>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27 Kolejka Ligue 1 [6-7 marzec 2010r]

Status
Zamknięty.
travism 190

travism

Forum VIP







Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana dwudziesta siódma seria spotkań we Francuskiej ekstraklasie. Niewątpliwym hitem kolejki bedzie potyczka mistrza Francji Bordeaux ze znakomicie spisującym sie w tym sezonie zespołem beniaminka z Montpellier. Jezeli goscie niedzielnego pojedynku wygraja to beda mieli spore szanse na koncowy triumf w lidze. Mecz na szczycie moze wykorzystać ekipa Lyonu, która zagra na wyjeździe z outsiderem Boulogne i nie powinna miec wiekszych problemów z pokonaniem gospodarzy. Marsylia mająca także szanse na tytuł zagra u siebie z drużyną Lorient i mimo tego ze goście są stosunkowo wysoko w tabeli to raczej nie powinni miec problemu z odniesieniem zwycięstwa. Jak co kolejke bedzie nas interesować postawa Polaków. Ireneusz Jeleń i Dariusz Dudka zmierza sie na wlasnym obiekcie z Valenciennes a Lille Ludovica Obraniaka podejmie znacznie nizej notowane St. Etienne i mozna liczyc na to ze to wlasnie zespoły z polakami w składzie wyjdą zwycięsko z tych pojedynków.

Zachęcam do pisania analiz, oraz zamieszczania konstruktywnych opinii na temat najbliższej kolejki Ligue 1.


KONTUZJE
 
D 0

damafi

Użytkownik
W tej kolejce według mnie można zagrać na Lyon za większą kase zespół Bolougne nie wydaję mi się aby mógł zagrozić w zdobyciu 3 pkt.Jeśłi Lyon wygra to napewno zbliży się do czołówki i to będzie dodatkowa motywacja dla nich w tym meczu.

Mój Typ Lyon 1,40
 
S 0

silent_jo

Użytkownik
Auxerre - Valenciannes typ 1
Od dluzszego czasu obserwuje Druzyne Valenciannes i wydaje ze w dzisiejszym spotkaniu Auxerre odbierze im latwo punkty.Przyjezdni w tym sezonie zaskakuja, ale z tego co wiem jest to druzyna wlasnego boiska co nie znaczy ze nie potrafia wygrac na wyjezdzie, sa jednak druzyny ktore dla nich nie sa do przejscia i wlasnie dzis stawiam na AUXERRE poniewaz wydaje mi sie ze to jest wlasnie ta druzyna ktorej Valen.... zbytnio nie zagrozi.AUXERRE po ostatniej wygranej nad lille jeszcze bardziej motywuje mnie do zagrania na ten mecz. ✅ AUXERRE 3 - 0 VALENCIANNES
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Bordeaux – Montpellier

Typ:1
Kurs:1.50


Dzisiejszy mecz pomiędzy Bordeaux a Montpellier zapowiada się niewiarygodnie ciekawe ponieważ spotykają się dwie najlepsze jak dotąd drużyny ligi jak na razie minimalnie lepsi są gospodarze, którzy prowadzą w tabeli dzięki lepszym bramką ponieważ obydwie drużyny mają po 42 punkty w ligowej tabeli aczkolwiek Bordeaux ma jeszcze jeden atut ponieważ ma dwa mecze mniej więc ma szanse odskoczyć o 6 punktów ale nim to się stanie najpierw czeka nas ten mecz na szczycie. Typ nie jest zbyt pewny bardziej stawiałem, żeby lepiej oglądało się mecz niż, żeby coś wygrać dlatego nie radze stawiać zbyt wielkich sum. Obydwie drużyny grają ostatnio znakomicie wygrywając mecz za meczem ale wydaję mi się, że minimalnie lepsi okażą się gospodarze po których stronie będzie niesamowita publiczność.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom