>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

28. Kolejka PlusLigi (25-28 marca)

Status
Zamknięty.
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
GKS gra u siebie przy pełnej hali,ponad 5000 kibiców będzie dzis obecnych,mecz derbowy. Katowiczanie grają bardzo fajną siatkówke.W Meczu ze Skrą przegrali po tie breaku gdzie nie byli gorsi.Ja dziś ide w drużyne gospodarzy.
GKS Katowice 4.00
GKS Katowice + 1,5 seta 2.50
GKS Katowice over 84,5 pkt 1.72
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel over 3,5 seta @ 1.52
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Jastrzębski walczy o play-offy,jest na równi pkt z Olsztynem,to jest must win dla Jastrzębian,wygrają mają playy-offy,nie sądzę,by Katowice tu wygrały,owszem grają ostatnio dobrze,ale umówmy się,czysto siatkarsko lepsze jest Jastrzębie + to co wspomniałem na początku,mega motywacja,Jset dla Katowic to myślę max w tym meczu.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Szwedzik pełna hala nie, tylko tyle biletów było w sprzedaży ;-) Wydaje mi sie, że jeden set spokojnie ugrają.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Szwedzik pełna hala nie, tylko tyle biletów było w sprzedaży ;-) Wydaje mi sie, że jeden set spokojnie ugrają.
Było w sprzedaży lekko ponad 5000 które się rozeszly i dzis dorzucili jeszcze 500,dlatego pisze że pełna bo wiecej nie dalo rady.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Skra w meczu z Kielcami będzie mogła wybrać sobie przeciwnika. Albo Resovia, albo ZAKSA i po dzisiejszym pokazie Resovii (szkoda tylko że tak późno bo w piątym meczu od końca rozgrywek) zastanawiam się czy Skra będzie chciała grać z Resovią w półfinale, ZAKSA pokazała sporo słabości. Ponadto w tym sezonie Skra dwa razy wygrała z Zaksą, a z Resovią przegrała dwa razy po 3-1. Kurs na Kielce to 10,50.
Jak sądzicie Skra będzie chciała trafić na Zaksę która z Bielgorodem i z Resovią jednak zdecydowanie przegrała, czy podejmie rękawice z Resovią, która dziś na pewno musiała wzbudzić respekt wśród rywali? Mecz w tv więc jakby miał być wałek to będzie łatwy do wylapania.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Skra w meczu z Kielcami będzie mogła wybrać sobie przeciwnika. Albo Resovia, albo ZAKSA i po dzisiejszym pokazie Resovii (szkoda tylko że tak późno bo w piątym meczu od końca rozgrywek) zastanawiam się czy Skra będzie chciała grać z Resovią w półfinale, ZAKSA pokazała sporo słabości. Ponadto w tym sezonie Skra dwa razy wygrała z Zaksą, a z Resovią przegrała dwa razy po 3-1. Kurs na Kielce to 10,50.
Jak sądzicie Skra będzie chciała trafić na Zaksę która z Bielgorodem i z Resovią jednak zdecydowanie przegrała, czy podejmie rękawice z Resovią, która dziś na pewno musiała wzbudzić respekt wśród rywali? Mecz w tv więc jakby miał być wałek to będzie łatwy do wylapania.
Nie sądzę, że Skra będzie się bawić w przegrywanie. Są w formie, na pewno mogą ograć całą pozostałą 3-kę. Raczej nie widzi mi się kalkulowanie z ich strony.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Skra w meczu z Kielcami będzie mogła wybrać sobie przeciwnika. Albo Resovia, albo ZAKSA i po dzisiejszym pokazie Resovii (szkoda tylko że tak późno bo w piątym meczu od końca rozgrywek) zastanawiam się czy Skra będzie chciała grać z Resovią w półfinale, ZAKSA pokazała sporo słabości. Ponadto w tym sezonie Skra dwa razy wygrała z Zaksą, a z Resovią przegrała dwa razy po 3-1. Kurs na Kielce to 10,50.
Jak sądzicie Skra będzie chciała trafić na Zaksę która z Bielgorodem i z Resovią jednak zdecydowanie przegrała, czy podejmie rękawice z Resovią, która dziś na pewno musiała wzbudzić respekt wśród rywali? Mecz w tv więc jakby miał być wałek to będzie łatwy do wylapania.
Zwróć uwagę na to, że to właśnie ZAKSA o nic nie grała wczoraj w tym meczu więc nie bierz tego meczu aż tak bardzo do siebie... ????
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Zwróć uwagę na to, że to właśnie ZAKSA o nic nie grała wczoraj w tym meczu więc nie bierz tego meczu aż tak bardzo do siebie... ????
Tak jasne, ZAKSA nie grala o nic. To co na boisku przez cały mecz robiła pierwsza szóstka ZAKSA? Poza tym przypominam o tym że ZAKSA z pierwszą czwórką to wygrała tylko 3x ale i tylko po 3-2 z Jastrzębiem, a że Skrą i Resovią przegrała wszystkie mecze. Myślisz że ZAKSA nie chciała wygrać w Rzeszowie żeby podbudowac morale po odpadnięcie z LM i pokazać że potrafi wygrać z czołową drużyna w Polsce przed playoffami? Teraz można to tak tłumaczyć, ale skąd wzięło się 91% w ataku w drugim secie Resovii?
Te zachwyty nad Zaksą są mocno przesadzone co widzimy,ZAKSA jest mistrzem w laniu slabeuszy i średniaków, dwa zwycięstwa z Moskwą są jakąś anomalią, Moskwa jak pokazują wyniki jest slabsza od Bielgorodu. Przecież w tamtym sezonie to ZAKSA nie miała przeciwnika bo pamiętamy jak słabe rok temu były zespoły Skry i Resovii.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak jasne, ZAKSA nie grala o nic. To co na boisku przez cały mecz robiła pierwsza szóstka ZAKSA? Poza tym przypominam o tym że ZAKSA z pierwszą czwórką to wygrała tylko 3x ale i tylko po 3-2 z Jastrzębiem, a że Skrą i Resovią przegrała wszystkie mecze. Myślisz że ZAKSA nie chciała wygrać w Rzeszowie żeby podbudowac morale po odpadnięcie z LM i pokazać że potrafi wygrać z czołową drużyna w Polsce przed playoffami? Teraz można to tak tłumaczyć, ale skąd wzięło się 91% w ataku w drugim secie Resovii?
Te zachwyty nad Zaksą są mocno przesadzone co widzimy,ZAKSA jest mistrzem w laniu slabeuszy i średniaków, dwa zwycięstwa z Moskwą są jakąś anomalią, Moskwa jak pokazują wyniki jest slabsza od Bielgorodu. Przecież w tamtym sezonie to ZAKSA nie miała przeciwnika bo pamiętamy jak słabe rok temu były zespoły Skry i Resovii.
Może i tak, ale nikt nie powie, że ZAKSA zagrała w tym meczu na 100 % sam twierdzisz, 91% w ataku w 2 secie, myślisz, że tak Resovia zagra 2gi mecz?
Może inaczej, te 91% w ataku to jest bardzo słaba gra ZAKSy w obronie. Nie twierdze, że ZAKSA wygra mistrza ale to jest tylko moje zdanie.
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Jeśli Rzeszów nie zdobędzie mistrzostwa będę bardzo zdziwiony. Od meczu z Modena jest to inny zespół, walczący i naprawdę grający fajna siatkówkę. Obecnie w Pluslidze zagrozić może im tylko Jastrzębie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
niverx 162

niverx

Użytkownik
Jeśli Rzeszów nie zdobędzie mistrzostwa będę bardzo zdziwiony. Od meczu z Modena jest to inny zespół, walczący i naprawdę grający fajna siatkówkę. Obecnie w Pluslidze zagrozić może im tylko Jastrzębie ????
tylko problem JSW lezy w Derocco - za duzo bledow, czy to w ataku, czy w przyjeciu. Politechnika Warszawska pokazala jak nalezy grac z JSW - Bednaruk narzucil dobra taktyke, wykorzystujac slabosc w/w zawodnika.

Moim zdaniem Zaksa nie obroni tytulu.. ale pozyjemy zobaczymy co to beda za zaciete boje ;)
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Na totomixie na mistrzostwo Jastrzębia wystawii kurs aż 19,00 co dla mnie jest jakimś żartem. To fakt że JW ma słaby punkt w postaci drugiego przyjmującego, lecz oni mają najlepszy bilans bezpośrednich meczy z pozostałymi półfinalistami. A na Zaksę tylko 1,65! Resovia 3,20 a Skra 4,60.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Na totomixie na mistrzostwo Jastrzębia wystawii kurs aż 19,00 co dla mnie jest jakimś żartem. To fakt że JW ma słaby punkt w postaci drugiego przyjmującego, lecz oni mają najlepszy bilans bezpośrednich meczy z pozostałymi półfinalistami. A na Zaksę tylko 1,65! Resovia 3,20 a Skra 4,60.
Wycofali już ofertę?
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Wisi cały czas
Co by nie mówić @19 na Jastrzębie to value. Jak dla mnie warto za drobne zaryzykować. Finał jak dla mnie Resovia-Jastrzębie, tylko wtedy presja na Rzeszowianach. Resovia musi, Jastrzębie może...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Co by nie mówić @19 na Jastrzębie to value. Jak dla mnie warto za drobne zaryzykować. Finał jak dla mnie Resovia-Jastrzębie
Już w przypadku takiego finału masz piękną okazję by skontrować @19
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn
Typ: Jastrzębski +1,5 seta @ 1.97 unibet


Mecz co prawda dopiero w piątek, ale pokuszę się już o analizę. 1 spotkanie półfinałowe, grają 1 i 4 drużyna sezonu zasadniczego. ZAKSA dość pewnie zajęła 1 miejsce z przewagą 5 pkt nad Resovią. Pewniak do zdobycia Mistrzostwa? Niekoniecznie. Od jakiegoś czasu świetnie działająca maszynka z Kędzierzyna zaczęła szwankować. Słabsza dyspozycja zeszła się w czasie z kontuzją Kevina Tillie. Mistrz Polski nie ma problemów z wygrywaniem z drużynami słabszymi. Kłopoty pojawiają się, gdy przychodzi się mierzyć z kimś o zbliżonych umiejętnościach. Na 4 porażki w lidze złożyły się 2 przegrane ze Skrą i 2 z Resovią (zwłaszcza ostatnie 0-3 w Rzeszowie). W Lidze Mistrzów Kędzierzynianie dość gładko przegrali dwumecz z Biełgorodem.

Jastrzębski Węgiel to największe zaskoczenie tego sezonu. Drużyna, jeszcze w tamtym sezonie średnia, w tym zajęła miejsce Lotosu i jako 4. siła ligi z przytupem weszła do play-offów. Wielka w tym zasługa 2 siatkarzy, Muzaja i Olivy, którzy punktują aż miło. W fazie zasadniczej Jastrzębianie 2 razy przegrali z ZASKĄ, jednak w obydwu przypadkach po tie-breakach. Z resztą, na 30 rozegranych kolejek ligowych, tylko w 2 meczach Węgiel zdobył mniej niż 2 sety, a jako jedyny w każdym meczu urywał przynajmniej 1 partię.

Uważam, że mecz będzie niezwykle wyrównany. Jastrzębski potrafi się przeciwstawić silnym rywalom. Chociaż to ZAKSA jest faworytem, to kursy na Jastrzębian są warte gry (2.95 na zwycięstwo też jest ciekawą opcją). Warto też pamiętać, że w fazie play-off liczymy punkty tak samo, jak w sezonie zasadniczym. Drużyna, która przegra 1 mecz po tie-breaku, w przypadku zwycięstwa w rewanżu 3-0, bądź 3-1 przechodzi do finału. Opłaca się więc walczyć o te 2 sety i moim zdaniem, Jastrzębski przed własną publicznością spokojnie może tego dokonać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom