• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

26 Kolejka Plus Ligi

Temat na forum 'Siatkówka' rozpoczęty przez Gliwiczanin, Marzec 17, 2018.

Status Tematu:
    Zamknięty.
    Więcej tematów od Gliwiczanin
    1. Gliwiczanin Dobrze znany użytkownik

Gliwiczanin
      Polubienia:
      240
      Reputacje:
      1426
      Plus Liga wazne.PNG

Witam za nami już pierwszy mecz 26 kolejki Plus Ligi. Gdańszczanie wygrali pewnie z Cuprum Lubin w trzech setach. Dzisiaj kolejne mecze zapraszam do analizowania. Pozdrawiam

2. Gliwiczanin Dobrze znany użytkownik

OP
      OP
      Gliwiczanin
      Polubienia:
      240
      Reputacje:
      1426
      Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa
      (Handicap +1.5 seta ONICO Warszawa)
      @1.80 Totolotek

Dość zdecydowanym faworytem tego meczu według bukmacherów jest Jastrzębie. Jak wiemy w ONICO zapewne zabraknie w składzie na dzisiejszym meczu Nowakowskiego oraz Evansa. Kwolek myślę ,że dzisiaj już zagra w pierwszym składzie. Oglądając ONICO z Zawierciem to można powiedzieć bez Kwolka prezentowali się całkiem dobrze mimo ,że Kwolek wchodził w decydujących momentach meczu. ONICO ma wielu bardzo doświadczonych zawodników w swoim składzie. Jastrzębski Węgiel grał w tygodniu Ligę Mistrzów z ZAKSĄ bardzo wyrównane sety. Liczę też ,że odbije się to na dzisiejszym meczu. Ostatnio Jastrzębski przegrał z ZAKSĄ w czterech setach. Wygrana w meczu wyjazdowym z Bydgoszczą dopiero w czterech setach. Zwycięstwo u siebie w czterech setach z dobrze grającym zespołem z Radomia. Dwie porażki z Cuprum i Volleys w meczach wyjazdowych. Jastrzębski jak widać gra w tak zwaną "kratkę".

Jeśli chodzi o ONICO mimo iż brakuję kilku zawodników radzą sobie bardzo dobrze. Wygrana z Zawierciem. Porażka z Bielskiem tutaj bardzie mi się wydaję ,że niestety trochę zlekceważyli przeciwnika i porażka w czterech setach. Niespodzianka wygrana z ZAKSĄ po tie-breaku. Zwycięstwo z Kielcami. Wygrana z Espadonem. Jak widać ONICO jest w formie i myślę ,że warto iść w tę stronę. Liczę ,że dzisiaj ONICO powalczy bez wątpienia o te dwa sety a może i nawet o mecz. Pozdrawiam trzymajcie się.

Ostatnia edycja: Marzec 17, 2018
    3. mm25 Dobrze znany użytkownik

mm25
      Polubienia:
      8
      Reputacje:
      148
      ja dziś gram jastrzębski + rzeszów -2.5 seta + bełchatów -2.5 seta

dzis powinno wejść bez wiekszych problemów

bukmacher : Unibet
      kurs łączny: 3.99

po prostu, nie wierze by jastrzębski przegrał, Onico ma spore problemy kadrowe, do tego wyjazd liczę na wynik 3-1

co do rzeszowa i bełchatowa to po prostu muszą wygrać, mecze, wg mnie sety będą szybkie i skonczy się po 3-0..

Ostatnia edycja: Marzec 17, 2018
    4. Gucci Mane Moderator - najlepszy Typer/Znawca 2017

Gucci Mane
      Polubienia:
      1046
      Reputacje:
      4652
      Chłopie, a gdzie kursy, bukmacher? I chociaż parę zdań dlaczego "powinno wejść bez większych problemów"? Dociera co Ciebie, że to forum dyskusyjne a nie czat z miejscem na jednozdaniowe posty? Już któryś raz Cię ostrzegam, a Ty dalej swoje.

5. Ted ModTeam Członek Załogi

Ted
      Polubienia:
      153
      Reputacje:
      9929
      Na Olsztyn 1,2 z Radomiem śmieszny kurs, wiadomo że ciągle walczą o TOP 6 ale Radom ma wszystko po swej stronie by dziś powalczyć, w dodatku ponoć Dima wraca.

6. Ted ModTeam Członek Załogi

Ted
      Polubienia:
      153
      Reputacje:
      9929
      Moim zdaniem cuprum dziś wygra. Radom słaby , niby Filip wraca ale ile on pogra. Środkowi jakby ich nie było, masny ze swoimi zrobi różnice

Status Tematu:
    Zamknięty.

Poleć forum