>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28. kolejka LOTTO Ekstraklasy (16.03-18.03.2018)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 6,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tak po prawdzie nic nie przemawia za tym typem ale gram go ze względu na masówkę jaka idzie na zwycięstwo Lecha. Wszyscy grają na Poznaniaków, że wygrają, że będą prowadzić po 1 połowie, że wygrają obie połowy, z handicapami itd. itd. Nie dziwi to, bo Lechia jest w tym momencie chyba w najgorszej formie z całej ligi ale przestrzegam przed graniem na Lecha ze względu na tą wielką masówkę. Wiadomo jak to z nimi jest a nasza liga jest specyficzna. Lech ogrywa lidera Jagę 5-1 ale nie zdziwi mnie jak dziś przegra z zespołem, który w tym roku jeszcze nie wygrał. Ot taka specyfika tej naszej rodzimej ligi ???? Ja tutaj trochę wierzę w tego &quot;pecha&quot; masówek jak i trochę w efekt nowej miotły w Lechi. Wprawdzie trener Stokowiec prowadził już ten zespół w poprzedniej kolejce z Legią u siebie przegrany 1-3 ale myślę, że miał za mało czasu aby zmienić zespół zwłaszcza mentalnie. Wprawdzie Lechia o wiele lepiej zagrała tamto spotkanie niż swoje poprzednie ale prawdziwy efekt nowej miotły myślę, że przyjdzie nam zobaczyć dzisiaj i Lechia zagra całkowicie odmieniona, naładowana nową nadzieją i nową myślą szkoleniową. Efekt nowej miotły + masówka, która idzie na zwycięstwo Lecha + to, że to nasza Polska liga ;) no nie ma bata trzeba tutaj popróbować niespodzianki ????
⛔ 3-0
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 6,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tak po prawdzie nic nie przemawia za tym typem ale gram go ze względu na masówkę jaka idzie na zwycięstwo Lecha. Wszyscy grają na Poznaniaków, że wygrają, że będą prowadzić po 1 połowie, że wygrają obie połowy, z handicapami itd. itd. Nie dziwi to, bo Lechia jest w tym momencie chyba w najgorszej formie z całej ligi ale przestrzegam przed graniem na Lecha ze względu na tą wielką masówkę. Wiadomo jak to z nimi jest a nasza liga jest specyficzna. Lech ogrywa lidera Jagę 5-1 ale nie zdziwi mnie jak dziś przegra z zespołem, który w tym roku jeszcze nie wygrał. Ot taka specyfika tej naszej rodzimej ligi ???? Ja tutaj trochę wierzę w tego &quot;pecha&quot; masówek jak i trochę w efekt nowej miotły w Lechi. Wprawdzie trener Stokowiec prowadził już ten zespół w poprzedniej kolejce z Legią u siebie przegrany 1-3 ale myślę, że miał za mało czasu aby zmienić zespół zwłaszcza mentalnie. Wprawdzie Lechia o wiele lepiej zagrała tamto spotkanie niż swoje poprzednie ale prawdziwy efekt nowej miotły myślę, że przyjdzie nam zobaczyć dzisiaj i Lechia zagra całkowicie odmieniona, naładowana nową nadzieją i nową myślą szkoleniową. Efekt nowej miotły + masówka, która idzie na zwycięstwo Lecha + to, że to nasza Polska liga ;) no nie ma bata trzeba tutaj popróbować niespodzianki ????
Argument mam że drużyny Stokowca dobrze radzą sobie z Lechem. Czyt. Zagłębie.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Piast vs Zaglebie
under 2 pinnacle 2.0
under 2,5 unibet 1,5
W 24 i 25 kolejce bylo zimno w Polsce bylo zimno, na minusie....Efekt... na 18 meczy tylko 4 overy. Dzisiaj tez jest zimniej, nieprzyjemnie...Obie druzyny na ostatnie 5 meczow 4 razy mialy under 2,5. Raz wszedl over na obie ekipy... w ostatniej kolejce. Czas na powrot do reguly ????
 
U 13

uzytkownik-129904

Użytkownik
Widząc kartoflisko w Gliwicach i grę w takich warunkach, a jutro i w niedziele ma być gorzej, to najlepszymi typami są under 2.5 w każdym meczu. A jeszcze lepszą opcją jest odpuszczenie tej kolejki
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Legia - Wisła
1xbet, 1,65
Legia to istna piłkarska wieża babel ( szczególnie jeśli chodzi o środek pola) w zimowym okienku transferowym pojawiło się 5 nowych zawodników, i w moim odczuciu to dobrze dla Legii, wiadomo ze są to piłkarze którym nie wszystko w karierze wyszło ale którzy na pewno maja doświadczenie w lepszych klubach (choćby z treningów). Duża liczba piłkarzy na pewno korzystnie wpłynie na rywalizacje w zespole. W ostatnich meczach Legia potwierdziła swoje aspiracje bycia dominatorem w polskiej lidze. Zwycięstwa z Lechem i Lechią potwierdzają dobrą formę wojskowych, mecz z Wisłą jest kolejnym po meczu z Kolejorzem ligowym klasykiem, co myślę dodatkowo zmobilizuje Mistrzów Polski. Wisła zaś na Wiosnę gra w kratkę, uważam ze nie dadzą rady w stolicy
Jagiellonia – Arka
1xbet, 1,64
Jagiellonia zaliczyła mega wpadkę w ostatnim meczu, 5-1 z Lechem, nie oddaje jednak tego co działo się na boisku, gdyż większymi fragmentami ten mecz był bardzo wyrównany. Dlatego też myślę ze piłkarze z Białegostoku, wrócą na zwycięską ścieżkę i udowodnia ze trzeba się z nimi realnie liczyć w ostatecznej batalii o mistrzostwo Polski. Dodatkowo grają u siebie, myślę ze spokojnie można tu pomyśleć o handi, 1,64 na wygraną gospodarzy biorę w ciemno .
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Lech Poznań ha -1.0 @ 2,13 LVBET✅✅✅
Lech Poznań ha -2.0 @ 4,00 LVBET✅✅✅
Dzisiaj nie będę oryginalny, choć wbrew wszystkim grałem over w meczu Piasta z Zagłebiem (nie znam wyniku). Lech pokazał że drzemie w nim ogromny potencjał w meczu z liderem z Białegostoku wygrywając 5-1. Dzisiaj Lech gra w swojej twierdzy, przy Bułgarskiej gdzie gra znakomicie przy w sporej części wypełnionych trybunach. Lechia mimo dobrego ruchu na stanowisku trenera wciąż nie zachwyca, na tyle na ile pozwalałby jej stan kadry. Wydaje mi się że Piotr Stokowiec to raczej trener na dłuższa metę, nie sprawdza się w roli typowego &quot;strażaka&quot;. Przed tygodniem po raz kolejny Lechia wyglądała mizernie i wydaje mi się że dzisiaj czeka ich dwa razy trudniejsze zadanie i będa wyglądać na tle LEcha jeszcze gorzej. Stawiam na wysokie i przekonywujące zwycięstwo Kolejorza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Na szybko bo za chwilę mecz. Popieram typy na over w meczu Lech- Lechia. W meczach Lecha u siebie jest bardzo często sporo rożnych. Związane jest to w dużej mierze ze stylu Lecha u siebie: gra skrzydłami i częste dośrodkowania. Najmniej Lech miał u siebie 8 rożnych łącznie. W pozostałych meczach na własnym stadionie była to liczba dwucyfrowa. Lech powinien to spotkanie wygrać, ja jednak wolę iść w stronę rożnych. Przeglądając na szybko ofertę zauważyłem ciekawy zakład powyżej 8,5 rożnych w forbet po @1,40 do kuponu ako jak znalazł. Polecam.
Lech Poznań - Lechia Gdańsk powyżej 8,5 rożnych @ 1,40
powyżej 9,5 rożnych @ 1,65
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Lech vs Lechia
x2
2.6 bet365
Lech u siebie gra swietnie. 10 wygranych i 3 remisy. I ja tez bym gral na niego gdyby nie....
1. Masowka po wygranej z Jaga...
2. Kurs na Lecha, Lechia nie gra z Barcelona by dawac kurs 1,5 ????
3. Lechia zmienila trenera, Stokowiec zacznie przygode od 2 przegranych?? Powinien ruszyc efekt &#39;Nowej miotly&#39;
4. To nie jest pewniak ale w Polskiej Ekstrklapie sie po prostu nie gra kursow~1,5
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin under 2,5 @ 1,78 w fortunie
Ja z kolei nie widzę dzisiaj gradu goli w Gliwicach. Poza ostatnim meczem z Górnikiem oraz pierwszym z Legią, Zagłębie nie pokryło overa 2,5. Gra lubinian jest niezadowalająca, co zdecydowanie potwierdzają bezbramkowe remisy z Lechią i Arką u siebie. Nawet zwycięstwo z Sandecją było mało przekonujące. Na Zagłębie ciężko się patrzy, ta drużyna nie ma polotu, uważam, że będą mieli ciężko awansować do czołowej ósemki. Gospodarze to też nie jest jakaś overowa drużyna w nowym roku. 4 spotkania underowe, walkower za Górnik i jedyny over to zwycięstwo z beznadziejną Sandecją. Widać rękę Waldemara Fornalika, w tych 5 spotkaniach (i prawie cały mecz z Górnikiem) gracze z Gliwic stracili jedynie dwie bramki. Zdarzyły im się również dwa bezbramkowe remisy, podobnie jak lubinianom. Ponadto aura jest mało sprzyjająca, pada, a temperatura koło 4 stopni. Nie wiadomo jak będzie wyglądać boisko, ale raczej nie będzie powalało na kolana.
Można również zaryzykować under 1,5 po 3,3 albo DW 0:0 po 8,8. Wszystko z fortuny.
No akurat same ✅
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przypominam, jeżeli ktoś chce, żeby jego typy liczyły się w konkursie Król Ekstraklasy to trzeba podać bukmachera, kurs, samemu rozliczyć typ i oczywiście uargumentować swój wybór, jedno-dwu zdaniowe &quot;analizy&quot; nie będą brane pod uwagę i jeszcze jedna ważna uwaga, jeżeli ktoś podaje więcej niż 2 typy to trzeba zaznaczyć te które mają być zaliczone do konkursu, przykładowo:
Lech - Lechia
over 2,5 gola @1,7 fortuna KE
over 3,5 gola @ 3,0 fortuna
over 10,5 RR @1,8 fortuna KE
jeżeli nie będzie zaznaczone, a będzie powyżej 2 typów post taki nie bierze udziału w konkursie i ostatnia sprawa trzeba podać typy na minimum 2 mecze w kolejce.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Lech vs Lechia
x2
2.6 bet365
Lech u siebie gra swietnie. 10 wygranych i 3 remisy. I ja tez bym gral na niego gdyby nie....
1. Masowka po wygranej z Jaga...
2. Kurs na Lecha, Lechia nie gra z Barcelona by dawac kurs 1,5 ????
3. Lechia zmienila trenera, Stokowiec zacznie przygode od 2 przegranych?? Powinien ruszyc efekt &#39;Nowej miotly&#39;
4. To nie jest pewniak ale w Polskiej Ekstrklapie sie po prostu nie gra kursow~1,5
To co gra Lechia to jest kryminal⛔
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Zakladajac ze jednak Termalica (Ma wieksze szanse niz Sandecja) sie utrzyma, kogo typowac do spadku?
Przy tym założeniu bezwarunkowo leci Lechia. W tej chwili to obok Sandecji najsłabsza drużyna w &quot;polskiej serie A&quot;.
Nie wiem, czy Stokowiec ślepy, ale Kuciak i Peszko mogą kuwety kotom wymieniać, tylko nie jestem pewien, czy Stokowiec ma kota. Jeden i drugi dawno powinni iść w odstawkę, a Peszko dostaje... powołanie do kadry. Ja chyba w jakiejś zakrzywionej rzeczywistości jestem.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Po przerwie na reprę Stokowiec ogarnie tą zbieraninę. Wróci całkiem inny zespół. Zobaczycie.
Też mi się tak wydaje. Stokowiec potrzebuje czasu, żeby zmienić mentalność drużyny. zobaczcie poprzednie mecze. Zawsze Lechia wygląda dobrze do czasu straty gola, później się coś zacina i przestają całkowicie grać. Brak walki, agresji i widać ogromne braki w przygotowaniu fizycznym do rundy, aż śmiech bierze kiedy się pomyśli że trener Owen był brany za &quot;eksperta od przygotowania fizycznego&quot;. Stokowiec w Zagłębiu również potrzebował czasu żeby zespół zaczął grać tak jak on to widzi. Wydaje mi się że Lechia po przerwie na reprezentacje może nie będzie grać wybitnie i nagle wygra wszystkie mecze do końca, ale powoli będzie wracać do optymalnej formy a potencjał tam jest duży.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Po przerwie na reprę Stokowiec ogarnie tą zbieraninę. Wróci całkiem inny zespół. Zobaczycie.
Nie byłbym taki pewny, Stokowiec jest dobrym trenerem w długofalowej wizji budowania klubu, nie trenerem z wynikami &quot;na już&quot;. Był już w Zagłębiu zatrudniony w 2014r. po 33. kolejce Ekstraklasy i wszystkie mecze przegrał (w ostatniej kolejce Zagłębie grało z Widzewem - mecz obu drużyn bez szans na utrzymanie i na boisku było 3:3, ale przez zachowanie kibiców Widzew wygrał walkowerem). I dopiero w pierwszej lidze spokojnie popracował, wyczyścił szatnię, atmosferę i na spokojnie wszedł z Zagłębiem z powrotem do elity. Taka wizja choć wydaje się nierealna, to jednak może byłaby dobra dla Lechii, czasem lepiej zrobić jeden krok w tył, żeby wykonać kilka do przodu.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Stokowiec ma utrzymać Lechię, co łatwe nie będzie, bo za tydzień wyjazd do Kielc, a na koniec mecz z Arką u siebie, która może potrzebować punktów, by dostać się do ósemki. I jeśli tak będzie to Lechia im te punkty odda.
A później baraże, w których wszystko może się zdarzyć.
????
PS. Dogadajmy się na pw skąd masz towar, kupię nawet drożej i najważniejsze w dużych ilościach. Tylko nikomu nie mów.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Jagiellonia - Arka under 2,5 @1,85 Fortuna
Dziwny kurs jak dla mnie. Mierzą się w końcu drużyny notujące najwięcej niskich wyników w lidze. Jaga zanotowała jak do tej pory 16/27 underów 2,5. Arka ma ich o jeden więcej, a meczach Gdynian pada średnio najmniej goli bo tylko 2,1 na mecz.. Co prawda ostatnio wyniki obu ekip nieco wyższe, ale w mojej opinii Arka przyjedzie tutaj z defensywnym nastawieniem tak jak często grają poza domem ekipy Ojrzyńskiego. Zresztą zagranie otwartej piłki z tak dysponowaną Jagą byłoby zabójcze. Co prawda goście muszą łapać punkty aby awansować do ósemki, ale pójście na wymianę ciosów to nie sposób aby tego dokonać. Inna sprawa,że warunki na boisku nie będą sprzyjać grze w piłkę, a juz na pewno nie zdobywaniu bramek. Zresztą przykład mieliśmy w meczu w Gliwicach czy choćby wczoraj w Legnicy gdzie Miedź obie bramki zdobyła po stałym fragmencie. W mojej opinii kursy powinny minimalnie faworyzować under stad to co oferuje Fortuna myślę, że warto zagrać.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Korona - Górnik Zabrze
Korona @ 1.97
Korona + over 2.5 gola w meczu @ 2.97
bah

Najpierw chciałbym napisać kilka słów o Górnik. Zabrzanie po raz kolejny w tej rundzie pokazali swoją nie moc, a dowodem tego był zaledwie zremisowany mecz z Zagłębiem Lubin 2:2. Górnik oprócz dwóch goli ze stałych fragmentów gry nie pokazał nic w tamtym spotkaniu co by mogło przykuć uwagę. Bardzo słabo wypadł Loska, który przydał by się odpoczynek i w bramce chciałbym w końcu zobaczyć Pawłowskiego . Górnik zimą sprowadził dwóch środkowych obrońców, przez co Wieteska przeszedł na prawą stronę. Problem w tym, że sobie tam kompletnie nie radzi i Górnik ma tzw. lukę. Koj oprócz walki na boisku również wypada słabo. Kurzawa jest już chyba myślami przy transferze do Poznania, a na brawa zasługują Żurkowski oraz Kądzior. Ten pierwszy leczy dalej lekki uraz i nie wiadomo czy zobaczymy go w Kielcach, a przydałby się na pewno, gdyż młody Hajda i Olszewski to jeszcze nie jest to czego oczekuje trener Brosz, w dodatku Matuszek tak jakby opadł nam z sił.Na koniec o Górniku chcę dodać, że gra bez napastnika. Forma Angulo zapadła się pod ziemię, a Wolsztyński niestety nie pomaga mu tak jak to robił jego brat. Górnicy nie mają żadnych argumentów aby ugrać dobry wynik w Kielcach, a na dodatek na tej ziemi zawsze grało im się ciężko. Gospodarze również obniżyli lekko loty, ale w spotkaniach domowych są bardzo mocni. Mimo, że przegrali z Wisłą w Płocku 2:0, to nie można im zarzucić, że grali źle. Zabrakło skuteczność w pierwszej połowie, a wynik na pewno był by dużo inny. Górnik ma się czego obawiać, bowiem Żubrowski, Możdżeń czy nawet Aankour zjadają środek pola Zabrzan. Do tej trójki można dopisać Jacka Kiełba, która ma swoje przebłyski. Lettieri ma na dodatek w kim wybierać jeśli chodzi o napastników. Od pierwszych minut stawia na parę Katcharava-Janjic, ale ma jeszcze na ławce Cvjianovica, który w tym sezonie trafiał sześć razy do siatki rywala. Kolejnym plusem jest powrót do składu Rymaniaka, który musiał ostatnio pauzować za kartki. Wszystko przemawia za ekipą gospodarzy, która chce się umocnić w górze tabeli. Będę zaskoczony jak Górnik ugra dziś tu jakiekolwiek punkty, i mam nadzieje, że aura pogodowa, który przyszła nad Polskę nie zepsuje tego widowiska...​
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin
Obie strzelą @ 1,75 ✅ wygrany

LVBET

Stawka meczu jest wysoka ten kto wygra dzisiejsze spotkanie nie tylko opuści strefę spadkową, ale także straci z nią bezpośredni kontakt wyprzedzając Lechię, więc przekopanie tego meczu na 0:0 wydaje się mało prawdopodobne. Termalica traci sporo bramek tylko raz zachowała czyste konto jednak tylko z powodu bardzo słabej postawy rywala w ataku, który stworzył tylko jedną realną szansę bramkową. W pozostałych meczach Jan Mucha kapitulował co najmniej dwukrotnie. Pojawienie się Jacka Zielińskiego nieco oczyściło złą atmosferę i Słoniki zaczęły zdobywać bramki. Mimo, że w ostatnim starciu z Arką jej nie zdobyli to mieli 2-3 setki, z których powinny paść 1-2 gole. Dodatkowo chyba tylko obok Jagiellonii jest drużyną, która w czasie zimnego angielskiego tygodnia nie zanotowała wyniku 0:0 oraz zdobywała bramkę w każdym z trzech meczów. Pogoń nie zdobyła bramki już w trzech kolejnych spotkaniach, jest to pierwsza taka sytuacja od kiedy trenem jest Kosta Runjaić gdy Portowcy nie zdobyli gola w co najmniej dwóch meczach z rzędu. Z Górnikiem powinno im coś wpaść, oddali 22 strzały z czego 8 celnie. Z Cracovią, która świetnie broni mieli dwie dogodne okazje. Z Koroną można było się spodziewać zerowej zdobyczy, ponieważ grali bez Frączczaka i Zwolińskiego. Dziś bardzo możliwe, że tak jak w Kielcach nie wystąpi Frączczak jednak dziś z racji skuteczności obrony rywala i stawki meczu ten brak wcale nie musi mieć aż takich widocznych złych konsekwencji.

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Remis bez wygranej gospodarzy @ 1,57 ▶ zwrot

LVBET

Okoliczności aby Arka wywiozła punkt z Białegostoku wydają się być sprzyjające. Przełamała się po serii wiosną pięciu a łącznie w sezonie sześciu spotkań bez ligowej wygranej i to w bardzo dobrym stylu, pokonując rywala aż 4:0. W większości przypadków zespoły, które wygrają po co najmniej pięciomeczowej serii bez zwycięstwa punktują w następnym meczu. Jagiellonia po pięciomeczowej serii wygranych doznała dotkliwej porażki w Poznaniu aż 5:1. Taki moment to moment resetu i możliwe są wszystkie scenariusze. W takich samych okolicznościach jesienią była Legia, która po pięciu wygranych z rzędu doznała porażki w Kielcach i w następnym meczu ledwo zremisowała z Sandecją. Można tu jeszcze przytoczyć inne sprzyjające warunki jak jedenastomeczowa seria bez remisu zespołu z Białegostoku, powołania do reprezentacji narodowych, które czasem sprawiają, że kadrowicze mogą nie zagrać na 100% aby dobrze wypaść na arenie międzynarodowej czy też nie doznać urazu przed reprezentowaniem swojego kraju.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Moim zdaniem Arka ma dzisiaj duże szanse zapunktować. Motywacja w obu zespołach na podobnym poziomie, a po wczorajszym remisie Zagłębia to goście powinni dzisiaj jeździć na przysłowiowych 4 literach by nie przegrać.
Jagiellonia już w meczu z Wisłą wyglądała niespecjalnie, szczególnie w pierwszej połowie. O meczu z Lechem nie wspomnę bo każdy wie jak było chociaż gdyby nie kontrowersyjne decyzje sędziego to kto wie jakby się skończyło (brak karnego dla gości za faul na Novikovasie i wątpliwy karny dla gospodarzy po zagraniu ręką Gutiego).
Jagiellonia - Arka X2 2.18 STS

Kurs na to zdarzenie pomału spada już u niektórych buków tylko 2 można dostać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom