>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28 kolejka Bundesligi [07.04-09.04.2017]

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Expekt​
Jutro w Monachium wielki hit: Bayern-Borussia. Czy Lewandowski ukąsi swój były klub? Może być o tyle łatwiej, że podopieczni Tchomasa Tuchela przyjeżdżają do Bawarii zdziesiątkowani przez kontuzje. Najprawdopodobniej nie zobaczymy również Łukasza Piszczka, który ma problemy ze stawem skokowym. Ciekawie będzie również w Lipsku gdzie przyjeżdża Bayer. W niedzielę pojedynek outsaiderów: Ingolstadt - Dramstadt
Zapraszam do dyskusji.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ingolstadt vs Darmstadt 3:2
Over 2.5 @ 2.07 unibet
✅

Mnie zaciekawił w tej kolejce mecz na dole tabeli, oczywiści hitem kolejki jest Bayern vs BVB, ale popatrzmy trochę na dół tabeli.
Darmstadt w tym sezonie idzie na rekord na wyjeździe 13 spotkań - 13 porażek. Bilans 4:31. I już wjechali na autostradę do Bundesligi 2.
Ingolstadt walczy o utrzymanie, brakuje im 5 punktów, żeby wyjść ponad kreskę.
I tutaj jest pytanie czy są oni , aby takim faworytem, żeby płacić za ich wygraną kurs 1.50 ? Czy to nie jest , aby za mało biorąc pod uwagę, że są najgorszą drużyną w Bundeslidze u siebie.
Na pewno przemawiają za tym ostatnie dwie wygrane z Mainz oraz Augsburgiem czyli rywalami o wyjście nad kreskę.
No , ale to Wam pozostawię wybór czy wygrają tutaj gospodarze, ale ja na podstawie statystyk i spotkań H2H wybiorę na ten mecz Over 2.5
Patrząc na H2H - ostatnie 2 lata:
Ingolstadt vs Darmstadt 3:1
Ingolstadt vs Darmstadt 2:2
Darmstadt vs Ingolstadt 0:1
Darmstadt vs Ingolstadt 2:0
Darmstadt vs Ingolstadt 2:2
Dodatkowo patrząc na to, że obie ekipy mają słabe defensywy, co widać po ilości straconych goli odpowiednio 45 i 51 w 27 spotkaniach.
powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lukas88 284,2K

lukas88

Forum VIP
08.04.2017 g. 15.30 HSV- Hoffenheim
-
Typ: 1X✅✅✅
Kurs: 1,66
Unibet
Stawka 7/10


Czekałem z myślą że kursy na HSV jeszcze skoczą do góry, ale jednak lecą na łeb na szyję. Wieśniaki w poprzedniej kolejce zagrały świetny mecz z Bayernem, mogli tam spokojnie 3-4 bramki wpakować a nie tylko jedną. Z ogromną łatwością dochodzą do sytuacji bramkowych. Jednak Hoffenheim na wyjazdach to zupełnie inny zespół. Wygrali tylko 4 z 13 spotkań, remisując aż 7. HSV z kolei u siebie ostatnio zaskakuje, pokonali m. in. Koln, M`gladbach, Bayer, Schalke. Zespół portowców jest zdeterminowany by utrzymać się w lidze i muszą punktować u siebie. Poza tym mam wątpliwości cz wieśniakom zależy na LM.

Alternatywnie:
X @ 3,58 Marathon 3/10⛔

--------------------------------------------------------------------------------

08.04.2017 g. 18.30 Bayern- Borussia
-
Typ: 1 / over 2,5✅✅✅
Kurs: 2,21
Marathon
Stawka 5j


Szlagier Bundesligi, Bayern z Lewandowskim podejmuje BVB. Oba zespoły w tygodniu grają domowe mecze w LM. Bayern z Realem, BVB z Monaco. Jednak nie ma tutaj mowy o odpuszczaniu. Więcej do stracenia ma BVB, która musi walczyć o punkty by ominąć kwalifikacje LM. Bayern pewnie lideruje i strata punktów mu krzywdy nie zrobi, jednak jest to mecz z podtekstami i nie będzie kalkulacji. oba zespoły wyjdą na murawę by wygrać, oto kilka powodów dlaczego gram na Bayern:
- plaga kontuzji w zespole gości: Reus, Schurrle, Weigl, Durm, Gotze, Kagawa
- słaba dyspozycja BVB na wyjazdach- tylko 4 wygrane na 14 spotkań
- podrażniona ambicja Bayernu po porażce z Wieśniakami

Over bramkowy dokładam bo oba zespoły z ogromnym potencjałem ofensywnym, w dodatku w Bayernie zabraknie Neuera, i BVB powinna coś ustrzelić.

Bayern (-1) @ 1,99 Marathon 4/10✅✅✅
Bayern strzeli w obu połowach @2,15 Marathon 3/10✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
jendru 156

jendru

Użytkownik
SC Freiburg -FSV Mainz 05
typ -2 DNB @2.0 lub bts @1,65 wynik 1-0⛔
TIPICO


Witam juz widze kilka meczy jest opisanych wiec ja sprobuje krotko opisac inny mecz z bundesligii . Jest to mecz dwoch druzyn walczacych o inne cele ,i tak zacznijmy od gospodarzy graja niby o besposredni awans lub kwalifikacje europy lig sa na razie na dobrej 8 pozycji z38 punktami i do jak na razie brakuje im 2 punkty do premiowanego 5lub 6 miejsca . Z mojej oceny jakosciowo na ten moment ich nie widze w tych rozgrywkach ,co sezon ktos z tego sredniaka jak Freiburg wartosciowy pilkarz oddchodzi do bardziej zamozniejszego klubu bundesligi i tym razem tez slyszylem ze GRIFO moze tez ich opusci , Ostanio graja troche w kratke 0-3 z Dortmundem potem 1-1 z Hoffenheimem u siebie dotkliwa porazka z Bremen 2-5 po slabym jak u siebie meczu no i niespodzianka w ostatniej kolejce jak dla mnie wygrywajac na wyjezdzie ostanio dobrze dosc grajacym Wolfsburgiem 1-0 w tym ze nie byli dominujacym ze spolem 61 -39 % dla Wolfsburgu dla mnie takie troche szczesliwe zwyciestwo i teraz mam takie przeczucie ze dosc pechowo grajacy ostantnio Mainz urwie im punkty . Co do Mainz sa blisko strefy spadkowej bo na 15 miejscu z 29 punktami i jesli takiego meczu nie wygraja badz zremisuja to juz zaczyna byc nie ciekawie do nich dosc ciezko im ostantnio idzie u siebie przegrali z Leipzigem 2-3i z S chalke 0-1 i na wyjezdzie glupie porazki bo i z Ingolstadtem 2-1 co slabszi nie byli i z 2-1 tez bardzo slabym Darmstadem to moze ich kosztowac w calkowitym rozrachunku spadek lub baraze o lige . ja dzisaj die w strone Mainz wiem ze 3 punkty sa ich zasiegu w kratke grajacym Freiburgiem jak bedzie zobaczymy , wiec obcja 2DNB PO @2,0 kursie mozna w to wejsc lub BTS obie trafia tez jest do grania @1,65 to mialbym tyle pozdro jendru
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Poza tym mam wątpliwości cz wieśniakom zależy na LM.
Mógłbyś rozwinąć myśl? Bo nie wiem z jakiego powodu mieliby nie chcieć awansować do najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie. Klub ze stadionem na 30 000 ludzi miałby nie grać w Lidze Mistrzów podczas gdy grał tam choćby Łudogorec Razgrad ze stadionem na 8000 kibiców.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Z wczoraj:
8.4. 15:30
HSV - 1899 Hoffenheim
Hoffenheim -0,25 @1.94 3/10 sbobet

W HSV wiadomo, ze nie zagraja Müller, Djorou, Ekdal i Jung. Papadopoulos walczy z czasem, jest w kadrze na mecz, ale czy zagra okaze sie w ostatniej chwili. Raczej na pewno nie zagra Adler, a ze zastapi go Mathenia to kolejny problem dla Gisdola. Hoffenheim idzie jak burza ostatnio, a ukoronowaniem bylo 1-0 z Bayernem. Wiadomo juz, ze Hoffe zagra o LM, 11 punktow przewagi nad Köln i Hertha to za duza przewaga do roztrwonienia. Kwestia teraz czy awans bezposredni czy kwalifikacje. Nagelsmann doskonale wie, ze jutro jest idealna sytuacja zeby odskoczyc BVB, ktore gra w Monachium i do tego dosc mocno oslabione. Goscie w pelnym skladzie i wg mnie moga pokusic sie o te 3 punkty.
8.4. 15:30
RBL - Bayer Leverkusen
over 2,5 @1.74 2,5/10 sbobet

⛔ ⛔
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Za 20 minut początek ale może ktoś jeszcze skorzysta.
Freiburg - Mainz
Idę w stronę gospodarzy. Grają naprawdę fajny sezon. Nikt przed jego rozpoczęciem nie spodziewał się tego, że zespół ten będzie się lokować w górnej połowie tabeli. Ostatnio wyniki były trochę słabsze, ale udało się to przerwać wygraną z Wolfsburgiem poza domem. U siebie od trzech kolejek bez wygranej. Pora to przerwać. Rywal wymarzony.
Mainz wiosnę ma dramatyczną. Odejście Malliego zimą do Wolfsburga totalnie rozbiło ten zespół. Jak dla mnie to teraz stają się oni poważnym kandydatem do bezpośredniego spadku. Nie widać tam oznak poprawy, a jeżeli jutro Ingolstadt walnie Darmstadt to ich sytuacja będzie jeszcze bardziej dramatyczna. Dziś w ich składzie nie będzie też Jairo Samperio, który pauzuje za kartki. A to kluczowa postać dla tego zespołu.
Pobieram Freiburg win @ 2,55 ✅✅ 1:0
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Ingolstadt-Dramstadt powyzej 3,5 zoltych kartek @1.85⛔⛔⛔
Ingolstatd @1.51✅✅✅
Ingolstatd powyżej 1,5 gola @1.63
✅✅✅
kursy Marathonbet
Do końca sezonu pozostało 6 kolejek.Dziś zmierzą się ze sobą drużyny zamykające tabelę,z tą jednak różnicą że gospodarze walczą o pozostanie w bundeslidze na kolejny sezon a goście realnie patrząc już spadli.
Ingolstadt w dwoch poprzednich meczach z bezposrednimi rywalami w walce o utrzymanie zgarnęli komplet punktów.Widać że chcą,gryzą trawe i nie odstawiają nogi dostajac 6 kartek we wspomnianych dwoch meczach.O gościach wystarczy powiedzieć tyle że na wyjezdzie mają bilans 4-31.Absencje w obu zespołach poza Hadergjonaj z Inglostatdt nie warte odnotowania.
Gospodarze muszą jesli chca pozostac w lidze,stawka dla nich spora dlatego tez nie powinno zabraknac kartek.Sedzia meczu M.Grafe w tym sezonie 13 meczy w bundeslidze w 7 powyzej 3,5 zoltych kartek.
Bezposrednie mecze,kartki:
Reginalliga-brak info o kartkach
2 Bundesliga- 4/7
Bundesliga-5/5/5
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: FC Ingolstadt - SV Darmstadt
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Gości przed spadkiem nie jest w stanie nic uratować a Ingolstadt walczy o utrzymanie i dla nich obowiązkiem jest wygrać dzisiaj. Wygrali w dwóch ostatnich meczach z Mainz i Augsburgiem i żeby te wygrane miały sens to dzisiaj obowiązkowo musza zdobyć 3 punkty. Wprawdzie u siebie są najgorzej grającym zespołem z całej ligi notując 3 zwycięstwa, 3 remisy i 7 porażek ale Darmstadt z kolei jest najgorzej grającym zespołem w całej lidze na wyjazdach notując 13 porażek ! Dużo, dużo więcej motywacji powinno być po stronie gospodarzy i po tych 2 wygranych z rzędu myślę, że dzisiaj postawią kolejny krok aby się utrzymać i u siebie ze słabiutkim Darmstadtem wygrają. Kadrowo gospodarze są mocniejsi i tutaj dziś przemawia wszystko za nimi.
Absencje w Ingolstadt:
obrońcy Hadergjonaj (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Levels (10 występów w tym sezonie) i napastnik Hartmann (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Darmstadt:
pomocnik Niemeyer (15 występów w tym sezonie) i napastnik Olijnyk (3 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), pod znakiem zapytania stoją występy pomocników Gondorfa (23 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Sama (10 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
✅ 3-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom