>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29. kolejka Bundesligi [6.04 - 9.04.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
29. kolejka

kursy od: bah

Bayern Monachium w spotkaniu z Augsburgiem potrzebuje trzech punktów aby zdobyć zasłużone mistrzostwo. Dalej trwa walka o europejskie puchary, gdzie mamy naprawdę duży ścisk. W dole tabeli Koln zagra z Mainz, czyli bezpośredni pojedynek drużyn, które walczą o utrzymanie. Będzie się działo!
Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jak bylo z Bayernem w ostatnich latach ? Zapewnial sobie tytul na wyjezdzie czy dopiero u siebie Meister hehe ?
Nie ma to znaczenia, gdzie grali.
//
FC Koln - Mainz
typ: Koln @2.17
lvbet

Z dwojga złego wolę postawić na FC Koln. Obie ekipy walczą o pozostanie w Bundeslidze. Dla FC Koln porażka będzie oznaczać jedno - spadek. W tym meczu muszą gryźć murawę.
W ostatnich 5 spotkaniach Koln zdobyło 6 punktów, zaś Mainz tylko 3 punkty. W ogóle Mainz ma problem z wygrywaniem.
Koln u siebie gra fatalnie... Rywal na wyjazdach jakoś dobrze też się nie spisuje.
Szanse na zwycięstwo:
Przy kursie 2.10 szanse na zwycięstwo drużyny wynoszą 48% podczas gdy w rzeczywistości przy tym kursie wygrywała ona 67% meczów.
Przy kursie 3.50 szanse na zwycięstwo drużyny wynoszą 29% podczas gdy w rzeczywistości przy tym kursie wygrywała ona 23% meczów.
To tylko taka ciekawostka. Więc nie radzę się nią sugerować, aby nikt nie miał pretensji.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Jak bylo z Bayernem w ostatnich latach ? Zapewnial sobie tytul na wyjezdzie czy dopiero u siebie Meister hehe ?
nie sprawdzałem, ale podczas jednej z ostatnich transmisji komentator mówił, że właśnie częściej na wyjeździe. !
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie RB Lipsk-Leverkusen
Typ: 2
Kurs 3.10
Buk Fortuna
Analiza: Ostatnie spotkanie 29 serii spotkań w Niemieckiej ekstraklasie piłkarskiej , które zapowiada nam się niezwykle ciekawie RB Lipsk podejmował będzie drużynę Bayeru Leverkusen. Gospodarze po 28 kolejkach mają na swoim koncie 46 punktów, są obecnie na 5 miejscu w ligowej klasyfikacji. U siebie ich bilans to 8 wygranych 4 podziały punktów oraz 2 porażki , jest to wynik bardzo dobry według mnie, do wicelidera gospodarze tracą 6 punktów, jeszcze kilka spotkań im do rozegrania zostało , więc mogą jeszcze powalczyć o wicemistrza, dlatego to spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bo ekipa przyjezdnych ma tylko jeden punkt straty do Lipska i tu na pewno będzie chciała wygrać, do tego gospodarze sa po spotkaniu pucharowym i goście są zespołem zdecydowanie bardziej wypoczętym i według mnie mogą tutaj sprawić niespodziankę , przegrali co prawda ostatnie spotkanie wyjazdowe do Kolonii,ale wcześniej mieli bardzo dobry bilans kilku spotkań bez porażki . Odnośnie osłabień to możliwe że w Lipsku nie zobaczymy Ilsankera, Halstenberga, Coltortiego oraz Laimera natomiast w ekipie przyjezdnych nie zagrają najprawdopodobniej : Bender, Tah, Alario, Pohjanpalo. Goście według mnie powinni w tym meczu wygrać, chociaż gospodarze sa tutaj stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, ja stawiam na dokładny wynik 0:1 po pierwszych 45 minutach oraz 1:2 na koniec meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom