>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

27 kolejka Seria A [3 - 4 marzec 2018]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj

Transmisje Eleven:
Spal - Bologna
Lazio - Juventus
Napoli - Roma
Genoa - Cagliari
Atalanta - Sampdoria
Milan - Inter

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Lazio - Juventus
typ: Juventus @2.14✅✅
lvbet
Mimo, że Juventus gra &quot;kaszankę&quot;, to wygrywają mecze. Styl, w jakim to robią nie koniecznie każdemu się podoba, ale jakoś te 3 punkty zdobywają. Lazio jest po bardzo ciężkim mecz z AC Milanem, w którym oprócz 90 minut zagrali dogrywkę, a skład nie był rezerwowy, bo była walka o finał Coppa Italia. Uważam, że ten bezbarwny Juventus wystarczy na pod męczone Lazio.
Nie spodziewam się gradu bramek w tym meczu. Juve bez Higuaina... więc zagra Mandzukic, który w meczu z Atalantą, biegał gdzieś po skrzydle.
Obie drużyny mają najlepszą ofensywę w lidze, tylko należy pamiętać, żę defensywa Starej Damy ciągle prezentuje wysoki poziom.
Więc zmęczone Lazio kontra Juventus bez napastnika nie widzę wielu bramek. Taki kurs na Juve nie często się zdarza, więc jeśli ktoś ma tutaj wygrać, to prędzej będzie to ekipa z Turynu niż z Rzymu.
Kurs na Starą Damę obecnie wynosi 2.2
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Zastanawiam sie Panowie nad BTS-em w meczu Lazio - Juventus
Obie druzyny graja do przodu, oglądalem ostatni mecz z Atalantą w pucharze i smiem twierdzic ze gdyby nie pogoda to Atalanta stworzyła by wieksze problemy Starej Damie, tylko H2H nie zacheca do tego i tak własnie sie zastanawiam czy BTS czy Juve ewentualnie Juve na KZ ( Chociaz nie lubie grac na Juventus bo jak nie wejdzie to jako kibic jestem podwojny zły. A wy jak sadzicie lepiej dac Obie strzela czy bardziej pójsc w kierunku Juventusu ?
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Pamiętajcie, że Juve ma z tyłu głowy gdzieś jeszcze środowy mecz z Totkami w LM.Tam sytuacja trudna, tutaj wiadomo trzeba cały czas gonić Napoli.Ja tutaj czuję under 2,5 gola w meczu @1.65 Jakieś 0:0, 1:1 lub 0:1 dla Juve.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
3.03.2018; 15:00
SPAL 2013 - Bologna FC
SPAL powyżej 2.5 kartki @ 1,88 Unibet ✅ ✅ ✅

Dziękuję Panie Rocchi. 38. minuta i już trzecia kartka, tylko do przerwy już cztery żółtka gospodarzy. Moze to truizm, ale to naprawdę typowy mecz walki, mimo wysokiej linii to była perełka tejże kolejki :)
Tym razem kolejkę rozpoczynamy już w sobotę. Czekają nas trzy spotkania, z czego dwa to prawdziwe szlagiery. Ja jednak poświęcę parę słów temu teoretycznie najmniej ciekawemu spotkaniu i w nim poszukam szansy na konkretny zarobek. Spotykają się bowiem dwie najczęściej kartkujące drużyny w Serie A. Zdaniem bukmacherów minimalnym faworytem są gospodarze, dla mnie to typowy mecz 50/50 bez faworyta. Gospodarze w tym sezonie najwięcej żółtych kartek, bo aż 64. Przyjezdni znajdują się tuż za ich plecami, bo wraz z Veroną mają po 61. kartek żółtych (i po pięć czerwonych). Do tego warto wspomnieć o rozjemcy jutrzejszych zawodów. Gianluca Rocchi to renomowany arbiter, ale kartek pokazuje naprawdę sporo. Średnia 4,73 kartki na mecz to najwyższa w całej lidze wśród regularnie sędziujących arbitrów. Obu drużynom w tym sezonie sędziował po jednym razie - w meczu Spal - Verona było 2:2 (pięć kartek, trzy dla SPAL), a w Genoa - Bologna 0:1 (sześć kartek, dwie dla Bolonii). Żeby tego było mało, pragnę zauważyć, że klub Cionka i Salamona pokrywał powyższą linię w trzech ostatnich spotkaniach (dwa ostatnie mecze to nawet po cztery kartki z ich strony). Widać, że się nie patyczkują i trzy żółtka w sobotnie popołudnie to minimum. Widzę spore value zarówno w kursie na over SPAL, jak i na to że będą mieli więcej kartek od swojego rywala (2.75). Całkowicie hobbystycznie gram również SPAL (-2,5 kartki) po kursie 9, wszystko u powyższego buka. Mam wrażenie, że bukmacherzy przeceniają gospodarzy, i mam na myśli zarówno przewidywanie że jutro zagrają dość czysto, jak i ich jutrzejszą ewentualną wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Napoli - Roma 1 (1.62) forBet (główny TYP)
Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Pucharu Włoch zespół Sarriego może skupić wszystkie wysiłki na Serie A i tu gracze wychodzą z prostego założenia: &quot;albo wygramy, albo umrzemy&quot;. Roma jedzie tam po jak najmniejszy wymiar kary. Nawet kibice Giallorossich nie wierzą w zwycięstwo w swoich pupili. Większość wzięłaby punkcik w ciemno. Co gorsza dla rzymian, w nieco słabszej dyspozycji jest Nainggolan, który stracił ząb w meczu z Milanem i którego szansę na występ trener ma ocenić tuż przed meczem.
Każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki (1.55) forBet
Wydaje mi się to lepsze niż over 4.5 ŻK po 1.75 w sts. Zapowiada się gorący pojedynek. W spotkaniach obydwu drużyn sędziowie zazwyczaj sypali kartkami na lewo i prawo. Wystarczy spojrzeć w h2h.
D. Mertens strzeli gola i zaliczy asystę (4.85) forBet
Ten gość jest w formie! 26 spotkań - 16 bramek oraz 7 asyst.
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Ja idę w stronę Benevento @2.2 win. W ten weekend graja z verona czyli dwa najsłabsze zespoły w lidze zmierzą się na stadionie w Benevento .
U siebie grają dobrze i jedyne zwycięstwa potrafią dowieść właśnie u siebie.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Napoli - Roma 1 (1.62) forBet (główny TYP)
Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Pucharu Włoch zespół Sarriego może skupić wszystkie wysiłki na Serie A i tu gracze wychodzą z prostego założenia: &quot;albo wygramy, albo umrzemy&quot;. Roma jedzie tam po jak najmniejszy wymiar kary. Nawet kibice Giallorossich nie wierzą w zwycięstwo w swoich pupili. Większość wzięłaby punkcik w ciemno. Co gorsza dla rzymian, w nieco słabszej dyspozycji jest Nainggolan, który stracił ząb w meczu z Milanem i którego szansę na występ trener ma ocenić tuż przed meczem.
Każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki (1.55) forBet
Wydaje mi się to lepsze niż over 4.5 ŻK po 1.75 w sts. Zapowiada się gorący pojedynek. W spotkaniach obydwu drużyn sędziowie zazwyczaj sypali kartkami na lewo i prawo. Wystarczy spojrzeć w h2h.
D. Mertens strzeli gola i zaliczy asystę (4.85) forBet
Ten gość jest w formie! 26 spotkań - 16 bramek oraz 7 asyst.
Napoli win i obie drużyny +1.5 kartki @3.60 betway ⛔ kaszana
Ciekawa opcja moim zdaniem
Powodzenia
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
btts Atalanta-Sampdoria?
wydaje się lepszym rozwiązaniem niż kurs na zwycięstwo Atalanty.
Grali ciężki mecz w tygodniu z Juve i na pewno trochę to odczują, tym bardziej że grali podstawową 11.
Dziwią mnie tylko te rosnące kursy na Sampe z 4.20 na 5.50?!?! O co chodzi? ktoś wie?
Prawdopodobne składy też wyglądają obiecująco pod btts.
 
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Dziś pierwszy mecz w serii A rozpoczyna Genua przeciwko Sardyńczykom z Cagliari, podejrzewam że będzie to nudny mecz gdzie zobaczymy maksymalnie dwie bramki (2-0; 1-1) Genua traci mało bramek i mało ich strzela.
Ja jednak skłaniam się ku innemu typowi, obie te drużyny popełniają najwięcej fauli w serii A
Genua (408) i Cagliari (447) to przekłada się też na żółte kartoniki.
Na stadionie Ferrari w Genui sędzią spotkania będzie Fabrizio Pasqua, który na 8 meczy w Serii A pokazał już 26 żółtych kartoników i 1 czerwony.
Mój Typ:Ilość żółtych kartek Over 4,5 @ 1,95 Totolotek
bezpieczny Typ: Ilość żółtych kartek Over 3,5
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI:
Piłkarz Fiorentiny Davide Astori zmarł w nocy w hotelu w Udine, gdzie drużyna Fiorentiny przygotowywała się do meczu.
Prawdopodobna przyczyna: niewykryta wada serca.
Władze ligi nie podały do wiadomości czy odbędą się dzisiejsze mecze (trwa nadzwyczajne zebranie).
Spoczywaj w pokoju Davide...
 
lukas88 274,2K

lukas88

Forum VIP
INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI:
Piłkarz Fiorentiny Davide Astori zmarł w nocy w hotelu w Udine, gdzie drużyna Fiorentiny przygotowywała się do meczu.
Prawdopodobna przyczyna: niewykryta wada serca.
Władze ligi nie podały do wiadomości czy odbędą się dzisiejsze mecze (trwa nadzwyczajne zebranie).
Spoczywaj w pokoju Davide...
Wszystkie mecze we Włoszech przełożone na inny termin
 
N 5

newbie92

Użytkownik
W związku z wydarzeniami dzisiejszego dnia, wie ktoś czy STS policzy dzisiejsze mecze Serie A po kursie 1.0 czy będzie czekać na inny termin ich rozegrania ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom