>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27 kolejka Bundesligi [04.04-05.04.2017]

Status
Zamknięty.
lukas88 302K

lukas88

Forum VIP
04.05.2017 g. 20.00 Hoffenheim- Bayern
-
Typ: 1 (+1)✅✅✅
Kurs: 1,92
Marathonbet
Stawka 5j


Nikt się chyba nie spodziewał przed sezonem że pojedynek Hoffenheim- Bayern będzie pod koniec sezonu meczem na szczycie Bundesligi. Wieśniaki pod względem ilości porażek są jedną z najlepszych ekip w Europie w obecnym sezonie. Tylko 2 ligowe porażki po 26 kolejkach, mniej ma ich tylko Bayern.
Hoffenheim jest mocne, szczególnie na własnym boisku gdzie odprawili w tym sezonie już Bayer, Keol, Hertę czy Schalke. Również BVB nie dało rady ugrać tam 3 pkt i mecz zakończył się podziałem puktów.
Bayern z Lewandowskim na szpicy ostatnio w wybornej formie ostatnie 5 ligowych pojedynków to 5 zwycięstw i bilans bramkowy 21-0!!! Jednak każda seria się kiedyś kończy i uważam iż po pierwsze Bayern tym razem straci gola, a po drugie może im być strasznie ciężko o 3 punkty i upatruję w tym spotkaniu podziału punktów lub zwycięstwa gospodarzy, jako główny typ zabezpieczam się jednobramkowym zwycięstwem Bayernu, ale alternatywnie podam kilka ciekawy typów.
Dlaczego gram przeciw Bayernowi? Oto kilka czynników:
- świetna seria Bayernu, 5 przekonywujących zwycięstw z czystym kontem- lubię grać na przerwanie takich serii bo łatwo upolować wysoki kurs
- masówka na Bayern, ludzie widząc wyniki 6-0; 8-0; 3-0 idą w ciemno na Bayern, a to bywa złudne
- świetne wyniki wieśniaków na własnym podwórku- bilans 8-5-0
- H2H, Bayern nawet w czasach kiedy Hoffenheim walczyło o ligowy byt miał tutaj problemy z gładkimi wygranymi:
22.08.15 BUN Hoffenheim Bayern 1 : 2
18.04.15 BUN Hoffenheim Bayern 0 : 2
02.11.13 BUN Hoffenheim Bayern 1 : 2
03.03.13 BUN Hoffenheim Bayern 0 : 1
01.10.11 BUN Hoffenheim Bayern 0 : 0
21.09.10 BUN Hoffenheim Bayern 1 : 2
08.08.09 BUN Hoffenheim Bayern 1 : 1
16.05.09 BUN Hoffenheim Bayern 2 : 2

- absencje w drużynie Carlo Ancelottiego: Neuer (o tym gościu wiele nie trzeba mówić, jeden z najlepszych bramkarzy na świecie, prawdziwy mur na linii bramkowej); Thiago (główny reżyser gry, wychowanek Barcelony, który jest niczym Xavi za najlepszych lat, dużo widzi, jednak trener daje mu odpocząć); Dauglas Costa (dynamiczny skrzydłowy z atomowy strzałem, w tym sezonie może nieco przyćmiony ale potrafi odpalić, jego brak to również znaczący ubytek), Muller (genialny podwieszony napastnik czy skrzydłowy, niedawno był wielką gwiazdą, jednak od 2 lat w cieniu Lewego, sezon generalnie średni, ale ostatnio pokazuje się z dobrej strony- zapewnił 3 pkt z M`gladbach oraz dwukrotnie ustrzelił z Augsburgiem)
- kalendarz Bayernu – jutro mecz z 3 zespołem w tabeli, w weekend 8.12 szlagier z BVB, a 4 dni później arcyważny pojedynek z Realem Madryt w LM, myślę że trener może mocno porotować składem. Szczegółowy kalendarz Bayernu na kwiecień przedstawia poniższa grafika:


Alternatywne typy:
1X @ 2,33 Unibet 3/10✅✅✅
1X + BTTS @ 3,45 Marathon 2/10⛔
under 3 @ 1,94 Marathon 3/10
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Wolfsburg - Freiburg
Typ: Mario Gomez strzeli gola
Kurs: 2.25 (po odjęciu podatku 1.98)
Bukmacher: STS
⛔

Analiza
Jakoś kilka dni temu, jeszcze przed ostatnim weekendem, przeczytałem ciekawy artykuł o pewnym super duecie. Duet Jonker – Gomez. Jeden trener, drugi piłkarz a konkretnie napastnik. Co ich łączy? Jonker i Gomez trafili na siebie w kwietniu 2011 roku gdy po zwolnieniu Van Gaala na kilka kolejek przejął drużynę Bayernu ów trener. Poprowadził drużynę w pięciu spotkaniach i we wszystkich co najmniej jednego gola zdobył Gomez (bilans 5-ciu meczów: 4 zwycięstwa, 1 remis). Potem ich drogi się rozeszły. A od kilku tygodni znowu się zeszły, tym razem w drużynie Wolfsburga. Do przyjścia trenera Jonkera, Gomez niespecjalnie sobie radził w drużynie. Tylko 6 bramek zdobytych a przecież to on miał być kołem napędowym tej drużyny. Jednak odkąd drużynę prowadzi Jonker od razu postawił na swojego zawodnika. Ten odpłacił mu się … golem w każdym meczu. Fakty są takie, że Jonker jeszcze nie przegrał meczu w Bundeslidze (6 wygranych i 3 remisy) a Gomez za każdym razem, kiedy jego zespół prowadzi 54-letni Holender, trafia do siatki rywali co najmniej raz. Czy i tym razem trafi do siatki?

Wynik: 0-1 Wcale mnie to nie dziwi że w momencie gdy ja to puściłem jego seria została przerwana
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Bundesliga
Godzina : 20:00
Spotkanie : FC Koln-Frankfurt
Typ : FC Koln -1
Kurs : 4,75
Bukmacher : Fortuna

Witam serdecznie. Piękny piłkarski wieczór się zapowiada. Kurs na wygraną Kozłów mocno przesadzony. Jedyny poważny brak w ekipie z Kolonii to Japończyk Osako. Druga strzelba (6 bramek) i najlepiej asystujący piłkarz (5 asyst). Nie ma się o co martwić, bo w formie jest Modeste (22 bramki w sezonie), W ostatnim domowym spotkaniu strzelił Hercie hattricka. Moim pierwszym pomysłem na ten mecz była wygrana Kozłów i bramka Francuza (3,25 w Unibecie), ale kurs na wygraną z hc jest kosmiczny i go pobieram. H2H z ostatnich dwóch sezonów to same wygrane gospodarzy(Koln u siebie 3:1 i 4:2). Napisać też wypada o formie ekipy z Frankfurtu. To najsłabiej ostatnio punktujący zespół Bundesligi. Dwa domowe remisy i 4 porażki w ostatnich meczach. Na wyjeździe przegrane z Hertą 2:0 oraz z Bayerem i Bayernem po 3:0. Stawiam na przekonującą wygraną kolończyków i popis Anthonego Modeste. Pozdrawiam i powodzenia życzę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rafgames 0

rafgames

Użytkownik
Typ 1
Kurs 2,36
:fortuna:
Analiza:
Wtorkowe spotkanie pomiędzy ekipą z Kolonii a Frankufrtem.
Kolonia jak i Frankfurt mają po 37 pkt ostatnie 5 spotkań kolonia -4pkt
Frankfurt-2
Nie są to fantastyczne wyniki jednakże trzeba zwrócić uwagę ze Frankfurt nie strzelał goli od 3 meczy,kolonia też nie zachwyca jednak u siebie gra solidny futbol albo wygrywają albo remisują zdarzaja się przypadki ze przegrali ale był to pojednynek z ekipa z Monachium.
Mój typ kieruje w stronę gospodarzy myślę ze oni zdobędą tutaj komplet punktów atut boiska i słaba gra gości oraz zaangażowanie danego zespołu to główne argumenty dlaczego typuje gospodarzy.
Powodzenia ????
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Darmstadt - Leverkusen @ Leverkusen 1,68 Unibet ✅ 0-2
Typ zdaje się być irracjonalny. Spojrzymy na ostatnie mecze. Na Leverkusen, który ma 2 remisy i 3 porażki w lidze i Darmstadt punktujące u siebie. Dojdziemy do wniosku - co ten gość w tym właściwie widzi? Otóż tłumaczę.
Wiele osób nie zwraca uwagi na ciężki terminarz drużyny. Leverkusen do tej pory dostawało bardzo niewygodnych rywali. Nie jest tak, że są totalnie bez formy. Właściwie z ostatnich 5 spotkań martwić powinien tylko przysłowiowy ,,wpieprz&#39;&#39; w BVB. Hoffenheim w tym sezonie jest rewelacją, u siebie to już w ogóle ewenement. Werder odnalazł cudowną formę, Wolfsburg budzi się do życia. Jak widać, może nie brzmi to dobrze i przekonująco, ale Aptekarze nie mieli łatwego życia. I po tym ciężkim okresie...po tych udrękach przychodzi Darmstadt.
Gospodarze lecą z hukiem z ligi w tym sezonie i co do tego nie ma wątpliwości. Darmstadt pozostawi po sobie słabe wrażenie, nie ma co ukrywać, że o ile jakiś zespół nie pasuję do swojej ligi obecnie to Darmstadt właśnie i Osasuna w lidze hiszpańskiej. Gospodarze potrafią zaskoczyć, ale motywacja powinna być mniejsza. Bayer w całkiem niezłym składzie i głodny zwycięstw. Myślę, że czas na przełamanie.
Moenchengladbach - Hertha @ Moenchengladbach 1,82 Unibet ✅ 1-0
Tutaj podobnie jak powyżej. Gram na przełamanie. Zobaczyłem, że Hertha (drużyna własnego stadionu) gra na wyjeździe i to bez wielu ważnych zawodników (rzuca się zwłaszcza Ibisevic, znany Duda ???? [ale pod względem formy to bym nie zwracał na niego uwagi], Lustenberger czy też Schieber]. W drużynie gospodarzy większość zdrowa, siła ataku w porządku i co najważniejsze. Imienniczka Dortmundu lubi grać u siebie. Ostatnio także w terminarzu walczące o życie HSV i porażka, remis na wyjeździe, gdzie musieli męczyć się w 10 oraz minimalna porażka z Bayernem. Na papierze? Wygląda słabo, ale kalkulując na spokojnie i łącząc fakty dochodzimy do wniosku, że Moenchengladbach powinno wygrać ten mecz.
Myślałem nad Wolfsburgiem, (nawet ten Wolfsburg przewidziałem ???? ) ale grają z niewygodnym na wyjazdach zespołem, który paradoksalnie chyba więcej ciekawych wyników robi na wyjazdach (w tym sezonie bodaj Aptekarze, BVB tracili punkty z Freiburgiem grając u siebie). Dochodzę też do wniosku, że przy kursach ~ 1,9 (kursy na Borussię spadają) najczęściej jedna drużyna wygrywa a druga gubi punkty (ostatnio przy niższym kursie miałem ten problem i pobrałem Milan z Pescarą zamiast Fiorentiny z Bologną ???? ).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Augsburg - FC Ingolstadt (kartki under/over 3.5)
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Bardzo ważny mecz w dole tabeli i spodziewam się tutaj twardej, męskiej gry a co za tym idzie również kartek. Według mnie linia na over 3.5 w tym spotkanie zostanie pokryta i trochę tych żółtek padnie a kto wie może nawet i czerwień pojawi się w tym spotkaniu. Oba zespoły prawie w najmocniejszych składach i najważniejsi gracze zagrają więc tym bardziej spodziewam się zaciętej gry. Spodziewam się tutaj takiego spotkania, które będzie trzeba po prostu wywalczyć. Oba zespoły mają podobny potencjał a stawka tego meczu jest bardzo duża wiec spodziewam się tutaj ostrych wejść, spięć, przepychanek itd. i myślę, że typ na kartki over 3.5 to dobre rozwiązanie.
Absencje w Augsburgu:
obrońcy Gouweleeuw (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Framberger (3 występy w tym sezonie) i Bracer (bez występu w tym sezonie) i pomocnik Caiuby (2 występy w tym sezonie)
Absencje w Ingolstadt:
obrońca Levels (10 występów w tym sezonie) i pomocnik Hartmann (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
✅ 5 żółtych kartek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom