• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

28 Kolejka Plus Ligi

Temat na forum 'Siatkówka' rozpoczęty przez Ted, Marzec 30, 2018.

Status Tematu:
    Zamknięty.
    Więcej tematów od Ted
    1. Ted ModTeam Członek Załogi

Ted
      Polubienia:
      157
      Reputacje:
      9929

3 kolejki do końca i czekają nas Playoffy, Bydgoszcz wygrywając dziś bardzo sobie pomogła w walce o pozostanie w lidze. Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​

Gliwiczanin lubi to.
    2. bandziorno Dobrze znany użytkownik

bandziorno
      Polubienia:
      20
      Reputacje:
      141
      Z oferty mnie najbardziej intryguje mecz Zawiercie-Szczecin, dziś o godz. 18.00. Nie wiem, czym to może być podyktowane, ale od wczoraj odnotowałem duży spadek na zwycięstwo gości z 3,6 aż nawet do 2,7. Wydaje się, że gospodarze powinni wygrać to spotkanie u siebie. Ale z drugiej strony spadki kursów zachęcają do gry w kierunku gości.

kryysstu lubi to.
    3. Ted ModTeam Członek Załogi

OP
      OP
      Ted
      Polubienia:
      157
      Reputacje:
      9929
      W stronę Kielc coś można. Skra pewne 2 miejsce, po ciężkich bojach w LM i z Warszawa , do tego święta idą i nie powinni się spinać.

mm25 i kryysstu lubią to.
    4. zibi16 Moderator

zibi16
      Polubienia:
      737
      Reputacje:
      4534
      Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin 3:0
      3:0 (dokładny wynik)
      1,88
      Będzin +19,5 1,77

Na pierwszy rzut oka dwa typy wydają się być odwrotne ale ja wierzę, że przy wyniku 3:0 dla gospodarzy drugi typ także będzie na plus... A jeśli nie to chociaż 1 typ wejdzie ale do rzeczy...
      Jastrzębski Węgiel walczy o pozostanie w pierwszej 6 (walka jeszcze trwa od miejsca 4-7) dlatego bardzo ważne jest zwycięstwo tutaj za 3 punkty.
      Kadrowo Jastrzębski bije na głowo zespół z Będzina.
      Ostatnie wyniki gospodarzy bardzo dobre, 4 zwycięstwa z rzędu... Będzin 12 bądź 13 miejsce w sumie nie za duża różnica. Myślę, że jak gospodarze będą skoncentrowani w 100% przez całe spotkanie to nie powinno być problemów z wygraniem go 3:0.

Fart Kielce - PGE SKRA Bełchatów 2:3
      Kielce +20,5 1,61
      Kielce +2,5 seta 2,30

Drugi typ na wielkie ryzyko ale ja zaryzykuję... Po pierwsze dla Bełchatowa najważniejsze spotkanie było te 2 dni temu z Warszawą, które wygrali za 3 punkty i już mogą być spokojni o 2 miejsce natomiast Kielce ostatnio wygrali seta nawet z Kędzierzynem więc dlaczego nie mieli by tego powtórzyć ze Skrą... Moim zdaniem Bełchatów może podejść do tego spotkania nie na 100% a i tak powinni go wygrać.

Olsztyn - ONICO Warszawa 3:1
      Olsztyn
      1,70

Dla Warszawy jest to 3 spotkanie z tego 5 dniowego "maratonu", najpierw Resovia, Bełchatów a na końcu Olsztyn... Jeszcze gdyby wygrali z Bełchatowem nie postawił bym na Olsztyn ale Warszawa już pogodziła się, że nie zajmie 2 miejsce a dla Olsztyna jest to bardzo ważne spotkanie, mają tylko 1 punkt przewagi nad 7 miejscem.
      Olsztyn u siebie gra bardzo dobrze i powinni wykorzystać własną halę i już za pewne zmęczenie gości tak częstymi meczami.

Warta Zawiercie - Espadon Szczecin 1:3
      Zawiercie
      1,40
      Zawiercie -1,5 seta 1,85

Zawiercie po ostatnich zwycięstwach ma szansę zająć 10 miejsce i na pewno będą o to walczyć a żeby tak było muszą wygrać ten mecz. Zawiercie u siebie grają bardzo dobrze więc stawiam, że wygrają za 3 punkty ze słabym ostatnio Szczecinem.
      Szczecin na ostatnie 10 meczów tylko 1 zwycięstwo z najgorszą drużyną w lidze Kielcami... Nie wygląda to zbyt dobrze...

Wszystkie kursy z Fortuny

Ostatnia edycja: Marzec 30, 2018
      Ted i Gliwiczanin lubią to.
    5. farezowsky Nowy użytkownik

farezowsky
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      49
      Zgadzam się z przedmówcą odnośnie Zawiercia. Powalczą o 10 miejsce, plus jesteśmy w gazie a Szczecin ostatnio formą ani troche nie zachwyca. -1.5 seta idealny bedzie

6. Damianus1 Nowy użytkownik

Damianus1
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0

Status Tematu:
    Zamknięty.

Poleć forum