>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28 kolejka Scotland Premier League

Status
Zamknięty.
michauek 233

michauek

Forum VIP
Aberdeen FC - Celtic Glasgow 3.93 3.34 1.81 17.02.2007 - 13.30
Dunfermline - Kilmarnock FC 2.95 3.21 2.18 17.02.2007 - 16.00
Hearts of Midlothian - St. Mirren 1.40 3.93 7.19 17.02.2007 - 16.00
Motherwell FC - Caledonian Thistle 2.22 3.19 2.91 17.02.2007 - 16.00
Dundee Utd. - Hibernian 2.74 3.17 2.34 18.02.2007 - 15.00
Glasgow Rangers - Falkirk FC 1.25 4.96 9.75 18.02.2007 - 16.00
St. Mirren - Motherwell FC 2.28 3.19 2.80 20.02.2007 - 20.45

Kursy betexplorer

Zapraszam do pisania analiz.
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
Dunfermline - Kilmarnock FC 2 2.18

Dunfermline od dziewieciu meczy nie strzeliło gola a ostatnio wygrali przed własną publicznością w połowie listopada poprzedniego roku i na dodatek mają serie sześciu meczy bez zwycięstwa (pięć porażek i jeden remis). Kilmarnock po dwóch zwycięstwach z rzędu przegrali z Rangresami i powinni sobie poradzić bo punkty są im potrzebne do &quot;grupy mistrzowskiej&quot;

PS: To mój pierwszy post jak i typ :mrgreen:
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Aberdeen v Celtic 4.20 3.40 1.76 milenium Typ: 1 (4.20), 1X (1.88)
Któryś raz z rzędu analizuje mecz z udziałem Aberdeen i zdaje mi się, że powiedziałem już na ich temat na prawde wiele, dlatego nie będę się tym razem powtarzał, bo ktoś kto czyta moje analizy meczy z udziałem Aberdeenu może poczuć znudzenie ???? Dlaczego obstawiam na Aberdeen ? W drużynie nie ma żadnych nowych kontuzji (wciąż kontuzjowani są Jamie Smith, Zander Diamond, Craig Brewster and Richie Byrne, ale ci zawodnicy nie grają już od dłuższego czasu i nie są podstawowymi graczami), zespół wystąpi w swoim stabilnym składzie. Po niedawnym lekkim kryzysie nie widać już ani śladu, najpierw wygrana z St.Mirren na wyjeździe i w ostatniej kolejce pewna wygrana z outsiderem Dunfermline. Dzięki temu zwycięstwu tracą do drugich Rangersów już tylko 4 punkty, ale mają jeden zaległy mecz, więc jeśli wygrają będą tracić tylko 1 pkt. Teraz czeka ich nieco trudniejsze zadanie. Naprzeciw stanie mistrz kraju Celtic Glasgov. Może nie pasuje tutaj stwierdzenie, że Aberdeen jest w tym meczu faworytem, ale na pewno nie stoją na straconej pozycji, szanse oceniam na 50 na 50 %. W Celticu kontuzjowani są Derek Riordan i Maciej Zurawski. Jednak przede wszystkim gram na Aberdeen, ponieważ dla Celticu to spotkanie jest na drugim planie. Drużyna Żurawskiego i Boruca mistrza kraju ma w kieszeni (19 pktów przewagi) a przed nimi jeden z najważniejszych meczy w sezonie - pierwsze spotkanie z AC Milanem w ramach Ligi Mistrzów i najprawdopodobniej manager Gordon Strachan da odpocząć swoim gwiazdom oraz aby nie nabawili się jakiejś nie potrzebnej kontuzji w meczu ligowym, który jest praktycznie o nic dla nich, dlatego też spróbuje ustrzelić niezły kurs ;)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
⚽ Dundee Utd. - Hibernian

Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: STS


Z pewnością nie możemy mówić że mecz na Tannadice Park będzie klasykiem lecz wytypowanie wyniku jest bardzo prawdopodobne. Przede wszystkim trzeba zauważyć że Hibernianowi gra sie bardzo dobrze z Dundee Utd. gdyż odnosili nad nimi pewne zwycięstwa zarówno na wyjazdach jak i u siebie. Dodatkową motywacją może być fakt że ich sąsiedzi w tabeli tracili punkty a przy ewentualnym zwycięstwie gości ich strata punktowa (do Hearts) zmaleje będzie wzrośnie( nad Kilmarnock). Ma to ogromne znaczenie jeśli Hibs myślą jeszcze o ewentualnej grze w pucharach. Co więcej lepiej zapobiegawczo zdobywać pkt teraz gdyż przy bardzo niekorzystnych wiatrach mogą oni niezakwalifikować sie do pierwszej szóstki Scottich Premier League. Sytuacja Dundee jest zupełnie inna. Celem drużyny było zapewne utrzymanie się w lidze a cel ten został osiągnięty. Dundee może &quot;spać spokojnie&quot; dlatego też motywacja w zespole jest nieco mniejsza (choć niektóre drużyny grają lepiej nie będąc pod presją). Jednakże problemy kadrowe Dundee jakie napotkali podczas pierwszej połowy sezonu ciągle trapią zespół. W tym sezonie drużyny spotykały sie dwukrotnie i dwa razy lepsze był Hibernian. Myśle że i tym razem będzie podobnie.
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Glasgow Rangers - Falkirk FC 2:1
Dundee Utd. - Hibernian 0:0
Motherwell FC - Caledonian Thistle 1:0
Hearts of Midlothian - St. Mirren 1:1
Dunfermline - Kilmarnock FC 1:1
Aberdeen FC - Celtic Glasgow 1:2

St. Mirren - Motherwell FC - zaległe - 20.02.07
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom