>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28. kolejka Eredivisie (18-20.03.2016)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Wielkie emocje w ramach Eredivisie czekają na nas w ten weekend. Dojdzie bowiem do hitu, klasyku :!: PSV zagra z Ajaxem. Ten mecz może być najważniejszym w kwestii tytułu. W Joden rewelacyjnie spisuje się Arkadiusz Milik i to on ma poprowadzić zespół do zwycięstwa. Ponadto kolejka zapowiada się równie ciekawie w pozostałych konfrontacjach. Jedynym meczem, który wygląda wyjątkowo jednostronnie to spotkanie Feyenoordu z De Graafschaps.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
Ja wezmę pod lupę hit Eredivisie, media głoszą, że to mecz o mistrzostwo! Wszyscy zapewne wiedzą, że mówię o spotkaniu PSV Eindhoven z Ajaxem Amsterdam. Zacznę od tego, że więcej odpoczynku miała ekipa z stolicy, bowiem PSV we wtorek stoczyli dwugodzinną bitwę z Atletico Madryt i ulegli dopiero po karnych (7:8). W ostatniej kolejce obaj faworyci potknęli się, zespół z Eindhoven zremisował z nierówno grającym Heerenveen 1:1, natomiast Ajax 2:2 z Nijmegen. Liderem tabeli są gospodarze najbliższego meczu (66 punktów, 68:25), a stołeczny klub plasuje się tuż za rywalem (65 punktów, 66:18). Oglądam mecze PSV i Ajaxu i na wiosnę wg mnie lepsze wrażenie sprawia Eindhoven. Bardzo dobrze grają w obronie (mimo, że mają więcej straconych bramek niż Ajax) i oczywiście w ataku. Goście w ataku też potrafią grać, ale w obronie nie raz grają jakby obojętnie, albo stracą piłkę albo nie, przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie. To będzie ciężki mecz szczególnie dla Amsterdamczyków, po pierwsze grają na wyjeździe, więc &quot;ściany&quot; nie pomogą, ponadto oni muszą wygrać, bo raczej PSV punktów nie straci (chociaż z Alkmaar na wyjeździe...) dlatego gram 1.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Ja wezmę pod lupę hit Eredivisie, media głoszą, że to mecz o mistrzostwo! Wszyscy zapewne wiedzą, że mówię o spotkaniu PSV Eindhoven z Ajaxem Amsterdam. Zacznę od tego, że więcej odpoczynku miała ekipa z stolicy, bowiem PSV we wtorek stoczyli dwugodzinną bitwę z Atletico Madryt i ulegli dopiero po karnych (7:8). W ostatniej kolejce obaj faworyci potknęli się, zespół z Eindhoven zremisował z nierówno grającym Heerenveen 1:1, natomiast Ajax 2:2 z Nijmegen. Liderem tabeli są gospodarze najbliższego meczu (66 punktów, 68:25), a stołeczny klub plasuje się tuż za rywalem (65 punktów, 66:18). Oglądam mecze PSV i Ajaxu i na wiosnę wg mnie lepsze wrażenie sprawia Eindhoven. Bardzo dobrze grają w obronie (mimo, że mają więcej straconych bramek niż Ajax) i oczywiście w ataku. Goście w ataku też potrafią grać, ale w obronie nie raz grają jakby obojętnie, albo stracą piłkę albo nie, przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie. To będzie ciężki mecz szczególnie dla Amsterdamczyków, po pierwsze grają na wyjeździe, więc &quot;ściany&quot; nie pomogą, ponadto oni muszą wygrać, bo raczej PSV punktów nie straci (chociaż z Alkmaar na wyjeździe...) dlatego gram 1.
PSC Eindhoven - Ajax 0-2
Typ: BTS- TAK 1,57 ⛔

Zgadzam się w 100%. Osobiście jednak gram w stronę btsa.
Na cztery ostatnie spotkania między oboma zespołami tak owy miał miejsce 3 razy. Dodatkowo jak wspomniał mazi27 Ajax miał więcej czasu na odpoczynek ponieważ PSV jest po ciężkim meczu z Atl. Madryt w LM więc myślę ze goście mogą coś szybko ustrzelić po czym gospodarze nie pozostaną dłużni.
Oba zespoły mają najmniej straconych bramek w lidze i jednocześnie najwięcej strzelonych. Do końca sezonu pozostało 9 kolejek a więc walka jeszcze chwilę potrwa i faktycznie może się okazać że ten mecz będzie tym który może dać mistrzostwo. Nie będzie łatwo jednak próbuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukas88 311,4K

lukas88

Forum VIP
19.03.2016 g. 18.30 Heerenveen- Heracles
Typ: 2 DNB✅✅✅
Kurs: 3,05
Unibet
Stawka 3/10


Idę zgodnie z moją pierwszą myślą na to spotkanie, mimo iż po prześledzeniu historii pojedynków pomiędzy tymi zespołami miałem chwile zwątpienia, mianowicie:
H2H wygląda tak:
19.03.16 ERE Heerenveen Heracles ? : ?
02.10.15 ERE Heracles Heerenveen 2 : 0
21.03.15 ERE Heracles Heerenveen 1 : 4
29.11.14 ERE Heerenveen Heracles 0 : 1
28.02.14 ERE Heracles Heerenveen 1 : 2
18.08.13 ERE Heerenveen Heracles 2 : 4
Tak więc można się tutaj doszukiwać jakiegoś układu, tylko że teraz to punkty bardziej są potrzebne gościom, którzy walczą o puchary i lepsze rozstawienie w PO. Heerenveen raczej spokojne utrzymania 34 punkty i 9 pkt przewagi nad strefą spadkową ( w zeszłym sezonie 29 pkt dawało utrzymanie, a dwa lata temu 33 pkt) a jeszcze jest parę kolejek do końca więc można coś dotłuc.
Heracles przerwał serię porażek w ostatni weekend co opisywałem tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-13-03-2016-niedziela-130839-3.html, co prawda z dramatycznie słabym Cambuur ale zawsze, może to pozwoli wrócić zespołowi na właściwe tory.
Reasumując:
- jeśli jest układ to goście bardziej potrzebują punktów
- Heracles od 8 meczy bez zwycięstwa na wyjeździe
- Heerenveen bez van den Berg P 22/1; van Anholt O 22/0,

19.03.2016 g. 20.45 Cambuur- Roda
Typ: 2 DNB✅✅✅
Kurs: 1,92
Unibet
Stawka 4/10

Jak wspominałem przy okazji meczu z Heracles przytoczonego poyżej Cambuur to totalne ogórki, które są bliskie powrotu do Erste Divisie, Roda ma wielką szansę odskoczyć Willem II i Exelsiorowi na 6 pkt i oddalić się od baraży. Roda po dwóch meczach bez punktów wiec idę delikatnie w kierunku gości.
20.03.2016 g. 16.45 PSV- Ajax
Typ: over 2,5
Kurs: 1,79
Pinnacle
Stawka 6/10

Bet na niedzielę, hit holenderskiej Eredivisie i mecz mogący znacznie przybliżyć któryś z zespołów do tytułu. Osobiście moim zdaniem faworytem są gospodarze, świetny dwumecz z Atletico, szkoda że odpadli bo na tle takiego giganta zaprezentowali się całkiem nieźle i mieli swoje okazje na strzelenie bramki w Madrycie. Czemu taki typ? Otóż:
- oba zespoły bardzo ofensywnie usposobione, stwarzające masę okazji strzeleckich, z jednej strony Luuk de Jong wspierany przez Locadię i Narsingha, z drugiej strony Milik, El Ghazi i Klassen
- H2H obiecujące:
04.10.15 ERE Ajax PSV 1 : 2
01.03.15 ERE PSV Ajax 1 : 3
24.08.14 ERE Ajax PSV 1 : 3

19.01.14 ERE Ajax PSV 1 : 0
22.09.13 ERE PSV Ajax 4 : 0
14.04.13 ERE PSV Ajax 2 : 3
01.12.12 ERE Ajax PSV 3 : 1
05.08.12 SUP Ajax PSV 2 : 4

25.03.12 ERE Ajax PSV 2 : 0
18.09.11 ERE PSV Ajax 2 : 2
Delikatniej próbuję:
BTS i PSV wygra
Kurs: 3,52
Marathon
Stawka 4/10


20.03.2016 g. 12.30 Tweente- Alkmar
Typ: X
Kurs: 3,73
Pinnacle
Stawka 2/10

Typ statystyczny na przerwanie serii, Twente 12 meczy bez remisu, Alkmar 10 meczy bez remisu.​
 
funnyman 735

funnyman

Użytkownik
Twente - AZ
Over 2.5 1.54 (2-2) ✅✅✅
Winmasters

Cała Holandia żyje meczem na szczycie pomiędzy Ajaxem i PSV, ale pierwsze danie serwują już o 12:30. Najbardziej bramkostrzelny zespół ligi (3.4 bramki na mecz) przyjeżdża do zespołu, który również z bramkami nie jest na bakier (3.3). Twente po serii zwycięstw zaczyna znowu marzyć o załapaniu się do play offów, natomiast AZ chce tego uniknąć i wyprzedzić Feyenoord. Na Grolsch Veste Stadion dojdzie również do pojedynku najskuteczniejszego gracza ligi, Vincenta Janssena (19 bramek) z 5 w klasyfikacji Hakimem Ziyechem (15 bramek). Warto wspomnieć, że na ostatnie 5 pojedynków tych drużyn, przynajmniej 3 gole widzieliśmy 4 razy. Mnie taka argumentacja przekonuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom