>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26. kolejka LOTTO Ekstraklasy (02.03-05.03.2018)

wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Wydaje mi się, że 1 na Craxe po kursie @2.20 ✅ jest warte grania, ale ja widzę tutaj jedynkę tylko z perspektywy dobrej gry Krakowian, zwłaszcza meczu z Legią w którym gruby zachowali trochę zimnej krwi przy sytuacjach mogło się skończyć ich wysokim zwycięstwem. Jednak nie wiem jak to wygląda ze strony Arki. Ich 3 remisy 0-0 spowodowane są brakiem chęci do gry w tych temperaturach obu drużyn czy rewelacyjną grą a obronie Gdynian. Ktoś coś jest w stanie powiedzieć o Arce ?
0 pkt (brak podliczenia)
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
powyżej 31,5 fauli @ 1,8
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,9
Totolotek
Gorący wieczór zapowiada się dzisiaj w Gliwicach.
Zawodnicy Piasta doskonale pamiętają w jakich okolicznościach przegrali pierwsze spotkanie w Zabrzu. Sędzia Lasyk dał się nabrać na teatralny upadek Angulo i niesłusznie podyktował karnego, którego wykorzystał sam poszkodowany (akurat w tym spotkaniu nie był dostępny system VAR). Dodatkowo za dyskusję i naruszenie &quot;nietykalności&quot; sędziego bramkarz Gliwiczan J.Szmatuła otrzymał czerwoną kartkę.
Nie zdziwiłbym się jak zobaczymy dzisiaj parę mniej lub bardziej złośliwych fauli na wspomnianym Angulo.
W nowym roku gospodarze spisują się jak na razie średnio 1-2-1, cieszy fakt, że znacząco poprawili grę w obronie i nie tracą już tak seryjnie bramek ale nadal mocno szwankuje skuteczność.
Goście z kolei już tak nie punktują ani nie zdobywają tylu bramek jak to miało miejsce wcześniej. Krótka ławka rezerwowych i brak wartościowych zmienników staje się coraz bardziej widoczny.
Z drugiej strony trener Fornalik ma bardzo duży wybór jeżeli chodzi o wyjściowy skład i zdarza się, że tacy zawodnicy jak Vassiljev, Badia czy Papadopulos zaczynają spotkanie na ławce.
Typowania zwycięzcy się nie podejmuję bo szanse oceniam 50-50%, chociaż bardzo liczę na Piasta i ich wygraną, ilość bramek też ciężko wskazać jak pokazują poprzednie 2 kolejki jak i obecnie trwająca.
Jedyne czego w tym meczu jestem pewien to tego, że na boisku zobaczymy sporo walki, szczególnie w środkowej strefie boiska gdzie zapewne nieraz dojdzie do pojedynków Jodłowca czy Hateleya z Zabrzanami.
Dużo pewnie też będzie działo się na skrzydłach gdzie zarówno w jednej jak i drugiej drużynie występują szybcy i dobrzy technicznie zawodnicy: Zivec, Valencia, Badia, Kądzior czy Kurzawa.
Obrońcy też powinni dzisiaj mieć sporo roboty z napastnikami.
Także jak dla mnie typy na faule i kartki są jak najbardziej odpowiednie na to spotkanie, dla przypomnienia Piast 341 fauli / 45żk, Górnik 400 fauli / 53żk.
Może statystyki na kolana nie powalają ale pamiętajmy, że to są DERBY i tutaj może naprawdę wszystko się wydarzyć. Zawodnicy zapewne dadzą z siebie wszystko aby wygrać i nie cofną się przed niczym. Jak trzeba będzie to przerwą akcję rywala czy to wślizgiem, faulem czy pociągną za koszulkę aby tylko rywal nie wyszedł na dobrą pozycję.
Sędziuje D.Stefański, który może i nie pokazuje dużo kartek (69 - śr 3,83) ale myślę, że dzisiaj będzie miał sporo pracy na boisku i swoje średnie znacząco podniesie. Co ciekawe pokazał aż 9żk (najwięcej z sędziów) za niesportowe zachowanie wobec rywala i wydaje się, że dzisiaj przy okazji derbów takie kartki też zdarzy mu się pokazać.
Tak na podsumowanie spotkania:
Nie wiem jakimi słowami skomentować to co zobaczyłem na własne oczy. Banda kretynów, idiotów, debili, kur.. nie wiem jakich jeszcze nazw użyć zniweczyła ciężką pracę całej drużyny, która włożyła naprawdę dużo serducha w to spotkanie i grała zajebiście, prowadziła w bardzo ważnym spotkaniu i jestem pewien, że ten wynik dowiozła by do końca.
Kibole z młyna dali się sprowokować jak małe dzieci. Ok, .. ich sprowokowały ale przede wszystkim licz się dobro drużyny. Te 3pkt potrzebne były jak woda rybie, po takiej wygranej morale mocno poszły by do góry o kolejne wygrane byłoby łatwiej.
To jest wręcz niepojętne jak zryte berety mogą mieć niektórzy ludzie, nawet próbujący ich uspokoić piłkarze byli narażeni na oberwanie jakimiś przedmiotami rzucanymi przez debili, z tego co widziałem to chyba Korun nawet oberwał czymś.
Inna sprawa to kto kur... wymyślił aby taki mecz grać w sobotę o 20:30. To jak proszenie się o problemy. Wiadomo nie od dziś jakie relacje panują między kibolami obu ekip. Od początku jak zobaczyłem godzinę rozgrywania meczu to pukałem się w głowę. Weekend, wieczór, pewnie większość kiboli wstawiona, wszak nie sprawdzają alkomatem trzeźwość przy wejściu a może powinni zacząć to robić. Tak jak nie wolno prowadzić samochodu pod wpływem alkoholu tak może zakazać wejścia na stadion na tej samej zasadzie.
Zastanawia mnie też tak długa reakcja policji, która wkroczyła po dobrych 20 minutach. Jak dla mnie jak już żabole zaczęli palić flagi a kibole Piasta szarpać za ogrodzenie aby się do nich przedostać pewnym było, że to nie skończy się dobrze i już wtedy trzeba było reagować.
Teraz zapewne skończy się walkowerem i zamiast 3pkt to rywal grający naprawdę słabo w tym meczu dopisze sobie punkty, takie coś za nic.
Tych wszystkich powinni zidentyfikować, wyłapać, dopierdolić im mega wysoki kary pieniężne, zająć wypłaty jeżeli pracują, jak nie to zmusić do mega ciężkiej pracy fizycznej, oczywiście dowalić dożywotnie zakazy stadionowe i może wtedy następni zastanowią się dwa razy zanim zaczną rozpierdalać ogrodzenie aby wtargnąć na murawę, doprowadzić do przerwanie spotkania etc.
Na zakończenie tych moich wypocin jest mi normalnie wstyd a nie powinno za takie zachowanie tych kilkudziesięciu kretynów, chodzę na mecze Piasta nie od wczoraj, zabieram na nie dzieci i całe szczęście, że dzisiaj było mroźno i zostały w domu bo to co by dzisiaj zobaczyły zapewne zniechęciło by je do przychodzenia na stadion na bardzo długo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 98

amazingtyper

Użytkownik
Cracovia - Arka
Remis 3.15 Unibet
&quot;friendly mecz&quot; Arka notuje strasznie dużo remisów, w tabeli sąsiadują, myslę że skończy się 1;1
Jednozdaniowa analiza, typ nie brany pod uwagę
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Tak na podsumowanie spotkania:
Nie wiem jakimi słowami skomentować to co zobaczyłem na własne oczy. Banda kretynów, idiotów, debili, kur.. nie wiem jakich jeszcze nazw użyć zniweczyła ciężką pracę całej drużyny, która włożyła naprawdę dużo serducha w to spotkanie i grała zajebiście, prowadziła w bardzo ważnym spotkaniu i jestem pewien, że ten wynik dowiozła by do końca.
Kibole z młyna dali się sprowokować jak małe dzieci. Ok, zabrskie ścier.. ich sprowokowały ale przede wszystkim licz się dobro drużyny. Te 3pkt potrzebne były jak woda rybie, po takiej wygranej morale mocno poszły by do góry o kolejne wygrane byłoby łatwiej.
To jest wręcz niepojętne jak zryte berety mogą mieć niektórzy ludzie, nawet próbujący ich uspokoić piłkarze byli narażeni na oberwanie jakimiś przedmiotami rzucanymi przez debili, z tego co widziałem to chyba Korun nawet oberwał czymś.
Inna sprawa to kto kur... wymyślił aby taki mecz grać w sobotę o 20:30. To jak proszenie się o problemy. Wiadomo nie od dziś jakie relacje panują między kibolami obu ekip. Od początku jak zobaczyłem godzinę rozgrywania meczu to pukałem się w głowę. Weekend, wieczór, pewnie większość kiboli wstawiona, wszak nie sprawdzają alkomatem trzeźwość przy wejściu a może powinni zacząć to robić. Tak jak nie wolno prowadzić samochodu pod wpływem alkoholu tak może zakazać wejścia na stadion na tej samej zasadzie.
Zastanawia mnie też tak długa reakcja policji, która wkroczyła po dobrych 20 minutach. Jak dla mnie jak już żabole zaczęli palić flagi a kibole Piasta szarpać za ogrodzenie aby się do nich przedostać pewnym było, że to nie skończy się dobrze i już wtedy trzeba było reagować.
Teraz zapewne skończy się walkowerem i zamiast 3pkt to rywal grający naprawdę słabo w tym meczu dopisze sobie punkty, takie coś za nic.
Tych wszystkich kretynów powinni zidentyfikować, wyłapać, dopierdolić im mega wysoki kary pieniężne, zająć wypłaty jeżeli pracują, jak nie to zmusić do mega ciężkiej pracy fizycznej, oczywiście dowalić dożywotnie zakazy stadionowe i może wtedy następni zastanowią się dwa razy zanim zaczną rozpierdalać ogrodzenie aby wtargnąć na murawę, doprowadzić do przerwanie spotkania etc.
Na zakończenie tych moich wypocin jest mi normalnie wstyd a nie powinno za takie zachowanie tych kilkudziesięciu kretynów, chodzę na mecze Piasta nie od wczoraj, zabieram na nie dzieci i całe szczęście, że dzisiaj było mroźno i zostały w domu bo to co by dzisiaj zobaczyły zapewne zniechęciło by je do przychodzenia na stadion na bardzo długo.
No tak kibice zabierają 3pkt Piastowi który w tym meczu wyglądał lepiej niż Górnik. Szkoda.
A co do interwencji policji to organizator imprezy masowej musi dać wyraźny sygnał policji żeby wkroczyli do akcji i dlatego tak późno weszli.
Nie przesadzaj z tym sprawdzaniem alkomatem. Wtedy młyny by się w połowie nie wypełnialy ????
Potrzebne są mega kary + zakazy stadionowe dożywotnie a wtedy następni kretyni się zastanawia czy warto...
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Jagiellonia-Wisła K
Typ: bts ⛔
Kurs 1.90
Buk Fortuna
Analiza: Zakończenie 26 serii spotkań w polskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Jagielloni Białystok na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Krakowskiej Wisły, gospodarze po rozegranych 25 kolejkach są liderem w ekstraklasie, w poprzedniej kolejce pokonali na wyjeździe innego kandydata do zdobycia tytułu mistrza kraju czyli Warszawską Legię 0:2, na pewno teraz to oni rozdają karty w walce o tytuł i w tym meczu to Jaga jest faworytem do zdobycia kompletu punktów w starciu z zespołem z Krakowa . Jagiellonia gra bardzo równo tak w spotkaniach domowych jak i wyjazdowych , mają w tym momencie po 24 oczka ugrane na wyjazdach jak i u siebie, to dlatego są tak wysoko, w tym roku już 4 spotkania , zdobywając w nich 12 punktów, strzelili 9 bramek, stracili zaledwie 1 jest to wynik bardzo dobry jak na ekstraklasę gdzie tak na prawdę każdy może wygrać z każdym. Wisła natomiast w tym roku nie zanotowała jeszcze zwycięstwa na wyjeździe, grała z Lechią i piastem i oba spotkania zremisowała , biała gwiazda nie grała w tych meczach źle,ale czegoś jej brakowało, wiadomo iż goście również powinni być zmobilizowani bowiem walczą o górną ósemkę i w tym momencie właśnie ją zamykają. Co do nieobecności to u gospodarzy na chwilę obecną nie ma żadnych braków w składzie, natomiast w ekipie gości nie zobaczymy Ondraska, natomiast niepewni to: Basha, Głowacki, Gonzalez. Mój typ na to spotkanie to wynik 2:1 dla zespołu z Białegostoku.
⛔200
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Legia - Lech
Legia @ 2.17 ✅
bah

Legia w ostatnim spotkaniu została zdominowana przez Jagiellonię, ale moim zdaniem było to spowodowane czerwoną kartką dla gospodarzy, którzy przez ponad 70 minut musieli grać w dziesiątkę. Obok takiego kursu na zwycięstwo Legii nie można przejść obojętnie. Lech ma fatalny bilans na wyjeździe w tym sezonie, a od pięciu spotkań nie potrafi nawet strzelić bramki. Na dodatek Kolejorz przyjedzie osłabiony gdyż nie zagrają min. Maciej Makuszewski, Elvir Koljicia i Thomas Rogne (kontuzje). Niewykluczona również absencja Darko Jevticia. Legia w tak ważnym meczu powinna sięgnąć po trzy punkty. W niezłej dyspozycji są Niezgoda oraz Hamalainen, a uprawnieni do gry zostali Cafu z Mauricio, lecz obaj panowie raczej zaczną mecz z ławki. Gospodarze muszą gonić Jagiellonię
0 pkt (brak podliczenia)​
 
P 6

psycho-sharks-18

Użytkownik
Legia-Lech X 3.1 ⛔
Bwin
Legia tego nie wygra,jak na razie zagrała 1 dobra połowe czyli pierwsza ze WKS-em,który na ten moment gra najgorszy socer w lidze. W Lubinie mega fart a Cracovia i Jagiellonia pokazały stan faktyczny.Lech gdyby do dzis pokazał piekna gre i wygrał wszystko to bym sie zawachał a tak?w waszych głowach jest słaby Lech wiec buki zarobia na tych waszych jedynkach na Legie bo kurs 2zł ????
⛔200
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Na początek parę słów o Gliwicach. Bez obrazy, bo wiem że tu sporo fanów Piasta, ale tylko jedno słowo pasuje do ich zachowania - bydło. Nie jestem kibicem Piasta, wręcz nie lubię, ale dzisiaj po prostu jest mi żal tego klubu. Klub który ogląda każdą złotówkę dwa razy teraz pewnie zapłaci ogromną karę oraz do końca sezonów będzie grać przy pustych trybunach, co będzie kolejnym uderzeniem w budżet, bo przecież znaczną część budżetu tworzą wpływy z biletów. A już najbardziej jest żal samych zawodników Gliwiczan. Wczoraj walczyli o każdą piłkę, wypruwali się żeby ten mecz wygrać. Tak ważny mecz dla zespołu w kontekście walki o utrzymanie. Ci to uczestniczyli w tych zamieszkach to po prostu banda kretynów... bo c za idiota robi taką krzywdę swojemu ukochanemu klubowi, który walczy o utrzymanie i potrzebuje punktów jak tlenu do życia, gra dobrze, dominuje nad rywalem i to drugi aspekt - jakim rywalem, nad odwiecznym rywalem w derbach Śląska... Nie potrafię tego zrozumieć i nawet po tym rzekomym spaleniu flagi przez kiboli Górnika nie powinno dziać się coś takiego. Sprawy po za sportowe powinno załatwiać się po za stadionem. Niech spotkają się na otwartym polu i tam napierdalają się do woli, niech nawet się pozabijają - za swoją głupotę i bezmyślność. Odpowiedzialni za te wydarzenia dalej będą chodzić na mecze i czuć się bezkarnie a ucierpi na tym tylko klub, głównie finansowo, ale na pewno też wizerunkowo. Tak jak ktoś wyżej napisał, kto teraz będzie chciał zabrać swoje dzieciaki na mecz Piasta? A właśnie jeżeli teraz rodzice dzieci nie będą zabierać na mecze to za parę lat, kto będzie chodził na mecze Ekstraklasy? Ojciec zabrał mnie na pierwszy mecz Lecha Poznań, później jeździłem razem z nim, a teraz jeżdżą razem z nami moje dzieci, ale gdyby na stadionie w Poznaniu coś takiego się działo co wczoraj widzieliśmy w Gliwicach nie zabrał bym tam moich dzieci...
Cracovia - Arka Gdynia
Cracovia lub remis i poniżej 2,5 gola @ 2,17 LVBET KE✅✅✅
Tyle tytułem wstępu, przejdźmy do czysto sportowych wydarzeń.
Mecz przyjaźni, warunki atmosferyczne i defensywna gra obu zespołów dzisiaj najpewniej nie przyniosą dużo goli. Myślę że będzie to wyglądać trochę jak wczoraj we wszystkich trzech meczach, kiedy oglądaliśmy tylko jednego gola. Arka na wiosnę 3 razy remisowała bezbramkowo. Tylko raz w Krakowie z Wisłą poszła na wymianę i widzieliśmy aż 5 goli (3:2 dla Wisły). Cracovia natomiast gra bardzo madrze w defensywie, co z resztą jest jedną z cech rozpoznawalnych Michała Probierza. Cracovia po wznowieniu rozgrywek wygrała 2:1 ze słabym Śląskiem 2:1 po bramce Rakelsa w 92 minucie, przegrywali 1:0 w Białymstoku z Jagiellonią, później bezbramkowo zremisowali z Legią Warszawa, a w środę wygrali 1:0 w Płocku po bramce Krzyśka Piątka. W spotkaniach obu zespołów pada bardzo mało bramek, oba zespoły mają bardzo dobre defensywy, a formacje ofensywne nie są tak skuteczne. Wydaje mi się że będzie wynik w okolicach 0:0, a jeżeli miał bym typować zwycięzcę to postawiłbym na Cracovię. Bardzo dobrze zagrali z Legią, kompletnie wyłączając z gry Jarka Niezgodę i dobrze też wyglądała ich gra w wygranym meczu z Wisłą Płock. Arka ciuła punkty, tylko i wyłącznie defensywą, Cracovia ma jednak więcej argumentów z przodu, jest przede wszystkim Krzysztof Piątek, Denis Rakels, Javi Hernandez i dobrze radzący sobie przy stałych fragmentach gry Miro Covilo.
Legia Warszawa - Lech Poznań
Legia Warszawa lub remis i poniżej 3,5 @ 1,76 LVBET KE✅✅✅
Utrzymuję to co pisałem przed meczem z Jagiellonią. Uważam że Legia gra na prawdę fajną piłkę. Romeo Jozak ma dobry pomysł na ten zespół i z meczu na mecz, z minuty na minutę wygląda i będzie wyglądać to co raz lepiej. Lech natomiast ma bardzo fajnych piłkarzy, z których powinien być zespół, który będzie grał na miarę Mistrza Polski, natomiast jak na razie trochę Kolejorz taki bez wyrazu. Atak pozycyjny wygląda nieźle do 25-30 metra przed bramką przeciwnika, a później brakuje tego ostatniego podania. Kto wie może Darko Jevtic w końcu po powrocie do zdrowia zacznie grać na miarę swoich umiejętności i oczekiwań kibiców, bo Radek Majewski aktualnie jest w bardzo słabej formie. Moim zdaniem błędem była sprzedaż Tetteha. Gdyby Ghańczyk byłł w składzie, mógłby zająć się tylko destrukcją, grą przed stoperami, wtedy dużo więcej wolności miałby Maciej Gajos, który mógłby skupić się wyłącznie na kreowaniu gdy, bo Łukasza Trałkę mimo nie najwyższych umiejętności technicznych ciągnie pod bramkę przeciwnika i wtedy Gajos musi również myśleć o defensywie. Wystarczy spojrzeć na wyniki Lecha w zeszłym sezonie kiedy grała para Gajos-Tetteh a kiedy Gajos-Trałka. W pierwszym przypadku Lech przegrał tylko jeden mecz...Gra Lecha ze Sląskiem nie wyglądała już najgorzej, ale chyba jeszcze nie na tyle żeby dzisiaj wygrać przy Łazienkowskiej. Dokładam do tego under 3,5, bo uważam że to będzie mecz &quot;taktyczny&quot;. Oba zespoły będa chciałby przynajmniej nie stracić gola a w drugiej kolejności strzelać gole, dodatkowo niska temperatura nie sprzyja strzelaniu goli tak jak to wygląda już trzecią kolejkę z rzędu.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Cracovia - Arka Gdynia
Cracovia bez remisu @ 1,61 ✅ wygrany

LVBET
Cracovia na wiosnę gra dobrze w szczególności widać poprawę obrony. W poprzednim meczu z płocką Wisła odblokował się Krzysztof Piątek. Arka wygląda jakby czekała z formą na kwiecień, bo wtedy gra w półfinale Pucharu Polski a ponowny udział w finale lub obrona tego trofeum chyba jest wiosennym priorytetem dla Leszka Ojrzyńskiego. Dodatkowo wciąż nieobecnych będzie kilku graczy, co zmniejsza szansę na wyjazdową wygraną zespołu z Gdyni. W kadrze Pasów nie znajdę się obrońca Matic Fink, który zagrał w ostatnich trzech spotkaniach komplet minut a zespół stracił wtedy tylko jedną bramkę. Dlatego istnieje szansa na zdobycie gola przez gości i wtedy spotkanie może zakończyć się podiałem punktów.
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Nie oglądałem Arki na wiosnę, ale Cracovie widziałem. Grali może i mądrze, ale nie widziałem w ich grze nic ponadto. Rakels i Piątek słabo. Mieli też trochę szczęścia do tej pory. Trochę bym sie wstrzymał z tymi pochwałami na temat ekipy Probierza. Grają stonowaną pilke bez szału. Czy to dzisiaj starczy na zwycięstwo? Wątpię.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia Kraków - Arka Gdynia
powyżej 31,5 fauli @ 1,83 ⛔
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,83 ⛔
Totolotek
Gospodarze jeszcze z iluzorycznymi szansami na awans do pierwszej ósemki, musieli by wygrać wszystko do końca i liczyć na potknięcia Wisły K. czy Zagłębia. Goście w trochę lepszej sytuacji bo tylko 3 pkt straty do wspomnianej dwójki.
Jakoś nie chce mi się rozpisywać dlaczego akurat znowu takie typy, nie będę powielał tego co napisałem przy okazji meczu BB - WPŁ.
Jak wiadomo Arkowcy popełniają w lidze najwięcej fauli, już 483, Cracovia zdecydowanie mniej bo tylko 338 ale powinni się dzisiaj dostosować do gry gości. Jak wiadomo ważny mecz dla obu drużyn. Remis w zasadzie nikogo tutaj nie urządza.
Co do kartek to obie ekipy niemal identycznie, Cracovia 57 kartek (śr 2,28), Arka 58 kartek (śr 2,32).
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Nie potrafię tego zrozumieć i nawet po tym rzekomym spaleniu flagi przez kiboli Górnika nie powinno dziać się coś takiego. Sprawy po za sportowe powinno załatwiać się po za stadionem. Niech spotkają się na otwartym polu i tam napierdalają się do woli, niech nawet się pozabijają - za swoją głupotę i bezmyślność.
Wierz mi, że właśnie od tego wszystko się zaczęło. Oczywiście cały czas były bluzgi z obu stron czego można było się spodziewać. A potem to co nastąpiło było cały czas zaplanowane. W 70min. kibole Górnika zaczęli zwijać swoje flagi, za chwile powiesili te ukradzione jakiś czas temu (większość ich spalili w pierwszym spotkaniu w Zabrzu) i podpalili. To była prowokacja a to że kibole Piasta dali się w ten sposób sprowokować to tylko świadczy o ich zerowym stanie umysłu.
W 100% się z Tobą zgadzam, że takie sprawy niech załatwiają poza stadionem, niech się nawzajem pozabijają i zapewne nikogo to nie będzie wtedy obchodziło.
A już najbardziej jest żal samych zawodników Gliwiczan. Wczoraj walczyli o każdą piłkę, wypruwali się żeby ten mecz wygrać. Tak ważny mecz dla zespołu w kontekście walki o utrzymanie. Ci to uczestniczyli w tych zamieszkach to po prostu banda kretynów... bo c za idiota robi taką krzywdę swojemu ukochanemu klubowi, który walczy o utrzymanie i potrzebuje punktów jak tlenu do życia, gra dobrze, dominuje nad rywalem i to drugi aspekt - jakim rywalem, nad odwiecznym rywalem w derbach Śląska...
Dokładnie, zawodnicy wczoraj wykonali świetna robotę, grali dobrze, byli lepsi na tle rywala i to jakiego, to zwycięstwo było im naprawdę potrzebne. Nawet kapitan Badia nie był w stanie przemówić im do rozumu, wykazał się dużą odwagę, że wszedł na gniazdo młynowego i próbował ich przekonać aby się uspokoili. Chciał aby mogli dograć tyko te 10 min, tak niewiele a jakże istotne. Nie wiem jak teraz piłkarze po tym wszystkim zareagują, czy wogóle będą mieli ochotę na granie i za tydzień w meczu z Sandecją nie przejdą obok spotkania. Wszak Sandecja nie wygrała od x kolejek i wielce prawdopodobne, że właśnie w meczu z Piastem się przełamią.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Legia Warszawa - Lech Poznań 2:1
Legia 2,00 Fortuna
Legia strz. +1,5 2,51 Fortuna
Kolejka nie rozpieszcza nas bramkami ale i emocjami na boisku, mecze są nudne i czesto konczyły się 0:0 liczę, że dziś obejrzymy kawał dobrego meczu jak przystało na dwie najlepsze drużyny w Polsce.
Legia u siebie jest moim zdaniem zdecydowanym faworytem mimo, że w ostatnim meczu nie istnieli z Jagiellonią 0:2.
Lech na wyjazdach gra ostatnio koszmarnie nie wygrali Oni meczu od uwaga.... 10 spotkań! 20 Sierpnia 2017 wygrali ostatni mecz na wyjeździe 3:1 z Bruk-Betem.
Jeśli chodzi o braki kadrowe to w Legii nie zagra jedynie Antolić i Vesović - za czerwone kartki
W Lechu od dłuższego czasu brakuje Makuszewskiego, do tego kontuzji nabawili się Koljić i Rogne a pod znakiem zapytanie stoi występ Jevtica.
Ogólnie moim zdaniem to kadra Lecha wygląda dużo gorzej niż w poprzedniej rundzie.
Licze, że Legia będzie chciała w pełni zrehabilitować sie kibicom jak i przede wszystkim sobie... i strzelą minimum 2 bramki a mają kim strzelać ... Jest w świetnej dyspozycji Niezgoda i Hamalainen.
Ogólnie licze na zwycięstwo Warszawian 2:0
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Legia Warszawa - Lech Poznań
Podwójna szansa 0-0 (1poł lub mecz - remis) @1,61 Fortuna ⛔ ⛔ Ten karny :/ ...
Ważny mecz dla jednych i drugich. Już nie chodzi o to z jakim rywalem się mierzy ale jaka jest sytuacja w tabeli. Obydwie drużyny za plecami Jagi, Legia traci 3 punkty, Lech 5. Nie zapominajmy że Jaga dodatkowo jeszcze nie rozegrała swojego meczu a więc przewaga może być większa. Dlatego według mnie dzisiaj 3 punkty mogą być bardzo ważne. Ja osobiście nie widzę tu faworyta. Legia ostatnio ważny mecz z Jagą - totalna dominacja drużyny z Białegostoku, Legioniści w zasadzie mieli mało co do powiedzenia. Ofensywa bezradna i znów bez gola, z Cracovią gdzie mieli mnóstwo sytuacji również bez gola. To stawia w złym świetle Legię, bo Lech w tym sezonie z defensywą nie ma problemów, a wręcz przeciwnie jest to ogromny atut Poznaniaków. Chociaż ostatnie mecze gości nie mogą zachwycać, ledwo wygrany mecz ze słabym Śląskiem, porażka z Koroną, czy nudny mecz z Arką 0-0 w Gdyni. Oba zespoły mimo zajmowanych miejsc grą nie zachwycają, ale punkty zdobywają a to jest najważniejsze. Myślę że dzisiaj ten mecz może skończyć się remisem, przez to że obie drużyny nastawią się na 3 punkty bo Jaga jest w formie i 1 punkt dzisiaj to porażka tym bardziej dla Lecha który ma jeszcze większą stratę. Legia dzisiaj zagra bez Antolicia który złapał ostatnio czerwoną kartkę. Nie wiem czy to prawda ale czytałem że nie pewny jest występ Phillipsa i Jędrzejczyka. Także strata podstawowych zawodników + ostatnio słaba forma Legii nie przekonują mnie żeby grać gospodarzy. Lech też nie zachwyca, w obronie na pewno jest dobrze ale też nie widzę większych argumentów za wygraną gości, bo mimo wielu obcokrajowców którzy powinni wnieść wyższy poziom Lech nie prezentuje się bardzo dobrze. Wydaję mi się że dzisiaj remis do przerwy jak najbardziej możliwy, a i w całym meczu nie zdziwiłby mnie podział punktów.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Przepraszam jaki to argument że Lech gra słabo na wyjazdach? Cały czas słabo grać nie będą dlaczego dzisiaj mieliby się nie przełamać? Legią gra fajnie? Hmm Legią jest słabo przygotowana do sezonuO ile w dwóch pierwszych meczach jakoś to wyglądało to mecze z Cracovią i Jagą wszystko obnażyły. I pisanie że czerwona kartka miała wpływ na wynik meczu z Jagą to jakiś nieśmieszny żart. Już pierwsze minuty pokazały kto będzie dominował. Pozatym klasowy zespół powinien dać se radę w dziesięciu bo pewnie za taki uważają Legię jej kibice ale chyba tylko oni.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Legia - Lech
powyżej 2 goli, powyżej 4 kartek i powyżej 10 rzutów rożnych @5,2
forBET ✅✅✅ (3 gole, 6 kartek i 11 RR)
rezerwowy strzeli gola @4,0 forBET ✅ (Kucharczyk)
Weekend w pracy, więc niestety nie było za wiele czasu, żeby dać więcej typów, te które dałem okazały się chybione, więc dzisiaj trochę tak na odbudowanie, dlatego typy dość ryzykowne, pierwsze o czym pomyślałem w środku tygodnia patrząc na ten mecz, że będzie 0:0 i faktycznie ta kolejka nie rozpieszcza nas jeśli chodzi o gole, więc trochę jakby na przekór, że jednak dzisiaj w Warszawie mimo nie najlepszej formy oba zespoły zepną się na ten nasz klasyk i dadzą popis swoich umiejetności. Większa presja jest na piłkarzach Legii, która nie strzeliła gola już od 2 spotkań,w dodatku zdobyła w nich tylko 1 punkt + przegrała u siebie z głownym przeciwnikiem w walce o mistrzostwo, Lech ma jeszcze gorsze notowania ostatnio, fakt, że wygrał ostatnie spotkanie dość szczęśliwie ze Śląskiem, ale był to mecz w Poznaniu, gdzie Kolejorz jeszcze jakoś wygląda, gorzej jest ich delegacjami, ostatni mecz na boisku przeciwnika wygrali w sierpniu, ich niemoc na wyjazdach trwa już 10 meczy, a jakby tego było mało to od 5 meczy, czyli od początku listopada nie strzelili nawet gola na wyjezdzie. Dlaczego więc takie typy? Patrząc na te statystyki wychodzi, że gole jeżeli będą to będzie ich jak na lekarstwo, ja jednak liczę, że jedni jak i drudzy się dzisiaj przełamią i zobaczymy mecz warty tytułu &quot;klasyka&quot;, kartki forBET zwiększył w tym typie na życzenie o jedną i tego się obawiam najbardziej, że bynajmniej Legia po ostatnim meczu, gdzie zobaczyła 2 czerwone kartki dzisiaj będzie grała rozważniej, tu trochę liczę na Lecha, że swoją grą wymuszą na gospodarzach ostzrejszą grę, najbardziej jestem pewny rożnych, jedni i drudzy jeżeli zagrają na swoim poziomie i zobaczymy mecz z typu &quot;akcja za akcje&quot; to cornery powinny zostać szybko pokryte. Drugi typ na bramkę rezerwowego, jeżeli mecz będzie szybki i obfitujący w dużo akcji to pod koniec niektórym może już brakować sił, zaczną pojawiać się błedy w defensywie i wtedy taki świeży zawodnik jednej lub drugiej drużyny może zadać decydujący cios.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
P 6

psycho-sharks-18

Użytkownik
co mozna napisac,cała zyleta mu ubliza marciniak uj ci na imie a ten daje im z niczego gola...Lech tak jak wiedziałem dużo lepszy,mam nadzieje ze dzis Wisełka,której kibicuje i która,po ostatnich wpadkach o nic nie gra(wiem o ze 8) odpusci Jagiellonii,ale to płonne nadzieje,bo podejrzewam ze dziś Wisełka wygra lub co najmniej remis bo jak było wczoraj widac to inne siły niż piłkarze ich forma,umiejetnosci,kontuzje,kartki,trenerzy,a nawet sedziowie decyduja o wynikach....
Jagiellonia-Wisła x2 kurs 2 ⛔
Bwin
⛔200
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Cracovia - Arka Gdynia
Cracovia lub remis i poniżej 2,5 gola @ 2,17 LVBET KE✅✅✅

Tyle tytułem wstępu, przejdźmy do czysto sportowych wydarzeń.
Mecz przyjaźni, warunki atmosferyczne i defensywna gra obu zespołów dzisiaj najpewniej nie przyniosą dużo goli. Myślę że będzie to wyglądać trochę jak wczoraj we wszystkich trzech meczach, kiedy oglądaliśmy tylko jednego gola. Arka na wiosnę 3 razy remisowała bezbramkowo. Tylko raz w Krakowie z Wisłą poszła na wymianę i widzieliśmy aż 5 goli (3:2 dla Wisły). Cracovia natomiast gra bardzo madrze w defensywie, co z resztą jest jedną z cech rozpoznawalnych Michała Probierza. Cracovia po wznowieniu rozgrywek wygrała 2:1 ze słabym Śląskiem 2:1 po bramce Rakelsa w 92 minucie, przegrywali 1:0 w Białymstoku z Jagiellonią, później bezbramkowo zremisowali z Legią Warszawa, a w środę wygrali 1:0 w Płocku po bramce Krzyśka Piątka. W spotkaniach obu zespołów pada bardzo mało bramek, oba zespoły mają bardzo dobre defensywy, a formacje ofensywne nie są tak skuteczne. Wydaje mi się że będzie wynik w okolicach 0:0, a jeżeli miał bym typować zwycięzcę to postawiłbym na Cracovię. Bardzo dobrze zagrali z Legią, kompletnie wyłączając z gry Jarka Niezgodę i dobrze też wyglądała ich gra w wygranym meczu z Wisłą Płock. Arka ciuła punkty, tylko i wyłącznie defensywą, Cracovia ma jednak więcej argumentów z przodu, jest przede wszystkim Krzysztof Piątek, Denis Rakels, Javi Hernandez i dobrze radzący sobie przy stałych fragmentach gry Miro Covilo.
Cracovia wygrała 2:1, czyli było powyżej 2,5 bramki, więc typ powinien być na ⛔
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Cracovia wygrała 2:1, czyli było powyżej 2,5 bramki, więc typ powinien być na ⛔
przeczytaj dokładnie typ Cracovia lub remis i poniżej 2,5 gola, więc albo miał wejść win Pasów albo remis i poniżej 2,5, weszla pierwsza opcja.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jagiellonia - Wisła
Jagiellonia @1,75
forBet ✅
Jagiellonia +1,5 gola @1,65 forBet ✅
Wczoraj swój mecz wygrała Legia i co by nie mówić o grze Legionistów i sędziowaniu to fakt jest taki, że 3 punkty zostały przy Łazienkowskiej i dzisiaj Jaga chcąc utrzymać przewagę w tabeli musi dzisiejszy mecz wygrać. Patrząc na formę obu zespołów to faworytem są gospodarze, którzy mają dzisiaj szansę na 5 ligowe zwyciestwo pod rząd, ostatni swój mecz przegrali w połowie grudnia we Wrocławiu, natomiast Wisła rownież nie przegrała od 4 meczy, ale zanotowała w nich aż 3 remisy i tylko jedną wygraną. Gospodarze są na obecną chwilę najrówniej i przy okazji najefektywniej grającą drużyną w Lotto Ekstraklasie. Po wyjazdowym zwycięstwie w Warszawie nad głównym rywalem do mistrzostwa w Białymstoku uwierzono już chyba na poważnie w zdobycie Mistrzostwa Polski i powiem szczerze, że to wlaśnie najbardziej bym widział na tą chwilę Jagę jako zwycięzcę ligi. Gospodarze do dzisiejszego meczu przystąpią tylko bez Kwietnia, natomiast u gości zabraknie Głowackiego, Gonzaleza, Basha i Ondraska oraz zawieszonego za kartki Sadloka. Historia bezpośrednich starć obu ekip w Białymstoku również przemawia za Jagą, na 5 ostatnich meczy wygrała 3, w tym 2 ostatnie, ponadto raz był remis i raz wygrała Biała Gwiazda.
Przewidywane sklady:
Jagiellonia (4-2-3-1): Pawełek, Burliga, Mitrović, Runje, Guilherme, Wlazło, Romanczuk, Frankowski, Pospisil, Novikovas, Bezjak
Wisła (4-3-3): Buchalik, Palcić, Arsenić, Wasilewski, Bartkowski, Llonch, Brlek, Mitrović, Boguski, Imaz, Carlitos.
Podsumowując: obecna forma, cle w sezonie, historia meczy u siebie, wlasny stadion i kibice, wszystko dzisiaj przemawia za Jagiellonią i mam nadzieję, że zdobędą dzisiaj 3 punkty oraz strzelą minimum 2 gole.
 
Do góry Bottom