>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

27. kolejka Bundesligi [16-18.03.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
27. kolejka

kursy od: bah

Bayern potrzebuje tylko dwóch zwycięstw aby zapewnić sobie kolejny tytuł mistrzowski. Dalej walka toczy się o miejsca 2-4, które dają szansę gry w następny sezonie w LM. Koln wydaje się być pierwszym spadkowiczem, bowiem wątpię żeby odrobili 8-punktową stratę do bezpiecznego miejsca. To sama sytuacja tyczy się Hamburger SV, który ma siedem punktów straty. Walka o utrzymanie toczyć się będzie do ostatniej kolejki pomiędzy Wolfsburg-Mainz. Obie drużyny mają po 25 punktów i nie mają zamiaru odpuszczać.
Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Oczywiście na początek idę w stronę Stuttgartu. Dołączam do kuponu więc wybieram bezpiecznie opcje z X. Stuttgart fajna forma ostatnio i w mojej ocenie dadzą radę utrzymać się w lidze. Freiburg w kratkę. Są w bezpiecznej strefie, grają bez ciśnienia. Myślę że przynajmniej punkt Stuttgart dziś przywiezie do domu.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Freiburg - VfB Stuttgart przedział bramek 0-1 (lub under 1.5 gola - jak kto woli, ale jest różnica w kursach) ⛔
Mecz dwóch drużyn z najniższą średnią strzelonych bramek w tym sezonie.
Freiburg u siebie 7/13 meczy z tego przedziału, w tym 4x 0:0 (łącznie mają 6 bezbramkowych wyników).
VfB 12/26 wyników z tego przedziału (najwięcej w Bundeslidze), 4/13 na wyjazdach.
Kursy w granicach 2.7-2.9
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Wg mnie Stuttgart jest w stanie zdobyć tutaj 3 pkt, a najlepsze kursy to gol Mario Gomeza. Ten napadzior jest mega niebezpieczny, zawsze w meczu znajduje kilka sytuacji do strzelenia i ostatnio robi to często.
@ ✅✅✅tak jak przeczuwałem, Mario nie zawodzi. Warto stawiać na niego właśnie z takimi średniakami, bo jako napastnik dobrze sobie radzi w takich meczach. Czy ktoś wie jaki był kurs na dwie bramki Mario ? Jedna chodziła po 3.28 w Fortunie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dziś dwa ważne mecze.
Od roku nowe miano hitu w BL ma mecz RB-Bayern, wiadomo Bawarczycy juz pewne mistrzostwo, natomiast gracze redbulla zaraz mogą wypaść z walki o puchary.
Drugi mecz Kolonia - Bayer, dla gospodarzy ostatni dzwonek by jeszcze powalczyć o utrzymanie się, a Aptekarze o powrocie do LM a nawet włączeniu sie do walki o vice mistrza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom