>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28. kolejka Premier League + zaległy [Arsenal- Manch.City] (01.03 - 05.03.2018)

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Sam sobie przeczysz. Najpierw piszesz &quot;coś surrealistycznego mówi mi, że The Baggies jeszcze niejednokrotnie w tym sezonie pokażą kawał dobrego , angielskiego footballu i niespodziewanie pokrzyżują plany innych&quot; czyli rozumiem z tego że gra West Bromu nie jest taka zła jak mówią wyniki i &quot;wierzysz&quot; jeszcze na wydźwignięcie się ze strefy spadkowej WBA a dosłownie dwa zdania dalej: &quot;...oraz rozpadający się West Bromwich Albion&quot; No to w końcu mają argumenty żeby walczyć czy się rozpadają?
To nie tylko to zdanie bo cała ta analiza to za przeproszeniem pierdoły i lanie wody, aby tylko coś napisać. Biorąc pod uwagę że często się wypowiadasz w tym wątku, niejedna osoba może wziąć Cię za eksperta Premier League...
Tej &quot;nieszczelnej&quot; defensywie The Reds z tych 7 goli w 5 ostatnich meczach 3 strzelił Manchester City a 2 Tottenham, po jednym Leicester i West Ham z czego Młoty strzeliły w drugiej części drugiej połowy kiedy Liverpool prowadził już 3:0.
No nie wierze no...
WBA sie rozpada jak pokazuja wyniki, ale cos surrealistycznego mowi mi, że jeszcze pokażą, że potrafią grac na poziomie. Jednak na Vicarage Road nie wróże im zbytnio pozytywnego rezultatu, bo Szerszenie u siebie ostatnio grają bardzo dobrze.
Gdzie tutaj nie ma sensu???
Nie jestem ekspertem, ale jaram sie Premier League. Potwierdzenie mojego &quot;lania wody&quot; i reszty &quot;pierdół&quot; mozesz wyczytac jesli sie postarasz. Ja czytam od poniedzialku do piatku i swoją streszczoną interpretacje przelewam na forum.
Jesli chodzi o mecze przeciw City i Spurs to zajrzyj do historii h2h, moze wtedy zrozumiesz moj przekaz.
Powiedz mi skąd ten hejt parówo?
No nie kumam nooooo :confused:
Oprócz ostatniego weekendu, wiekszosc moich typow na football angielski byla trafiona. Prosze pozwol mi zrozumiec skad to nagłe wieszanie psów? :confused:
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Leicester - Bournemouth
Powyżej 10,5 rzutów rożnych @ 1,85 LVBET✅✅✅

Oba zespoły preferujące ofensywny football, większość swoich akcji kierując do bocznych sektorów boiska. Głównie gra polega na pojedynkach 1 vs 1 skrzydłowych i dośrodkowaniu. Oba zespoły z resztą mają odpowiednich wykonawców do takiej właśnie gry. W Leicester jest Marc Albrighton, doskonałe dośrodkowanie, może nie jest demonem szybkości ale potrafi zagrać 1 vs 1 a po drugiej stronie najczęściej obok Edena Hazarda dryblujący zawodnik - Rijad Mahrez, który po traumie jaką o raz kolejny zgotowali mu włodarze Lisów odnośnie transferu na Camp Nou (swoją drogą w pełni rozumiem oburzenie Algierczyka, jest w życiowej formie, może grać dla giganta a Lester po raz kolejny blokuje mu drogę lepszego klubu). Na pozycji numer 9 jest Jamie Vardy, zawodnik, który doskonale się ustawia i potrafi urwać się obrońcy. Po drugiej stronie dwa &quot;wiatraki&quot; Jordon Ibe (o ile dane będzie mu dziś zagrać, występ jeszcze nie potwierdzony) i Junior Stanislas. Pomiędzy nimi Joshua King, również dobrze czujący się z piłka przy nodze. Takie zestawienia obu zespołów muszą poskutkować cornerami. Mieliśmy tego odzwierciedlenie w poprzednich kolejach. Leicester w ostatniej kolejce przeciwko Stoke z narożnika grę wznawiało aż 13 razy a 3 dni wcześniej w FA Cup przeciw Sheffield aż 9 razy, natomiast Wisienki w ostatniej kolejce 8 razy przeciwko Newcastle, a 6 razy dośrodkowywali z narożnika przeciwko Huddersfield. Stawiam w tym przypadku na ofensywny mecz. Oba zespoły nie lubią kreatywnej gry, rozgrywania ataków pozycyjnie, wolą szybko przenosić piłkę w trzeci sektor pomijając środkowy. Taki obraz gry da nam bardzo ciekawy dla oka mecz oraz pewnie sporo rzutów rożnych.
Tottenham - Huddersfield
Tottenham ha -1,0 do przerwy @ 1,88 LVBET
zwrot
Tottenham wygra I połowę @ 1,52 LVBET✅✅✅
Rzuty rożne Tottenham ha -1,5 w I połowie @ 1,80 LVBET✅✅✅
To że Tottenham jest faworytem do zwycięstwa to nie trzeba mówić. Koguty przeważają nad Huddersfield pod każdym względem, głównie czysto sportowym. W środę Londyńczycy zmierzą się na Wembley z Juventusem w rewanżu 1/8 Champions League i prawdopodobnie głównie pod ten mecz wszystko ustawił Mauricio Pochettino (2-2 w Turynie). Wynik z Mistrzem Włoch nie jest rozstrzygnięty i szykuje się epicki bój w środowy wieczór. Tottenham tak bardzo pragnie tytułu Mistrza Anglii, że pewnie gdyby przewaga Manchesteru City nie była tak duża a wynosiła 2-3 punkty to pewnie cele w tym momencie byłyby inne. A tak losy Mistrzostwa Anglii raczej rozstrzygnięte a Tottenham jest 4 z Chelsea na plecach ze stratą dwóch punktów, a więc trzeba martwić się o awans do Champions League na przyszły sezon. Dlatego nie sądzę aby Argentyński szkoleniowiec odpuścił takie spotkanie jak to dzisiaj. Teoretycznie przed Liga Mistrzów trafili idealnie. Zespół z małym potencjałem personalnym. Gra dzisiejszych przyjezdnych polega głównie na twardej walce i szybkim przeniesieniu piłki do napastnika, który ma za zadanie tyłem do bramki walczyć. O ile taka gra przynosi jakieś umówmy się przeciętne wyniki w meczach ze słabszymi zespołami ligi tak z tymi, które stawiają na kombinacyjne rozgrywanie piłki, ataki pozycyjne, podania prostopadłe między liniami kompletnie sobie nie radzą. Z Manchesterem United i dwa razy po 0:2 i w pucharze i w lidze, z Liverpoolem 0:3 z Chelsea 1:3 i z Arsenalem 0:5. To pokazuje z jaką łatwością wygrywają z tym rywalem &quot;potentaci&quot;. Dziś Tottenham prawdopodobnie będzie chciał błyskawicznie objąć prowadzenie, prowadzić do przerwy wysoko, aby drugą połowę kolokwialnie mówiąc &quot;przestać&quot;, kontrolować wynik meczu i stracić jak najmniej przed środą. Stawiam na atak Kogutów od 1 minuty i napór aż Lossl nie skapituluje przynajmniej 2 razy.
No nie wierze no...
WBA sie rozpada jak pokazuja wyniki, ale cos surrealistycznego mowi mi, że jeszcze pokażą, że potrafią grac na poziomie. Jednak na Vicarage Road nie wróże im zbytnio pozytywnego rezultatu, bo Szerszenie u siebie ostatnio grają bardzo dobrze.
Gdzie tutaj nie ma sensu???
Nie jestem ekspertem, ale jaram sie Premier League. Potwierdzenie mojego &quot;lania wody&quot; i reszty &quot;pierdół&quot; mozesz wyczytac jesli sie postarasz. Ja czytam od poniedzialku do piatku i swoją streszczoną interpretacje przelewam na forum.
Jesli chodzi o mecze przeciw City i Spurs to zajrzyj do historii h2h, moze wtedy zrozumiesz moj przekaz.
Powiedz mi skąd ten hejt parówo?
No nie kumam nooooo :confused:
Oprócz ostatniego weekendu, wiekszosc moich typow na football angielski byla trafiona. Prosze pozwol mi zrozumiec skad to nagłe wieszanie psów? :confused:
To nie hejt tylko próbuję interpretować Twoją analizę. Z tego co teraz napisałeś to może &quot;rozpada&quot; to nie właściwe słowo. Skoro piszesz że zespół się &quot;rozpada&quot; (zrozumiałem, ma jakieś wewnętrzne problemy, które mają wpływ na wyniki) to dlaczego miałby jeszcze namieszać w kontekście utrzymania.
Rozpada - czas teraźniejszy, nie dokonany, więc wywnioskować można że będzie co raz gorzej a moje zdanie jest takie że kontuzje wpłynęły znacznie na wyniki i problemy z Tonym Pulisem z trochę wygórowanym ego. Pardew poukładał ten zespół, ale nie przekłada się to jeszcze na wyniki, ale moim zdaniem to kwestia czasu, więc dlatego myślę że jest wręcz odwrotnie niż jak by miał się zespół &quot;rozpadać&quot;.
Może sam też nie jasno się wyraziłem i tez trochę źle sformułowałem swoją wypowiedź. Ale też nie musisz od razu obrażać. Jest to panem dyskusyjny. Po to się tutaj piszę żeby inni interpretowali zdanie innych i wyrażali swoje zdanie na temat meczu, drużny, zawodnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
To nie hejt tylko próbuję interpretować Twoją analizę. Z tego co teraz napisałeś to może &quot;rozpada&quot; to nie właściwe słowo. Skoro piszesz że zespół się &quot;rozpada&quot; (zrozumiałem, ma jakieś wewnętrzne problemy, które mają wpływ na wyniki) to dlaczego miałby jeszcze namieszać w kontekście utrzymania.​
Rozpada - czas teraźniejszy, nie dokonany, więc wywnioskować można że będzie co raz gorzej a moje zdanie jest takie że kontuzje wpłynęły znacznie na wyniki i problemy z Tonym Pulisem z trochę wygórowanym ego. Pardew poukładał ten zespół, ale nie przekłada się to jeszcze na wyniki, ale moim zdaniem to kwestia czasu, więc dlatego myślę że jest wręcz odwrotnie niż jak by miał się zespół &quot;rozpadać&quot;.
Może sam też nie jasno się wyraziłem i tez trochę źle sformułowałem swoją wypowiedź. Ale też nie musisz od razu obrażać. Jest to panem dyskusyjny. Po to się tutaj piszę żeby inni interpretowali zdanie innych i wyrażali swoje zdanie na temat meczu, drużny, zawodnika.
To Ty obraziles mnie, pisząc, że to lanie wody i pierdoły, bo moim zdaniem to są same konkrety.
Wiesz, że Pardew publicznie przyznał sie, że nie ogarnia druzyny od środka? Pozostaje przy swoim - WBA sie rozpada, ale jeszcze zaskoczy. Po porażce z Hudder raczej stracilem nadzieje na ich pozostanie w Premier League.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mi chodzi dziś po głowie typowy mecz o 6 punktów a więc starcie Łabędzi z Młotami.
Skłaniam się tu bardziej ku ekipie z Londynu, chociaż nie muszę nikomu przypominać o tym,że Swansea u siebie ograła Liverpool czy Arsenal i ostatnio dobrą passę w meczach na własnym obiekcie. West Ham na wyjazdach nie powala. W tabeli ścisk, i walka o utrzymanie zapowiada się o wiele bardziej emocjonująco niż walka o mistrzostwo :p
Obie ekipy sporo tracą i na moje bramek nie powinno dziś zabraknąć. Czuje jednak w kościach,że górą będą goście. West Ham w meczach wyjazdowych na średnią 3.5 bramki na mecz, Swansea u siebie 2.1. Dla mnie na miękko pokryta zostanie linia 2.5 bramek.
powyżej 2.5 bramki 2.45 lvbet
Dodatkowo nie widzę innego wyjścia jak wygrana Szerszeni nad Drozdami, które są po prostu tragiczne. Kurs może się okazać pułapką ale wygląda zdecydowanie lepiej niż kursy wystawione na Obywateli w meczu z Chelsea ;)
Watford 2.14 lvbet
Jak dla mnie sensowny dubel na dziś ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Kolejny tydzień , i kolejny mecz o przetrwanie dla drużyny Łabędzi. Sobotnie spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie , bowiem obie drużyny w ligowej tabeli dzieli tylko trzy punkty. Dla Swansea te spotkanie będzie bardzo ważne , bowiem wygrana da , chociaż na chwilę , wykaraskanie się z strefy spadkowej oraz skrócenie dystansu do drużyny Młotów.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową gospodarzy , to trener Carlos Carvalhal ma do swojej dyspozycji wszystkich swoich zawodników podstawowego składu. Z kolei w drużynie Młotów do gry nie będą zdolni zawodnicy pierwszego składu tacy jak Andy Carroll czy Edimilson Fernandes.
Biorąc pod uwagę absencję podstawowych zawodników West Hamu , jak i fakt , iż zawodnicy Carlos&#39;a Carvalhal&#39;a raczej nie przywykli przegrywać u siebie , to postawienie kursu na gospodarzy nie powinno być głupim pomysłem.
Typ: wygrana Swansea Kurs:2.7 fortuna
WYNIK: 4-1
Bramki:

Dla Swansea: Ki Sung Young 8&#39; , van der Hoorn 32&#39; , King 48&#39; , Jordan Ayew 63&#39;
Bramkę dla West Ham&#39;u strzelił Antonio w 79 minucie
WYGRANA

 
Otrzymane punkty reputacji: +19
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Powiem tak. Bardzo trudna kolejka Premier. Osobiscie pogralem za drobne Ako bo ryzykowac wieksze sumy nie ma w ten week sensu.. Pogralem wczesniej Burnley bo to kozaki u siebie i czasem tez na wyjeździe, maja swoj styl,moze to nie tiki taka Barcy ale Burnley wygrywac umie. ????
Watford vs West Brom. West Brom 3.9 , West brom z remisem 1.7 fortuna.
Dzis nie mogą sobie pozwolic gracze WBA na porazke. Watford ma sporo oslabien. Bedzie to trudny mecz ale Wba ma dzis ostatnia szanse na walke o utrzymanie w lidze. Idę w WBA.
Witamy 1 spadkowicza: WBA. ????
dzis pogralem na spokojnie.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDYyMjU2NDMwMDoM5m7ukasLdV9lqQ0=&amp;kind=MAIN
Liverpool to kozaki ale Newcastle wg mnie dzis strzelic gola moze . 3:1 Liverpool by bylo ok. ale nie ryzykuje za mocno i poszedlem w : Newcastle nie przegra trzema bramkami. kurs 1.5 fortuna a ostatnie h2h i gra Newcastle w ofensywie napawaja optymizmem na ten typ.
2:0 Lpool.

Dzis panowie 3 bledy nie liczac Realu , ktory gra nadal swoj mecz i meczy sie z Getafe.. tragedii nie ma.
Osobiscie przyfarcilem grajac na Bondarenko i dzis +150zl.. dobrze ze wygrala bo znow chlebek ze smalczykiem by byl haha ????
Selena jak ty mi sie podobasz w tym szlafroczku ;)

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Kolejny sezon zapowiada się bardzo nieudanie dla Kanonierów. Pomimo , iż menager Arsene Wenger zdował ściągnąć Alexandra Lacazetta , to i tak zespół ledwie co kwalifikuje się do miejsca premiowanego awansem do Ligi Europy. A przecież miało być tak dobrze....
Media huczą o niepewnej przyszłości francuskiego szkoleniowca . który przez media skazywany jest na wygnanie z klubu z dzielnicy Hollway. Szkoleniowiec popełnia coraz więcej wpadek oraz błędów, przez co cała piłkarska Anglia wiesza na nim psy i domaga się jego zwolnienia.
Francuza nie bronią także wyniki , które ostatnimi czasy są naprawdę kiepskie oraz jednocześnie kompromitujące . W ciągu ostatnich 5 spotkań Kanonierzy potrafili wygrać tylko pierwszy mecz z Ostersund , przy czym w rewanżu potrafili przegrać U SIEBIE 1:2 ! w tak samo kompromitującym stylu przegrali dwumecz z Manchesterem City , najpierw w Premier League aż 0:3 i w Pucharze Ligi również 0:3 !
Oczywiście kadrowo Arsenal prezentuje się znacznie lepiej od Brighton , lecz biorąc pod uwagę dyspozycję podopiecznych francuskiego szkoleniowca , o wygraną w tym meczu będzie niezwykle trudno , tym bardziej , że gospodarze u siebie są bardzo mocni.
Bilans spotkań pomiędzy obydwoma drużynami jest na korzyść Kanonierów.
Jednak warto zauważyć ,iż u siebie Brighton umie strzelać bramki Arsenalowi.
Dobrym typem jest więc postawienie na to , iż obydwie drużyny strzelą po jednym golu.
Typ: obie drużyny strzelą gola Kurs:1.62 fortuna
WYNIK:2-1 :eek:
Bramki:

Brighton: Dunk 7&#39; , Murray 26&#39;
Arsenal: Aubameyang 43&#39;
WYGRANA

Jak dla mnie jest to duże zaskoczenie. Liczyłem raczej na remis 1:1.:p
A tak oto gram na ten weekend ;-) :https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMyMjc4NDYyNTY3OTIwMDrfXd5RHHJUpPC6VpE=&amp;kind=MAIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Brighton-Arsenal
Oki, Arsenal pod formą, bla bla bla... ale tak jest co sezon, zawsze na przełomie lutego/marca walczą o wszystko awans w LM, walczą o mistrza grają w pucharze a potem brutalnie weryfikowana jest rzeczywistość.
Jasne,że nie powalają grą ale ostatnio grali z City z którymi raczej każdy na Wyspach miałby mega problem a dwa Obywatele kochają jak ktoś chce iść z nimi na wymianę ciosów bo wtedy mają więcej pola do popisu. Wenger dał się w to złapać i zapłacił wielką cenę aczkolwiek sądzę,że porażkę z City obecnie każdy ma wliczoną w straty.
Prawda jest taka,że szans nawet na czwarte miejsce nie mają Kanonierzy a jedyną ich furtką może się okazać LE ale ją trzeba wygrać. Jutro podejmować będą Brighton. Gospodarze przegrali tylko 3 mecze u siebie z City, Chelsea i Liverpoolem.
Arsenal słabą pozycję w tabeli zawdzięcza meczowym wyjazdowym gdzie wygrywał tylko 3 razy.
Jutro nie mogą sobie pozwolić na wtopę, tego Wenger może nie przeżyć ;)
Arsenal 1.95 STS
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Brighton-Arsenal
Oki, Arsenal pod formą, bla bla bla... ale tak jest co sezon, zawsze na przełomie lutego/marca walczą o wszystko awans w LM, walczą o mistrza grają w pucharze a potem brutalnie weryfikowana jest rzeczywistość.
Jasne,że nie powalają grą ale ostatnio grali z City z którymi raczej każdy na Wyspach miałby mega problem a dwa Obywatele kochają jak ktoś chce iść z nimi na wymianę ciosów bo wtedy mają więcej pola do popisu. Wenger dał się w to złapać i zapłacił wielką cenę aczkolwiek sądzę,że porażkę z City obecnie każdy ma wliczoną w straty.
Prawda jest taka,że szans nawet na czwarte miejsce nie mają Kanonierzy a jedyną ich furtką może się okazać LE ale ją trzeba wygrać. Jutro podejmować będą Brighton. Gospodarze przegrali tylko 3 mecze u siebie z City, Chelsea i Liverpoolem.
Arsenal słabą pozycję w tabeli zawdzięcza meczowym wyjazdowym gdzie wygrywał tylko 3 razy.
Jutro nie mogą sobie pozwolić na wtopę, tego Wenger może nie przeżyć ;)
Arsenal 1.95 STS
tez chcialem pograc Arsenal ale ze graja goffno , wole nie dotykac .. nawet jesli wygraja.. ja tam dziekuje.. 2x z rzedu z City 0:3 .. nieladnie panie Wenger.. Wenger OUT
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 17:00
Spotkanie Manchester City-Chelsea
Typ: bts
Kurs 1.75
Buk Fortuna
Analiza: Hit tej kolejki Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej, Manchester City na własnym stadionie podejmował będzie drużynę Londyńskiej Chelsey. Gospodarze już przed pierwszym gwizdkiem sędziego stawiani są w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, nic w tym w sumie dziwnego bowiem na 14 spotkań domowych zdołali wygrać 13 i zanotować remis , strzeli 50 bramek stracili zaledwie 10, są obecnie w bardzo wysokiej dyspozycji, zdobyli ostatnio puchar ligi ogrywając 0:3 Arsenal , następnie ograli Kanonierów w lidze 0:3, zagrali w pierwszej połowie kapitalnie później trochę zachowawczo,ale korzystny wynik dowieźli do końca. Tutaj również moim zdaniem spokojnie powinni wygrać z zespołem z Londynu, który na wyjazdach również zagrał 14 razy,ale zanotował tam 7 wygranych 3 remisy i aż 4 porażki, przegrał również ostatnie 2 spotkania wyjazdowe i o ile porażka z United na ich stadionie dziwić nie musi, to blamaż 4:1 na stadionie Watfordu już jak najbardziej tak., dodajmy jeszcze że Chelsea przegrała 3 wyjazdy z rzędu , bowiem poniosła też porażkę z zespołem Arsenalu w pucharze. Tutaj moim zdaniem zobaczymy bramki, City wyjdzie pewnie pierwszym składem, bez osób kontuzjowanych ,ale w lidze mistrzów mają bardzo dobry wynik więc nie muszą grać zachowawczo w lidze. Dla gospodarzy nie zagrają: Delph oraz Mendy, nie pewni to : Walker,Fernandinho, Sterling. Natomiast w The blues na pewno nie zobaczymy : Ampadu oraz D.Luiza, Niepewni to: Bakayoko, oraz Barkley. Ja stawiam na wynik 3:1 na koniec spotkania.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Brighton vs Arsenal. Obie druzyny strzela . Nie. 2.14 fortuna Odpuszcze sobie typowanie i granie niedzielnych spotkan. Wenger to dno.
Wg mnie Wenger dzis popsuje widowisko. Mecz na 0 do 2 w mej opinii. Niedziele sa gorsze w moim wykonaniu ale cos przeczuwam ze nie bedzie BTS.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Z pozoru wydaje się, że najlepiej pójść w obie strzelą. Jakoś przeczucie mi mówi, że to może być pułapka.Ja dzisiaj próbuje nieco inaczej.
Arsenal -1,0 gola azjan @ 2,65 LVBet ⛔ to już jest powoli para-klub, żenada 1-2
Patrzę na tabelę i widzę Arsenal - cóż, chyba nawet najwięksi optymiści nie wierzą, że oni się załapią w tym roku do czwórki. Ostatnie mecze fatalne. Tu nie chodzi tylko o City, ale o jakość tej gry. W meczu finałowym to był dramat i żałość. U siebie zagrali pozornie lepiej, ale jak na zespół, który przegrywa 3:0...no nie widziałem tej werwy i chęci rehabilitacji. Raczej coś w stylu ,,jest 3:0 to już kij z tym meczem&quot;. Czemu zatem iść w Londyńczyków?
Brighton to zespół na papierze mocny u siebie. Patrzę jednak na poważnych rywali i widzę...0:4, 1:5, 0:2. Idąc dalej tym tropem i doliczając wyjazdy do niby wielkiej szóstki (bo w tym roku to bardziej wielka piątka) mamy: 0:2, 0:2, 0:1, 0:2 (jeden z tych wyników byłby nie po mojej myśli pod względem zwrotu). Jak na moje - widać tutaj braki z przodu. Nie jestem przekonany, czy ten zespół ma odpowiednią jakość i to w sferze mentalnej. Takie porażki nie biorą się tylko ze słabości. Tam nie trybi coś w głowach, może trener wybiera zbyt asekuracyjną taktykę i po pierwszym golu całość pada?
Arsenal na papierze po lepszej analizie to kolos na glinianych nogach, ale nadal z siłą rażenia. Porządnie wygląda tam z nazwisk 4 gości z przodu (licząc tu Aubameyanga, Ozila, Mhitaryana i Ramseya o dziwo - nie zwracając też uwagi na formę i zaangażowanie, bo z tym różnie bywa)...obrona to kabaret i to raczej z tych mało śmiesznych. Myślałem czy nie zagrać na Arsenal wygra po prostu, ale mimo wszystko kursy w stronę gości kuszą. Brighton z 7 spotkań z czołowymi drużynami tylko raz nie pokryło tego handicapu (byłby zwrot). Dla mnie gospodarze są dobrzy jak na realia Premier League (sfera średniaków), ale nic poza tym. Wątpię też, aby przycisnęli Arsenal a to najlepsza aktualnie taktyka na ich dziurawą obronę. Jeżeli goście będą sobie rozgrywać piłkę to nawet przy swojej impotencji trafią. A wtedy Brighton jak pokazuje historia z tego roku z najlepszymi, nie odpowiada.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Manchester CIty - Chelsea; over1,5 kartki City @1.79, Otamendi kartka @3, Gundogan kartka @6 unibet ✅ ⛔ ✅
Kursy na 1/x/2 zupełnie mnie nie satysfakcjonują dlatego skipuje w prawdzie mozna iść w x2 ale nie jestem przekonany zupełnie i granie przeciwko city to trochę samobójstwo w tym sezonie. Typ na kartki wydał mi sie sensowny, w prawdzie city lige ma juz wygrana ale na mecze z takimi drużynami nie ma odpuszczania co chociażby mecz z arsenałem pokazał.
Manchester ma zawodników którzy nie odstawiają nóg, przede wszystkim fernandinho, Otamendi wlasnie, kompany. Liczę że dzis nie rozstrzygną tak szybko meczu jak z arsenalem co oznacza ze nie bedą prawie cały mecz bez stresu sobie pykać i jednak zobaczymy te walkę na boisku, zwłaszcza że Chelsea musi gonić czołówkę bo liga mistrzów wcale niekoniecznie musi byc taka pewna w przyszłym sezonie, także z ich strony walki nie powinno zabraknąć, idę w kartkę Argentyńczyka bo uważam ze ze wszystkich zawodników city on jest najbrutalniejszy i ma czasem nierówno pod kopułą bo zdarzają mu sie faule bardzo niepotrzebne i głupie, co nie zmienia faktu ze zawodnikiem jest genialnym. Do tego idę w gundogana bo ostatnio jemu tez trochę lejce puszczają i dopuszcza sie brutalności i nieprzepisowe gry w swoich poczynaniach a środek pola Chelsea bardzo fizyczny także moze cos znowu odwali i puszcza mu nerwy, typ na czutke bardziej i po kursie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Manchester United
Typ: Manchester United wygra do zera
Kurs: 2.25
Bukmacher: forBET
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz kończący zmagania w 29 kolejce Premier League pomiędzy walczącym o utrzymanie Crystal Palace a Manchesterem United, który będzie próbował wrócić na 2 pozycję w tabeli. Dziś nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, ponieważ swoje mecze wygrały zarówno Liverpool jak i Tottenham, komplet punktów zdobył także lider, a zarazem lokalny rywal, czyli Manchester City. Ekipa Orłów &quot;leży&quot; Czerwonym Diabłom, na ich ostatnie 10 meczy w lidze, United wygrało 8 i zanotowało 2 remisy, w dodatku w 8 spotkaniach zachowali czyste konto. Manchester wygrał 4 ostatnie spotkania w lidze z CP, z czego trzy do zera.Wieczorem Orły wydaje mi się, że będą skoncentrowane głównie na obronie swojej bramki, widać to szczególnie w meczach z drużynami z Top4, gdzie bezbramkowo zremisowali z niebieską ekipą Manchesteru, a z Kogutami z Londynu bramkę stracili dopiero w końcówce meczu. Dziś może być podobnie, jednak liczę, że raz czy dwa uda się ekipie Mourinho złamać defensywę gospodarzy i wygrają skromnie 1 lub 2 do zera. United ostatnio gra w kratkę, ale myślę, że czas na błędy się już skończył i jeżeli chcą skończyć ligę na drugim miejscu, City jest poza zasięgiem w tym sezonie to muszą takie mecze wygrywać, tym bardziej, że najgrozniejsi konkurenci czyli Liverpool i Tottenham regularnie zdobywają komplet punktów. Jeśli chodzi o nieobecnych to tutaj również przewaga Manchesteru, u gospodarzy nie mogą wystąpić z powodu kontuzji między innymi Cabaye, Sakho, Wickham, Dann, Speroni, Loftus-Cheek, Sako czy Puncheon, a także wypożyczony z United Fosu-Mensah, który ma zapisane w kontrakcie, że nie może grać przeciwko Czerwonym Diabłom, w United nie wystąpią tylko kontuzjowani od dłuższego czasu Blind, Fellaini, Herrera i Jones.
Przewidywane składy na ten mecz:
Crystal Palace: Hennessey – Schlupp, Tomkins, Kelly, Wan-Bissaka – McArthur, Milivojević, Riedewald – Sorloth, Benteke, Townsend
Manchester United: De Gea – Valencia, Lindelof, Smalling, Young – Pogba, Matić, McTominay – Sanchez, Lukaku, Lingard

Podsumowując liczę na &quot;obronę Częstochowy&quot; Crystal Palace i mozolne rozbijanie ich defensywy przez United co zakończy się skromną wygraną gości bez straty gola. . Powodzenia
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
GODZINA: 21:00
DYSCYPLINA: Piłka Nożna
MECZ: Crystal Palace – Manchester Utd
TYP: Manchester Utd
KURS: 1.57
BUKMACHER: STS
Zamykające 29 kolejkę spotkanie na Selhurst Park miejscowych Orłów z Diabłami z Manchesteru. W obecnym sezonie obie drużyna mają jeszcze o co powalczyć. ManU o mistrzostwie może już raczej pomarzyć, ale trzeba się skupić na utrzymaniu miejsca dającego grę w LM w przyszłym sezonie. Crystal natomiast musi spinać pośladki aby w przyszłym sezonie nie oglądać PL tylko w telewizji. W ostatnim spotkaniu miejscowi byli blisko utrzymania jakże cennego dla nich remisu z Kogutami, lecz w końcówce ukąsił niezawodny Harry i skończyło się jakże zasłużoną porażką 0-1. ManU natomiast podejdzie do tego spotkania w dobrych humorach po cennym zwycięstwie z Chelsea. W Palace nadal szpital, jednakże jest szansa, że wróci Cabaye – ale o tym przekonamy się dziś wieczorem. ManU uważam w optymalnym składzie jak na ten sezon. Po wczorajszej porażce Chelsea jest szansa na odskoczenie na aż 12 oczek nad 5 miejscem co przy 9 kolejkach do końca sezonu dawałoby duży spokój. Liczę na podobny mecz jak ostatnio z Tottenhamem. Crystal zdobyczy punktowych będzie musiał poszukać z drużynami ze swojego poziomu. Mimo wszystko nie powinno paść wiele bramek, spodziewam się skromnego 0-1 po bramce w drugiej połowie.
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
GODZINA: 21:00
DYSCYPLINA: Piłka Nożna
MECZ: Crystal Palace – Manchester Utd
TYP: under 2,5 ⛔⛔⛔
KURS: 1.85
BUKMACHER: totolotek

Dzisiaj o 21 kończymy 28 kolejkę Premier League spotkaniem Crystal Palace - Manchester United. Oczywistym faworytem wydają się być goście natomiast ja idę w under bramkowy. Dlaczego? Koledzy wyżej świetnie opisali prawdopodobny przebieg tego meczu. Osłabione kadrowo CP zapewne ustawi autobus w swoim polu karnym, a Czerwone Diabły będą próbowały stwarzać okazje z ataku pozycyjnego. Jednak na pewno nie będzie to łatwe zadanie, drużyna Mourinho preferuje raczej grę z kontraataku, a całkiem niedawno na tym samym londyńskim stadionie, punkty straciła inna ekipa z Manchesteru - City, remisując 0:0. Również Tottenham tydzień temu miał ciężką przeprawę i wygrał tylko 1:0. Crystal Palace owszem osłabione, ale to drużyna słynąca z twardego stylu gry i na pewno nie odpuszczą, zwłaszcza że punktów muszą szukać w każdym meczu. Wyniki 0:1, 0:2 bardzo prawdopodobne, ale co jak ManU nie przejdzie zasieków obronnych przeciwnika, lub natknie się na jakąś kontrę? Stąd mój typ na poniżej 2,5 gola po kursie 1,85 w Totolotku.
P.S. Jest to mój pierwszy typ na forum także przy okazji witam wszystkich i życzę powodzenia w dzisiejszym graniu ????
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Ogarnijcie sie z tymi typami. Gracie po 5 zl na kupon czy co? Rzucilem okiem na United 10 minut analizowalem i stawialem obie strzela i ponad 2,5 w jednym typie.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Ogarnijcie sie z tymi typami. Gracie po 5 zl na kupon czy co? Rzucilem okiem na United 10 minut analizowalem i stawialem obie strzela i ponad 2,5 w jednym typie.
To bylo się podzielić przed meczem a nie po cwaniaku ;) Chcesz komuś zaimponować takimi postami? ???? Ośmieszasz się tylko... (do wywalenia)
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Nie zaimponować tylko wygrać coś pieniędzy. Co wejdę na temat to piękne analizy, cytaty, a brak przeczucia i intuicji. Masa wtop po prostu! Po co to wszystko? Chcecie wygrywać czy się bawić? Nie wiem za ile gracie. Z tego co widzę to zbieracie na kebsa.Bo nie wierzę, że sypiecie stówkami stawiając takie typy.
Nie chcę nikogo obrażać, po prostu mam czasem tego po uszy.
W przyszłości chętnie podyskutuje z wami, ale na razie nie oglądam regularnie meczów PL dlatego nie chce wprowadzać kogokolwiek w błąd swoimi analizami. Gdybym jednak miał coś w danym typie do powiedzenia to się udzielę. Na razie pozostaje mi obserwować co tu się wyprawia. W razie potrzeby będę rzucał mięsem. Lepiej otwórzcie umysły.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom