>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29. kolejka 1. Bundesligi (24-26.04.2009r.)

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: TSG 1899 Hoffenheim - Hertha BSC Berlin ⛔
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 20.30 rozpocznie się mecz, który zainauguruje 29. kolejkę niemieckiej 1. Bundesligi, a na przeciw siebie staną beniaminek z Hoffenheim i berlińska Hertha,
Gospodarze w rundzie wiosennej prezentują się - w porównaniu do tego, co prezentowali jesienią - wręcz fatalnie. Tylko jedno zwycięstwo to zdecydowanie za mało, by liczyć na pozostanie w czołówce ligowej stawki na koniec rozgrywek.
W ostatnim czasie Berlińczycy zdecydowanie &quot;obniżyli loty&quot;, a 3 kolejne porażki co prawda nie pozbawiły ich szans na tytuł mistrzowski, ale z pewnością uczyniły walkę o niego zdecydowanie trudniejszą. Aczkolwiek ostatnia wygrana z Werderem Brema 2:1 z pewnością pozwoliła podopiecznym Luciena Favre&#39;go ponownie uwierzyć we własne umiejętności i z pewnością końcówka sezonu w 1. Bundeslidze zapowiada się jeszcze bardzie emocjonująco.
W pierwszej rundzie tego sezonu na Olympiastadion w Berlinie lepsi okazali się gracze Herthy, którzy po bramce Andrieja Voronina pokonali TSG 1:0.
Ralf Ragnick w dalszym ciągu radzić sobie musi bez kontuzjowanych Gustavo Luiza, Carlosa Eduardo i Matthiasa Jaissle. Dobrą wiadomością jest powrót na boisko Timo Hildebranda, który w bramce zastąpi niezdolnego do gry Daniela Haasa.
Lucien Favre również ma powody do zmartwień, gdyż nie będzie miał w dzisiejszym spotkaniu do dyspozycji najlepszego strzelca swojej drużyny Andrieja Voronina, a także Arne Friedricha, Sofiana Chaheda i Pala Dardaia. Niewątpliwie są to poważne osłabienia.
Jeżeli piłkarzom beniaminka ciągle marzą się europejskie puchary, na grę w których nadal mają szanse (do 5. miejsca tracą 6 oczek), muszą dzisiejsze spotkanie wygrać. Moim zdaniem tak właśnie będzie. Najwyższa pora przerwać zwycięską niemoc, a pojedynek z osłabioną i niegrającą ostatnio zbyt dobrze Herthą jest ku temu świetną okazją.
Mój typ: 2:1 dla Hoffenheim.

Przypuszczalne składy obu drużyn:
TSG 1899 Hoffenheim: Hildebrand - Beck, Nilsson, Compper, Janker - Vorsah - Weis, Salihovic, Teber - Obasi, Ba
Hertha BSC Berlin: Drobny - Stein, von Bergen, Simunic, Cufré - Ebert, Kacar, Cicero, Piszczek - Raffael, Chermiti
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tak jak kolega polecam grac na TSG, u siebie graja bez kompleksów a gdy Hertha bez Voronina to wydaje mi sie ze minimalnie lepszym składem na dzien dzisiejszy dysponują gospodarze. Ja osobiscie gram z handi po kursie 5,15.
 
D 0

damafi

Użytkownik
Hoffenheim napewno dzisiejszego spotkania nie wygra.Moze byc remis co wydaje sie najbardziej prawdopoobne wedlug mnie dlatego w moim kuponie postawilem na X2. A co myślicie o innych meczach w tej kolejce?
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt
Zaczne od gospodarzy. Stuttgart jest aktualnie w wyśmienitej formie. 3 ostatnie mecze to same wygrane. Jest to drużyna która dużo lepiej czuje się na własnym boisku. Posiada napastnika który strzela prawie w każdym meczu, mowa tutaj oczywiście o Mario Gomezu, reprezentancie Niemiec. W sobote drużyna nie będzie miała żadnych znaczących osłabień. Ekipa Markusa Babbela teoretycznie może walczyć jeszcze o mistrzostwo, a napewno o miejsce premiowane grą w lidze mistrzów więc napewno nie przejdą &quot;obok&quot; tego meczu.
Przyjezdni z Frankfurtu to drużyna środka tabeli która walczy tylko o prestiż. Ostatni mecz wygrali 4:1 z Borussią która zajmuje 3 miejsce od końca tabeli. Jednak Eintracht to drużyna która potrafi wysoko wygrać u siebie, aby za tydzień jeszcze wyżej przegrać na wyjeździe. Dużo lepiej spisują się u siebie, gdzie mają fantastycznych kibiców jak na bundeslige. Trener nie będzie mógł skrzystać z usłóg
Oka Nikilova i Benjamina Kohlera.
Myśle że gospodarze którzy będą mieli więkrzą teterminację wygrają minimum dwoma bramkami.
TYP: HC 1 (0:1)kurs 2.00✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dodatkowo ta wygrana Eintrachtu przed tygodniem wcale nie musiała być taka efektowna. Borussia M&#39;gladbach nie wykorzystala jedenastki, a bramki na 3-1 i 4-1 padaly w koncowce spotkania co moze troche zatrzec obraz tamtego meczu. Takze popieram kolege powyzej co do wygranej Stuttgartu. Cacau, Gomez ofensywni gracze sa dobrze dysponowani, do tego stale fragmenty + solidna obrona i powinni pewnie wygrac, dzieki czemu pozostana w walce o czolowe lokaty.
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
A co myślicie o Borussia - HSV obie strzelą??
w tym meczu roznie moze sie potoczyc.Patrzac statystycznie HSV na wyjazdach strzela srednio w kazdym meczu 1 gola oraz traci 2.Borussia w meczach na Signal Iduna Park traci bardzo malo goli(3 miejsce w lidze).W tym meczu ciezko wytypowac czy obie druzyny strzela gola jednak mimo to uwazam ze uda sie strzeliz zarowno gosciom jak i gospodarzom a uwazam tak dlatego ze ma je kto strzelac. w Druzynie Martina Jola doskonale w tym sezonie spisuje sie zarowno Guerrero jak i Olic.Zespol z dortmundu niesiony dopingiem 80 tys gardel oraz swiadomoscia ze w tym sezonie nikt ich jescze nie pokonal na wlasnym stadionie beda walczyc w kazdej strzfie boiska.Wydaje mi sie ze mecz zakonczy sie wynikiem 2:1 i zarowno zwyciezyc moze Borussia jak i Hamburg:spokodfhgfh:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dortmund i Schalke w ostatnich kolejkach wyraźnie odżyły i nie tracą nadziei na grę w europejskich pucharach. Mecze z udziałem tych drużyn osobiście odpuszczam, bo nie zdziwi mnie jak BVB jak i Schalke urwą punkty kandydatom na Mistrza odpowiednio Hamburgowi i Bayernowi.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Miałem grac na H96 ale wyglada ze Novakovic zagra a Koln wkoncu musi przerwac ta passe porazek. Bayer+Brema i Borussia powinno wejsc, HSV cos spusciło z tonu.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W takim razie, co powiedzie o dzisiejszym spotkaniu Bayeru Leverkusen ?? Ciekaw jestem, czy znalazła się chociaż jedna osoba, która stawiała na drużynę Karsluhe... Bayer powinien walczyć do końca o jak najlepsze miejsce w 1.Bundeslidze, tymczasem robi sobie takie jaja. Akurat ten mecz zawalił mi cały kupon i jestem strasznie wściekły na nich :kwasny4565: tym bardziej, że akurat ich stawiałem w roli &quot;dużych&quot; faworytów i obawiałem się najmniej tego spotkania.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No nie wiem... można było przed meczem brać pod uwagę fakt, że grali w Pucharze Niemiec mecz nawet z dogrywką, zostawili tam sporo zdrowia. Puchar Niemiec dla nich jest priorytem najwidoczniej i w lidze już niczego nie wywalczą. ale faktycznie dziś zawieść nie powinni, a zawiedli.

Mnie natomiast nie zawiódł Stuttgart, a i miałem nosa pisząc, że Dortmund i Schalke namieszają.
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
No nie wiem... można było przed meczem brać pod uwagę fakt, że grali w Pucharze Niemiec mecz nawet z dogrywką, zostawili tam sporo zdrowia. Puchar Niemiec dla nich jest priorytem najwidoczniej i w lidze już niczego nie wywalczą. ale faktycznie dziś zawieść nie powinni, a zawiedli.

Mnie natomiast nie zawiódł Stuttgart, a i miałem nosa pisząc, że Dortmund i Schalke namieszają.
Mecz byl we wtorek wiec troche czasu na regeneracje mieli fakt byla dogrywka i duzo sil stracili ale nie powinni przegrywac z druzyna ktora gra tak fatalnie na wyjazdach tylko 1 remis i 1 wygrana (teraz juz 2 :p ).Pamietny wynik z rundy jesiennej 3-3 po tym jak aptekarze wygrywali 0-3 zniechecil mnie do tego meczu ale mimo wszystko jak dla mnie wynik tego meczu jest co najmniej niespodzianka
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Po wczorajszej wpadce Bayernu wilczki maja szanse na zwiekszenie swojej przewagi w lidze. Energie prezentujac taka forme raczej spadnie do 2 BL. Niewiadomo czy dzisiaj zagraja Rost, Ziebig i Angelov którzy dopiero zaczynaja cwiczyc. W pierwsyzm meczu tych druzyn wilczki wygrały 3;0 nie bedac w dobrej formie.
Bede zaskoczony gdy Energie ugra chociaz 1pkt, nie zamuruja bramki bo dla nich sa wazne tlyko 3pkt i przy otwartej grze maja znikome szanse z Wolfsburgiem.
Cottbus - Wolfsburg (1-0)
typ: 2
kurs: 2,70


ps. sory ze tak krotko i pokracznie :p na sama &#39;2&#39; kurs rowniez przyzwoity 1,70
 
kamilbks 0

kamilbks

Użytkownik
Mecz: Borussia Mönchengladbach - Arminia Bielefeld
Typ: 2
Kurs: 4.25
W dzisiejszym spotkaniu Niemieckiej 1.Bundesligi zmierzą się zespoły z dołu tabeli walczące o utrzymanie. Borussia zajmuje obecnie 16pozycję z 23oczkami na koncie i 1punktem przewagi nad ostatnim KSC, tyle samo zawodnicy z Mönchengladbach tracą do ich dzisiejszego rywala zajmującego 15pozycję.
- Bardzo ważne, jedno z najważniejszych spotkań w tym sezonie, które musimy koniecznie wygrać! - stwierdził przed meczem obrońca Borussi Filip Daems. W podobnym tonie wypowiadają się na temat tego meczu zawodnicy Arminii, co w pewien sposób ilustruje ile walki będzie w tym meczu.
W barwach gospodarzy nie zobaczymy Gohouriego i Jauresa. Z kolei trener Arminii nie skorzysta z usług Versicka, Kampera i Kampantaisa.
W dzisiejszej konfrontacji ciężko wskazać faworyta, który mógłby być pewny zwycięstwa, lecz kurs jaki proponują bukmacherzy zdecydowanie pchnie mnie do tego by zagrać na Arminię, która w ostatnim czasie zaliczyła w zwyżkę formy w ostatnim meczu z Bayernem Monachium, po wyrównanym meczu polegli 1:0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom