>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28 Kolejka Ekstraklasy [06.05-08.05.2010]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Lech Poznań (-1) - Polonia Bytom | 1 - 1,50 ✅
Lech to jak dla mnie jedyne pewne spotkanie ekstraklasy. Polonia w tej rundzie nie zachwyca, choć początek sezon był całkiem udany. Lech takie mecze musi wygrywać tak jak tydzień temu ze Śląskiem. Wisła bardzo możliwe że dziś straci punkty w Warszawie, a Lech obejmie pozycję lidera. Grają u siebie, kibiców mają świetnych którzy poniosą ich dopingiem. Tutaj nie widzę innego rozwiązania jak pewna wygrana Lecha.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Lech narazie 3-0(72&#39;), Wisła 3-0 już wygrała. Jak dla mnie sprawa mistrzostwa rostrzygnięta. Biała Gwiazda u siebie raczej nie przegra,a lech może stracić punkty jeszcze tylko z ruchem, który ostatnio gra słabiutko. Tak więc jak mówiłem, Wisła znowu do eliminacji LM i pewnie znowu kompromitacja, a Lech i Legia do LE i pewnie do fazy grupowej tez nie wejdziemy. Ciekawy jestem co by było jakby to Ruch wszedł do LE, może byłoby bardziej ciekawie.
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Lech narazie 3-0(72&#39;), Wisła 3-0 już wygrała. Jak dla mnie sprawa mistrzostwa rostrzygnięta. Biała Gwiazda u siebie raczej nie przegra,a lech może stracić punkty jeszcze tylko z ruchem, który ostatnio gra słabiutko. Tak więc jak mówiłem, Wisła znowu do eliminacji LM i pewnie znowu kompromitacja, a Lech i Legia do LE i pewnie do fazy grupowej tez nie wejdziemy. Ciekawy jestem co by było jakby to Ruch wszedł do LE, może byłoby bardziej ciekawie.
...Tylko pogratulować mentalności prawdziwego polaka. Co to za tekst znowu kompromitacja, brzmi to tak jakby Biała gwiazda z roku na rok kompromitowała nasz kraj w LM. Przegrana z Levadją tylko tyle się aktualnie pamięta w każdym kraju można wyszukać przypadków gdzie faworyci odpadali z eliminacji LM czy LE. Jaka inna polska drużyna wygrałaby u siebie z Barceloną rok wcześniej gdyby została mistrzem.Tak czy siak ten dwumecz był z góry przegrany. Najwięcej punktów dla naszego kraju zawdzięczamy w ostatniej dekadzie właśnie Wiśle i tylko się cieszyć że mogą znowu walczyć w LM. Lech niech walczy o LE i oczywiście niech zajdzie jak najdalej skoro nie jest wstanie zagwarantować sobie majstra teoretycznie w najlepszych dla tego klubu czasach, ale jeżeli Wisła będzie miała mistrza to tylko się cieszyć. Co do legii nie liczyłbym na LE w tym sezonie i można się z tego tylko cieszyć bo znowu w pierwszym meczu kibole zrobią syf na stadionie i się na cały świat rozejdzie opinia. Do Wisły wrócił Kasperczak i nie uwierzę jako typer w porażkę mistrza Polski w 1 rundzie kwalifikacji a zwłaszcza w wypadku Wisły bo 2x taki rzeczy się nie zdarzają pod rząd i tylko modlić się żeby wylosowali taką levadię. Tak czy siak nie ma co robić nagonki po jednym nie udanym sezonie zwłaszcza gdy klub był w kryzysie( z którego swoją drogą jeszcze nie wyszedł).
Pozdrawiam
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zrozum chłopie jeden z drugim że Wisła całą runde nie gra na swoim obiekcie, na Reymonta zawsze miała znakomity bilans a przegrane z takimi drużynami jak Arka Cracovia czy Korona to mógłby być wypadek przy pracy ale może w jednym przypadku, wyjazdy Wisły były zawsze zagadkowe a w tym sezonie ich bilans wyjazdowy to 11-1-2 jakiego chyba nie miała od kiedy pamiętam czyli od 2 ligi
Przeważnie takie bilanse (i lepsze) to była domena gry na Reymonta gdyby grała tam swoje mecze na dzien dzisiejszy miała by kilkanaście pkt przewagi nad 2 miejscem.


Wisła przegrała ,, u siebie,, z Legia (sosnowiec), Arka(suche stawy), Korona (suche stawy) Cracovia (sosnowiec) wygrywając z nimi na wyjazdach za tydzień Derby

Wisła znowu do eliminacji LM i pewnie znowu kompromitacja
Wisła wraca na Reymonta więc wszystko wróci na lepszy tor, ja przed sezonem myślałem że nie zagramy nawet w pucharach z racji gry w sosnowcu więc miło jestem zaskoczony
Większość chyba myśi że Wisłą cały czas gra na Reymonta

Ciekawy jestem co by było jakby to Ruch wszedł do LE, może byłoby bardziej ciekawie.
Już w tym sezonie grali w pewnych pucharach, doszli aż do półfinału więc myśle że będzie ciekawie
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
W meczu Wisła-Cracovia i Wisła-Odra może być bardzo ciekawie i nie przekreślałbym szans Lecha Poznań na mistrzostwo. Poznaniacy muszą wygrać z Ruchem i Zagłębiem Lubin oraz mieć nadzieję na jakąś małą sensację co w polskiej piłce może się zdarzyć. Ruch ostatnio niezbyt dobrze sobie radzi ale na Lecha mogą się bardzo zmobilizować. Ogólnie w tej kolejce jestem bardzo zaskoczony wysokim zwycięstwem Wisły na Łazienkowskiej.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ten mecz ze 0-8 spokojnie mógł się skończyć, kto widział ten wie
sam Boguski mógł z łątwością zdobyć hat-trick&#39;a
co do Lecha to oczywiście mają punkt straty a do zdobycia jest aż sześć, ale teraz to oni muszą się bardziej wykazać, przynajmniej w Chorzowie bo przy potencjalnej szansie na mistrza w ostatniej kolejce Zagłębie nie będzie stawiało oporów
Ale nie ma co napalać się na Lecha, Ruch przecież też o coś walczy, dzięki Wiśle dalej są w grze o puchary
dla ciekawostki w meczach wyjazdowych Lech ma tyle samo wygranych co remisów

PS: mecz jest Cracovia-Wisła a nie odwrotnie
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
...Tylko pogratulować mentalności prawdziwego polaka. Co to za tekst znowu kompromitacja, brzmi to tak jakby Biała gwiazda z roku na rok kompromitowała nasz kraj w LM. Przegrana z Levadją tylko tyle się aktualnie pamięta w każdym kraju można wyszukać przypadków gdzie faworyci odpadali z eliminacji LM czy LE. Jaka inna polska drużyna wygrałaby u siebie z Barceloną rok wcześniej gdyby została mistrzem.Tak czy siak ten dwumecz był z góry przegrany. Najwięcej punktów dla naszego kraju zawdzięczamy w ostatniej dekadzie właśnie Wiśle i tylko się cieszyć że mogą znowu walczyć w LM. Lech niech walczy o LE i oczywiście niech zajdzie jak najdalej skoro nie jest wstanie zagwarantować sobie majstra teoretycznie w najlepszych dla tego klubu czasach, ale jeżeli Wisła będzie miała mistrza to tylko się cieszyć. Co do legii nie liczyłbym na LE w tym sezonie i można się z tego tylko cieszyć bo znowu w pierwszym meczu kibole zrobią syf na stadionie i się na cały świat rozejdzie opinia. Do Wisły wrócił Kasperczak i nie uwierzę jako typer w porażkę mistrza Polski w 1 rundzie kwalifikacji a zwłaszcza w wypadku Wisły bo 2x taki rzeczy się nie zdarzają pod rząd i tylko modlić się żeby wylosowali taką levadię. Tak czy siak nie ma co robić nagonki po jednym nie udanym sezonie zwłaszcza gdy klub był w kryzysie( z którego swoją drogą jeszcze nie wyszedł).
Pozdrawiam
no nie wiem czy tylko levadia jest pamiętana, kiedyś był również mecz z panathinaikosem, wygraliśmy 3-1, ale a Atenach musieliśmy przegrać 4-1, co za pech, jeśli szczęście się do nas nie uśmiechnie to nie wejdziemy do LM w najbliższych kilku sezonach

Bierzcie kursy na Lecha!! są w granicach ~2,50-2,60, warto
 
S 22

slooz3

Użytkownik
no nie wiem czy tylko levadia jest pamiętana, kiedyś był również mecz z panathinaikosem, wygraliśmy 3-1, ale a Atenach musieliśmy przegrać 4-1, co za pech, jeśli szczęście się do nas nie uśmiechnie to nie wejdziemy do LM w najbliższych kilku sezonach

Bierzcie kursy na Lecha!! są w granicach ~2,50-2,60, warto
2.50-2.60? chyba na giełdzie... 2.25 maksymalny kurs w tej chwili, lech jest w gazie, ale... zobaczymy - inna sprawa ze Ruchowi remis nic nie daje wiec zagraja na pewno o zwyciestwo - nikomu nie zycze wtopienia sporej kasy przez stawianie na lecha, więc ja na pewno odpuszczam ten mecz.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ja bym chciał usłyszeć rzeczowu argument dlaczego mam grać na Lecha, bo w takim meczu bilans 6-6-2 gości mało mnie przekonuje
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ruch się napewno nie położy. Bardzo prestiżowy mecz dla kibiców. Kibicą Ruchu abrdzo zależy na wygranej nad odwiecznym rywalem. Lech wiadomo o co gra, jednak w CHorzowie jest cieżki teren, dla mnie ten mecz to no bet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom