz w 2012 roku. Dlatego też mogę zaproponować handicap w stronie FCG i typ, że oba zespoły zdobędą bramkę.
FC Groningen +1,5 @ 1.55 Bet365
obie strzelą @ 1.67 Bet365
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Oostende - Charleroi
- BTS - 1,61 Bet365 ✅ 2-1
- Over 2,5 - 1,80 Bet365 ✅

Gospodarze świetnie rozpoczęli sezon, ale teraz, gdy jesteśmy na finiszu etapu zasadniczego widać u nich, że chyba coś się jednak wypaliło w drużynie. Po przerwie wygrali dwa razy, nawet pokonali Gent, które wskoczyło na fotel lidera po remisie z Leuven. Ale zaraz po tym wysokim zwycięstwie przyszła, równie wysoka porażka z .. Leuven, z drużyną która podobnie jak Charleroi wciąż ma o co walczyć w tych dwóch spotkaniach. Wcześniej Les Cotiers dwa razy wysoko zremisowali na Schiervelde z zespołami, które wciąż nie mają zapewnionego bytu ligowego, chociaż Waasland-Beveren po ostatnich dwóch dobrych meczach znacząco odbił się od dna. Dużo bramek stracili w tych paru meczach, a dzisiaj dodatkowo nie zobaczymy podstawowego bramkarza Ovono, który zresztą nie gra bodaj od trzech spotkań. Ale co ważniejsze, nie zagra Capon (26/0) i Antunes (4/0), a występu niepewni są Milić (26/2) oraz ostatnio grający od pierwszych minut Godeau. Także sytuacja w defensywie wygląda na niezbyt ciekawą, a dodając fakt, że nawet w ostatnich meczach grając w podstawowym zestawieniu tracili sporo bramek, to sugestia na to spotkanie powinna nasuwać się sama. W ataku mają potencjał, chociażby w postaci Cyriaca, Musona, Akpala, Canesina, Berriera czy nawet dużo asystującego Lukaku.
Charleroi wciąż ma szanse znaleźć się w grupie mistrzowskiej w play-offach. Według mnie walczyć jest o co, bo może i nie zajmą miejsca premiującego grą w przyszłym roku na boiskach europejskich, ale sama obecność w tej grupie wiąże się przecież z troszku większymi pieniędzmi dla klubu. Dobrze zaczęli ten rok, ale ostatnie wyniki nie potwierdzają tej chęci walki. Fakt, przegrali z Waaland-Beveren, które ma nóż na gardle oraz St.Liege, które jest właśnie ich bezpośrednim rywalem w walce o to miejsce, ale teraz mają szansę na lepszy wynik, bo Oostende już nie musi nic i właśnie w tym spotkaniu mogą pokusić się o zgarnięcie trzech punktów. Może i bilans na wyjazdach jakiś nie za bogaty, ale bramki i punkty ciułali. Potrafili strzelić bramkę Anderlechtowi, Club Brugge, Genkowi czy Gandawie, to czy nie będą mieli okazji by dokonać tego samego z Oostende, które boryka się z problemami w defensywie? Perbet i spółka powinni się o to postarać jak najbardziej. W ubiegłym roku wygrali tutaj 3-1.
Uważa, że to spotkanie może być bogate w bramki, głównie przez absencje i ewentualne spore roszady w linii defensywnej gospodarzy, ale też zarówno Ooestende jak i Charleroi sporo ostatnio traciły tych bramek. Oba zespoły posiadają dobrych piłkarzy w ataku, taki mały pokaz sił Perbet vs Cyriac. Goście mają jeszcze o co walczyć, ale Schiervelde to trudny teren, dlatego najlepszym zakładem na to spotkanie jest według mnie bts, ale równie dobrze można zagrać over po jeszcze lepszym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Jupiter League
Data, godzina: 05.03.2016 20-30
Spotkanie: Mouscron Peruwelz - Anderlecht Bruksela
typ: Anderlecht -1,5
kurs: 3,85
buk: unibet
Analiza:
Przedostatnia kolejka sezonu zasadniczego w belgijskiej Jupiter Lidze. Tę część zapewne wygra Bruggia (mecze ze słabymi St Trudein i Leuven), przed Gent i Fiołkami. Anderlecht ma sześć punktów straty do lidera, więc w końcówce nie ma już czasu na potkniecia, bo każda strata punktów może być decydująca przed meczami w grupie mistrzowskiej. A odzyskanie tytułu mistrzowskiego to cel priorytetowy dla zespołu z Brukseli. Za zespołem ze stolicy ciężki luty, bo rozegrali w nim aż sześć spotkań. Z powodzeniem rywalizowali z Olypmiakosem Pireus, który stal na przeszkodzie w walce o 1/16 Ligi Europy. Widac to było w meczu poprzedniej kolejki ze Standardem Liege, który dla Fiołków zakończył się stratą dwóch punktów, bo remis przed meczem nikogo nie satysfakcjonował. Ale mający w nogach dogrywkę w Pireusie piłkarze Anderlechtu musieli to odczuć i goniąc dwukrotnie wynik remis raczej odebrali dobrze. W ciągu tego tygodnia wkońcu mieli wolne, które z pewnością im wyszło na dobre. To spory komfort przed dzisiejszym meczem z Mouskronem, ktory dodatkowo jest dużo słabszym zespołem nie ekipa Standardu. Gospodarze dzisiejszego spotkania walczą o utrzymanie w tym sezonie, a widmo spadku zagląda im bardzo głęboko w oczy. Mają zaledwie dwadziescia siedem zdobytych punktow, tyle samo co ostatni w tabeli piłkarze Westerloo. Ostatnie dwa mecze to remis i zwycięstwo, ale ugrane właśnie na autsiderze z Westerloo i znajdującymi się bezpośrednio nad nimi Leuven. Dziś poprzeczka zawieszona bardzo wysoko, bo Anderlecht to zespół mierzący w mistrzostwo. W Pierwszym meczu Fiołki pewnie wygrały 2-0. W poprzednim sezonie mecze za każdym razem wygrywali gospodarze - w Brukseli wygrał Anderlecht 3-1, w Mouskron niespodziewanie Anderlecht przegrał 2-4. W tym roku jednak nie szukam tu niespodzianki. Fiołki wiedzą jak ważne są punkty i jak bardzo mogą sobie utrudnić przed meczami w grupie mistrzowskiej. Moim zdaniem Fiołki dziś nie zawiodą i przyjadą do domu z kompletem punktów. Stawiam na pewne zwycięstwo gości
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Willem II - Ajax
Over 3.5 gola
3.40
Bet365


Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy holenderskiej. W 26 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Willem II i Ajax Amsterdam. Gospodarze plasują się w dolnej części tabeli, a przyjezdni ze stolicy są na 2 miejscu w lidze. Mój typ na ten pojedynek to powyżej 3.5 gola. Po pierwsze obie ekipy znajdują się na przeciwnych biegunach. Willem II walczy o utrzymanie, a ekipa Arkadiusza Milika musi gonić uciekające PSV. Ajax jest zdecydowanie lepszą drużyną od Willem i moim zdaniem to oni dzisiaj będą prowadzić grę, narzucą swój ofensywny styl gry. Po drugie bezpośrednia historia spotkań wskazuje na to, że w tym spotkaniu nie zabraknie goli. W meczach Willem II z Ajaxem często wpadają 4 gole lub więcej. Ich mecze w ostatnich sezonach kończyły się między innymi wynikami 3:0, 5:0, 5:0, 2:4, 1:3. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu to przyjezdni będą dominować i swoją przewagę udokumentują kilkoma golami. Mój typ to 1:4 dla przyjezdnych i over 3.5 gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adam92 266

adam92

Użytkownik
Willem II - Ajax

typ : Milik strzeli 44 minuta Arek strzela ✅✅✅

kurs : 2.40

Arek w bardzo dobrej formie strzela bramki co mecz a co najlepsze z druzyna gospodarzy od 3 meczy , które ozegrali miedzy soba Mili zawsze wpisywał sie na liste strzelców . Dzisiaj strzeli minimum jednego gola , dla odwazniejszych mozna skusić sie na overa 1,5 gola Arka . Ja gram mniej ryzykowny kurs z wysokim kursem jak dla mnie . Polecam zakład .
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom