>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29 kolejka I ligi 11.05-12.05.2013

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Expekt

Szalonego tempa w I lidze ciąg dalszy. W 29 kolejce kilka bardzo ważnych meczy dla układu zarówno górnej jak i dolnej tabeli. Najciekawiej będzie w Krakowie, gdzie trzecia w tabeli Cracovia podejmie obecnego lidera rozgrywek - Niecieczę. Spotkanie szalenie ważne dla gospodarzy w kontekście awansu. Po porażce 3:1 w Bydgoszczy &quot; Pasy &quot; spadły z drugiego, premiowanego awansem miejsca. Ich strata do Zawiszy wynosi obecnie 2 punkty, a do zespołu z Niecieczy ,aż 7! Łatwo więc obliczyć ,że w razie wygranej zespół gości na 99,9 % awansuje do wyższej klasy rozgrywkowej. Dzień szybciej bo 11 maja o godzinie 12:45 w Łęcznej, Zawisza podejmie Bogdankę. Goście już chyba lekki kryzys mają za sobą i pewnie tera będą kroczyć ku awansowi. Ciekawie także w Stróżach. Zaczął strzelać Kowalczyk to i Kolejarz zaczął zdobywać punkty. Pojedynek Kolejarza z Olimpią to mecz o przysłowiową pietruszkę bowiem oba zespoły nie grają już o nic. Szalenie ważny mecz w Poznaniu. Warta, jeżeli chce się utrzymać musi zacząć zdobywać punkty. Sytuacja idealna ponieważ przyjeżdża Flota - zespół , który poczynił znaczące wzmocnienia (przynajmniej tak się każdemu wydawało) a awansu nie chce co świetnie dokumentuje katastrofalną grą. Ciekawie również w Ząbkach. Dolcan ,który kapitalnie spisywał się przez większość sezonu, teraz tak jakby przestraszył się możliwości awansu i swoje mecze zaczął odpuszczać.
Sandecja to zespół nieobliczalny więc przy obecnej formie gospodarzy stać ich na niespodziankę. Czy podbudowani zwycięstwem w Nowym Sączu zawodnicy Stomilu równie dobrze zaprezentują się u siebie z GKSem Tychy? Kolejne punkty powinni zdobyć także zawodnicy Arki. Ich gra znacznie się poprawiły a jak strzelać bramki się powinno przypomniał sobie ostatnio Janusz Surdykowski, który w kolejnych czterech meczach trafiał do siatki gości.

Zapraszam do dyskusji..
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Ząbki vs Sandecja
Ząbki po super serii złapały zadyszkę, w ostatniej kolejce dostali nawet od Polonii Bytom ???? Sandecja walczy o utrzymanie, Ząbki bezpieczne położenie w tabeli, więc nie mogę przejść obojętnie wobec kursu na gości

Sandecja 4,10 Bwin
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
No to jedziem

Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz
Co tutaj pisać. Sądzę, że ostatnia wygrana da im kopa, a Zawisza wg. mnie to chyba najlepsza ekipa w tej lidze jak są w formie. Przede wszystkim spory potencjał z przodu. Z Craxą zagrali konsekwentnie. Bogdanka bez wyrazu, tragiczna skuteczność. Kursy wg. mnie przesadzone ja bym tutaj dał ok 1,90 na Zawiszę.
Mój typ:
Zawisza 2,30 bwin

Miedź Legnica - GKS Katowice
GieKSa mnie pozytywnie zaskoczyła w meczu z Tychami. Widać było spore zaangażowanie. W drugiej połowie zdominowali Tyszan. GKS traci w tej rundzie bardzo mało bramek(tylko raz stracili dwie bramki w meczu z Kolejarzem). Miedź troszkę spuściła z tonu. Po wygranej z Tychami porażka z Olimpią, remis u siebie z Brzeskiem oraz remis z Arką, ale jak widzę Torres widział skróty/mecz i mówił, że to Arka przeważała. Miedź na pewno nie imponuje grą obronną. Nie wiem czego spodziewać się po gościach. Tychy to były derby tutaj może już nie być takiego zaangażowania, ale chyba po meczu w Bytomiu wykorzystali kredyt zaufania kibiców, bo w Katowicach znosi się porażki, ale nie akceptuje się przejścia obok meczu. Liczę, że trener posadzi na ławce Radionowa bo widać, że ten chłopak jeszcze nie jest gotowy by grać na poziomie I ligowym.
Mój typ:
GKS +0,5 1,825 bet365

Wg. mnie przesadzone kursy na Miedź, która nei gra wielkiej piłki. GieKSa trochę chimerycznie w ostatnich meczach, ale widać że po kompromitacji z Bytomiem im zależy bo kolejne mecze z Kolejarzem(odronienie 0:2) Sandencją i Tychami pokazują spore zaangażowanie a to na ten poziom bardzo często wystarcza. Poziomem piłkarskim na pewno nie odstają od Miedzi i widzę tutaj value.
Warta Poznań - Flota Świnoujście
Spodziewam się bardzo nudnego spotkania. Warta co by nie mówić traci mało bramek a ja ciągle w pamięci mam spotkanei Floty z GieKSą w Katowicach gdzie zagrali totalnie bez ambicji i ja jednak będę zdania, że tam nie wszyscy chcą awansować. Tutaj niby powinni ale czy na pewno ?? Zawisza się meczyła. Z Termalicą dzielnie się bronili przez 45 minut. Ja tutaj nie uważam by Flota miała łatwo wygrać. Mając na uwadze jak ciężko im w ofensywie coś strzelić to tutaj bym szukał niespodzianki. Przede wszystkim spodziewam się bardzo underowego spotkania.
Moje typy:
under 2,5 1,75 bwin
Warta +0,75 1,90 bet365

Poszukam tutaj niespodzianki. Moja teoria mówi o tym, że Flopa tutaj nie chce awansować. Gra słabo bez wyrazu a Warta walczy mimo problemów.
Arka Gdynia - Okocimski KS Brzesko
Arka chyba w końcu załapała dobry rytm. Szans powinno być sporo bo Okocimski w bloku defensywnym gra bardzo przeciętnie. Arka bez Radzewicza co na pewno jest osłabieniem, ale Arka widać złapała wiatr w żagle. Wygrane z Tychami i Sandencją na wyjeździe a tam ciężko wygrać. Z Miedzią powinni wygrać, ale trafił się błąd i przy nieskutecznej grze z przodu udało się wywieźć tylko remis z punktu widzenia gości.
Mój typ:
Arka -0,5 1,80 bet365

POWODZENIA !!
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Arka-Okocimski KS
Jedyne obawy przed wygraną Arki z Okocimskim mam przez Kube Kowalskiego i Bartka Filsa. Sezon temu tworzyli oni, główną siłę ofensywną żółto-niebieskich a dziś? Bartek jakoś nie może się odnaleźć w Brzesku. Ale wiadomo - przyjeżdża na znany mu teren, będzie chciał się przypomnieć kibicom gospodarzy. To samo Kuba. Przygoda w Widzewie totalnie mu nie wyszła, w głównej mierze przez kontuzje jaka go drapiła. Jednak ostatnimi czasy pokazuje, że forma zaczyna wracać i jest obecnie jednym z ważniejszych ogniw przyjezdnych.
Arka ostatnio na fali bo nie grają już pod presją. Wszyscy w Gdyni wiedzą , że bez 2-3 wzmocnień jakie mają nastąpić w letnim okienku transferowym awansu nie będzie. Po sezonie z klubem pożegna się zapewne Szlaga więc zapewne jutro między słupkami pojawi się Szromnik. Mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez jego wpadek, a Marcus, Kuklis bądź Surdyk ukują coś z przodu i trzy punkty pozostaną w Gdyni.
Mój typ:
Arka wygra - 1,80 bet365
✅ świetna druga połowa Arki .. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 liga
Spotkanie: Cracovia - Termalica
Typ: HT/FT X/X ⛔ (1:1/2:1)
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Sprawa jest prosta i widzę to tak. Do Krakowa przyjeżdża lider aby nie stracić wypracowanej przewagi nad resztą. Zawisza swoje spotkanie zremisowała więc jeśli Niecieczanie wywiozą remis wszystko zostanie w przyrodzie a o to przecież chodzi bo do końca sezonu (i ewentualnego awansu do Ekstraklasy) coraz mniej kolejek. Gospodarze zaś będą walczyć o zwycięstwo i wskoczenie na drugą pozycję gwarantującą awans. Ale tego meczu piłkarze Cracovii po prostu nie wygrają, Nieciecza w tym roku jest za mocna co pokazała już w rundzie wiosennej gdzie poprzez świetne przygotowanie taktyczne do meczu ograła piłkarzy z Krakowa 2:0 na własnym obiekcie. Trener Moskal zbudował bardzo ciekawy zespól, który jest typowym przykładem mieszanki rutyny i młodości. Podział punktów w tym meczu jednak jest najbardziej prawdopodobny gdyż Pasy u siebie spisują się bardzo dobrze o czym świadczy 1 przegrana w ostatnich 14-stu meczach. Sądzę, że będzie to zacięty i pełen walki mecz lecz nie zobaczymy w nim wielu bramek. Myślę, że skończy się na 0:0 lub 1:1 oczywiście z remisem do połowy. Powodzenia !
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Nieciecza w tym roku jest za mocna co pokazała już w rundzie wiosennej gdzie poprzez świetne przygotowanie taktyczne do meczu ograła piłkarzy z Krakowa 2:0 na własnym obiekcie.
tylko wkraczamy w taką fazę, że okaże się kto chce awansować, a kto nie... Nie bardzo widzę awansu Termaliki, bo co dalej? stadionu przecież nie postawią, nie jestem jakoś bardzo na bieżąco w kwestii niższej ligi, jednak należy taki aspekt również brać pod uwagę w kontekście obstawiania, bo wielokrotnie już takie wały miały miejsce, Flota skutecznie pozbywała się punktów na wiosnę, może Nieciecza pójdzie ich śladem? rok temu jeśli dobrze pamiętam była podobna sytuacja, zatem w stronę Cracovii coś można próbować.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
tylko wkraczamy w taką fazę, że okaże się kto chce awansować, a kto nie... Nie bardzo widzę awansu Termaliki, bo co dalej? stadionu przecież nie postawią, nie jestem jakoś bardzo na bieżąco w kwestii niższej ligi, jednak należy taki aspekt również brać pod uwagę w kontekście obstawiania, bo wielokrotnie już takie wały miały miejsce, Flota skutecznie pozbywała się punktów na wiosnę, może Nieciecza pójdzie ich śladem? rok temu jeśli dobrze pamiętam była podobna sytuacja, zatem w stronę Cracovii coś można próbować.
Zgadzam się, że rok temu nie chcieli awansować (takie słuchy w kuluarach chodziły i zapewne tak było) ale teraz sytuacja jest inna. Chcą i tyle. Kasa jest więc myślę że spokojnie przygotują taki obiekt żeby spełniał normy ekstraklasy pod względem technicznym. Nie wiem jedynie jak tam dokładnie jest w przepisach a propos liczby miejsc siedzących itp ale jak co to przecież stadion gdzieś &quot;pożyczą&quot; co to za różnica? przecież i tak nie grają nawet trochu miejscowi piłkarze. Już w meczu z Wartą mówiłem że stawianie na Termalicę to value a wszyscy DNB, 2 , x2 na Wartę bo duży kurs...szkoda, że Nieciecza siedziała na nich jak na czereśni cały mecz a jak się skończyło to wszyscy wiemy ( i dodam od siebie, że był to najmniejszy wymiar kary). A co do Cracovii to wiadome, że oni też chcą awansować ale czy mają czym awansować??? Odsyłam do ostatnich remisów na własnym obiekcie z Olimpią i Kolejarzem oraz ostatniej zasłużonej przegranej z Zawiszą.Pzdr
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Nie wiem jedynie jak tam dokładnie jest w przepisach a propos liczby miejsc siedzących itp
4500 miejsc siedzących i 1000 zadaszonych, o ile zadaszenie da się załatwić (bo obecnie jest zadaszenie na około 800 miejsc, kryta trybuna główna), o tyle liczba miejsc nie ma szans, bo pojemność obecna w Niecieczy to zaledwie ok. 2200, a potrzeba drugie tyle. Wypożyczanie stadionu wiadomo... koszty, dojazd... Sporo problemów z tym. Piszę tylko jak to wygląda od strony licencyjnej i nie dowierzam, aby taki kopciuszek uzyskał awans mimo obecnej sytuacji w tabeli.
 
R 67

route66

Użytkownik
Feekus , nie wiesz o jakim właścicielu piszesz , Witkowski z pieniądzmi jako lokalny patriota sie nie liczy , Nie wiem czy kiedys byłeś w niecieczy ale stadion lezy wsrod pól które sa juz parkingami a ostatnio powstalo boczne boisko które pozazdrościć może sam Tarnow. Co do miejsc tez nie widze problemy trybuna przeciwległa do tej ze zdjecia to 8 bodajże rzędów platformy wolnno stojącej która mozna bez problemu przebudować tak samo za bramką jest wolna przestrzeń kolejne miejsce , pozostaje podgrzewana murawa i oświetlenie
Ja wiem ze to abstrakcja , ale Nieczecza jak by chciała odpuszczać już by sie brała do roboty A Stadion na 5 tys to nie problem , wiec ja nie widze problemu w stadionie !
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dla mnie Cracovia nie gra na pewno tak dobrze, by na Termalicę było 1,83 z opcji x2. ⛔
Widziałem większość spotkań Cracovii u siebie i są to głównie mecze wygrane po strzałach zza pola karnego.
Termalica na wyjazdach grac potrafi, dlatego grac w ich stronę, mecz na Orange Sport do obejrzenia.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
4500 miejsc siedzących i 1000 zadaszonych, o ile zadaszenie da się załatwić (bo obecnie jest zadaszenie na około 800 miejsc, kryta trybuna główna), o tyle liczba miejsc nie ma szans, bo pojemność obecna w Niecieczy to zaledwie ok. 2200, a potrzeba drugie tyle. Wypożyczanie stadionu wiadomo... koszty, dojazd... Sporo problemów z tym. Piszę tylko jak to wygląda od strony licencyjnej i nie dowierzam, aby taki kopciuszek uzyskał awans mimo obecnej sytuacji w tabeli.
Mhm tak to wygląda dokładnie na ekstraklase, dzięki za info. Bo jeśli chodzi o Nieciecze to all dane doskonale wiem bo mieszkam nie daleko więc jeżdżę na meczę i na tej trybunce z Twojego zdjęcia się siedzi:grin: Powiem tak, rok temu tak nie było, nie byli gotowi, teraz jest taka sytuacja, że co trzeba będzie zrobić to się zrobi a jeśli czegoś nie będzie się dało to w ostateczności stadion się wynajmie. Dodam jeszcze, że ten Kopciuszek jest 100 razy bardziej wypłacalny niż połowa klubów w ekstraklasie
Feekus , nie wiesz o jakim właścicielu piszesz , Witkowski z pieniądzmi jako lokalny patriota sie nie liczy , Nie wiem czy kiedys byłeś w niecieczy ale stadion lezy wsrod pól które sa juz parkingami a ostatnio powstalo boczne boisko które pozazdrościć może sam Tarnow. Co do miejsc tez nie widze problemy trybuna przeciwległa do tej ze zdjecia to 8 bodajże rzędów platformy wolnno stojącej która mozna bez problemu przebudować tak samo za bramką jest wolna przestrzeń kolejne miejsce , pozostaje podgrzewana murawa i oświetlenie Ja wiem ze to abstrakcja , ale Nieczecza jak by chciała odpuszczać już by sie brała do roboty A Stadion na 5 tys to nie problem , wiec ja nie widze problemu w stadionie !
Zgadzam się w 100%, jak Witkowski od tak trzasnął jakieś kino 4 czy 5 D w Niecieczy za 50 mln to tutaj żadne inwestycje nie są problem. A wiadome, że ekstraklasa dla niego = wielka reklama jego wszystkich firm. Proste jak nic
 
T 97

teges86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 liga
Spotkanie: Cracovia - Termalica
Typ: 1
Kurs: 2,0


Analiza:
Wydaje mi się, że jednak Termalica chce awansować. Sezon gry w Ekstraklasie to dla właściciela zwrot pieniążków zainwestowanych w tą drużynę na medialnym szumie na swojej osobie i przede wszystkim reklamie firmy. Podobny numer zrobił Król z Polonią, tylko że on to praktycznie za darmo zrobił. Patrząc na grę Termalici na żywo w Legnicy to nasuwa się jedno. Ciężkie mecze do końca sezonu 5 ptk. przewagi i jakoś trzeba to dociągnąć. W Legnicy Termalica zagrała beznadziejnie. Obrona, obrona i jeszcze raz obrona. Najważniejsze by nie stracić gola i dowieść 0-0 do końca meczu. Gościom poszczęściło się i przypadkowo strzelili gola ale później cofnęli się jeszcze bardziej i to ich kosztowało stratom 2 goli w końcówce. Trener Termalici na konferencji prasowej zachował się bardzo chamsko. Butny, agresywny, oglądający chyba inny mecz. Tak skomentowały go media. Widać, że ciśnienie jest tam straszne. Podejrzewam, że właściciel naciska bardzo mocno na awans. A tu do końca sezonu jeszcze 6 bardzo ciężkich meczy. Dzisiaj będzie chyba najcięższy. Myślę, że Termalica pęknie psychicznie. Nie wytrzymają tego napięcia i pompowania balonika z awansem. Dzisiaj zagrają mega defensywnie podobnie jak w Legnicy i to się również zemści. Cracovia wypunktuje gości i odniesie zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 liga
Spotkanie: Cracovia - Termalica
Typ: 1
Kurs: 2,0
Analiza:
Wydaje mi się, że jednak Termalica chce awansować. Sezon gry w Ekstraklasie to dla właściciela zwrot pieniążków zainwestowanych w tą drużynę na medialnym szumie na swojej osobie i przede wszystkim reklamie firmy. Podobny numer zrobił Król z Polonią, tylko że on to praktycznie za darmo zrobił. Patrząc na grę Termalici na żywo w Legnicy to nasuwa się jedno. Ciężkie mecze do końca sezonu 5 ptk. przewagi i jakoś trzeba to dociągnąć. W Legnicy Termalica zagrała beznadziejnie. Obrona, obrona i jeszcze raz obrona. Najważniejsze by nie stracić gola i dowieść 0-0 do końca meczu. Gościom poszczęściło się i przypadkowo strzelili gola ale później cofnęli się jeszcze bardziej i to ich kosztowało stratom 2 goli w końcówce. Trener Termalici na konferencji prasowej zachował się bardzo chamsko. Butny, agresywny, oglądający chyba inny mecz. Tak skomentowały go media. Widać, że ciśnienie jest tam straszne. Podejrzewam, że właściciel naciska bardzo mocno na awans. A tu do końca sezonu jeszcze 6 bardzo ciężkich meczy. Dzisiaj będzie chyba najcięższy. Myślę, że Termalica pęknie psychicznie. Nie wytrzymają tego napięcia i pompowania balonika z awansem. Dzisiaj zagrają mega defensywnie podobnie jak w Legnicy i to się również zemści. Cracovia wypunktuje gości i odniesie zwycięstwo.
Ja bym na to spojrzał inaczej.
Jeśli Cracovia ma się połączyć po sezonie z Niecieczą, to tym bardziej im dzisiaj dadzą wygrać ;) . Są podobno takie plany, dlatego:
Nieciecza 4.00 @ Bet365
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Jeśli Cracovia ma się połączyć po sezonie z Niecieczą, to tym bardziej im dzisiaj dadzą wygrać . Są podobno takie plany
Skąd takie pogłoski ??? :razz: Już ktoś o tym pisał na tym forum i jak pytałem skąd takie info to, że tak mówią, ale ja się pytam gdzie i kto tak mówi??
Termalica nie potrzebuje żadnej fuzji z Cracovią, co jedyne to to, że jeśli rzeczywiście byłaby potrzeba wynajęcia stadionu to pewnie właśnie nastąpiło by to od krakowskiego klubu gdyż relacje klubów są dość dobre, świadczy o tym choćby nawet liczba piłkarzy sprowadzanych z Cracovii. Ale raczej żadnej fuzji nikt nie przewiduje
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Ludzie, wy już nie pamiętacie co było rok temu ? To samo co teraz, wszyscy już witali Niecieczę w Ekstraklasie i co i nic. Ludzie, nikt nie chce tego żeby Nieciecza tam grała, to by była ujma dla polskiego futbolu, sama Nieciecza też tego nie chce i nie zagra proste. Mają jeszcze sporo czasu żeby odpuścić i to zrobią. Jakie pieniądze ? Oni nie mają pieniędzy na Ekstraklase, jeden lokalny patriota sam nie utrzyma takiej drużyny, on wiec co się święci, awans do Ekstraklasy, a potem rychły spadek w dół, dlatego opcja 1 ligi mu wystarczy i każdy jest zadowolony. Nie wiem ile razy musi się powtarzać ten sam scenariusz, żebyście zrozumieli o co chodzi. Podejrzewam że znajdą się naiwni co za rok będą pisali to samo, &quot; rok temu i 2 lata temu LKS nie był jeszcze gotowy, ale teraz już jest &quot; hahaha no naiwni jesteście wprost. ????
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Mogłaby i jeśli awansuję będzie tam rozgrywała mecze
A skąd takie informacje, że na hutniku???;&gt; bo tego to jeszcze nie słyszałem
Lepszego żartu nie słyszałem ostatnio hahahaha Spytajcie co o tym pomyśle sądzą kibice Craxy???
Tak odpisałeś, że nie wiadomo o co Ci chodzi. Ja piszę, że żadnej fuzji nie będzie, jeśli Ty sądzisz że kluby się połączą to to jest dopiero dobry żart:razz: I niby po co mieliby się łączyć???;&gt;
Ludzie, wy już nie pamiętacie co było rok temu ? To samo co teraz, wszyscy już witali Niecieczę w Ekstraklasie i co i nic. Ludzie, nikt nie chce tego żeby Nieciecza tam grała, to by była ujma dla polskiego futbolu, sama Nieciecza też tego nie chce i nie zagra proste. Mają jeszcze sporo czasu żeby odpuścić i to zrobią. Jakie pieniądze ? Oni nie mają pieniędzy na Ekstraklase, jeden lokalny patriota sam nie utrzyma takiej drużyny, on wiec co się święci, awans do Ekstraklasy, a potem rychły spadek w dół, dlatego opcja 1 ligi mu wystarczy i każdy jest zadowolony. Nie wiem ile razy musi się powtarzać ten sam scenariusz, żebyście zrozumieli o co chodzi. Podejrzewam że znajdą się naiwni co za rok będą pisali to samo, &quot; rok temu i 2 lata temu LKS nie był jeszcze gotowy, ale teraz już jest &quot; hahaha no naiwni jesteście wprost.
Tak tak, mieszkam obok, znam trochę ludzi wokół klubu a Ty z &quot;łódzkiego&quot; wiesz najlepiej. Ok zobaczymy kto awansuje a kto nie, z resztą już za moment mecz więc też trochę się już wyjaśni
Nareszcie ktoś realnie patrzący na ostatnie wyniki zespołów:grin:
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
12.05. 17:00
Stomil Olsztyn - GKS Tychy Stomil -0,25 @1.77 4/10 188bet

Tychy ostatnio złapały zadyszkę, porażki z Miedzią, Okocimskim i Arką i w środę remis z Katowicami, dość szczęśliwy bo bramkarz Tyszan obronił karnego. Stomil niepokonany od 5 spotkań, w których wygrał na wyjazdach z Zawiszą, Flotą i Sandecją i remisując dwukrotnie po 0-0 z Termalicą i Polonią Bytom. Ewentualne 3 punkty dzisiaj pozwolą im odskoczyć Warcie Poznań, a tym samym strefie spadkowej na 6 punktów to przegonić Sandecję (choć mając tyle samo punktów). GKS dzisiaj bez Mączyńskiego. Stomil z kolei bez Baranowskiego. Wierzę, że gospodarzy stać na jakże ważne zwycięstwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom