>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26. kolejka Jupiler Pro League / 23. kolejka Eredivisie (17.02-19.02.17).)

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
26. kolejka Jupiler Pro League


22. kolejka Eredivisie

Oferta Betsson

Zapraszam do dyskusji.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Roda Kerkrade - Go Ahead Eagles
Typ: 1
Kurs: 1,96
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz rozpoczynający 22 kolejkę w Eredivisie. Tabela:

Mecz drużyn walczących o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Holandii. Roda u siebie jest najgorzej grającym zespołem z całej ligi notując 1 zwycięstwo, 5 remisów i 5 porażek, goście z kolei są jednym z najgorzej grających zespołów na wyjazdach mając bilans 1 zwycięstwa, 3 remisów i 7 porażek. Jest to zatem mecz, w którym jeden z zespołów może poprawić ten niechlubny bilans. Go Ahead ostatnio swoje 2 mecze z rzędu wygrali, jednak dzisiaj w Kerkrade uważam, że się zatrzymają. Wyżej cenię Rodę i myślę, że w tym meczu dopiszą 3 punkty i osiągną 2 zwycięstwo w tym sezonie przed własną publicznością. Jeżeli chodzi o absencje to Roda dzisiaj w najmocniejszym składzie, jedynym nieobecnym jest napastnik Church (4 występy w tym sezonie). Goście zagrają bez obrońcy Lambooji (6 występów w tym sezonie) i pomocników Daemena (3 wystepy w tym sezonie) i Davida (bez występu w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoją występy obrońcy Lacigno (6 występów w tym sezonie), pomocnika Duitsa (20 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnika Kogela (13 występów w tym sezonie) i to czy któryś gracz będzie gotowy do gry będzie wiadomo dopiero przed meczem. Mimo, że Roda jest niżej w tabeli to dla mnie kadrowo są mocniejsi. Dla obu drużyn jest to bardzo ważny mecz ale liczę, że zwycięsko z niego wyjdą gospodarze. Gra gości na wyjazdach opiera się głównie na murowaniu bramki i wyprowadzaniu kontr a, że w obronie popełniają sporo błędów to stąd tak kiepski bilans wyjazdowy. Roda u siebie też nie błyszczy, żeby nie napisać, że gra marnie ale dzisiaj jestem zdania, że ten mecz im wyjdzie i zwycięży.
✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Standard-Gent 1@ 2.32 Unibet⛔
Gospodarze ostatnio nie zachwycaja ,Buffalos tylko jedno zwyciestwo na wyjezdzie,jesli Les Rouches mysla zagrac w PO1 musza ten mecz wygrac.Goscie na pewno skupiaja sie teraz na EL ,bo w czwartek czeka ich wazny mecz z Tottenhamem.W druzynie gospodarzy wszyscy zdrowi ,nie wiem jak jest u gosci ale na pewno jakies tam zmeczenie po czwartkowym meczu jest.Nie bedzie to latwy mecz ale na pewno ciekawy...kibice maja zaprezentowac oprawe ktora przygotowywali przez rok...
 
M 27

milt

Użytkownik
Standard-Gent 1@ 2.32 Unibet
Gospodarze ostatnio nie zachwycaja ,Buffalos tylko jedno zwyciestwo na wyjezdzie,jesli Les Rouches mysla zagrac w PO1 musza ten mecz wygrac.Goscie na pewno skupiaja sie teraz na EL ,bo w czwartek czeka ich wazny mecz z Tottenhamem.W druzynie gospodarzy wszyscy zdrowi ,nie wiem jak jest u gosci ale na pewno jakies tam zmeczenie po czwartkowym meczu jest.Nie bedzie to latwy mecz ale na pewno ciekawy...kibice maja zaprezentowac oprawe ktora przygotowywali przez rok...
W Gent z ważnych zawodników nie zagra tylko napastnik Simon (22/3).
Muszę napisać że w poprzedniej kolejce typowałem zwycięstwo Gent w meczu z Eupen i wyszła niezła wtopa, przegrali 0:1.
Oglądałem ten mecz i co można napisać o zespole Buffalos? Zagrali naprawdę słabo. Zespół Eupen strzelił bramkę w 96 minucie i może wydawać się że postawili najpierw autobus w polu karnym i w końcówce strzelili szczęśliwie bramkę, ale tak nie było. Gospodarze tego spotkania zagrali otwartą piłkę i gdyby byli bardziej skuteczni to mogliby strzelić nawet 3 gole. Zmarnowana sytuacja sam na sam z bramkarzem Gent, poprzeczka po rzucie wolnym również ratowała piłkarzy Buffalos.
Gent słabo weszło w mecz, w drugiej połowie zaczeli cisnąć rywali, ale bramki zdobyć nie potrafili.
Piłkarze Liege ostatnio wygrali z Bevren. U siebie ostatnio dwie porażki, ale ogólny bilans mają bardzo dobry: 7 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki. Jednak teraz jak napisałeś zmierzą się z ekipą która nie potrafi grać na wyjazdach i także uważam że powrócą na właściwe tory i zaczną znowu wygrywać na swoim boisku.
Także typ popieram i życzę powodzenia;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom