>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27. Kolejka Ligue 1 [23-25 luty 2018]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
27. kolejka

kursy od: fortuna

27 serię gier we Francji rozpoczniemy od spotkania Strasburg - Montpellier, jednak na pierwsze miejsce w tej kolejce wysuwa się niedzielny hit, w którym zmierzą się PSG z Marsylią, ciekawie powinno być też w meczu Lille - Angers, które walczą o utrzymanie w Ligue 1, a jakie są Wasze typy?
Zapraszam do dyskusji i do podawania swoich propozycji.​
 
D 83

disek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja 1 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Strasbourg - Montpellier
Typ: 1/BTTS
Kurs: 6.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ekipa ze Strasbourga o wiele lepiej radzi sobie w meczach przed własną publicznością niż na wyjazdach. Goście grają w kratkę. Mimo, iż goście plasują się na 6 miejscu w lidze, a gospodarze na 14, to dzieli ich zaledwie 8pkt, co jak na lige francuską jest małą przewagą, oba zespoły grają bardzo różnie, kluczowy jak dla mnie wydaje się atut własnego boiska.. Tutaj mała statystyka jeśli chodzi o mecze domowe:

Strasbourg strzela i traci sporo goli, spodziewam się tutaj 2:1 dla gospodarzy.. ????
 
G 53

gw87

Użytkownik
montpelier w tym sezonie w ligue przegral tylko jeden wyjazd. z psg. plus z monaco, ale to w pucharze.lepiej wejsc w bts + over albo sam bts
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Toulouse - Monaco 2 @1.9
Odpadnięcie z LM wpłynęło na wysoką formę Monaco w lidze. Ostatnio wysoka forma. Przeciwnicy wręcz przeciwnie. Monaco walczy z Marsylią o 2 miejsce w lidze. Pełne skupienie na celu. Dla mnie czyste 2
Rennes - Troyes 1 @1.7
Rennes po zaskakująco słabym początku sezonu obudziło się i pnie się w górę przede wszystkim dzięki dobrzej grze szybkich i dobrze wyszkolonych technicznie i Sarra i Khazdriego. Troyes w moich oczach najgorsza drużyna ligi, która w tym roku żegna się z ligą. na wyjździe Z/R/P 1/0/9 . Dla mnie czyste 1
Bordeaux - Nice 1 @2.05
Nie ważne kto by grał stadion w Bordeaux jest zawsze trudny do zdobycia. Bordo ostatnio prezentuje wysoką formę 4 zwycięstwa i porażka w dobrym stylu z Marsylią to potwierdzają. Nice po 90 minutach pierwszym składem w Moskwie. Do tego w Lidze potrafią przegrać z &quot;luzami&quot; jak Toulouse i Metz. Dla mnie czyste 1
 
dietmar 248

dietmar

Użytkownik
Znow gram Olympique Lyon tym razem w Ligue 1, Ostatnie mecze to zwycięstwo w lidze europejskiej x2, remis z Lille na wyjeżdzie, jeżeli Lyon chce grać w przyszłej Lidze mistrzów musi to wygrać, w 4 meczach na 6 strzelili minimum +1,5 bramki i w tym kierunku pójdę znów pomimo ze strzelili z Hiszpanami 1 bramkę na wyjeździe.
Absencji większych tam nie znalazłem więc do tripla w sam raz dla mnie lub do gry w bloku.
Lyon strzeli +1,5
Buk : Fortuna
kurs 1.41
Ewentualnie zwycięstwo Lyonu po kursie 1.51
 
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
PSG - Marsylia over 2.5 + btts? @1.76 fortuna
O gola a może i nawet dwa PSG to chyba można spać spokojnie a myślę że Marsylia klepiąc tydzień temu Brage 3:0 co prawda grała w czwartek ale raczej rekreacyjnie z tyłu głowy mając ten mecz jeśli Strasbourg umie wpakować dwie siaty Paryzanom to myślę że Marsylia spokojnie też jest w stanie to zrobic zwłaszcza że Petrodolarssi mają w głowie jak rozmontowac Real ;)
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Kapitalny występ Glika. Dwie bramki zawalił i udział przy jednej. Czuję, że to już schyłek Kamila. Tak musiałem trochę żale wylać.
 
lukas88 283,8K

lukas88

Forum VIP
PSG- Ol. Marsylia
Typ: under 3,5 ✅✅✅
Kurs: 2,14
Marathonbet
Stawka 6/10

Klasyk w Paryżu czeka nas dzisiejszego wieczoru. Pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie. Ja od siebie proponuję under bramkowy, gdyż Marsylia powinna postawić Neymarowi i spółce twarde warunki. Nie widzę tutaj festiwalu bramek, ponadto mam spore wątpliwości co do wygranej PSG.
Gospodarze od 5 spotkań na własnym boisku w Ligue 1 nie zanotowali under 3,5 pora więc na przełamanie.
Historia spotkań też przemawia za moim typem:
23.10.16 L1 PSG Marsylia 0 : 0
04.10.15 L1 PSG Marsylia 2 : 1
09.11.14 L1 PSG Marsylia 2 : 0
02.03.14 L1 PSG Marsylia 2 : 0
27.02.13 COU PSG Marsylia 2 : 0
24.02.13 L1 PSG Marsylia 2 : 0
31.10.12 COU PSG Marsylia 2 : 0
08.04.12 L1 PSG Marsylia 2 : 1
07.11.10 L1 PSG Marsylia 2 : 1
28.02.10 L1 PSG Marsylia 0 : 3

Tak jak wspomniałem, myślę że goście mają tutaj szansę na urwanie jakiegoś punktu, kursy na handicapy również kuszące:
Marsylia (+1,5) @ 2,30 Pinnacle 5/10⛔
Marsylia lub remis @ 4,65 Bet 365 3/10⛔

Poza tym popieram typ poprzedników w kierunku Lyonu, który powinien wrócić na zwycięską ścieżkę. Odnośnie spotkanie, które rusza już za kilka minut to uderzam w podział punktów, licząc na przełamanie serii gosporarzy, którzy nie zremisowali od 13 spotkań.
Bordeaux- Nice X @ 3,28 Marathonbet 4/10 ✅✅✅
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Marsylia
Typ: Neymar otrzyma kartke
Kurs: 4.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W ostatnim pojedynku miedzy tymi druzynami Neymar wylecial z boiska po tym jak w 85min zobaczyl zolta kartke a 2 min pozniej obejrzal kolejny zolty kartonik. Brazylijczyk znany jest z tego ze ma problemy z trzymaniem emocji. Maryslia bedzie robila wszystko zeby go wytracic z rownowagi co mysle nie jest rzecza szczegolnie trudna. Z lepszymi druzynami zawodnik PSG czesto lapie kartki i mysle ze w tym pojedynku rowniez tak sie stanie. Ten typ mozna jeszcze zagrac w Unibet i Betsson
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom