>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26. kolejka La Liga [27.02 - 1.03.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
26. kolejka

kursy od: bah

26. kolejkę zaczniemy dość nie typowo bo już we wtorek, a skończymy w czwartek. Jednak przejdźmy do sedna sprawy. Fajnie wyglądają kursy na zwycięstwa Girony i Eibaru. Celta bardzo słaba na wyjazdach, a Villarreal daleki od swojej idealnej formy. Bramek poszukałbym w spotkaniach Betisu i Athletic. A wy już macie jakieś swoje propozycje?
Zapraszam do dyskusji oraz do pisania analiz.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Post od fortuna
analiza: Espanyol Barcelona na swoim stadionie w tym spotkaniu podejmował będzie Madrycki Real , goście w swojej obecnej formie są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym meczu wyjazdowym, ostatnio wychodzi im praktycznie wszystko , wygrana z PSG w lidze mistrzów oraz same zwycięstwa na ligowym podwórku, widać że w zespole przyjezdnych coś zaczyna od nowa funkcjonować i moim zdaniem pomimo iż na tytuł mistrza już szans nie mają to na Ligę Mistrzów jak najbardziej jest szansa , tym bardziej iż jednego z najgorszych rywali ograli 3:1 w pierwszym spotkaniu . Espanyol natomiast walczyć będzie w tym sezonie o utrzymanie, ma na swoim koncie 28 punktów i na pewno ostatnie 7 spotkań bez wygranej nie pomogły aby polepszyć swój bilans, plusem jest jednak fakt iż w poprzednich 4 kolejkach gospodarze nie ponieśli porażki, bowiem zanotowali 4 remisy z rzędu. Tutaj na pewno nawet o podział punktów będzie niezwykle trudno, bowiem goście ostatnio nie mają sobie równych i strzelają mnóstwo bramek, myślę że gospodarzy stać na minimum jedną bramkę ale dla gości wywróżyłbym 3 trafienia. Mój typ to 1:3 po 90 minutach spotkania.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Czy jest jakiś powód dla którego real nie miał by dziś spokojnie wygrac pokrywając handicap? Jeśli nie będzie padało i murawa będzie wyglądała jak murawa, a nie pole uprawne jak w meczu z barcelona to imo real -1 albo real -2 do grania, kolejny mecz dopiero w sobotę, to jak ktoś z pierwszego garnituru ma odpoczywać to raczej w sobotę przed ligą mistrzów a nie dziś
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Czy jest jakiś powód dla którego real nie miał by dziś spokojnie wygrac pokrywając handicap? Jeśli nie będzie padało i murawa będzie wyglądała jak murawa, a nie pole uprawne jak w meczu z barcelona to imo real -1 albo real -2 do grania, kolejny mecz dopiero w sobotę, to jak ktoś z pierwszego garnituru ma odpoczywać to raczej w sobotę przed ligą mistrzów a nie dziś
Rowniez mysle tutaj o hc -1 kurs ~2.00 lub Real i over 2.5 ~1.90 obie opcje warte zagrania.
Poza kadra Kroos, Marcelo, Modric i Vallejo dodatkow Ronaldo(w nastepnym spotkaniu rowniez mozliwe) i Casemiro(jakas choroba). Do skladu wracaja Ramos i Asensio.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Ronalda szkoda, reszty już od 3 kolejek nie ma, ale to jak wejdzie Asensio za Krystynę to myślę że powinno być spoko, tym bardziej że to tylko Espanyol, -1 jest po 2.3, a -2 po 4.3, myślę że spróbuję oba, -1 za trochę więcej, -2 drobniej, wczoraj tak zagrałem na Napoli i gładko siadło, ale to jednak inna motywacja, no i tam był full skład
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Nie mówię że Real tu nie wygra ale według mnie łatwo nie będzie. Wiadomo że oba miasta za sobą nie przepadają dlatego uważam że Espanyol się zepnie i mimo wszystko powalczy. Różnica klas jest widoczna ale gracze z Barcelony w tym sezonie strzelali prawie wszystkim najlepszym drużynom La Liga, tutaj według mnie nie będzie inaczej i bramka dla gospodarzy jest bardzo realna✅, tym bardziej że Real w defensywie nie imponuje.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Zdecydowanie, Real będzie miał tu kłopoty Espanyol to klub który mega spina się na mecze z czołówka wygrana z Atletico czy remis z Barcą, wobec absenscji takich ludzi jak Kroos czy Modrić naprawde będzie problem. Ja klasycznie pójde w tym meczu w kartki młody skład Realu może być ostro i nerwowo. Dodatkowo każdy zna animozje między Katalonią a Madrytem. Ciekawa statystyka jest taka że Espanyol w 4/5 meczy dostał kartke do 45 minuty. Sam klasycznie spróbóje, gram ten zakład w forbet.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Trochę śmieszne to co tu niektórzy piszą, od kiedy to Espanyol spina się na kogoś poza Barcelonę? I jakie złe kontakty między Katalonią i Madrytem jak oba kluby mają ze sobą zgodę i ten podrzędny klubik z Katalonii regularnie oddaje punkty Królewskim na ostatnie 20 meczy przegrali 18 (z czego 11 ostatnich meczy strzelając w nich aż 2 bramki) i 2 razy zremisowali z czego jeden remis był w 35 gdzie już nic w lidze się nie mogło zmienić czyli na tak na prawdę 19 meczy przegrali 18. Dodatkowo wszyscy wiedzą jaką Real ma stratę do Barcelony a nawet do Atleti a Espanyol raczej spokojne utrzymanie (9 pkt przewagi nad spadkiem). Nie widzę tu innej możliwości niż zwycięstwo Realu nawet po &quot;trudach&quot; ale zwycięstwo a ok. 1.60 jest promocją
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
krzy18s - do dwójki Modrić i Kroos zapomniałeś dopisać, że nie zobaczymy dziś jeszcze Casemiro, Ronaldo oraz Marcelo. Jednak nie zapominajmy, że Real kryzys ma za sobą, a w składzie są dalej Benzema, Bale, Asensio, Isco, Ceballos czy Kovacić. Ostatnia trójka ma coś do udowodnienia dzisiaj i z pewnością to wykorzysta.
Co myślicie o drugim meczu?. Celta po raz kolejny podtrzyma słabą formę wyjazdową?, czy może jednak się przełamią?. Girona to drużyna z którą trudno się gra, a u siebie jest niezwykle mocna.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Z barcą zremisowali bo w ten sam dzień nakurwiło 5cm deszczu i to była parodia meczu piłki nożnej, z Atletico wygrali, owszem tutaj nie będę się kłócił, gracze Atletico pewnie byli wtedy pewnie równie zdziwieni co gracze Espanyolu, Real potrafił w tym sezonie zaskoczyć wynikami, ale wygląda na to że złe czasy mają już za sobą
Co do drugiego meczu jakiś over? Girona u siebie wygląda przekonywująco, z drugiej strony Aspas i Gomez strzelający w tym sezonie sporo bramek, w tą stronę bym szedł
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 19:30
Spotkanie Bilbao-Valencia
Typ x
Kurs 3.2
Buk Fortuna
Analiza: Chyba najciekawiej zapowiadające się spotkanie w Hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej w dniu jutrzejszym. Athletic Bilbao na własnym stadionie podejmował będzie ekipę Valencii. Ekipa gospodarzy jak i ekipa gości bardzo potrzebują punktów, gospodarze,aby w końcu opuścić strefę w której po prostu zostać im nie przystoi bowiem powinni walczyć co najmniej o udział w Lidze Europy w przyszłym sezonie, a jak na razie zajmują 12 pozycję a do miejsca które może dać im kwalifikację do piłkarskiej Ligi Europy brakuję im 8 punktów, do tego Bilbao nie jest ostatnio w dobrej dyspozycji i na pewno wygrana w tym meczu mocno podniosła by im morale. Goście natomiast są obecnie na 4 pozycji w lidze, mają 2 punkty straty do zespołu Madryckiego Realu, ale już kilka przewagi nad 5 Villarealem z którym walczyć będą u dział w kwalifikacjach piłkarskiej Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie . Moim zdaniem jest to spotkanie w którym obie ekipy po minimum jednej bramce postarają się strzelić , tym bardzie jak spojrzymy na poprzednie 5 spotkań tych ekip w poprzednich latach to aż 4 razy padał bts. Myślę że tu będzie podobnie i spotkanie może zakończyć się podziałem punktów, ze względeu iż liczę na sporo bramek to zagrałbym an dokładny wynik :2 po 90 minutach tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Sam miałem do kuponu dołożyć gola Celty po kursie 1.30 (jak na jedną bramkę tak overowego zespołu to bardzo dużo), ale mając &quot;doświadczenie&quot; przy szukanie potencjalnych &quot;ustawek&quot;, trafiłem na jedną dziwną zależność. Może być to oczywiście zbieg okoliczności, ale
jest pewien schemat
http://prntscr.com/ikisvl
mianowicie (nie licząc pucharu) w jednym sezonie Girona wygrywa i remisuje mecz, w drugim 2 zwycięstwa odnosi Celta.
Zależność powtórzyła się dwukrotnie.
W pierwszym ich meczu padł remis, więc teraz wypada wygrana Girony. Jeśli tak się stanie, to śmiało w przyszłym sezonie można stawiać na dwie wygrane Celty.
✅✅✅
No to w przyszłym sezonie Celta zgarnia 6pkt :cool:.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
to niezłą analize realu wymyśliłem, przykro się na to patrzyło, brawo espanyol brawo moreno
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Spotkanie: Eibar - Villarreal
Data spotkania: 28.02.2018, 21:30
Typ: over 2.5 FT
Kurs: 2.28 Unibet
Rezultat: ⛔ 1-0
Spotkanie dwóch drużyn walczących o udział w europejskich pucharach, a w zasadzie to rozgrywki Ligi Europejskiej. Drużyna Eibaru odniosła ostatnio dwie porażki 2:0 z Celtą i Barceloną, odpowiednio na wyjeździe i na swoim stadionie. Wcześniejsze spotkania wyglądały znacznie lepiej, a wśród nich wysoka wygrana z zespołem Sevilli. Dzisiaj przyjdzie im zagrać na własnym podwórku z aktualnie piątą drużyną LaLiga, ścisk w tej części tabeli jest jednak dość duży i każde zwycięstwo może znacznie przybliżyć ten zespół do miejsc premiowanych grą w Lidze Europejskiej.
Villarreal natomiast pożegnał się już z wcześniej wspomnianymi rozgrywkami, przegrywając rywalizację z francuskim Lyonem, odpadli z Pucharu Króla, więc udział w europejskich pucharach mogą sobie jedynie zapewnić wysokim miejscem ligowym. Między tymi drużynami często padały wysokie wyniki, a jedni i drudzy będą mocno zmotywowani, aby z dzisiejszej rywalizacji wynieść komplet punktów. Villarreal może umocnić się na 5 pozycji w tabeli, Eibar natomiast znacznie przybliżyć do miejsc premiowanych. Liczę więc na otwarte spotkanie z większą ilością bramek.
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
Getafe - La Coruna 19:30 28.02
Getafe zalicza bardzo dobre występy w lidze, jest to solidna drużyna, nie zdarzają im się &quot;wpadki&quot;, raczej brakuje im szczęścia - tak jak w ostatnim meczu wyjazdowym z Villarealem, gdzie nie wykorzystali dwóch karnych i przegrali jednym golem. U siebie grają świetnie - ostatnia porażka to 14 październik 1:2 z R. Madryt. Ostatni remis u siebie z Leganes 0-0. Jednak ciężko porównywać defensywę Deportivo z &quot;Ogórkami&quot;. Co myślicie o czystej 1 1.85 na uni? ✅ Jeśli La Coruna chce walczyć o utrzymanie musi strzelać bramki, a 5 ostatnich meczów to 2 bramki (w jednym meczu z Levante - zremisowanym). Getafe nie powinno się podłamać po meczu z Villarealem, i tak jest to ciężki teren do przywiezienia punktów. Czy Andone przypomni sobie jak się strzela bramki? Może być mu trudno na terenie drużyny, która straciła więcej goli jedynie od Barcelony i Atletico w całej LaLidze.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Dla mnie zbyt ryzykowne, Getafe już się nawygrywało u siebie. To nie drużyna o nie wiadomo jakim potencjale. Wg mnie kurs nie warty ryzyka. Ponad @2.00 bym zrozumiał
 
H 0

hansenkz

Użytkownik
Spotkanie: Getafe - Deportivo La Coruna
Data spotkania: 28.02.2018, 19:30
Typ: Getafe strzeli +1,5
Kurs: 1,95 Fortuna
Witam wszystkich,jest to mój pierwszy post na forum.
Dzisiejszego dnia bardzo fajna oferta z ligi hiszpańskiej, pod lupę biorę spotkanie Getafe, które na własnym podwórku podejmować będzie klub Deportivo. Faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze zajmujący 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów, natomiast goście znajdują się nisko, w strefie spadkowej na 19 miejscu. Oczywiście podbijam typ kolegi wyżej zagrania na czystą jedynkę, ale z racji tego, że taki typ jest już podany pójdę w stronę bramek gospodarzy.
Goście są zespołem, który traci najwięcej bramek w lidze - 53, dla porównania Getafe straciło ich tylko 22. Gospodarze poza meczem z Celtą Vigo w ostatnich spotkaniach nie strzelali wielu bramek lub w ogóle, więc upatruję tutaj ogromnej szansy na przełamanie i minimum dwie bramki Getafe, myślę że Deportivo jest idealnym przeciwnikiem do powiększenia swojego dorobku bramek strzelonych. Dodatkowo mecz przed własną publicznością z pewnością ich znacząco zmotywuje.
Powodzenia!
✅✅✅
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Sam też nie doczekałem się na kartke Espanyolu i przestrzegałem przed grą na Real.
Ale dzis wstał nowy dzień..
Poniżej 10,5 rożnych Ateletico-Leganes 1,55 iforbet Mysle że Atleti podtrzyma fajna serie underów w rzutach rożnych grając prostopadle piłki na swoich napastników którzy szybko strzela bramki a mecz będzie toczył sie pod dyktando gospodarzy którzy grając piłką będą kontrolować przebieg meczu.
over 1,5 gola Eibar Villareal 1,35 iforbet Dużo bramek pada w bezpośrednich starciach obu ekip. Gospodarze którzy od dwóch meczy nie zdobyli bramki a przecież potrafia to robic, myśle że przełamią strzelecka niemoc. Goście ostatnie tygodnie intensywne bo i mecze Laliga jak i w Lidze Europy musza coś postrzelać żeby nie przegrać. Bacca czy Unai to dobrzy napastnicy wsparci solidną linia pomocy strworza jakies sytuacje które powinny dać im jakąś zdobycz bramkową.
dubel :1,84
 
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania La liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Atletico Madryt - Leganes
Typ: 2 (+2)
Kurs: 1,58
Bukmacher: 1xBet
Analiza
26 kolejka w hiszpańskiej La Liga. Atletico zajmuje pozycję wicelidera i podejmie ekipę Leganes, która niedawno zasłynęła eliminując Real z Pucharu króla. Gospodarze są zdecydowanym faworytem, ale czy aż tak bardzo, żeby typować kilkubramkową wygrana ekipy Diego Simeone. W ostatnim meczu między nimi w 2017 było 2:0. Wcześniej grali ale nie ma co rozpatrywać meczy z 2001 i 2002 roku. Warto zerkąć na ststystyki bramkowe. Atletico u siebie 17:4 w 12 meczach, Leganes
10:16 w 13 spotkaniach. Ani jedna ani druga strona nie pokazuje aż tak dużych dysproporcji aby spodziewać się pogromu z strony gospodarzy. Atletico w lidze wygrało 3:0 z Las Palmas, ale oni są w ogonie tabeli ze straconymi aż 52 bramkami w porównaniu do 28 goli straconych przez Leganes. Co prawda oststnio goście na wyjeździe przegrali właśnie trzema bramkami z Gironą, ale liczę, że wyciągną z tego właściwe wnioski i skończy się niskim wynikiem jak to z reguły bywa z ekipą prowadzoną przez Simeone.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Las Palmas + 2,5 @ 1,6 Unibet✅
Spotkanie Dawida z Goliatem. Las Palmas walczy o utrzymanie a Barca jak wiemy o misia. W niedziele jednak spotkanie z Atletico, które zadecyduje juz praktycznie czy mamy koniec sezonu i walki o mistrza czy nie. Dzisiaj Barca na pewno bez Suareza, Alby czy Pique. no i mozliwe są inne rotacje. Byc moze i nawet Gomes pojawi sie w pierwszym składzie co jak wiemy czesto grozi dramatem.W kazdym razie dzisiaj bedzie troche eksperymentalne ustawienie w przodzie chociaz na papierze mega mocne. Las Palmas bedzie na pewno gryźć trawe a barca grać swoje. Oczywiście kazdy mecz jest za 3pkt ale wątpie czy dzisiaj Barca bedzie grac na 101% swoich możliwości i zaangażowania. Najbardziej prawdopodobne wydaja mi sie wyniki typu 0-2 1-3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom