>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29. kolejka I ligi (04-05.05.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
forBET!
forBet - bonus 100% do 600zł!
Zapraszam do pisania analiz oraz podawania typów na 29. kolejkę I ligi.​
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: GKS Tychy - Miedź Legnica
Typ: Miedź Legnica i powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 2.69
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Na dzisiaj wybieram starcie lidera z Leginicy z drużyną GKS Tychy. Miedź po latach &#39;dobijania&quot; się do Ekstraklasy w tym roku już chyba spełni marzenia i oczekiwania swojego właściciela oraz oczywiście kibiców i w przyszłym sezonie zamelduje się w najwyżej lidze w kraju. Legniczanie obecnie mają 5 punktów przewagi i uważam, że będą chcieli ją co najmniej utrzymać, a może i powiększyć w zalezności jak ułożą się pozostałe wyniki w kolejce, myślę również, że będą chcieli jak najprędzej zapewnić sobie awans, żeby nie drżeć o niego do ostatniej chwili. Za typem również przemawia ich bezpośrednie H2H, które zostało pokryte w każdym z ostatnich 4 meczy jakie rozegrali między sobą na przestrzeni ostatnich lat. Na niekorzyść trypu może wyjść to, że lider nawet przy przegranej nie straci przodownictwa w tabeli oraz forma gospodarzy, którzy w meczach wiosennych przegrali tylko raz, ponadto 2 razy zremisowali oraz wygrali 6 meczy, ale forma gości jest również imponująca, wygrali bowiem oni 6 meczy i 3 zremisowali, ani razu w tym roku nie zeszli z boiska pokonani. Reasumując, liczę, że Miedź zdaje sobie sprawę z szansy jaka przed nimi stoi i będzie chciała jak najszybciej zapewnić sobie awans. Inne ciekawe typy z tego meczu to czyste zwycięstwo Miedzi @2,248 1xbet oraz powyżej 1,5 gola Miedzi po @2,375 również w 1xbet. Powodzenia.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Jak myslicie Chojniczanka bedzie walczyc o awans do ekstraklasy ? bo patrzac na ten stadion to potrzeba inwestycji ???? oni maja jakiegos poteznego sponsora , jakies zaplecze finansowe? bo mi tu pachnie odpuszczeniem meczu dla Lecznej za 3 pkt ale nie siedze w tej polskiej lidze .
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Jak myslicie Chojniczanka bedzie walczyc o awans do ekstraklasy ? bo patrzac na ten stadion to potrzeba inwestycji ???? oni maja jakiegos poteznego sponsora , jakies zaplecze finansowe? bo mi tu pachnie odpuszczeniem meczu dla Lecznej za 3 pkt ale nie siedze w tej polskiej lidze .
Łęczna bardzo niewygodna drużyna dla tych walczących o awans. Jeżeli chodzi o Chojniczankę, nie mają potężnego sponsora ale wielu małych sponsorów, dzięki którym klub nawet dobrze funkcjonuje.
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Panowie, kto w tej lidze chce awansować?
1. Miedź nawet jak nie chciałaby zagrać w Ekstraklasie, to i tak się to nie uda :p
2. Chojniczanka robi wszystko, aby nie awansować. W poprzednim sezonie było to samo.
3. GKS Katowice myślałem, że zmierza do Ekstraklasy. Ale jak widać niekoniecznie... też widać, że odpuszczają mecze.
4. Stal Mielec? Zagłębie Sosnowiec?
5. Jak dla mnie to awans jeszcze zrobi GKS Tychy albo Podbeskidzie?
Co roku to samo i o awansie nie decyduje czynnik sportowy, ale pieniądze, infrastruktura i chęć piłkarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom