>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28. kolejka LOTTO Ekstraklasy (16.03-18.03.2018)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia - Sandecja
powyżej 31,5 fauli @ 1,83 ✅ 37
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,9 ✅ 6
Totolotek
Gospodarze po 3 zwycięstwach z rzędu nadal z szansami na awans do górnej połówki tabeli, do ósmego obecnie Zagłębia tracą 4 punkty i dzisiaj mogą tą stratę zniwelować już tylko do 1 punkciku.
Goście czekają na zwycięstwo już od 18 spotkań i w końcu się przełamią tylko kwestia kiedy, czy nastąpi to dzisiaj a może w następnym spotkaniu z Górnikiem. Mając w składzie doświadczonych i niezłych zawodników jak; Brzyski, Mraz, Kolev, Trochim czy na bramce Gliwę ta ekipa w końcu wygra i zapewne przyjdzie to w najmniej oczekiwanym momencie.
Także mamy dzisiaj znowu do czynienia z meczem za tzw. 6 punktów. Cracovia wygrywając jak wspomniałem wyprzedzi w tabeli Arkę i złapie kontakt z Zagłębiem, Sandecja przegrywając po raz kolejny utknie na dobre w strefie spadkowej i z każdym spotkaniem presja na zawodnikach będzie coraz większa. Remis nikogo tutaj nie urządza.
Kurs na Cracovię nie za wysoki, mają już 3 wygrane z rzędu a to już długa seria jak na naszą ligę dlatego poszukam tutaj ponownie typu na faule i kartki.
Dopóki wynik będzie remisowy graczom gospodarzy ciężko będzie się grało, goście zapewne cofną się na swoją połowę wyczekując okazji do szybkiej kontry. Faule z ich strony powinny sypać się w dużej ilości. Na ich koncie w tym sezonie 447 (śr 16,55) fauli, Cracovia zdecydowanie mniej bo tylko 364 (śr 13,48) ale dzisiaj to też ważny mecz dla nich i aby pokonać rywala będą musieli się sporo natrudzić.
Kartki obie ekipy łapią podobnie i w dużych ilościach, Cracovia 60 (śr 2,22), Sandecja 68 (śr 2,52).
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Cracovia - Sandecja
Cracovia @ 1,67 Totolotek✅✅✅
Krzysztof Piątek strzeli gola @ 2,20 LVBET✅✅✅
Wszyscy zachwycają się Jagiellonią,a le tak analizując dotychczasowe spotkania Pasów na wiosnę to wychodzi że oni nie zagrali jeszcze słabego meczu. Wchodzili w rundę trochę powoli, rozkręcając się z meczu na mecz. Po dobrym meczu i remisie z Legią w Warszawie wygrali wszystkie trzy mecz i to zdecydowanie po bardzo dobrej grze. Zwłaszcza przed tygodniem w Szczecinie upokorzyli Pogoń na jej podwórku wygrywając 3:0. Sandecja można powiedzieć z czystym sercem, jest aktualnie najsłabszym zespołem Lotto Ekstraklasy. Sandecja mierzyła się na wiosnę już ze swoimi kontrkandydatami w kontekście walki o utrzymanie i osiągała następujace wyniki: porażka 1:4 z Pogonią, porażka w Niecieczy z Termalica 0:1 i bezbramkowy remis ze Śląskiem, gdzie byli znacznie gorszym zespołem. Cracovia na początku sezonu okupowała ostatnią pozycję w klubie, a teraz staje przed szansą awansu do górnej ósemki. Jeżeli dziś uda się wygrać to awansują na 9 miejsce - 1 punkt za Zagłębiem, które w ostatnich kolejkach zawodzi i nie potrafi wygrywać remisując mecz za meczem. Widać że trener Michał Probierz potrzebuje czasu na zbudowanie zespołu, ale gdy wprowadzi swoją wizję w życie to jego zespoły po prostu są mocne, imponują dobrą defensywą i są bardzo skuteczne. Jeżeli Cracovia chce wejsć do górej ósemki to takie emcze jak ten musi po prostu wygrywać i moim zdaniem tak dziś będzie. Przy Kałuży zobaczymy Pasy grające ofensywnie, dominujące w środku pola i strzelające gole, szczególnie dziś liczę na Krzysztofa Piątka, który powinien wygrywać pojedynki ze starszymi, będącymi w gorszej formie stoperami Sandecji.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Legia Warszawa - Wisła Kraków 0:2
powyżej 2,5 i obie strzelą
2,03 Fortuna
Pierwszy becik na tą kolejkę wszedł bez problemu (Lech zwycięstwo), dziś idę troszkę inaczej i wchodzę w bramki.
Obie ekipy mocne w ofensywie a dużo słabsze w defensywie.
3 punkty są bardzo ważne dla jednego jak i dla drugiego zespołu, nikogo nie zadowoli remis, Legia musi gonić Jagiellonię tracą 3 punkty do lidera natomiast Wisła musi uciekać przed 9 miejsce i utrzymać się w grupie mistrzowskiej to dla nich na pewno cel na ten sezon a Cracovia goni....
W Wiśle ostatnio chyba na dobre odblokował się Carlitos, strzelił 3 bramki i sam wygrał spotkanie ze Śląskiem, jest Imaz i wraca Brlek więc wygląda to naprawdę fajnie z przodu, a z tyłu wiadomo błędy.
Jeśli chodzi o Legie to u siebie grają dobrze, po za meczem z Jagiellonią.
Niezgoda jest w niezłej formie, do tego nowy nabytek Cafu się zaprezentował solidnie.
Legia jest w tym meczu faworytem ale ja jednak po dłuższym zastanowieniu się stawiam na bramki, wydaje mi się, że Wisła coś strzeli dziś bo Legia ma dziurawą obronę.​
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Legia - Wisła Kraków
BTS @1,68 Fortuna ⛔ ⛔ Znów Legia zdominowana i to u siebie ...

Mecz bardzo ważny dla jednych i drugich. Legia goni Jagiellonię, w przypadku wygranej znów zrównają się liczbą punktów. Mogli być już dzisiaj liderem, ale Jaga wygrała rzutem na taśmę mecz z Arką 3-2. Wisła natomiast walczy o pierwszą 8 i jeszcze pewnie czuć się nie mogą. Dzisiaj nawet remis może dać na prawdę dużo w kwestii pozostania właśnie w górnej ósemce. Także na prawdę istotny mecz dla obu zespołów i dzisiaj może mieć miejsce ciekawe widowisko. Legia u siebie gra nieźle, jednak zdarzały się już porażka czy to z Wisłą Płock, czy nie tak dawno z Jagą 0-2. Także Legioniści u siebie są do ugryzienia i myślę że Wisła może sprawić niespodziankę. Na pewno na minus dla gości jest bilans z Legią, który jest dla nich na prawdę zły. Legia u siebie z Wisłą jeszcze nie przegrała, ale zdarzały często się remisy. Carlitos gra na prawdę dobrze w ostatnich meczach i najgorsze co u niego było to skuteczność, która mocno kulała. Spotkanie ze Śląskiem być może będzie jego przełamaniem gdyż zdobył tam hat-tricka i Angulo w klasyfikacji strzelców już nie ma żadnej przewagi. Wydaję mi się że dzisiaj jego rola będzie bardzo ważna i jak ktoś ma się przyczynić do zdobycia punktów przez Wisłę to chyba najbardziej właśnie Carlitos.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Legia @ 1,83 LVBET⛔⛔⛔
Wygrała Jagiellonia, wygrał Lech, więc Legia musi zrobić wszystko, żeby dzisiaj zdobyć komplet punktów. Wisła przed tygodniem wygrała ze Śląskiem 3:1,a le sama gra nie napawa wielkim optymizmem. Gdyby nie geniusz Carlitosa to ciężko byłoby o komplet punktów przy Reymonta, tym bardziej że rywalem był słabo spisujący się Śląsk. Legia z meczu na mecz wygląda co raz lepiej, widać rękę dobrego trenera jakim na pewno jest Romeo Jozak. Trochę dziwi mnie po raz kolejny decyzja o posadzeniu Jarka Niezgody na ławce rezerwowych na rzecz Eduardo, który ewidentnie nie jest jeszcze gotowy do gry na pełnych obrotach. Wierze ejdnak że Jozak wie co robi i dzisiaj Legia stosunkowo łatwo dopisze kolejne 3 punkty i w dalszym ciągu będzie głównym kandydatem do tytułu Mistrza Polski.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia Warszawa - Wisła Kraków
powyżej 28,5 fauli @ 1,83 ⛔
Totolotek
Hit 28 kolejki Ekstraklasy. Nie będę się rozpisywał jaki emocje zawsze towarzyszą spotkaniom pomiędzy tymi ekipami. W tabeli Legia musi gonić Jagiellonię i jednocześnie uciekać Lechowi. Wisła musi do ostatniej kolejki walczyć o pozostanie w pierwszej ósemce, po piętach depcze im Cracovia i Arka. W następnej kolejce Wisła gra z Lechem gdzie o punkty także będzie ciężko. Oj, ciekawie zapowiadają się te 2 ostatnie kolejki rundy zasadniczej.
Czy Legia wygra ciężko wskazać, goście przyjechali przynajmniej po remis w tym spotkaniu i zrobią wszystko aby ten cel osiągnąć i mimo wszystko nie są bez szans, w końcu mają w swoich szeregach super strzelca Carlitosa.
W tym spotkaniu wybieram ponownie typ na faule, których w tych spotkaniach nie brakuje. W ostatnich 10 spotkaniach ilość fauli wyglądała następująco: 32 *28 *31 38 26 *28 *26 *31 32 *32 / * mecze w Warszawie.
Jak widać linia często oscyluje w granicach 30 fauli i dzisiaj powinno być podobnie.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
ja głównie w tej kolejce jako obserwator ale bramek sporo mimo nie pogody to próbujemy

Legia - Wisła Kraków Legia i obie strzela 3,2 Fortuna⛔ Dramat MP jedzie do Białego...

Bardzo ważne spotkanie dla nas wiadomo gonimy Jagę. Białostoczanie wczoraj w swoim stylu wyciągnęli niesamowicie mecz w końcówce z Arka .Tutaj idę w stronę goli my musimy szukać 3 pkt Wisła fajnie wygląda w tym elemencie gry- bo duzo strzela jak i traci. Nie źle graja z kontry wiadomo maja Carlitosa jest mega skuteczny niebezpieczny i napewno swoje szanse będzie miał.Robi sie pojedynek napastników Niezgoda-Carlitos, myślę ze mamy mocniejszy zespól i na boisku na własnych śmieciach to udowodnimy.Fajnie gra Remy, Vesovic w ataku potrafi fajnie sie podłączyć wiadomo walki nie zabraknie oba kluby kibice przede wszystkim za sobą nie przepadają cos w stronę kartek i rożnych warto rozważyć ale ja nic nie znalazłem. Pozdrawiam
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Legia - Wisła
Legia @1,85
LVBET ⛔
Legia strzeli powyżej 1,5 gola @1,83 LVBET ⛔
Dzisiaj szybko, bo czas nagli, idę w stronę gospodarzy, po wczorajszym triumfie Jagielloni Legia zrobi wszystko, żeby wygrać dzisiejsze starcie, liczę również na trafienie Wisły, więc aby Legia mogła dopisać sobie 3 punkty będzie musiała strzelić minimum 2 gole. Patrząc na bezpośrednie H2H można zauważyć ciekawą zależność w tych spotkaniach, od 2012 roku w meczach w Warszawie na przemian albo wygrywa Legia albo jest remis, według tego schematu dzisiaj kolej na wygraną gospodarzy, można to traktować z przymróżeniem oka, ale niektórzy lubią takie statystyki. Poza tym Wisła kiepsko sobie radzi z Legią w delegacji, ostatni mecz wygrała tam aż 8 lat temu, przez kolejne 10 meczy nie potrafiła zdobyć kompletu punktów przy Łazienkowskiej. Podsumowując te wszystkie fakty oraz to, że Jaga nie zwalnia tempa, więc Legia jeśli myśli (a tak jest na pewno) o mistrzostwie dzisiejszy mecz musi wygrać.
Edit: Zmiana bukmachera z forBET na LVBET, przed dodaniem posta nie zauważyłem, że tak się różnią kursy na korzyść LVBET.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przypominam o samodzielnym podliczaniu swoich typów, jeżeli chcecie zdobyć punkty do Króla Ekstraklasy. Macie czas do jutra do 20:00, później zamykam temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom