>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

27.V- Quiz Expekt.com NR1

Status
Zamknięty.
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Pierwszy zestaw pytań:
1) Ilu obecnie ambasadorów posiada Expekt.com?
2) Ile zdarzeń na jednym kuponie można zawrzeć w Expekt.com?
3) Po raz który reprezentacja Polski jedzie ma Mistrzowsta Europy?
4) W których miastach gra reprezentacja Polski swoje mecze grupowe?
5) Ile spotkań wygrała Polska Reprezentacja w kwalifikacjach do EURO 2008?
Pieć pierwszych osób wygrywa nagrody.
Odpowiedzi proszę umieszczać w tym temacie!
Jeżeli odpowiedziałeś poprawnie na wszyskie pytania i jesteś w pierwszej piątce nie zwlekaj i wyślij na moje PW dane.
Życzę powodzenia.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
1.7 - Glenn Strömberg,Zibi,Egil “DRILLO” Olsen ,Fredi Bobic,Jari Rantanen,Pontus Kamark,Petr Rada
2. 20
3. 1
4. Klagenfurt, Wiedeń
5. 8
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
1.7 - Pontus. Glenn Strömberg,Zibi,Egil “DRILLO” Olsen ,Fredi Bobic,Jari Rantanen, Kamark,Petr Rada
2. 20
3. 1
4. Klagenfurt, Wiedeń
5. 8
 
skrzydlowy 0

skrzydlowy

Użytkownik
1.7 - Glenn Strömberg,Zibi,Egil “DRILLO” Olsen ,Fredi Bobic,Jari Rantanen,Pontus Kamark,Petr Rada
2. 20
3. 1
4. Klagenfurt, Wiedeń
5. 8
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
1) Ilu obecnie ambasadorów posiada Expekt.com?
7
2) Ile zdarzeń na jednym kuponie można zawrzeć w Expekt.com?
20
3) Po raz który reprezentacja Polski jedzie ma Mistrzowsta Europy?
1
4) W których miastach gra reprezentacja Polski swoje mecze grupowe?
Klagenfurt/Wiedeń/Klagenfurt
5) Ile spotkań wygrała Polska Reprezentacja w kwalifikacjach do EURO 2008?
8
 
munez 0

munez

Użytkownik
1) 7 ambasadorów
2) 20
3) Po raz pierwszy
4) Klagenfurt(x2) i Wiedeń
5) 8 zwyciestw
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
1.7
2. 20
3. 1
4. Klagenfurt, Wiedeń
5. 8

PS. neiweim czy to jest sens, lepiej odpowiedzi slac na PW bo jak w/w ctr+a i ctr+v i wszyscy maja te same ODP
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Połowa osob przekopiowała słowo w słowo od pawlikn , powinni zostać wykluczeni według mnie.
 
jack23 2

jack23

Użytkownik
1.7 - Glenn Strömberg,Zibi,Egil “DRILLO” Olsen ,Fredi Bobic,Jari Rantanen,Pontus Kamark,Petr Rada
2. 20
3. 1
4. Klagenfurt, Wiedeń
5. 8
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Połowa osob przekopiowała słowo w słowo od pawlikn , powinni zostać wykluczeni według mnie.
nie biore udzialu w konkursie, wiec moge byc obiektywny. Wyluzuj stary ;-) Jak mieli inaczej napisac odpowiedzi na te same pyatnia? :p Skopiowali, bo tak prosciej i szybciej ;-)

A swoja droga, to rzeczywiscie lepszym pomyslem byloby wysylanie odpowiedzi na pw, bo teraz konkurs polega na tym, zeby jeden dobrze odpowiedzial, a potem kto szybciej napisze to samo, wygrywa :p
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
nie biore udzialu w konkursie, wiec moge byc obiektywny. Wyluzuj stary ;-) Jak mieli inaczej napisac odpowiedzi na te same pyatnia? :p Skopiowali, bo tak prosciej i szybciej ;-)

A swoja droga, to rzeczywiscie lepszym pomyslem byloby wysylanie odpowiedzi na pw, bo teraz konkurs polega na tym, zeby jeden dobrze odpowiedzial, a potem kto szybciej napisze to samo, wygrywa :p

No wiesz, ale to jest konkurs dla zabawy, fair play. To dlaczego pare osób gra w fair a reszte kopiuje ?
 
matex 0

matex

Użytkownik
popieram słowa Ted&#39;a wpisując odp. na innej zakładce odswiezyłem strone aby zobaczyc czy jescze mam szanse, a tu połowa uzytkowników skopiowała post pawlikn&#39;a ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom