>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28. kolejka LOTTO Ekstraklasy (16.03-18.03.2018)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Termalica B-B - Pogoń Szczecin 17.03.2018. godz. 15:30 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 2.22 / Buk: 1xbet

Pogoń w tej gdzieś swojej naprawdę solidnej poprawie się zawiesiła, zrobili spory progres w grze ofensywnej ale ta piłka w trzech ostatnich meczach nie chciała im wpadać szczególnie z Górnikiem w Zabrzu ten celownika był słaby. Jest lepsza postaw, ale nadal nie mogą się tak na dobre odbić od dołu tabeli bo z remisów tych punktów po prostu za dużo nie jest, dziś jednak starcie z bezpośrednim rywalem w walce o ligowy byt czyli idealna okazja na sporą zaliczkę. Ten zespół musi odzyskać skuteczność bo ta gra czy kreowaniem aż takim problemem nie jest i tutaj jest teoretycznie bardzo dobra informacja bo Termalica jest zespołem które traci sporo i łatwo i gdzie się nie przełamać jak z takim rywalem. Pojawiały się jednak w ostatnim czasie spore problemy z koncentracja w defensywie a stracenie trzech bramek u siebie po stałych fragmentach gry z Cracovią pokazuje że ten problem jest a trener Zieliński i jego zespół potrafi dobrze przygotować stałe fragmenty gry a przy powrocie zimy i zabawne trochę ciężkiej murawie to może być klucz do szukania sytuacji bramkowych.
Termalica dostała ostre lanie w Gdyni ale kto wie jakby to wyglądało gdyby w 5 minucie nie zmarnowali po prostu setki. Później to już położyli się spać w defensywie i Arka zrobiła trzy proste akcje w pierwszej połowie i było po meczu. Atmosfera w szatni na pewno trochę się polepszyła wobec tego zespołu po przyjściu Zielińskiego ale wyniki tej atmosfery budować nie mogą, kolejna wtopa mocno przybliży ich do powrotu na zaplecze i wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z wagi tego meczu. Pomysłu na grę w defensywie nie ma widać to po ilości straconych bramek i sposobie jaki rywale to robili a grając u siebie w meczu o sześć punktów bronić też im się nie wolno to oni muszą ruszyć i szału w ataku może też nie ma ale tutaj jakiś pomysł na grę się pojawia coraz częściej bo te okazje i to jakie w Gdyni mimo wszystko były.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Jagiellonia - Arka Gdynia
Jagiellonia ha -1,5 @ 2,7 LVBET⛔⛔⛔
Jagiellonia powyżej 2.0 gola @ 2,65 LVBET✅✅✅
Jagiellonia podrażniona po blamażu w Poznaniu (1:5). Wydaje mi się że ta porażka pozytywnie wpłynęła na zawodników z Białegostoku. Wygrywali mecz za meczem i być może za pewnie się poczuli, wyszli w Poznaniu trochę mniej skoncentrowani i są tego efekty. Teraz rywal z półki niżej, który w ostatnim czasie wygląda mizernie. Do reprezentacji powołani Przemek Frankowski i Taras Romańczuk, więc na pewno dzisiaj będą chcieli pokazać że zasłużenie je otrzymali, zwłaszcza Ukrainiec z Polskim paszportem, na którego spłynęła mała fala krytywki,moim zdaniem niesłusznie. Stawiam na wysokie i przekonywujące zwycięstwo podopiecznych Ireneusza Mamrota. Grają na wiosnę znakomicie, mądrze w defensywie i z pomysłem na grę z przodu i moim zdaniem dzisiaj to pokażą wygrywając wysoko.
Korona Kielce - Górnik Zabrze
BTS @ 1,67 LVBET✅✅✅
Bardzo ciekawe spotkanie, dwóch stricte ofensywnych zespołów. Co prawda Górnik na wiosnę strzela mniej bo zaciął się Igor Angulo, ale prędzej czy później on się odblokuje i znów Górnicy będa szalenie groźni. Moim zdaniem już dzisiaj się odblokuje i pokaże że nie na darmo jest najlepszym napastnikiem rundy jesiennej. Korona również u siebie gra bardzo fajną piłkę, znacznie lepiej wygląda u siebie niż an wyjeździe. Ostatnie wyniki obu zespołów być może nie wskazują na wynik overowy, ale w ostatnich meczach oba zespoły mierzyły się z zespołami, które się broniły. Dziś mamy spotkanie dwóch ofensywnych zespołów a to musi przynieść gole
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Bruk-Bet - Pogoń Szczecin
powyżej 32,5 fauli @ 1,83 ⛔ 27
Totolotek
powyżej 4,5 żółtej kartki @ 1,9 ✅ 5
forBet
Zima wróciła, warunki znowu nie sprzyjające do gry ale cóż taki mamy klimat ????
Przed nami &quot;pierwszy&quot; z meczy o utrzymanie. Remis faktycznie tutaj nikomu nic nie daje. Czy Bruk-Bet podniesie się po ostatnim laniu 0-4 w Gdyni czy może Portowcy, którzy też dostali lanie 0-3 od Cracovii na własnym stadionie. Ciężko wskazać, jedyne co mi przychodzi do głowy na ten mecz patrząc jaka pogoda i stan boisk oraz sytuację w tabeli obu drużyn a także fakt, że obie ekipy będą chciały się zrehabilitować za ostatnie spotkania to faule i kartki.
Dzisiaj nie będzie żadnych kalkulacji czy pięknej gry, według mnie taki mecz walki nam się szykuje gdzie zobaczymy sporo spięć i nerwowych zachowań na boisku.
Gospodarze na koncie 432 faule (śr 16), Pogoń 407 (śr 15,07). Co do kartek to gospodarze 60 kartek (śr 2,22), goście 71 (śr 2,63).
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 17.03.2018. godz. 18:00 ✅
Typ: over 1.5 bramki Jagiellonia / Kurs: 1.80 / Buk: 1xbet

Jagiellonia mocno wkurzona przystąpi do tego spotkania po tym co ich spotkało w Poznaniu gdzie przespali stałe fragmenty gry, w tych sytuacjach zachowywali się jak juniorzy, tylu błędów w takich sytuacjach to chyba we wszystkich spotkaniach do tamtej pory nie zrobili. Już na następny dzień chcieli wyjść na boisku i grać. Bo mimo tej wpadki forma ekipa jest bardzo wysoka, no i dalej przecież bronią pozycji lidera a więc lepszej motywacji też nie ma. Wracają do siebie gdzie idą ostatnio jak burza wygrywając pięć spotkań z rzędu gromiąc Koronę czy Lechię. Na pewno czeka ich mecz z dużą ilością walko ale moim zdaniem dziś będą bardzo dużo zamieszania robić w bocznych sektorach gdzie mają power, od dłuższego czasu boczne sektory i szeroka gra to ich ogromny atut a oglądałem ostatnio mecz Arki z Termalica wygrany wysoko 4:0 ale tam rywal w bocznych sektorach wygrywał masę pojedynków a tutaj poziom piłkarski będzie jeszcze wyższy, do tego Jagiellonia jest ekipą która fizycznie wygląda dobrze i często zabija mecze w kontrach a Arka ze swoją agresywnością i dynamika z każdą minutą traci na świeżość. Do tego wszystkiego goście na mega defensywną grę sobie pozwolić przez 90 minut nie mogą muszą gonić Zagłębie które wczoraj podzieliło się punktami a więc przy trzech punktach wskakują do grupy mistrzowskiej, tak więc w wariancie w którym będą przegrywać moim zdaniem dość szybko się otworzą i wtedy Jaga będzie wstanie dobić rywala z którym w poprzednim roku wygrała dwa mecze 2:3 oraz 4:1.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Typ:
Korona Kielce ⛔ 2:2
Kurs: 2,05 (fortuna)
Drużyna Gino Lettieriego rozegra swój 28 mecz ligowy przeciwko Górnikowi Zabrze. Może pamiętacie jeszcze w tamtym roku wspaniałe widowisko zakończone wynikiem 3:3, coś czuję, że dzisiaj także zobaczymy świetny mecz z kilku względów. Po pierwsze - oba zespoły nie zachwycają ostatnio i dzisiejszy mecz drużyn z pierwszej 8 może być meczem na przełamanie. Po drugie - niektórzy piłkarze czekają na przełamanie czyt. Angulo, Kądzior czy Kaczarawa, który dawno już nie strzelił.
Drużyna z Kielc obecnie na 6 pozycji, ale ma 3 punkty przewagi nad 9 Arką, która jeszcze dziś o 18:00 gra swoje spotkanie na Podlasiu. Niestety nie można powiedzieć, że Kolpolter Arena jest twierdzą, bilans gospodarzy to 8-2-3 z dorobkiem 26 punktów. W ogóle to gra Korony w tej rundzie (od lutego) to ciekawe mecze, ale mam wrażenie że coraz słabiej im się gra. Nie wiem z czego to może wynikać, może przygotowania do wiosny troszkę źle przebiegły, ale o ile fajnie mi się oglądało ich mecze na jesień to teraz nic szczególnego nie grają. W meczu z Pogonią, która była do ogrania tylko 3 strzały celne, w meczu z Lechem 4 strzały celne. Dużo żółtych kartek i dziś kilku piłkarzy musi uważać na kary indywidualne by móc zagrać w kolejnym meczu. Korona gra otwarty futbol i to widać po statystykach - 2/3 bramek z gry, 2,7 bramki na mecz u siebie to dobry prognostyk przed dzisiejszą potyczką.
Górnik natomiast tą rundę zaczął beznadziejnie. Zremisował w tym roku ze Śląskiem, przegrał wysoko w Płocku oraz ten mecz z Piastem...Oczywiście mówię tutaj o meczach wyjazdowych, które notabene przynoszą dużo punktów. Na 13 spotkań Górnicy zdobyli 18 punktów i jak spojrzeć na tabele to w zajmują 3 miejsce w całej lidze. Naprawdę, niebywała tragedia stałaby się gdyby Górnik nie awansował do pierwszej 8. Ale umówmy się, jakoś nie widzę żadnej możliwości na spadek tej drużyny co przed nowym sezonem daje w klubie poczucie bezpieczeństwa i jestem ciekaw czy już szukają nowych grajków w Zabrzu. Nie od dziś wiadomo, że ławka jest bardzo słaba. Z jednej strony są na niej młodzi zawodnicy i w dodatku sami Polacy, z drugiej młodzi się uczą i tej jakości zapewne nie pokażą od razu po wejściu na murawę. Dla potwierdzenia mojej tezy przywołam pewną statystykę - goli traconych w kolejnych 15&#39;. I tak Górnik od 60 minuty traci bardzo dużo bramek - aż 23. Od minuty 76&#39;-90&#39; stracił 12 bramek - najwięcej w całej lidze. Jak sami przyznacie jest to czas na zmiany i podtrzymanie dobrego wyniku, ale tego właśnie brakuje. Żelazna jedenastka, opieranie się na stałych fragmentach gry (żeby nie było - super je rozgrywają). Nie dawno był mecz Lecha z Legią i mimo porażki Lecha przyszła zmiana na lepsze. Ostatni mecz z Zagłębiem moim zdaniem może być małym kroczkiem ku lepszej gry drużyny trenera Brosza - jest też smaczek w postaci niedawnej pracy w Kielcach obecnego trenera Zabrzan. Ogólnie jeśli doczytaliście do tego momentu to wiedzcie, że typ na to spotkanie dopiero teraz się wykrystalizuje. I tak patrząc na formę obu drużyn, to co napisałem, spoglądając na suche statystyki jestem w tym meczu za drużyną gospodarzy.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jagiellonia - Arka Gdynia
powyżej 29,5 fauli @ 1,7 / Totolotek ⛔ 28
powyżej 9,5 rożnych @ 1,75 / STS ✅ 11
Obie ekipy przystąpią do spotkania w zgoła odmiennych nastrojach. Jaga w ostatniej kolejce została sprowadzona na ziemię przez Lecha przegrywając aż 1-5 w Poznaniu. Arka bezproblemowo zainkasowała 3 punkty gromiąc 4-0 Bruk-Bet. Dzięki temu zwycięstwu i wczorajszemu remisowi Zagłębia goście nadal są z dużymi szansami na wskoczenie do pierwszej ósemki. Strata do miedziowych to w tej chwili tylko 2 punkty.
Zobaczmy jak zareagują piłkarze gospodarzy po tej wpadce ostatnio, czy było to tylko dzieło przypadku czy też zapowiedź słabszych występów.
Wydaje mi się, że jednak to był taki przysłowiowy wypadek przy pracy i dzisiaj gospodarze od początku mocno zaatakują rywali aby jak najszybciej strzelić bramkę i przejąć kontrole nad meczem, stąd typ na rzuty rożne. Powinniśmy zobaczyć sporo akcji pod bramką Arki, które niejednokrotnie powinny zakończyć się wybiciem piłki przez obrońców poza boisko. Goście też zapewne spróbują przenieść grę pod bramkę przeciwnika i wywalczyć przynajmniej rzut rożny. W tym elemencie akurat to goście minimalnie są lepsi, do tej pory wykonywali 147 rożnych przy 140 gospodarzy.

Typ na faule to przede wszystkim pod dokonania w tym sezonie Arkowców (jako jedyni na razie w tym sezonie załapali się do programu 500+ ;)). Spodziewam się, że Jaga zepchnie ich mocno do defensywy gdzie będą nieraz musieli się ratować faulem. Z kolei przy szybkiej próbie wyjścia z kontrą piłkarze gospodarzy też zapewne nieraz popełnią przewinienie.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Korona Kielce - Górnik Zabrze
powyżej 33,5 fauli @ 1,83 / Totolotek ✅ 34
Bardzo ciekawe spotkanie nam się szykuje. Górnik, który tak nie dawno wydawało się że powalczy o mistrzostwo czy chociażby puchary powoli musi drżeć o swoją pozycje w tabeli. Co prawda przed tą kolejką zajmowali wydaje się bezpieczne 4 miejsce ale patrząc na dotychczasowe wyniki to w końcówce rundy zasadniczej zrobi się naprawdę ciekawe. Patrząc na ich ostatnią słabą formę, zablokowanie się ich najlepszego strzelca Angulo wcale mnie nie dziwi, że tak zaciekle walczą o przywrócenie im 3 pkt za walkower w meczu z Piastem (przypominam do 81min przegrywali 0-1 ;)), które mogą okazać się dla nich zbawienne.
Przejdźmy do meczu. Korona przy wygranej przeskoczy (przynajmniej do czasu rozstrzygnięcia odwołania Górnika) swojego dzisiejszego rywala i bardzo zbliży się do gry w pierwszej ósemce. Górnik ostatnio prezentuje się bardzo słabo, ostatnio u siebie pomimo gry przez 80 minut z przewagą jednego zawodnika nie potrafili wygrać także z walczącym o pierwszą ósemką ekipą Zagłębia Lubin.
Spodziewam się takiego twardego i ostrego meczu często przerywanego gwizdkiem sędziego. Goście chyba jedyne co teraz mogą zrobić to twardo się postawić na boisku bo z forma u nich ostatnio nie najlepiej.
Obie ekipy podobnie wypadają w tym sezonie - Korona 430 fauli, Górnik - 433.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Korona Kielce - Górnik Zabrze
Typ: over 2,5
Kurs: 1,82 ✅✅
fortuna
Ostatni mecz sobotniej kolejki Ekstraklasy to Korona Kielce z Górnikiem Zabrze. Gospodarze w rundzie wiosennej dotychczas przegrali tylko jedno spotkanie z Wisłą Płock 0-2 na wyjeździe. co ciekawe Zabrzanie identycznie też przegrali tylko raz i także z Płockiem. Kielczanie są obecnie na szóstym miejscu w tabeli z dorobkiem 42 oczek ich dzisiejszy rywal natomiast plasuje się dwa miejsca wyżej i ma o dwa punkty więcej. W wiosennych meczach Korony padło czternaście bramek zaś w meczach z udziałem Zabrzan 15, nie wliczam w to przerwanego pojedynku z Piastem Gliwice. Ostatni ich pojedynek rozgrywany na jesieni było dobrym widowiskiem i zakończyło się wynikiem 3-3. Średnia bramek na mecz z udziałem podopiecznych Lettiieriego to około 2,7 zaś rywale są lepsi bo ich bilans to ponad trzy gole. Dzisiaj liczę na sporo bramek i mam nadzieje że pogoda temu nie przeszkodzi.
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Legia Warszawa - Wisła Kraków
1/+1.5
KURS:1.93
Spotkanie 2 w tabeli Legiiz będącą na 7 miejscu Wisła Kraków. Gospodarze przystąpią do meczu z zamiarem wygrania tego meczu i odzyskana fotela lidera w ostatnich 5 meczach Wojskowi zanotowali 3 zwycięstwa remis i porażkę. Biała Gwiazda natomiast nie radzi sobie ostatnio najlepiej po 2 remisach oraz porażce pokonali słabo spisujący się Śląsk Wrocław. Obie drużyny grały ze sobą 37 razy 18 z tych meczów wygrała Legia padło 9 remisów 10 razy wygrała Wisła. Na własnym stadionie Legia nie ma porażki na Łazienkowskiej z Wisłą od 10 spotkań. Legia przystąpi do tego meczy praktycznie w najsilniejszym składzie jedynym nieobecnym za czerwoną kartkę nie zagra Domagoj Antalovic w Wiśle nie zagrają natomiast Marcin Wasilewski, Basha oraz Ivan Gonzalez. Stawiam tutaj na kolejne zwycięstwo Legii i powrót na fotel lidera.
 
pineek 5

pineek

Użytkownik
Legia Warszawa - Wisła Kraków
1/+1.5
KURS:1.93
Spotkanie 2 w tabeli Legiiz będącą na 7 miejscu Wisła Kraków. Gospodarze przystąpią do meczu z zamiarem wygrania tego meczu i odzyskana fotela lidera w ostatnich 5 meczach Wojskowi zanotowali 3 zwycięstwa remis i porażkę. Biała Gwiazda natomiast nie radzi sobie ostatnio najlepiej po 2 remisach oraz porażce pokonali słabo spisujący się Śląsk Wrocław. Obie drużyny grały ze sobą 37 razy 18 z tych meczów wygrała Legia padło 9 remisów 10 razy wygrała Wisła. Na własnym stadionie Legia nie ma porażki na Łazienkowskiej z Wisłą od 10 spotkań. Legia przystąpi do tego meczy praktycznie w najsilniejszym składzie jedynym nieobecnym za czerwoną kartkę nie zagra Domagoj Antalovic w Wiśle nie zagrają natomiast Marcin Wasilewski, Basha oraz Ivan Gonzalez. Stawiam tutaj na kolejne zwycięstwo Legii i powrót na fotel lidera.
Co za głupoty jakie 37 razy? Jaki fotel lidera? Nie neguje typu ale patrząc jakie bzdurne argumenty Pan przytacza nie radziłbym innym się nimi sugerować...
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cracovia Kraków - Sandecja Nowy Sacz
Typ: Cracovia
Kurs: 1,65 ✅ 65
fortuna
Pasy na wiosnę grają bardzo dobrze, wygrali cztery z sześciu rozgrywanych spotkań (Śląsk Wrocław 2-1, Wisła Płock 1-0, Arka Gdynia 2-1, Pogoń Szczecin 3-0), do tego zremisowali bezbramkowo z Legią Warszawa i ulegli tylko rewelacyjnej Jagielloni. Podsumowując sześć ostatnich gier zespołów Ekstraklasy są gorsi tylko od Jagielloni i Legii strzelając w nich osiem goli i tracąc ledwie trzy. Ostatnie trzy potyczki ligowe to same wygrane. W tych występach strzelili osiem goli z czego trzy zaaplikował Krzysztof Piątek. Co do Sandecji to przeciwny biegun formy. Na wiosnę nie wygrali jeszcze żadnego spotkania i tylko dwa razy zremisowali tracąc w nich dwanaście bramek. Zajmują ostatnia pozycję w tabeli i patrząc na ich grę i to co się dzieje w klubie są już chyba jedną nogą w 1 Lidze. Po przegranych Arki Gdynia (37 pkt.) i remisie Zagłębia Lubin (39 pkt.) Cracovia z obecnym dorobkiem 35 oczek może przeskoczyć Gdynian i dojść na jedno oczko Lubinian, więc motywacja będzie duża co może zaowocować dzisiaj wygrana.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Kraków
Typ: Legia (-1,5h) ⛔
Kurs: 2,4 (totolotek)
Słuchajcie, chyba wszyscy się zgodzimy, że to bardzo ciekawy pojedynek. Pod względem kibicowskim to niedawno niesamowite mecze obu drużyn, gdzie kibice dawali z siebie 100%. Piłkarze również. Pamiętam jak czekałem na spotkanie na wiosnę tych drużyn, ale gra i wynik meczu trochę mnie rozczarował. Ale co było kiedyś to było, co dzisiaj to dzisiaj. Zacznę może od Legii. Legioniści zagrali bardzo dobre zawody z Lechią. Byłem przekonany, że drużyna nowego trenera postara się zatrzymać Legię, ale gra Wojskowych była przyzwoita. Szybkie 3-0 i kontrola meczu, raz większy błąd i Lechia strzeliła bramkę. Ogólnie Legia ma mnóstwo jakości, doszedł do środka pola Cafu, nawet kupiłem go do fantasy, Remy zagrał słabsze spotkanie ale na jego szczęście bez większych skutków. Ogólnie bardzo ciekawe ustawienie wystawił w Gdańsku trener Jozak, Vesović na prawej obronie (notabene miał asystę przy 1-0). W ofensywie młodość, Szymański i Niezgoda dobre mecze, Kuchy jak Kuchy - przyzwoicie choć mógł więcej wyciągnąć. Powodem motywującym Legionistów na mecz z Wisłą może być wygrana Jagi wczoraj 3-2. Muszą gonić i nie mogę pozwolić sobie na stratę punktów. Ostatnie 5 meczów to bilans 3-1-1 (bilans bramek 9-5).
Wisła Kraków po bardzo dobrym spotkaniu ze Śląskiem jest coraz bliżej 8. Show jednego zawodnika - Carlosa Lopeza, który oczywiście miał wsparcie w drugiej linii m.in. dobry występ Cywki. Ostatni mecz wygrany z Legią na wyjeździe był wygrany w 2010 roku. To już 8 lat odkąd Wiślacy próbują, próbują i może dziś jest ten dzień. Ogólnie miałem spore nadzieje z trenerem Carillo. Niestety jestem rozczarowany do tej pory, miał być wysoki pressing, szybkie przechodzenie z obrony do ataku. A jest zupełnie inaczej. Takim ostatnim wyjazdem, który oglądało się tragicznie w wykonaniu dzisiejszych gości to mecz z Jagą. Zagrali źle, 2 strzały celne na całe spotkanie. Z Piastem o mało co nie przegrali w ostatnich minutach przy 1 strzale celnym. Pamiętacie jak wyglądał mecz na jesień pomiędzy dzisiejszymi rywalami? Legia przykryła Carlitosa i się skończyło. Te nieudolne ataki i małe zagrożenie od innych graczy ofensywnych Wisły były dla kibica Białej Gwiazdy pewnie sporym rozczarowaniem.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Widzę ogromna masowka idzie w kierunku zwycięstwa Cracovii, a wiadomo jak w tej lidze zazwyczaj kończą się takie spotkania. Pamiętajcie że projekt Cracovia dopiero jest w budowie oczywiście graja dobrze i sa w formie ale pytanie jak ten zespół wytrzyma presje i rolę znaczacego faworyta? ..
Nie twierdze że będzie niespodzianka ale na waszym miejscu dwa razy bym sie zastanowił czy warto wchodzic w &quot;1&quot; po takim kursie. Osobiście odpuszczam ten pojedynek.
 
babalao 5

babalao

Użytkownik
Widzę ogromna masowka idzie w kierunku zwycięstwa Cracovii, a wiadomo jak w tej lidze zazwyczaj kończą się takie spotkania. Pamiętajcie że projekt Cracovia dopiero jest w budowie oczywiście graja dobrze i sa w formie ale pytanie jak ten zespół wytrzyma presje i rolę znaczacego faworyta? ..
Nie twierdze że będzie niespodzianka ale na waszym miejscu dwa razy bym sie zastanowił czy warto wchodzic w &quot;1&quot; po takim kursie. Osobiście odpuszczam ten pojedynek.
Zgadzam się w 100% wiadomo ekstraklasa to cykająca „bomba” w tym meczu możemy zobaczyć 0:0, jak i również 2:4 (Termalica - Pogoń) kto by się spodziewał takiego meczu w Nieczieczy ;). 1 na Cracovię po kursie 1.6-1.7 dla mnie w tym meczu nie do grania. ;)
Pozdrawiam ????⚽
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
1 na Cracovię po kursie 1.6-1.7 dla mnie w tym meczu nie do grania
Kurs jest OK, bo niby jaki miałby być?
Inna sprawa czy typ wejdze. Bo drużyny jakoś nie palą się za bardzo, by znaleźć się w pierwszej ósemce. Miedziowi tylko remis z Piastem, a to co zrobiła wczoraj Arka, woła o pomstę do nieba. A liczyłem, że to właśnie oni będą w 1 ośemce. Teraz bez szans, bo najbliższy rywal to Legia, a po takiej porażce to rywal poza zasięgiem.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Wisła Płock 18.03.2018. godz. 15:30 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 2.09 / Buk: 1xbet

W Śląsku przed rozpoczęciem wiosny gdzieś tam wierzono w grupę mistrzowską ale przerwa i zmiana trenera w niczym na razie nie pomaga, ekipa z Wrocławia od początku 2018 roku jest bez zwycięstwa w lidze i już wszystko jest jasne będzie intensywna walka o utrzymanie. Terminarz może faktycznie nie był łatwy mecze w Poznaniu, Warszawie oraz Krakowie ale mimo wszystko tak grać w defensywie to nie można, nie ma poprawy i już chyba nikt nie wierzy w to w tym aspekcie, a tutaj trzeba szukając pierwszego zwycięstwa postawić na coś odważnego w ataku tym bardziej grając u siebie. Trener będzie miał do dyspozycji najprawdopodobniej Robaka i jedna z niewielu pozytywnych rzeczy przed tym spotkanie. Pawłowski doskonale zdaje sobie sprawę że jego ekipa w defensywie wygląd po prostu źle i nie chce stawiać na parę Piech – Robak razem grających bo jak wspomniał na konferencji przed meczem jego zespół nie jest do końca gotowy na taką grę nie potrafi się w takim systemie zorganizować w defensywie. No ale to Śląsk będzie dziś miał piłkę i będzie musiał atakować bo ekipa z Płocka jestem pewien że przejdzie tutaj zagrać z kontry w której czują się wyśmienicie, a jeśli Płocczanie wyjdą jako pierwsi na prowadzenie to będą z każdą minutą zyskiwać przestrzeń na swoje kontry. Do tego przecież Płock jest w formie zaliczył te dwa dziwne mecz z Pogonią oraz Cracovią ale ich forma od dłuższego czasu jest wysoka, regularnie punktują i strzelają. Sprint i szybkość na skrzydłach to ich wielkie atuty czyli coś z czym Śląsk w defensywie ma problem. Stawiam na bramki patrząc na dyspozycję obu ekip oraz to czego w dzisiejszym meczu potrzebują.
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Wie ktoś jak zrobić na jednym kuponie w fortunie zakład łączony? Bo jest napisane że można ale nie da się dodac bo pokazuje się komunikat że zdarzeń nie można kombinować. Chciałem zagrać gola piątka karnego w meczu i czerwoną kartkę.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Śląsk - W. Płock obie drużyny strzelą gola: TAK 1.80✅
Śląsk w ostatnich 8 meczach nie strzelił bramki tylko raz. Wisła tak samo. Ostatnie spotkanie między drużynami to wynik 4:1 dla Wisły. Obserwując grę obu drużyn przy ich zestawieniu wchodzę w to za większą stawkę.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
28. kolejka LOTTO Ekstraklasy (16.03-18.03.2018)
Proszę o zmianę kursy w typie na BTS w meczu Górnika z Koroną z 1,91 na 1,67. W tym samym czasie analizowałem dwa meczu i myślałem na BTS w meczu Betisu z Espanyolem gdzie rzeczywiście był 1,91. Nie edytuję swojego postu,tylko piszę tutaj żeby nie było żadnych insynuacji że zawyżam kursy czy coś podobnego.
Z góry dzięki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom