>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

27. kolejka LOTTO Ekstraklasy (09.03-12.03.2018)

Status
Zamknięty.
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
chłopaki już opisali wszystko na temat to moje sugestie luzne
Górnik - Zagłębie ZAWODNIK STRZELI I JEGO ZESPÓŁ WYGRA TYP: I. Angulo 4.10 ⛔ forbet za cztero- paka czemu nie...

Górnik mimo ze w kryzysie to piłkarsko wygląda lepiej od słabego bezbarwnego Zagłębia, myślę ze chłopaki Brosza będą chciały sie zrehabilitować za ostatnie występy. Presja jest sporo .... Zabrzanie graja praktycznie niezmienionym składem liczę na to ze przełamie sie Angulo cos dogra Kurzawa. Bardzo ciekawie wygląda h2h wyniki między tymi drużynami: 3:2, 2:4, 2:2. W zagłębiu brak lidera nie ma kto strzelać bramek moze dziś zobaczymy powrót Na boisko w ekipie miedziowych Dąbrowskiego, który w tygodniu podpisał kontrakt- ciekawe jak syna marnotrawnego przywitają kibice :p Idealny mecz na przełamanie się Górnika.
27. Kolejka - Liczba bramek | piątek, 9 marca 17:55 Zwrot w przypadku przełożenia/odwołania któregokolwiek ze spotkań powyżej 17,5 1,8 forBET

Tutaj krotko zaczęło sie overowo potem przyszły mrozy i spadek formy- co przełożyło sie na brak bramek w postaci co jakość spotkań- słabych meczy underkow. Zaczyna pachnie wiosna za oknem myślę ze juz do końca ligi nie wiele zostało to wymusza ofensywna grę wielu ekip. Po za tym mamy kilka ciekawych spotkań w których możemy sie spodziewać bramek minimum 3 Wisla Krakow? - ? Slask Wroclaw Wisla Plock? - ? Korona Kielce Pogon Szczecin? - ? Cracovia według mojej opinii żadne spotkanie tej kolejki nie zakończy sie wynikiem bezbramkowym a linia jest bardzo nisko ustawiona i tak na moje schorowane oko wychodzi ze zobaczymy 22-25 bramek .
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Wisła Płock vs Korona Kielce Drużyna 1 lub remis i powyżej 1.5 @1.76
Typ wydaje się dość bezpieczny. Korona na wyjazdach praktycznie nie wygrywa, bo tylko 2 zwycięstwa w 13 meczach i to odniesione z dużo niżej notowanymi rywalami aniżeli ten dzisiejszy. Po zwycięstwie nad Lechem i dobrej grze, mecz z Wisłą, który powinni przegrać pokazał jak inną drużyną Kielczanie są w delegacji. Wisła Płock z kolei dobrze rozpoczęła rundę, następnie dwie porażki, by w ostatniej kolejce wrócić na dobre tory. Dużym osłabieniem gości będzie brak chyba najlepszego gracza Korony w tym sezonie Rymaniaka. Zresztą cały czas brakuje wg mnie najlepszego środkowego obrońcy Korony - Kovacevica. Lettieri po raz kolejny musi rotować w defensywie, a to nigdy dobrze tej formacji nie służy. Na wyjazdach to przekładało się na overowe wyniki, bo od grudnia zanotowali: 2-2, 5-1, 0-3, 3-3 i 1-1. Jeśli już wspominaliśmy o osłabieniach gości to warto też wspomnieć, że wśród Płocczan nie zagra Łasicki, co tej jest sporym osłabieniem w defensywie. H2h sprzyja, bo od 7 meczów w tej parze zawsze padały przynajmniej dwa gole. Wygląda to obiecująco, a przy tym dość bezpiecznie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Sandecja - Piast
Sandecja @ 3.06
bah

Dla jednych jak i drugich jest to mecz o życie i być może o być albo nie być w ekstraklasie. Dzisiaj z pewnością nie ma mowy o odpuszczaniu, a o zwycięstwie jednej z drużyn mogą zdecydować detale. Ja jednak poszukam tu niespodzianki, bo jak widzimy to Piast jest faworytem według bukmacherów. Sam jestem ciekaw jak wpłyną ostatnie decyzje na grę Piasta, która ostatnio wygląda całkiem nieźle. Tego samego nie można powiedzieć o Sąnczersach, którzy nie potrafią odnieść zwycięstwa w lidze od siedemnastu spotkań!. Może piłkarsko ten zespół trochę odstaje od Piasta, ale nawet samą walką o zaangażowaniem są w stanie zgarnąć trzy punkty. Co do absencji, beniaminek bez Plamena Kraczunowa i Macieja Korzyma. Goście prawdopodobnie raz jeszcze bez Aleksandra Sedlara oraz Mateusza Maka.
20:30 Wisła - Korona
BTS @ 1.89
bah

Spotkanie gdzie spodziewam się goli. Korona przynajmniej raz trafiała do bramki w ostatnich trzech spotkaniach wyjazdowych. Wisła u siebie nie trafiła tym w spotkaniu z Cracovią, gdzie przegrali 0:1. Gospodarze z pewnością mogą cieszyć się z formy poszczególnych graczy. Mowa o Kante, który w końcu zaczął trafiać do siatki oraz Stilić, który wygląda coraz lepiej z meczu na mecz. Brzęczek nie może skorzystać dziś Dominika Furmana (pauza za żółte kartki), Kamila Sylwestrzaka i Patryka Stępińskiego. Korona z Katcharava i Cvijanovicem są w stanie pokusić się o więcej niż tylko o jedno trafienie. Korona, która przed przerwą zimową miała duży kryzys znowu wychodzi na prostą i bije się o pierwszą czwórkę. Przyjezdni bez Bartosza Rymaniaka (pauza za żółte kartki) i Elii Soriano (kontuzje). Przy tak dobrej dyspozycji obu drużyn powinniśmy być świadkiem naprawdę dobrego widowiska.​
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Sandecja 0 : 3 Piast
W meczu Sandecji z Piastem również dopatruję się szans dla Sandecji. Obie drużyny grają słabo, obie potrzebują punktów. Zagadką jest motywacja zawodników Piasta. Kto oglądał ostatni mecz, ten wie ile serce w niego włożyli. Wprawdzie gospodarze już chyba zapomnieli jak smakuje zwycięstwo, ale z drugiej strony nie mogą do końca sezonu przegrywać. Patrząc tylko po wynikach, nie przegrywali swoich spotkań jakoś wysoko. Najczęściej jedną bramką. Dzisiejsze spotkanie to dobra okazja na przełamanie. Liczę, że ją wykorzystają. Proponuję jednak zagrać z podpórką lub wykluczeniem remisu.
Moja propozycja:
Sandecja dnb /kurs ok. 2.5/ ⛔
 
C 26

cvp

Użytkownik
Sandecja - Piast

Ja pójdę w kierunku Piasta. Piast po przerwie zimowej nie gra złej piłki. Gdyby nie ich kibice, to mieliby 3 punkty więcej na koncie i pierwsze zwycięstwo w tym roku. Sandecja w meczu ze Śląskiem zaprezentowała się poprawnie, ale nie miała niewiadomo jakiego rywala. Piast swoje ostatnie spotkania grał z solidnymi zespołami i w każdym z nich według mnie grał dobrze.
Piast @ 2.25
Efortuna
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Sandecja - Piast Gliwice
gospodarze więcej żółtych kartek @ 2,1 ✅
STS
Zapewne dla wszystkich zagadką jest jak zagrają piłkarze Piasta dla mnie również. Nie wiem, może to co się wydarzyło w ubiegłą sobotę zostało w ich głowach a być może wyrzucili te wszystkie negatywne wydarzenia.
Gdyby mecz został dokończony to dzisiaj bez problemu stawiał bym na zwycięstwo Piasta. Tak poczekam z oceną ich szans za zwycięstwa do następnego meczu.
Dzisiaj wybieram typ na kartki a mianowicie kto obejrzy ich więcej.
Gospodarze są bardzo zdeterminowani aby w końcu wygrać spotkanie, na razie legitymują się chyba najdłuższą serią w historii Ekstraklasy meczów bez zwycięstwa (przepraszam jak się mylę ale nie szperałem za bardzo).
Wydaje się, że Piast to dzisiaj idealna ekipa na przełamanie wszak nie wiemy z jakim nastawieniem wyjdą na boisko.
Po za tym to właśnie zawodnicy gospodarzy popełniają sporo więcej fauli niż rywale. Dotąd 430 przy 357 Piasta. Przekłada się to też na kartki bo tutaj różnica jest bardzo widoczna. Zawodnicy Piasta jak na razie zostali ukarani żółtymi kartkami najmniej w lidze, zaledwie 46 kartek (śr 1,77). Na przeciwległym biegunie są gracze Sandecji, którzy obejrzeli już 61 kartek (śr 2,35).
Dzisiaj mimo wszystko wydaje mi się, że to Piast będzie prowadził grę i dłużej utrzymywał się przy piłce a gracze gospodarzy nieraz uciekną się do faulu na grających na skrzydłach szybkich i dobrych technicznie Badia czy Zivca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Pogoń vs Cracovia i takie kursy na 2? Po pierwsze Pogoń w tym sezonie gra bardzo słabo.. ostatnio ma jakieś przebłyski ale dalej czegoś brakuje.. Cracovia ma na ten moment realne szanse do awansu do grupy mistrzowskeij a dzisiejsze zwycięstwo w tym pomoże i to bardzo.. remis z Legią, wygrana z Arka i Wisła ostatnio... porażka z jagiellonia..a Pogoń? Remis z Korona gdzie powinni przegrać, remis z Górnikiem.. porażka z Lechem, zwycięstwo z Wisła Płock... składy są bardzo podobne takżę nie wiem czemu kurs 1.8 na gospodarzy... dodatkowo w 1 meczu cracovia pokonała 3:0 pogoń.. kolejnym plusem jest osoba na ławce jakim jest Michal Probierz.. jeden z najlepszych w Polsce trenerów...
Pogoń vs Cracovia 4.8.. x2 2.02... nic tylko brać i pobierać
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Poznaniacy nie wygrali żadnego z 7 ostatnich meczów z Jagiellonią. Przegrali 5 razy w tym 3-krotnie u siebie dwoma golami. Na dodatek Jaga ma serię 5 z rzędu zwycięstw. Cały czas nie będzie wygrywała tak samo jak Lech cały czas nie będzie przegrywał z tym rywalem. W ostatnim czasie poznaniacy sprawiają wrażenie drużyny, która powoli łapie rytm. Ten mecz może być dowodem na to. Mój typ na ten mecz remis kurs fortuna 3.2
 
norbi87 11

norbi87

Użytkownik
kolejnym plusem jest osoba na ławce jakim jest Michal Probierz.. jeden z najlepszych w Polsce trenerów...
Pogoń vs Cracovia 4.8.. x2 2.02... nic tylko brać i pobierać
To z tym że Probierz jest jednym z &quot;najlepszych&quot; trenerów to mam rozumieć była ironia?
Ja osobiście idę dziś w mecz Wisły z Koroną.
Korona jeśli chce coś znaczyć w tej lidze, musi dziś po prostu wygrać mecz w Płocku. Nie jest naszą domeną wygrywania na wyjazdach (0:5 z Lechią i 0:3 z Niecieczą) ale jak nie dziś do kiedy? Aczkolwiek wygrywaliśmy 2 krotnie i w oby przypadkach padł over. Sam dziś gram over 2,5 po kursie 2.08 Unibet.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
To z tym że Probierz jest jednym z &quot;najlepszych&quot; trenerów to mam rozumieć była ironia?
Ja osobiście idę dziś w mecz Wisły z Koroną.
Korona jeśli chce coś znaczyć w tej lidze, musi dziś po prostu wygrać mecz w Płocku. Nie jest naszą domeną wygrywania na wyjazdach (0:5 z Lechią i 0:3 z Niecieczą) ale jak nie dziś do kiedy? Aczkolwiek wygrywaliśmy 2 krotnie i w oby przypadkach padł over. Sam dziś gram over 2,5 po kursie 2.08 Unibet.
To powiedz kto w Polsce jest lepszym trenerem? Stokowiec jedynie daję rade i Mamrot ale to dopiero 1 rok więc trzeba zobaczyć jak dalej będzie sobie radził... Skorza Urban ?
 
norbi87 11

norbi87

Użytkownik
Właśnie wymieniony przez Ciebie Stokowiec. Tyle że u nas jest lepiej zwolnic trenera, niż podjąć radykalne kroki w kierunku piłkarzy. Osobiście Stokowiec może dużo dobrego zrobić w Lechii, czego mu osobiście życzę. Ale to musi potrwać, a nie po 3 meczach ktoś chce wywalać trenera, takie rzeczy tylko u nas w kraju...Niestety. Skorza i Urban to już (moim zdaniem) nie ta lata i inna myśl szkoleniowa niż młodsi trenerzy.
Nie lubie Probierza, dużo gada robi szum w koło siebie, a gdyby nie dobre serce &quot;profesora&quot; z Cracovii, to podejrzewam że miałby trudno znaleźć prace.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,85 ✅
Totolotek
Kolejne ciekawe spotkanie w Szczecinie nam się szykuje.
Cracovia nadal z szansami na awans do pierwszej ósemki. Przy wygranej zbliży się do obecnie ósmego Zagłębia na 3pkt. Pogoń tyle samo punktów co znajdujący się strefie spadkowej Bruk-Bet, jest wyżej dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. Jak widać po sytuacji w tabeli remis w zasadzie nikogo tutaj nie urządza. Liczą się tylko 3 punkty.
Co do kartek to gospodarze Pogoń mocno lideruje w tym elemencie - 67 kartek (śr 2,58), goście trochę słabiej ale też nie najgorzej, 58 kartek (śr 2,23).
Patrząc jaka stawka spotkania i statystyki obu drużyn myślę, że jest to dobry typ na to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Pogoń - Cracovia
Pogoń lub remis i powyżej 1,5 gola @ 1,69⛔⛔⛔
Bardzo ciężki mecz do wytypowania. Oba zespoły zaskakująco dobrze w ostatnich kolejkach sobie radziły. Cracovia jeszcze walczy o górną ósemkę, ma jak na razie stratę 3 punktów i dzisiaj na pewno przyjechała do Szczecina po pełną pulę. Po tak tragicznym początku pracy Michała Probierza, gdzie Cracovia była czerwoną latarnią ligi w końcu zaczeła grać na miarę oczekiwań, a wydaje mi się że oczekiwaniami Cracovii jest pewne utrzymanie, najlepiej miejsce w środku tabeli. Pogoń również doświadczyła ostatniej pozycji w tabeli i rónież się podniosła, jak na razie nie na tyle zeby być pewnym utrzymania, ale sama gra napawa optymizmem i wydaje mi się że jeżeli utrzymają taką grę do końca sezonu to zapewnią sobie utrzymanie na 3-4 kolejki przed końcem rozgrywek. Pogoń doskonale radzi sobie na własnym stadionie. W ostatnich 6 spotkaniach wygrali aż 5 i raz remisowali, co jest doskonałym wynikiem jak na warunki naszej Ekstraklasy. Wyrównane zespoły a za Pogonią dzisiaj przemawia fakt włąsnego boiska oraz doskonała forma u siebie i to dzisiaj przeważy.
 
J 185

jkj

Użytkownik
Pytasz w Polsce to ci odpowiem Nawałka.Teraz na topie Broź lub Bartoszek,Który w Koronie zrobił kawał dobrej roboty.Skorża za stary?bo rozumiem nie te lata młodszym dać szanse tzn że Probierz też za stary bo są w tym samym wieku&gt;&gt;??Bez przesady Skorża bardzo dobry trener Probierz dużo od niego może się uczyć w Lechu w Wiśle w Legii zdobywał tytuły wie jak to robić.Probierz to na razie za dużo robi hałasu wymusza swoim charakterem, żeby go nie lubić.Ten sezon pokaże co ma do zaprezentowania bo na razie średnio mu to wychodzi.
 
C 26

cvp

Użytkownik
Wisła Płock - Korona Kielce

Według mnie Wisła zawodzi i nawet po ich ostatnim zwycięstwie nad Termalicą nie widzę w ich grze żadnego błysku, a bardziej dzieło przypadku. Równie dobrze mogła ten mecz wygrać Termalica. Dodatkowym minusem dla Wisły jest ich bramkarz. Dahne jest strasznie elektryczny przy przy dośrodkowaniach, a ich będzie pewnie ze strony Korony dość dużo. Korona po zimowej przerwie nie przegrała jeszcze meczu i myślę, że dzisiaj również zdobędą jakieś punkty.
Korona DNB @2.32
Efortuna
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Wisla Plock vs Korona
2.14 bet365
Ciekawy mecz do typowania... Wisla na 13 meczy u siebie zaliczyla 7 zwyciestw 5 porazek przy tylko 1 remisie, wiec jest liderem u siebie pod wzgledem braku remisow na swoim terenie. Korona na 13 wyjazdow zremisowala 8 razy. I nie jest taka slaba poza domem jak sezon temu. Co tu wytypowac??? Ja nie wierze w zadne progresje, prawo seri itp...A Korona zaczela serie 2 remisow na wyjezdzie z Wisla Krakow oraz Sandecja. Wisla natomiast ostatni mecz u siebie wtopila z Cracovia 0-1, Ogladalem to spotkanie i nie zasluzyli na ta porazke. Biore pod uwage prawo serii w ktore nie wierze. 2 remisy z rzedy Korony, odpada 3 remis, 2 wygrane gosci w dzisiejszych meczach... Plus ze Craxa wygra(wygrala) 3 mecz z rzedu. Gdzies to prawo seri musi sie zlamac, Polska Ekstraklasa to Stan Umyslu ale po takim kursie chyba warto sprobowac ????
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska , Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Płock - Korona Kielce
Godzina : 20:30
Typ: Korona +0,25
Kurs: 1,88
Buk: LVBET
Na dzisiejszy wieczór wybrałem dla Was spotkanie Wisła Płock - Korona Kielce. W tym starciu nasuwa mi się tylko jedno pytanie. Czy rewelacja tego sezonu Korona da się wyprzedzić nafciarzom z Płocka w tak kluczowym momencie?
Nie twierdze, że Korona to wygra choć według mnie szanse są 50/50. Biorąc jednak pod uwagę nieobecność Furmana w Wiśle - absencja za kartki, jestem przekonany, że maksimum co ugra dzisiaj Wisła to remis. H2H zdecydowanie na korzyść Korony przynajmniej w ostatnich latach. Z czysto sportowych spostrzeżeń zwycięstwa Płocka nad Bruk-Betem, Zagłębiem czy Górnikiem to żaden wyczyn. Wszyscy rywale z problemami w ostatnim czasie. Za to gra Korony mnie się osobiście bardzo podoba i po prostu ją kupuję. Może ostatnio nie grzeszą skutecznością, ale mają pomysł na grę.
Co tu dużo mówić w tej kolejce grają dwójki i będą grały według mnie do końca kolejki. No może trafi się po drodze jeszcze jakiś remis ????
Pozdrawiam!
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Wisła Płock - Korona Kielce
Powyżej 2,5 i Obie strzelą @ 2,12 LVBET⛔⛔⛔
Nafciarze po bardzo dobrym początku rundy trochę sie zatrzymali. Przegrywali z Pogonią i Cracovią a przed tygodniem wygrali w Niecieczy 2:1 z Termalicą ale grali bardzo słabo, można powiedzieć że dostosowali się do poziomu prezentowanego przez Bruk-Bet. Korona obok Jagielloni jest jedyną drużyną, która jeszcze nie przegrała i na prawdę jest to zasłużony fakt. Podopieczni Lettieriego grają bardzo ciekawą, ofensywną piłkę. Jacek Kiełb i Mateusz Możdżeń trzymają środek i na prawdę robią różnicę na tle innych zespołów. Takiego lidera dzisiaj zabraknie po stronie Nafciarzy, bowiem po za grą jest Dominik Furman. Zagrają jednak Konrad Michalak i Jose Kante ostatnio w dobrej formie, zwłaszcza ten drugi w końcu zaczął strzelać gole czego od niego oczekiwano oprócz dobrej gry. Stawiam na fajny, ofensywny mecz, bo oba zespoły grają dobrze w ofensywach.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wisła - Korona
powyżej 2 goli, powyżej 3 kartek, powyżej 10 rzutów rożnych @5,1
forBET ⛔
podwójna szansa 0-0 @1,67 fortuna ✅
Ostatni dzisiejszy mecz, mecz o zapewnienie sobie miejsca w TOP 8 po zakończeniu sezonu zasadniczego, ten kto dzisiaj wygra niemal na pewno zagra w górnej ósemce. Spodziewam się podobnego meczu jak wczoraj w Zabrzu i dlatego proponuję identyczny typ jak na tamto spotkanie, wczoraj niestety zabrakło rożnych, bramki i kartki weszły spokojnie. Dziś mam nadzieję, że zważywszy na stawkę spotkania obie ekipy zapewnią naqm niespotykane widowisko oczywiście jak na nasze realia, obie drużyny lubią grac ofensywnie, a i nie bez znaczenia na poziom zawodów będzie miała pogoda, mrozy odpuściły, więc i skuteczność się powiększyła, bo ostatnie kolejki pod tym względem to była katastrofa. Jeśli chodzi o mecze z udziałem Nafciarzy to legitymują się średnią 2,62 gola na mecz, natomiast Scyzoryki mają jeszcze wyższą średnią, bo aż 2,77 gola na mecz, teraz kartki Płocczanie są w czołowce ligi jeśli chodzi o tą niechlubną klasyfikację, do tej pory zostali ukarani 60 kartonikami w kolorze żółtych i 3 czerwonymi (zero bezpośrednich) co daje średnią 2,31 kartki na mecz, natomaist Kielczanie otrzymali do tej pory 48 żółtych i 1 czerwoną (również zero bezpośrednich), co daje średnią 1,85 kartki na mecz. Statystyka rzutów rożnych obu ekip wygląda następująco Wisła nabija średnio 5,12 cornerów na mecz, Korona 5,85 rożnych na spotkanie. W 3 ostatnich spotkaniach bezpośrednich na poziomie Ekstraklasy, bramki i kartki zostały pokryte w 3/3, a rożne 2/3. Podsumowując te wszystkie aspekty wydaje mi się, że dziś wieczorem jest duża szansa na pokrycie tego złożonego betu.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Lech 5 - 1 Jagiellonia
Mecz na szczycie. Tak można zareklamować pojedynek Lecha z Jagiellonią. Dla Kolejorza, to ostatni dzwonek, by nie odpaść z walki o mistrzostwo. Jednak łatwo nie będzie. Goście wygrali ostatnie 5 meczy z rzędu, a to w naszej lidze raczej rzadkie zjawisko. Pokazuje jednak jak w dobrej dyspozycji są piłkarze z Białegostoku. Ostatni mecz Lecha, to porażka z Legią. Oczywiście nie obyło się bez kontrowersji, ale nie zmienia to faktu, że Lechici wrócili z niczym. Natomiast Jaga w swoim meczu pewnie pokonała krakowską Wisłę.
Moim zdaniem szykuje się wyrównany mecz. Wprawdzie większa presja na pewno ciąży na gospodarzach, ale goście również nie mogą beztrosko podejść do tego pojedynku. Dlatego upatruję tutaj remisu ponieważ po równo oceniam szanse na odniesienie zwycięstwa przez kazdą z tych drużyn. Wiadomo, wszystko i tak zweryfikuje boisko.
Moja propozycja:
remis /kurs ok. 3.25/ ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom