>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

27. kolejka I ligi (20-22.04.2018)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce
Typ: Pogoń Siedlce ✅✅✅
Kurs: 3,00
forbet

Obydwie ekipy w obecnym sezonie walczą o utrzymanie w Nice 1 lidze. Gospodarze z Chorzowa zajmują obecnie przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 20 oczek. Ostatnie ich pięć spotkań to brak wygranej (0-2 Podbeskidzie, 0-2 GKS Tychy, 0-0 Olimpia Grudziądz, 1-1 Chojniczanka, 0-0 Górnik Łęczna). Jak więc widać w tych potyczkach Niebiescy strzelili tylko jednego gola. Od piątego kwietnia trenerem zespołu został Dariusz Fornalak który zastąpił Argentyńczyka Juana Ramona Roche co było dla mnie dziwnym posunięciem zarządu Ruchu. Przejdę teraz może do zespołu z Siedlec. Jak już wspomniałem walczą oni o utrzymanie i obecnie są na 13 miejscu z dorobkiem 29 punktów. Nad miejscem barażowym dzieli ich zaledwie pięć oczek. W rundzie wiosennej wygrali tylko raz ze Stomilem Olsztyn na wyjeździe. Co ciekawe mecze wyjazdowe to ich domena w tym sezonie, bilans to 6-2-5 i bramki 19-21. Na trzynaście rozegranych wyjazdowych potyczek w tej edycji 1 Ligi tylko trzy razy Siedlczanie nie strzelili bramki (Suwałki, Bielsko-Biała, Sosnowiec). Będzie to bardzo ważny pojedynek dla obu zespołów wygrana podopiecznych Dariusza Banasika może im odskoczyć od zagrożonej spadkiem strefy. Moim zdaniem jest to możliwe. W meczu tym nie zagrają pauzujący za kartki Piotr Mroziński i Damian Świerblewski który nabawił się urazu w ostatnim pojedynku z Podbeskidziem. Myślę że Niebiescy są w zasięgu Pogoni, obydwa zespoły na wiosnę wygrały tylko po razie i ich bilans jest podobny. Sędzią spotkania będzie Mateusz Złotnicki który w tym sezonie sędziował już obydwu zespołom w tym sezonie. Chorzowianom dwukrotnie i raz Siedlczanom dyktując tym ostatnim dwa karne w wygranym meczu z GKS Tychy.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Moim zdaniem błędem jest granie w tym spotkaniu na Pogoń Siedlce. Od momentu przyjścia Dariusza Fornalaka zespół trzykrotnie z remisował lecz w każdym z tych spotkań był zespołem lepszych i w końcu Niebiescy się przełamią widać że zespół ożył młodzież dobrze wprowadzana. W dniu dzisiejszym na Cichej 6 odbywać się będą 98-Lecie Ruchu Chorzów co jest z pewnością zawodnicy przy żywiołem wsparciu kibiców będą chcieli uczcić zwycięstwem. Do kadry wraca po pauzie za zółte kartki Kowalczyk oraz już w 100% przygotowany Przybecki którego w ostatnich spotkaniach brakowało.
Trzy punkty na 98. uRodziny !
Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce : 1
Kurs; 2.30
Efrotuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom