>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

28. kolejka Premier League + zaległy [Arsenal- Manch.City] (01.03 - 05.03.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
29. kolejka

kursy od: bah

Arsenal po raz kolejny spróbuje postawić się The Citizines. Po dzisiejszej porażce 0:3 w finale mają chyba coś do udowodnienia. Jednak to nie jedyne trudne spotkanie przed ekipą Guardioli, bowiem za tydzień czeka ich mecz z Chelsea, która dzisiaj przegrała z United 2:1. Czerwone Diabły zmierzą się natomiast z Crystal Palace, którzy dzisiaj prawie zatrzymali Koguty. Reszta spotkań to również dawka sporych emocji, dlatego już dziś zapraszam do dyskusji oraz do pisania analiz.​
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Może tym razem sie poszczęści:cool:
⛔ Liverpool - Newcastle: BTTS @1.95 +
⛔ Watford - WBA over 1.5 @1.38 =
⛔ @2.68
za półtorej stawki
E: Niestety nie pykło, ale po raz ostatni, bo nie warto tracic czasu na ten dział. Powodzenia!
Do twierdzy na Anfield przyjezdzają Sroki. Tydzien odpoczynku dla obu drużyn juz moze wskazywac na strzelanie. Na własnym podwórku stracilismy w tym sezonie tylko 10 goli w 14 meczach, lecz z tego aż 7 w ostatnich 5 spotkaniach. Jakby nie patrzec to świadczy o niezałatanych jeszcze dziurach defensywnych i może chwili dekoncentracji, spowodowanej świetnymi wynikami? Nie wiem, bo po ostatniej porażce West Bromu nie jestem pewien czegokolwiek w tej kolejce, ale biorąc pod uwage, że Newcastle zagra pod wodzą człowieka, który na Anfield czuje sie jak w domu, typuje, że biało-czarne koszulki znajdą droge do siatki LFC. Co jeszcze przemawia za BTTSem to aktualna forma Newcastle oraz H2H. 8 strzelonych bramek w ostatnich 5 wyjazdach, a na przestrzeni calego sezonu - 15 trafien w 14 wyjazdach i tylko 4 wyjazdy bez gola. Na 5 ostatnich starć na Anfield pomiedzy omawianymi ekipami 4 razy siadł BTTS. Smaczka dodaje fakt, że Newcastle w ostatnich latach, podejmując u siebie Liverpoolczyków, rzadko przegrywali. Może mają patent na LFC... Ofensywne usposobienie obu drużyn, aktualna forma, H2H, osoba Rafy Beniteza oraz aktualna sytuacja w tabeli Premier League - to wszystko sprawilo, że jest to dla mnie typ kolejki.
Na podbitke idzie over 1.5 na Vicarage Road. Obejrzalem ostatnio starcie miejscowych z Evertonem, mając nadzieje na overowy rezultat. Tak sie nie stalo, bo Szerszenie urwały 1-0, a The Toffees w duzym stopniu sie do tego przyczynili, bo grali na 0 z tyłu (z tak ofensywnym skladem i ustawieniem...::zoltakartka ???? . Tym razem mam nadzieje na inny przebieg spotkania, bo West Brom nie ma juz absolutnie nic do stracenia. Wszystkie założenia taktyczne i plany strategiczne Pardewa poszły do kosza, ciśnienie zeszło, pozostal jedynie płomyk nadziei na pozostanie w Premier League i coś surrealistycznego mówi mi, że The Baggies jeszcze niejednokrotnie w tym sezonie pokażą kawał dobrego, angielskiego footballu i niespodziewanie pokrzyżują plany innych. Może to okazac sie kompletną bzdurą, ale odradzam grac przeciw WBA za gruby hajs. Biorąc pod uwage overowy stadion Watfordu, overową forme czarno-żółtych w roli gospodarzy oraz rozpadający sie West Bromwich Albion - over 1.5 wydaje mi sie formalnoscią, a kurs fajniutki. Rozkminiam też over 2.25 oraz BTTS, ale z tym poczekam raczej do podania składów.
:mad::mad::mad:
E: Pikarafa tu nie chodzi o wtope tylko marnotractwo czasu na pisanie analiz, z ktorych pozniej drwią ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 183

alexlfc

Użytkownik
Może tym razem sie poszczęści:cool:
Liverpool - Newcastle: BTTS @1.95 +
Watford - WBA over 1.5 @1.38 =
@2.68
za półtorej stawki
Do twierdzy na Anfield przyjezdzają Sroki. Tydzien odpoczynku dla obu drużyn juz moze wskazywac na strzelanie. Na własnym podwórku stracilismy w tym sezonie tylko 10 goli w 14 meczach, lecz z tego aż 7 w ostatnich 5 spotkaniach. Jakby nie patrzec to świadczy o niezałatanych jeszcze dziurach defensywnych i może chwili dekoncentracji, spowodowanej świetnymi wynikami? Nie wiem, bo po ostatniej porażce West Bromu nie jestem pewien czegokolwiek w tej kolejce, ale biorąc pod uwage, że Newcastle zagra pod wodzą człowieka, który na Anfield czuje sie jak w domu, typuje, że biało-czarne koszulki znajdą droge do siatki LFC. Co jeszcze przemawia za BTTSem to aktualna forma Newcastle oraz H2H. 8 strzelonych bramek w ostatnich 5 wyjazdach, a na przestrzeni calego sezonu - 15 trafien w 14 wyjazdach i tylko 4 wyjazdy bez gola. Na 5 ostatnich starć na Anfield pomiedzy omawianymi ekipami 4 razy siadł BTTS. Smaczka dodaje fakt, że Newcastle w ostatnich latach, podejmując u siebie Liverpoolczyków, rzadko przegrywali. Może mają patent na LFC... Ofensywne usposobienie obu drużyn, aktualna forma, H2H, osoba Rafy Beniteza oraz aktualna sytuacja w tabeli Premier League - to wszystko sprawilo, że jest to dla mnie typ kolejki.
Na podbitke idzie over 1.5 na Vicarage Road. Obejrzalem ostatnio starcie miejscowych z Evertonem, mając nadzieje na overowy rezultat. Tak sie nie stalo, bo Szerszenie urwały 1-0, a The Toffees w duzym stopniu sie do tego przyczynili, bo grali na 0 z tyłu (z tak ofensywnym skladem i ustawieniem...::zoltakartka ???? . Tym razem mam nadzieje na inny przebieg spotkania, bo West Brom nie ma juz absolutnie nic do stracenia. Wszystkie założenia taktyczne i plany strategiczne Pardewa poszły do kosza, ciśnienie zeszło, pozostal jedynie płomyk nadziei na pozostanie w Premier League i coś surrealistycznego mówi mi, że The Baggies jeszcze niejednokrotnie w tym sezonie pokażą kawał dobrego, angielskiego footballu i niespodziewanie pokrzyżują plany innych. Może to okazac sie kompletną bzdurą, ale odradzam grac przeciw WBA za gruby hajs. Biorąc pod uwage overowy stadion Watfordu, overową forme czarno-żółtych w roli gospodarzy oraz rozpadający sie West Bromwich Albion - over 1.5 wydaje mi sie formalnoscią, a kurs fajniutki. Rozkminiam też over 2.25 oraz BTTS, ale z tym poczekam raczej do podania składów.
:mad::mad::mad:
Wez poprawke ze z tych 7 goli w ostatnich 5 spotkaniach to 4 gole z City i 2 z Tottenhamem... dla mnie slabiutki argument ;)
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Manchester City
Typ: powyżej 5,5 karki
Kurs: 2.80
Bukmacher: forBET
Analiza: Nowy miesiąc postanowiłem zacząć od zaległego meczu Premier League pomiędzy Arsenalem a Manchesterem City, faworytem co zrozumiałe są goście, którzy notują mega sezon w Anglii, są praktycznie nie do zatrzymania, typy na bramki jak i wygraną ekipy Pepa Guardioli już się pojawiły, dlatego pstanowiłem pójść w stronę kartek, obie drużyny od nich nie stronią, wystarczy, że popatrzymy na bezpośrednie H2H między tymi ekipami i tak na ostatnie ich 5 meczy zawodnicy byli karani 6, 7, 7, 5 i 6 żółtymi kartkami. W obu zespołach są piłkarze, którzy łapią dużo przewinień. U Kanonierów najwięcej kartek mają Xhaka 5 żółtek, Mustafi, Bellerin, Koscielny i Wilshere po 4, natomiast u Obywateli Otamendi 7 żółtych, Fernandinho 6, Silva 5, a Sterling i Walker po 4 żółte i 1 czerwonej. Obie ekipy spotkały się w weekend w finale Carabao Cup i tam City pewnie wygrało 3:0, dzisiaj ekipa Wengera będzie chciala zmazać plamę po tej porażce, ale szcze wątpię, żeby jej się to udało, Guardiola bardzo poważnie traktuje rozgrywki ligowe i mimo znaczącej przewagi nie odpusci tego meczu, a to tylko może przynieść emocje, liczę, że mecz będzie szybki i obfitujący w wiele sytuacji oraz spięć między zawodnikami, więc oprócz spodziewanych bramek zobaczymy dzisiaj również trochę kartek, linia trochę wysoka, ale jak pokazały ostatnie spotkania między nimi spokojnie do pokrycia, dla odważniejszych polecam wyższą linię powyżej 6,5 kartki @4,55 w forBET. Powodzenia.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Odnośnie dzisiejszego meczu ARS - MC.
Otóż domniemywam, że poszedł mały układ.
Arsenal nie przeszkadza MC w zdobyciu pucharu a MC nie przeszkadza Arsenalowi w zdobyciu jakże ważnych trzech punktów w lidze.
MC ma taką przewagę punktową, że wisi im ten mecz.
Kursy ponad 4 na Arsenal tylko mnie o tym przekonują.
 
A 183

alexlfc

Użytkownik
Odnośnie dzisiejszego meczu ARS - MC.
Otóż domniemywam, że poszedł mały układ.
Arsenal nie przeszkadza MC w zdobyciu pucharu a MC nie przeszkadza Arsenalowi w zdobyciu jakże ważnych trzech punktów w lidze.
MC ma taką przewagę punktową, że wisi im ten mecz.
Kursy ponad 4 na Arsenal tylko mnie o tym przekonują.
Bzudura, Arsenal ma pewne 5 miejsce w lidze, nie liczy sie w walce o top4. Poza tym City nie musi chodzic na zadne uklady bo są duzo mocniejsza ekipa.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Odnośnie dzisiejszego meczu ARS - MC.
Otóż domniemywam, że poszedł mały układ.
Arsenal nie przeszkadza MC w zdobyciu pucharu a MC nie przeszkadza Arsenalowi w zdobyciu jakże ważnych trzech punktów w lidze.
MC ma taką przewagę punktową, że wisi im ten mecz.
Kursy ponad 4 na Arsenal tylko mnie o tym przekonują.
To jak dzisiaj odpuszczą to w weekend z Chelsea też odpuszczą? I potem też i też? Arsenal jest na miejscu na jakie zasłużył, 5 miejsce poza zasięgiem z taką grą, spora przewaga nad 7, najgorszą rzeczą jaką MC może zrobić to zacząć odpuszczać i wyjść z rytmu gdzie grają dobrze i wygrywają. Na lige mistrzów też nikt nie musi odpoczywać, poczekam na składy, ale imo MC to bierze
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Odnośnie dzisiejszego meczu ARS - MC.
Otóż domniemywam, że poszedł mały układ.
Arsenal nie przeszkadza MC w zdobyciu pucharu a MC nie przeszkadza Arsenalowi w zdobyciu jakże ważnych trzech punktów w lidze.
MC ma taką przewagę punktową, że wisi im ten mecz.
Kursy ponad 4 na Arsenal tylko mnie o tym przekonują.
Hahahaha a to dobre, co Ty ćpasz gościu?? City to wciąga ten Arsenal z na raz nawet jak Pep wymieni pół składu więc w jaki sposób niby Arsenal mógłby przeszkodzić City w zgarnięciu pucharu nawiasem mówiąc nic nie znaczącego pucharu ligi..City jest dwie półki wyżej i dziś pewnie grając na zaciągniętym hamulcu przed ważniejszym meczem z Chelsea ugra swoje.
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Kurde mam 3 pomysly ktore wydaja mi sie dobre i co wybrac? ????
BTTS
Rozne over 9.5
City win
co waszym zdaniem wyglada najpewniej?
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Grajcie misie kolorowe na czysty win MC. Buki tylko czekają na takich &quot;znawców&quot;. Nie takie cuda świat widział.
 
gold182 77

gold182

Użytkownik
Dzis wydaje mi sie ze MC nie bedzie mialo tak latwo jak ostatnio i ja udezam z powyzej 2,5 i obie strzela 1,80
oba zespoly maja kim postraszyc i choc MC jest tu faworytem to Arsenal powinin strzelic dzis bramke zeby kibice na Aresenal TV tak nie lamentowali jak zwykle ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Człowiek wchodzi codziennie w temat z typami i analizami Premier League żeby dowiedziec sie czegos nowego, zweryfikowac swoje typy i widzi cos takiego:
Wez poprawke ze z tych 7 goli w ostatnich 5 spotkaniach to 4 gole z City i 2 z Tottenhamem... dla mnie slabiutki argument ;)
... I to wszystko co masz do powiedzenia w tym temacie? Żenada:confused:
Kim ty w ogole jestes, skoro myslisz, że moje argumenty byly skierowane tylko do ciebie? Kieruje je do wszystkich forumowiczów, a jednak tylko ty je podważyles, jestes jakims ekspertem od ligi angielskiej? W temacie tego nie widaco_O
Zacznijmy od tego panie Mądralinski, że City strzelilo nam 3 gole, a nie 4. Tottenham strzelil nam 2 gole - zgadza sie. Spójrz jednak na ostatnich 10 spotkan LFC z MCity i Tottenhamem:
- Przeciwko MCity:
2 ostatnie mecze to 8 goli straconych przez Liverpool, a w pozostalych 8 spotkaniach MCity 2 razy strzelilo wiecej niz 1 bramkę.
- Przeciwko Tottenhamowi:
2 ostatnie mecze to 6 goli straconych przez Liverpool, a w pozostalych 8 spotkaniach Tottenham tylko raz strzelil wiecej niz 1 bramkę.
Przypadek???
Na tle tego, statystyki Newcastle przeciwko The Reds wyglądają obiecująco pod mój bet.
Teraz wypadałoby tobie napisac analize do typu:
LFC - Newcastle
BTTS? - NIE
oraz pokazac postawiony kwit na ten bet. Jesli nie da rady to japa! Lubie krytyke, ale konstruktywną, bez argumentów - japa!
⛔ ManCity - Chelsea: btts +
✅ Tottenham win =
⛔ @2.02
stała stawka
Jak wiadomo, Pep za duzo nie rotuje, a Chelsea podejmie po uplywie niecalych 3 dni od meczu z Arsenalem, w ktorym mysle, że Kanonierzy cos odpalą. Obywatele tylko 3 razy na 10 ostatnich gier u siebie zachowali czyste konto, a Chelsea chyba tylko 2 razy na 10 nie strzelila na wyjezdzie. H2H - w kratke. Kluczowego czynnika szukam w motywacji, a ta kieruje mnie w strone Smerfów, bo wypadli z top 4. Ostatnio powinni conajmniej zremisowac z Czerwonymi Diabłami, a z Barceloną zabraklo szczescia do wygranej lub koncentracji obrony ;) Myśle, że ciemno-niebiescy wpakują błękitnym minimum 1 gola, a gospodarze, jak to mają w zwyczaju, odwdzięczą sie conajmniej tym samym. Tam gra sie overowo.
Tottki idą na podbitke kursu @1.70. Walczą zacięcie o top 4, są w doskonalej formie, a trener dal wolne w pucharze najbardziej wartosciowym graczom. Pewnie schrupią Huddersfield ze 3-0.
Na innym moim ako widnieje również bet:
Tottenham strzeli w każdej z połówek ✅@1.72 wiec także polecam jednak nie na grubo.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Jak dziecko w piaskownicy, chlopczyku twoj ton mowi mi ze nie dawno wyszedlem z gimnazjum i grasz za kieszonkowe od mamy. nie powiedzialem ze twoja analiza jest zla tylko ten argument jest slaby, ty sie na mnie rzuciles jakbym CIebie zatakowal.
Będę Cie atakowal jak nie zaczniesz pisac analiz i nie przestaniesz mądrować z doskoku. Napisales że analiza jest dobra czy tylko rzuciles płytki komentarz o negatywnym wydźwięku? Jestem po dziennej ekonomii w jednym z najlepszych polskich uniwerków, a Ty? Może zakonczmy juz tą zbędną dyskusje... Przyznalem, że troche mnie ponioslo...
Southampton - Stoke:
✅ Stoke +0.75 @1.94
stała stawka
⛔ BTTS @1.95 pół stawki
⛔ Stoke win + btts @10.00 1/10
Ja tutaj widze value panowie, śmierdzi mi tu 1-1 lub 2-1, w którąś ze stron. Niby Święci powinni to wziąć, ale prezentują tragiczną forme, szczegolnie w domu. Tak jak zwykle byli mocni u siebie tak w tym sezonie to sie diametralnie zmienilo. Odwiedzą ich jutro Garncarze, ktorym leży stadion Southamptonu, wykrecili na nim do tej pory kozackie statystyki. Oglądalem wiekszą część ich ostatniego meczu w Lester i bylem pod wrażeniem. Mysle, że ich pozycja w tabeli ulegnie niedlugo zmianie, bo od kilku spotkan cos tam sie ruszylo i wyczytalem wiele opinii brytyjskich ekspertow, którzy zgodnie podsumowali ostatnie tygodnie w wykonaniu Stoke mianem &quot;pechowych&quot;. Soton po tym meczu czekają 4 wyjazdy w 5 meczach, z kolei The Potters czeka arcytrudny najblizszy terminarz. Ogłaszam jutrzejszy mecz mianem meczu &quot;za 6 pkt&quot;, a kursy wystawione przez buki sklonily mnie do ulokowania kasy w strone Stoke. Polecam ten meczyk oraz Watford - WBA do obejrzenia ;)
Watford - WBA:
Watford 1X + over 1.5 w meczu @1.80 ⛔
stała
Podbijam to spotkanie i ide w strone gospodarzy, dlatego, że są mocni na wlasnych smieciach, ograli ostatnio Everton, a wczesniej Chelsea w pieknym stylu. I teraz mieliby przegrac z druzyną, ktora wygrala 3 z 28 ligowych spotkan? West Brom mial swoj mecz o 6 pkt tydzien temu i pokazal wielkiego kloca. Ten też mozna tak nazwac, ale tym razem zagraja na Vicarage Road a nie na The Hawthorns. Jestem przekonany, że 0-0 tutaj nie bedzie, bo to ostatni pociąg dla WBA i zagrają na overowym terenie, a Watford wygrywając to spotkanie bedzie mogl troche &quot;odetchnąć&quot;. W obawie przed wynikiem 1-1, nie gram podobnych kursów typu Watford win czy Watford over 1.5. Czy słusznie? Cholera wie. Mam zamiar obejrzec to wydarzenie wiec mam nadzieje na wynik 4-2 dla Szerszeni ????
 
W 5,9K

with_taste

Użytkownik
Leicester - Bournemouth
BTTS &amp; over 2,5

Leicester u siebie jest zagrożeniem dla każdej drużyny, ponadto po przerwie zwiazanej z transfer request wiecej minut dostaje Mahrez, co powinno przełożyć sie na zwiększoną siłę ofensywna ( podania do Vardy, Gray, SFG). Gorzej wyglada to z obroną, ktora miewa wahania, przede wszystkim w bocznych sektorach boiska. Stad tutaj upatruje szansę na otwarty mecz i okazje do szybkich ataków Frasera, Staska, Danielsa i Ibe ( o ile zagra). Eddie Howe gra stricte ofensywnie, defensywa popelnia glupie błędy. Kluczem jest przełamanie sie Wilsona, który po meczu z Chelsea zupełnie zgasł.
Brighton - Arsenal
BTTS &amp; over 2,5

AFC po back to back z City bedzie chcialo podbudowac morale wysokim wynikiem, gra na wariata do przodu i jestem zdania ze bramka dla Brighton jest bardzo realna. Tercet Murray, Izquierdo i Gross potrafią byc bezlitosni dla niepewnej obrony, a za taką na pewno uchodzi defensywa Arsenalu.

Soton - Stoke
BTTS

Nie jestem pewny co do reszty meczów, WBA potrzebuje punktów, wiec analogicznie goli, ale gra ofensywna pozostawia wiele do zyczenia, tak jak wybory personalne Pardew ( Rodriguez 5 goli w 7 meczach, a po transferze Stu- ławka). Menedżer sam przyznaje sie publicznie do bledow co oznacza ze stracil panowanie nad szatnia. Moim zdaniem największe szanse ma spotkanie Soton-Stoke, obie ekipy potrzebuja punktow, aby systematycznie odbijac sie od strefy spadkowej. Jest to spotkanie o 6 pkt i uważam ze kazda z druzyn bedzie dążyła do strzelenia gola.

Trebel: stawka 3/10
UPDATE:
Spotkania Swansea - WHU i Southampton - Stoke są zagrożone przez obfite opady śniegu, jeżeli nic się nie zmieni, być może zastąpie ten mecz jakimś innym.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Proponuje takiego kombosika za 3/4 stawki:
✅ Southampton - Stoke: over 0.5 korka w pierwszych 10 min gry +
✅ Swansea lub remis +
✅ Newcastle +3.5 =
✅ @2.66

Soton opiera swoją gre na skrzydlowych jeźdźcach typu Grosik i prawie zawsze nabija u siebie dużo korków. Tutaj musi rzucic sie do ataku od pierwszych minut, a Stoke zapewne bedzie zmuszone do obrony w poczatkowej fazie spotkania. Moze to wlasnie im uda sie z kontry zdobyc korka. Bez roznicy, ważne żeby wpadl rzut rozny. Jesli tak sie stanie to mysle, że jednak Święci go zdobedą. U mnie linia 7.5 na korki gospodarzy wydaje sie troche zbyt ryzykowna dlatego odpuszczam over, zapoluje na live. Czynnikiem sprzyjającym korkom moze byc dzisiaj rowniez pogoda.
Ide tez w strone Łabedzi. H2H troszke niekorzystny, ale forma domowa białych oraz wyjazdowa bordowych wskazuje na zwyciestwo ptaków. Poza tym Swansea jeżeli dzisiaj wtopi to pozostanie w bottom 3, takze mysle, że zostawią serce na boichu i min 1 pkt wpadnie.
Newcastle nigdy nie wygralo na Anfield, ale nigdy też nie przegralo czterema golami. W ogole w tym sezonie chyba ani razu nie wtopili czterema na wyjezdzie, a LFC chyba tylko raz wygral u siebie czterema lub wiecej, to bylo chyba ze Swansea 5-0, nie pamietam dokladnie. Pogoda w Liverpoolu może wskazywac na lekki under. Jesli czerwoni są w stanie dzisiaj wygrac z Benitezem i spółką to mysle, że niewielką różnicą. Nie daje mi spokoju 1-0 dla Srok, bo kiedys LFC w koncu wtopi, no ale w tej bajce latają również smoki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
  • Liverpool are unbeaten in 21 league games against Newcastle at Anfield since a 0-2 defeat in April 1994 (W17, D4). Mala poprawka Kiks LFC ;-) To juz byla era Premier League.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Burnley - Everton Druzyna gospodarzy strzeli w pierwszej polowie. 2,4 Unibet
Lub w Bet365; Burnley strzeli do 60 minuty 1,83


Zaklad na przelamanie a mianowicie Burnley strzeli w pierwszej polowie meczu z Evertonem. Dlaczego? Dlatego ze Burnley notuje obecnie passe ogolna w 8 meczach w pierwszej polowie nie zdobyli bramki oraz w 6 meczach u siebie rowniez co za tym idzie jest to wiecej pierwszych polow w lidze niz wynosi srednia ktora jest ogolnie 5 i 3,6 meczy usiebie , czyli jak widac grubo powyzej sredniej a dla pierwszej 10 zespolow w lidze wynosi 2,7 meczy (pierwszych polow podrzad bez gola/goli) Burnley ma 6 .Oweszm Burnley strzela malo goli bo usiebie 11 i wiekszosc pada w drugiej polowie ale mysle ze czas na przelamanie tej passy , tymbardziej ze przyjezdza Everton ktory traci dosc sporo goli na wyjezdzie bo az 29 czyli dwie bramki na mecz , wychodze zalozenia ze Burnley w koncu sie przelamie czas najwyzszy.Dobry jest zaklad w Bet365 jak ma ktos dostep tam jest do 60m , 1.83 ze padnie bramka dla Burnley czyli mamy jeszcze 15m bonusa jakby nic nie wydazylo sie w pierwszej polowie a zaznaczam ze Burnley tez dawno nie stzrelilo przed 60m bramki (8 meczy bez bramki w pierwszych 60 minutach) . Zazwyczj takie passy bez gola w pierwszej polowie trwaja krocej bo liga jest bramkostrzelna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Może tym razem sie poszczęści:cool:
Liverpool - Newcastle: BTTS @1.95 +
Watford - WBA over 1.5 @1.38 =
@2.68
za półtorej stawki
Do twierdzy na Anfield przyjezdzają Sroki. Tydzien odpoczynku dla obu drużyn juz moze wskazywac na strzelanie. Na własnym podwórku stracilismy w tym sezonie tylko 10 goli w 14 meczach, lecz z tego aż 7 w ostatnich 5 spotkaniach. Jakby nie patrzec to świadczy o niezałatanych jeszcze dziurach defensywnych i może chwili dekoncentracji, spowodowanej świetnymi wynikami? Nie wiem, bo po ostatniej porażce West Bromu nie jestem pewien czegokolwiek w tej kolejce, ale biorąc pod uwage, że Newcastle zagra pod wodzą człowieka, który na Anfield czuje sie jak w domu, typuje, że biało-czarne koszulki znajdą droge do siatki LFC. Co jeszcze przemawia za BTTSem to aktualna forma Newcastle oraz H2H. 8 strzelonych bramek w ostatnich 5 wyjazdach, a na przestrzeni calego sezonu - 15 trafien w 14 wyjazdach i tylko 4 wyjazdy bez gola. Na 5 ostatnich starć na Anfield pomiedzy omawianymi ekipami 4 razy siadł BTTS. Smaczka dodaje fakt, że Newcastle w ostatnich latach, podejmując u siebie Liverpoolczyków, rzadko przegrywali. Może mają patent na LFC... Ofensywne usposobienie obu drużyn, aktualna forma, H2H, osoba Rafy Beniteza oraz aktualna sytuacja w tabeli Premier League - to wszystko sprawilo, że jest to dla mnie typ kolejki.
Na podbitke idzie over 1.5 na Vicarage Road. Obejrzalem ostatnio starcie miejscowych z Evertonem, mając nadzieje na overowy rezultat. Tak sie nie stalo, bo Szerszenie urwały 1-0, a The Toffees w duzym stopniu sie do tego przyczynili, bo grali na 0 z tyłu (z tak ofensywnym skladem i ustawieniem...::zoltakartka ???? . Tym razem mam nadzieje na inny przebieg spotkania, bo West Brom nie ma juz absolutnie nic do stracenia. Wszystkie założenia taktyczne i plany strategiczne Pardewa poszły do kosza, ciśnienie zeszło, pozostal jedynie płomyk nadziei na pozostanie w Premier League i coś surrealistycznego mówi mi, że The Baggies jeszcze niejednokrotnie w tym sezonie pokażą kawał dobrego, angielskiego footballu i niespodziewanie pokrzyżują plany innych. Może to okazac sie kompletną bzdurą, ale odradzam grac przeciw WBA za gruby hajs. Biorąc pod uwage overowy stadion Watfordu, overową forme czarno-żółtych w roli gospodarzy oraz rozpadający sie West Bromwich Albion - over 1.5 wydaje mi sie formalnoscią, a kurs fajniutki. Rozkminiam też over 2.25 oraz BTTS, ale z tym poczekam raczej do podania składów.
:mad::mad::mad:
Sam sobie przeczysz. Najpierw piszesz &quot;coś surrealistycznego mówi mi, że The Baggies jeszcze niejednokrotnie w tym sezonie pokażą kawał dobrego , angielskiego footballu i niespodziewanie pokrzyżują plany innych&quot; czyli rozumiem z tego że gra West Bromu nie jest taka zła jak mówią wyniki i &quot;wierzysz&quot; jeszcze na wydźwignięcie się ze strefy spadkowej WBA a dosłownie dwa zdania dalej: &quot;...oraz rozpadający się West Bromwich Albion&quot; No to w końcu mają argumenty żeby walczyć czy się rozpadają?
To nie tylko to zdanie bo cała ta analiza to za przeproszeniem pierdoły i lanie wody, aby tylko coś napisać. Biorąc pod uwagę że często się wypowiadasz w tym wątku, niejedna osoba może wziąć Cię za eksperta Premier League...
Tej &quot;nieszczelnej&quot; defensywie The Reds z tych 7 goli w 5 ostatnich meczach 3 strzelił Manchester City a 2 Tottenham, po jednym Leicester i West Ham z czego Młoty strzeliły w drugiej części drugiej połowy kiedy Liverpool prowadził już 3:0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom