>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29. kolejka LOTTO Ekstraklasy (31.03-02.04.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W ForBET!!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
Wielkanocna kolejka - przedostatnia seria sezonu zasadniczego, po wczorajszej porażce Legii na pozycji lidera umocniła się Jagiellonia Białystok, która rzutem na taśmę wygrała swój mecz z Arką, wygrał także Lech, który traci już tylko 2 punkty do drugiego miejsca. Na dole tabeli 2 najsłabsze ekipy, czyli Sandecja oraz Termalica ponownie przegrały swoje mecze i są coraz bliżej spadku, kolejną porażkę zanotowała również Lechia, która ma już tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową. W najbliższej kolejce najciekawiej zapowiada się mecz w Krakowie, gdzie Biała Gwiazda zagra z Kolejorzem, kto będzie górą w tym starciu? Lider przyjeżdża do Lubina, gdzie Zagłebie będzie chciało wyszarpać punkty w perspektywie walki o górną ósemkę, na faworyta o wejście do Top 8 niespodziewanie wyrosła Cracovia, która jedzie do Niecieczy na mecz z Bruk-Betem, czy zdobędzie kolejne 3 punkty? W ostatniej kolejce ma bezpośrednie stacie z Zagłebiem, która z drużyn zapewni sobie spokojny ligowy byt? Ciekawie też powinno być w Gdyni, gdzie zagrają dwie podrażnione drużyny ostatniej kolejki, gospodarze przegrali z Jagą 3:2 mimo, że w 94 minucie jeszcze prowadzili 1:2, natomiast Legia przegrała wspomniany na wstepie mecz z Wisłą. Kolejka dopiero za 12 dni, ale może już ktoś ma jakiś pomysł na tą serię gier, zapraszam do podawania swoich typów, przemyśleń oraz pisania merytorycznych analiz.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Typ Legia
wygra mecz Kurs 2.25 unibet

Legia po słabym meczu z Wisłą zmierzy się z dosyć przeciętnie grającą Arką. Legia jeśli chce zostać mistrzem Polski nie może pozwolić sobie na porażki z takimi zespołami jak Arka. Myślę, że po meczu z Białą Gwiazdą wyciągnęli wnioski i w sobotę odniosą zwycięstwo.
Arka po dobrym meczu z Jagiellonią frajersko wypuściła punkty z rąk tracąc 2 gole w doliczonym czasie. Arka jeśli chce powalczyć o miejsce w górnej ósemce nie może sobie już więcej pozwolić na podobne straty z zespołem z takimi problemami wewnętrznymi jak Legia. Myślę, że po meczu w Białymstoku wyciągneli wnioski i w sobotę zagrają do końca skoncentrowani, jeszcze bardziej walecznie i nie stracą punktów..
1X!
Litości.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie podniecajcie się tak szczegółowymi analizami, to jest polska liga, wszytko się może zdarzyć. Jeśli dla was arguementem nie jest to, że zespół jest zmobilizowany, aby wygrać mistrzostwo Polski to śmiało obstawiajcie na Arkę. Tak czy inaczej Legia wygra pewnie ten mecz i przekonacie się o tym najbliższy weekend.
Jak kolega wyżej napisał - litości! Ja też napiszę, że Arka jest zmotywowana, żeby się dostać do górnej ósemki i pewnie wygra. I to jest wg Ciebie dobra i pewna analiza? :confused: Motywacja to jedno, a w Legii jest mnóstwo podziałów w szatni, są źle przygotowani motorycznie, to nie jest normalne, że zespół biega 8km mniej w meczu, jak to miało miejsce z Wisłą Kraków.
Twoja &quot;analiza&quot; jest po prostu bezsensowna, nawet jak Legia to wygra, to nikt Ci nie przyzna, że dobrze rozpracowałeś ten mecz. Podobnie - w zależności od typu - można napisać odnośnie poniedziałkowego meczu Wisła - Lech. Jeśli chcesz stawiać na Wisłę: będą zmotywowani i z dużą pewnością siebie po pokonaniu Legii w Warszawie, Lech nie wygrywa na wyjazdach itp., a jak na Lecha: wreszcie złapał wiatr w żagle, dwa wygrane z rzędu mecze, muszą się wreszcie przełamać na wyjazdach, a Wisła po wygranej z Legią będzie rozluźniona i zbyt pewna siebie, a to ją zgubi itd.
Twoje argumenty, a właściwie jeden opierający się na &quot;Legia musi&quot; jest słaby, szczególnie w tej fazie sezonu. A to Arka nie musi? Ona ma położyć się na boisku i czekać na wyrok? Już parę drużyn pokazało, że jak odpowiednio wysoko wyjdzie się na mecz z Legią, to ta się gubi. Twoje podejście mogłoby mieć sens, gdyby to była np. 33. kolejka, Arka weszła do pierwszej ósemki i była pewna utrzymania. Wtedy na pewno Legia walcząca o mistrzostwo by musiała wygrać, Arka na spokojnie by dogrywała sezon bez spinania się większego, testowała młodzież w perspektywie nowego sezonu. Tylko wtedy na Legię byłby kurs 1,5-1,6 a nie &gt;2,0 ;)
I nie dziw się, że Cię inni atakują, bo w konkretnych działach tematycznych na forum pisze się konkretne i rzeczowe analizy, a Twoje dwa zdania nadają się do autorskiego tematu z typami, gdzie możesz nawet bez analizy podawać swoje typy, ale ten dział wymaga jednak analiz w odpowiednim standarcie ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dawno nic nie pisałem, ale sobie pozwolę, generalnie dla mnie mimo, że kolejka świąteczna, to wyczuwam dużo bramek, panowie mogą postrzelać, proponuję na obecną kolejkę typ:
Over 19.5 @ 1.76 - ForBET
W 14 kolejce padło 24 bramki - to kolejka, gdzie pary zamieniały się miejscem rozgrywania spotkań. Linia 19.5 czyli 20 bramek musi wpaść, co daje nam 4 razy over (3 bramki) plus 4 spotkania z 2 bramkami.
Wg mnie spokojnie do zrobienia, jest kilka spotkań które moim zdaniem mogą się zakończyć nie tylko 3 bramkami, ale i większą ilością. Jest to bardzo dobry typ do kuponu.
 
B 40

bromkalukasz

Użytkownik
Wisła Płock : Piast Gliwice x2 ( 1.73)
Wisła płock pewna pierwszej 8, dodatkowo bezpośredni bilans między obiema ekipami na korzyśc Piasta.
I najważniejszy argument jestem wieloletnim kibicem Wisły i wiem żę chłopcy u siebie nie za bardzo ogarniają temat w meczach z Piastem tym bardziej że grają już bez większej presji
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Górnik Zabrze - Sandecja
Górnik @ 1.60
Górnik + over 2.5 gola w meczu @ 2.36
Angulo gol @ 1.80
Wolsztyński gol @ 2.70
bah/fortuna

Po raz kolejny biorę pod lupę grę Zabrzan. W ostatnim spotkaniu z Korona Kielce, Zabrzanie wywieźli cenny remis. Ich gra nie wyglądała źle tak jak to miało miejsce w poprzednich spotkaniach. Stwarzali sobie mnóstwo sytuacji, byli zespołem lepszym od Korony, lecz gdyby nie czerwona kartka dla gospodarzy w tamtym spotkaniu to ciężko powiedzieć czy Górnik dopisał by do siebie ten jeden punkt. Teraz przyjeżdża do nich najsłabszy zespół ligi, a więc nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana gospodarzy. Sandecja wydaje się być teoretycznie pierwszym spadkowiczem. Zespół ten popełnia katastrofalne błędy w obronie i niestety nie potrafi tego nawet nadrobić w ataku. Z pewnością zespół ten powalczy w Zabrzu o korzystny wynik dla siebie, ale czy to wystarczy?. Martwi mnie to, że Górnik będzie musiał sobie radzić bez Kurzawy,który pauzuje za kartki. Do treningów z grupą wrócili Żurkowski i Kądzior, którzy narzekali na drobne urazy. W przypadku braku Żurkowskiego, to w pomocy znowu zobaczymy Wieteskę, który lepiej sobie tam radzi niż na prawej obronie. Jednak gdyby Żurkowski zagrał od pierwszych minut, to na ławce umieściłbym Matuszka, który ostatnio jest mało produktywny i w jego miejsce dał Wieteskę. Do tego niestety dochodzi smutna prawda, że Górnik nie ma zmienników, a młodzi gracze nie są na tyle doświadczeni aby mogli pociągnąć grę Zabrzan do przodu. Pomimo tego idę dalej w stronę Górnika. Podczas przerwy reprezentacyjnej, Zabrzanie rozegrali mecz z Hajdukiem Split, który wygrali 3:2. Piszę o tym ponieważ jedną z bramek strzelił w końcu Angulo, który bardzo potrzebował tego gola. Mam nadzieje, że Hiszpan w końcu się obudzi i zacznie strzelać regularnie w końcówce tego sezonu.Podsumowując, dwutygodniowa przerwa może dobrze wpłynąć na grę Sandecji i tego się obawiam. Taki okres czasu czasami potrafi wybić nie jedną drużynę, aby druga złapała oddech. Oby Górnik nie podszedł do tego spotkania nonszalancko bo mogą się grubo zdziwić.
18:00 Korona - Lechia
over 2.5 gola @ 1.94
bah

Piotr Stokowiec nie o takim początku marzył jako nowy trener Lechii. Dwa spotkania i dwie porażki, a na dodatek sześć straconych goli. Jednak nie były to łatwe spotkania ponieważ, Lechia została rzucona na głęboką wodę, a ich rywalami była Legia i Lech. Gospodarze zagrali nieźle z Górnikiem, lecz byli zespołem słabszym ale za to zabójczo skutecznym. Teraz będą chcieli ponownie to wykorzystać, bowiem goście mają duże problem w grze obronnej. W dobrej formie wydaje się być Katcharava, który ostatnio zaliczył trafienie. Obok niego są jeszcze Kiełb, Cvijanovic czy Możdżeń. Korona nie będzie chciała powtórzyć tego samego błędu co w spotkaniu z Górnikiem, dlatego spodziewam się po nich dużego zaangażowania i oprócz goli to kolejnych trzech punktów. Piotr Stokowiec odsunął od pierwszej drużyny najlepszego strzelca zespołu Marco Paixao (16). Do tego nie zagrają Rafał Wolski oraz Balde. Sam jestem ciekaw co teraz wymyśli Stokowiec i kogo da z przodu. Może brat Paixao będzie nowym liderem zespołu?, bo w końcu ktoś te bramki musi teraz strzelać. Mam nadzieje, że to spotkanie nie zawiedzie i zobaczymy tutaj trochę goli. Lechia jest w ciężkiej sytuacji bo ma tylko dwa punkty przewagi dla strefą spadkową, natomiast Korona ma na sobie ogon w postaci Zagłębia i Cracovii, a więc dalej nie są pewni pierwszej ósemki. Myślę, że opcja na bramki jest tu najlepsza.
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Arka – Legia 2,35
x2 - 1,32
1xbet
Limit błędów, słabych meczów i pomyłek przy łazienkowskiej został wyczerpany, drużyna, która miała zdominować ligę na długie lata, zawodzi. To że nadal mają duże szanse na mistrzostwo Legia zawdzięcza słabości pozostałych rywali. Jeśli drużyna nie chce zawiść prezesów i kibiców musza zacząć wygrywać, mecz z Arką jest świetnym do tego momentem, trener miał 2 tyg przerwy, podczas której mógł na spokojnie popracować z nowymi zawodnikami, których jak na polskie warunki Legia ma naprawdę przyzwoitych. Arka walczy o grupę mistrzowską, ale piłkarsko to drużyna dużo słabsza. Liczę na przebudzenie drużyny ze stolicy (w której żarty się skończyły o czym może świadczyć odsunięcie od pierwszej drużyny Michał Kucharczyka).
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Górnik Zabrze - Sandencja Nowy Sącz
Obie strzelą @ 1,85 ✅ wygrany
Remis bez wygranej gospodarzy @ 1,65 ✅ wygrany

LVBET

Górnik sprawia wrażenie, że jego forma ofensywy powoli wraca do poziomu z jesieni. Sandecja przeżywa właśnie najgorszy okres formy strzeleckiej, ale do jej składu właśnie dołączył Damir Sovsić, którym jeszcze miesiąc temu interesowała się Legia. Może to być pozytywny impuls, który poprawi skuteczność ataku sądeckiego zespołu. Obrona obu zespołów nie jest zbyt skuteczna, czyste konta udało się zachować w znakomitej większości przypadków dzięki słabej postawie rywali, którzy nie potrafili stworzyć żadnej sytuacji bramkowej lub gdy już ją mieli to nie byli w stanie jej wykorzystać. Gospodarze za trzy dni zagrają pierwszy półfinałowy mecz Pucharu Polski z Legią, dlatego mam wątpliwości czy podopieczni Marcina Brosza zagrają na 100%, na pewno nie będzie Rafała Kurzawy, do treningów z drużyną powrócili Damian Kądzior, Szymon Żurkowski i Maciej Ambrosiewicz i nie wiadomo czy przed Legią nie będą jeszcze pod pewną ochroną. Stawka jaką jest realna możliwość gry w finale tych rozgrywek nie może zostać zlekceważona. Goście choć są najsłabszą ekipą w Ekstraklasie to w całym sezonie nie mieli serii przegranych dłuższych niż dwa mecze z rzędu, ich poprzednie dwie ligowe potyczki zakończyły się porażką, więc nie wiadomo jak to się może dziś potoczyć w tym sezonie po dwóch porażkach z rzędu w kolejnych starciach potrafi zaskakiwać i urywać punkty np.Lechowi.
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Trudna kolejka do wytypowanie jak zwykle:) Wiele drużyn z ubytkami. W cracovi zabraknie Covilo jak dla mnie mecz na remis. W Gorniku zabraknie Kurzawy kto wrzuci idealnie w pole karne? Tak niski kurs na wygraną gospodarzy a remis w tym meczu nikogo nie powinien zdziwić. Sądzę że będzie ostre granie a wynik jest sprawa otwarta. Jak dla mnie Korona i Legia to sporo większe pewniaki niż Cracovia i Gornik ze względu na wyżej wspomniane absencje. Piast Gliwice ma niezłą historię z Wisła jak dla mnie kolejne spotkanie na remis i under bramkowy. Slask może w końcu się przebudzi i przywiezie dobry wynik ze Szczecina. Tak na prawdę potrafili ostatnio strzelić praktycznie każdemu więc spokojnie ta sztuka powinna się udać i tym razem. Polecam grać na x2 w tym przypadku. Zaglebie Ani nie strzela ani nie traci dla mnie kolejna parka remisowa. I na koniec Wisła w gazie szczególnie u siebie vs Lech w formie ale nie na wyjazdach. Stawiam na Wisłę i under. Dla mnie kolejka z dużą ilością remisów wiele zespołów będzie chciało ugrać choćby punkt ze względu na fazę rozgrywek. Raczej remisy będą niskie 0:0 1:1. Uważam że bukmacherzy mocno przecenili niektórych faworytów. Co do over na bramki w tej kolejce byłbym raczej ostrożny. Pozdrawiam!
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 31.03.2018. godz. 15:30 ✅
Typ: over 3.5 / Kurs: 3.00 / Buk: 1xbet

Po przerwie reprezentacyjne wracamy na boiska Ekstraklasy gdzie decydują się losy kto w jakiej grupie skończy – ten schemat nie dotyczy Górnika oraz Sandecji, wiadomo że obaj beniaminkowie skończą fazę zasadnicza w osobnych grupach. Gospodarze będą spali spokojnie do końca sezonu a Sandecja jest w wielkim dołku i jest kandydatem numer jeden do spadku.
Górnik swoje zrobił i widać że ostatnio ta ich forma jest bardziej chwiejna, jednak wydaje się znowu złapali bakcyla na to by strzelać jak najwięcej, wróciła ta ich niesamowita skuteczność – trzy mecze z dorobkiem siedmiu bramek. W tej ekipie zresztą pomysł na ofensywę jest od początku sezonu, były słabsze moment ale to raczej były problemy ze skuteczności niż z tworzeniem. Grają u siebie gdzie te mecze potrafią być szalone, swoje już zrobili i tak naprawdę może być w tej ekipie jeszcze więcej luzu a w ich przypadku sporo otwartej gry. Wysokiej oceny wobec takiej gry przypisać poczynaniom w defensywie nie można ale dla nich kluczem jest to by strzelić o jedną bramkę więcej od rywala. Za chwilę ważny mecz zagrają pierwszy półfinałowy mecz Pucharu Polski z Legią, czyli mogą trochę odpuścić ale z drugiej strony mocne zwycięstwo pozwoli im mentalnie lepiej przygotować się do tego starcia, dlatego nie wierze że odpuszczą na tyle by ten mecz nie miał tempa, zresztą jak zluzują to sobie też nie poradzą w defensywie bo nie potrafią bronić wyniku i grać na tyłach tak skutecznie a Sandecja będą w takiej sytuacji powoli nie ma nic do stracenia, musi też podejmować ryzyko. Ten zespół przestał ostatnio funkcjonować a start był dobry, brakuje im bramek ale tutaj lekarstwem ma być to że do jej składu właśnie dołączył Damir Sovsić, którym nie tak dawno interesowała się nawet Legia. Czyli widać że analiza sytuacji w klubie jest dobra i będą walczyć o ligowy byt do końca. Raczej taktyka w której czekają na rywala w swoim polu karnym i licząc na kontry nie będzie motywem przewodnim bo nie radzą sobie w takiej grze najlepiej już próbowali taki spotkań i kończyło się to skromnym aczkolwiek porażkami. Najwięcej punktów w tym sezonie zdobywali grają aktywną, odważną piłkę remisując z Legią 2:2, Korona 3:3, czy wygrywając w Gdańsku oraz Białymstoku gdzie strzelali po trzy bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Wisła Kraków - Lech Poznań
typ 2 @2.62 Fortuna
Tutaj sprawa ma się następująco. Wisła od sześciu spotkań nie jeszcze u siebie nie przegrała jeśli chodzi o rozgrywki w Ekstraklasie. Wisła ma wielką szansę na grę w Europejskich Pucharach. Na ten moment widzę końcową czwórkę ,która według mnie będzie: Jaga,Legia,Lech oraz Wisła Kraków. Lech po prostu ostatnio gromi swoich rywali. U siebie dwa zwycięstwa z Lechia trzema bramkami oraz Jagiellonia obecnym liderem Ekstraklasy czterema bramkami. Oba zespoły mają o co grać ,ale według mnie na tą chwilę zespołem lepszym jest Kolejorz. Lech jeżeli myśli o Mistrzostwie nie może pozwolić sobie na stratę punktów ,ponieważ drużyna po porażce Bielicy po porażce z Wisła może tracić do lidera aż osiem punktów. To była by już ogromna strata. Nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Lecha. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
C 8

ciniu

Użytkownik
Żadnego słowa o kontuzjach w Lechu? Podobno aż z 7 graczy nie będzie mógł skorzystać Bjelica. Żadnej wzmianki o formie wyjazdowej Lecha? Jedyny argument &quot;musi&quot;....
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Wisła Kraków - Lech Poznań
śmiało można powiedzieć, że ten mecz z punktu widzenia aktualnej formy obu drużyn jest szlagierem 29-tej kolejki LOTTO ekstraklasy. Natomiast widowisko mogą zepsuć kontuzję, których jest sporo w jednej i drugiej ekipie. Mimo, że będziemy świadkami pojedynku bardzo dobrze grających napastników, mianowicie Carlosa Lópeza i Christiana Gytkjæra to myślę, że zobaczymy underowy pojedynek. Lech przede wszystkim nie będzie chciał przegrać na wyjeździe więc zapewne skupi się na defensywie. Z oficjalnej strony Lecha Poznań nieobecnymi w poniedziałkowym spotkaniu będą Makuszewski, Rogne, Koljić, Radut, Kostewycz oraz Gumny. Natomiast w Wisle może zabraknąć Patryka Małeckiego, Arka Głowackiego, Kamila Wojtowskiego a z drobnymi urazami zmagają się Paweł Brożek i Maciek Sadlok
under 2.5 @1.75 ⛔
obie drużyny strzelą gola - NIE @2.02 ⛔
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Z oficjalnej strony Lecha Poznań nieobecnymi w poniedziałkowym spotkaniu będą Makuszewski, Rogne, Koljić, Radut, Kostewycz oraz Gumny. Natomiast w Wisle może zabraknąć Patryka Małeckiego, Arka Głowackiego, Kamila Wojtowskiego a z drobnymi urazami zmagają się Paweł Brożek i Maciek Sadlok
Lech faktycznie osłabiony ale z tych wymienionych to Gumny , Kostewycz i Radut to takie poważne osłabienia z ostatniego czasu. a więc mocno nadszarpnięta defensywa i akcje oskrzydlające bocznych obrońców których ma zabraknąć.
W Wiśle tylko Sadlok to zawodnik z pierwszej jedenastki z ostatniego czasu. Wiadomo dużo daje drużynie i szkoda jeśli go zabraknie.
Takie braki w defensywie Lecha to świetna wiadomość dla Carlitosa który jest w gazie.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 1 1,69 1xbet
Jako, że pracuję ze szwagrem jednego z zawodników Sandencji co nieco wiem.
Sandencja nie chce się utrzymać w Ekstraklasie. Chcieli tam wskoczyć na rok zobaczyć jak to jest w najwyższej klasie rozgrywkowej. Rzeczywistość jest okrutna. Brakuje środków na wypłaty dla zawodników, którzy po sezonie odejdą. Jak mówią wprost &quot;nie chce nam się już grać&quot;. Ponadto faktem przeciwko klubowi jest brak stadionu. Ciągle muszą grać na wynajmowanym stadionie w roli gospodarza. Stadion miał powstać i na planach się skończyło. Pokazuje to tylko jak bardzo im zależy na pozostanie w Ekstraklapie.
Powodzenia!
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Bruk-Bet Termalica Nieiecza - Cracovia
Cracovia zdobędzie poniżej 1,0 bramki @ 2,09 ✅ wygrany
Termalica zdobędzie poniżej 1,0 bramki @ 1,94 ⛔ przegrany

LVBET
Termalica broni bardzo słabo w 2018 roku tylko Sandecja nie strzeliła jej więcej niż dwa gole a w dwóch ostatnich ligowych potyczkach Jan Mucha wyciągał piłkę z siatki aż po cztery razy, jednak są przesłanki, że dzisiaj może być o wiele lepiej, ponieważ Cracovia zagra w osłabieniu bez Miroslava Covilo, który jest bardzo ważnym ogniwem w składzie Pasów, Wiosną zawsze wychodził w podstawowym składzie i tylko raz nie zagrał 90 minut, uczestniczył w 3 z 9 akcji zakończonych bramkami oraz wykonuje nie widoczną w ogólnych statystykach boiskową czarną robotę. Dlatego utrzymanie formy strzeleckiej zespołu z Krakowa na poziomie z poprzednich trzech spotkań, gdzie co najmniej dwukrotnie pokonywali bramkarza rywali będzie trudne już z Sandecją ta zdobycz mogłaby być nawet zerowa gdyby bramkarz Sączersów nie unikał piłki. W czasie przerwy na kadrę trener Słoników na pewno położył nacisk na poprawienie skuteczności obrony. Zespół z Niecieczy stwarza po kilka groźnych sytuacji brakowych w każdym z ostatnich spotkań, jednak wykazuje się nieskutecznością i liczba zdobytych bramek jest wyraźnie mniejsza niż mogłaby być najlepszym przykładem jest mecz z Arką. Prawdopodobnie dzisiaj podopieczni Jacka Zielińskiego w ataku zaprezentują się podobnie i wykreują kilka konkretnych akcji, jednak dzisiejszy rywal to właściwie najlepiej spisujący się zespół w obronie z jakim grali tej wiosny i zdobycie więcej niż jednego gola stoi pod znakiem zapytania.
 
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Lech pojedzie pod Wawel osłabiony, nie wiadomo tak naprawdę w jakiej jest formie po przerwie na kadrę i czy zdoła się uchronić przed prostopadłymi piłkami do Carlitosa. Jesienią po stracie gola poznaniacy mieli ogromną przewagę, którą potwierdzili bramką na 1:1 dopiero w ostatniej akcji spotkania wyrywając w ten sposób punkt. Jesienny mecz pokazał, że Wisłę da się zdominować w środku pola, a Carlitosa odciąć od podań. W poniedziałek o sukcesie Lecha Poznań może zdecydować skuteczność pod bramką Wisły oraz powstrzymanie Carlitosa. Hiszpan strzelił dokładnie połowę goli, które w tym sezonie zdobyła krakowska drużyna. Carlitos przewyższa Wisłę o poziom, dlatego jeśli uda się go powstrzymać Lech Poznań już osiągnie połowę sukcesu. Trzeba pamiętać o kontuzjach w drużynie,Lecha, które mogą mieć wpływ na gorszą grę zespołu niż w starciach z Jagiellonią czy z Lechią. Stawiam na zwycięstwo Lecha.Fortuna Wisla-Lech 2. Kurs 2.62
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Bruk-Bet Termalica - Cracovia
Cracovia remis = zwrot @ 1,76 LVBET⛔
Cracvoia powyżej 1.0 gola @ 1,68 LVBET▶Błędnie rozliczony typ, Cracovia przegrała 2:0, więc ⛔ tym razem ::zoltakartka: następnym razem będzie wykluczenie z konkursu.
Na reszcie wraca nasza Ekstraklasa. Tylko niecałe 2 tygodnie przerwy, ale na prawdę się stęskniłem. Na inaugurację 29 kolejki do Niecieczy przyjeżdża Cracovia Michała Probierza, która obok Jagiellonii zdobył najwięcej punktów na wiosnę. Nikt w listopadzie, grudniu czy nawet na początku rundy wiosennej nie spodziewał by się że Cracovia jeszcze powalczy o awans do górnej ósemki, a jednak. Krakowianie wygrali 4 mecze z rzędu i są aktualnie na 9 miejscu, punkt za Zagłębiem i Koroną , które są ostatnio w gorszej dyspozycji i moim zdaniem to Pasy zobaczymy po podziale w górnej części tabeli. Michał Probierz potrzebował po prostu czasu, żeby poukładac ten zespół po swojemu i warto było dac mu ten czas, bo widać efekty gołym okiem. Pasy grają przede wszystkim bardzo mądrze w defensywie. Doskonale przesuwają, kryją i podchodzą do pressingu. Do tego dochodzi znakomita dyspozycja Krzyśka Piątka, który strzela gola za golem i znalazł się nawet w kręgu zainteresowań Adama Nawałki. Termalica moim zdaniem jest obok Sandecji w tym momencie najsłabszym zespołem ligi i zatrudnienie w miejsce Macieja Bartoszka, Jacka Zielińskeigo nic tu nie da. Przede wszystkim Bartoszek to dużo lepszy trener od Zielińskiego z całym szacunkiem do obu trenerów. Główny problem leży w kreacji, nie potrafią sobie stwarzać sytuacji bramkowych (3-4 celne strzały na mecz w ostatnim czasie to jest śmiech na sali). Dodatkowo gra w defensywie równiez kuleje. W tym przypadku moim zdaniem nie ma tam odpowiednich wykonawców, bo Grzelak, Szeliga, Mikovic to nie na poziom Ekstraklasy. Co mecz każdy z nich popełnia masę błędów, które odbijają się na wyniku. Stawiam na kolejny dobry mecz Cracovii i kolejny krok ku górnej ósemce. Moim zdaniem zdominują gospodarzy w środku pola i to będzie klucz do zwycięstwa, dodatkowo z przodu Piątek zrobi swoje i punkty pojada do Małopolski.
Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz
Górnik @ 1,70 ForBET⛔
Moim zdaniem słabsza forma Górnika na początku rundy była spowodowana głównie problemami kadrowymi. Wypadli Kądzior, Wieteska i zwłaszcza Kurzawa. To kluczowi zawodnicy Zabrzan i szalenie cięzko było ich zastąpić. dodatkowo strzelecko zaciął się Igor Angulo i Marcin Brosz miał spory problem. Teraz wydaje mi się że wraca wszystko do normy. Kurzawa co widzieliśmy na kadrze jest w doskonałej formie, Wieteska z Bochniewiczem również z niezłej strony pokazali się na kadrze u21. Promyk nadizei dla kibiców Górnika pokazał się w meczu towarzyskim przed tygodniem z Hajdukiem Split, wygranym 3:2, gdzie drugą bramkę strzelił Angulo, czym można powiedzieć że się przełamał. Niewiadomą zostaje Damian Kądzior, ale według moich informacji jest gotowy do gry i dziś prawdopodobnie wyjdzie na boisko. Sandecja tak jak napisałem wyżej razem z Termalica jest chyba najsłabszym zespołem na tę chwilę i nie sadzę aby to się zmieniło do końca sezonu a to będzie oznaczac spadek do Nice I ligi. Grają bardzo wolno, popełniają masę prostych błędów, skład jest bardzo wiekowy i często w końcówkach widać brak sił. Nie wiem czy to spowodowane tylko wiekiem czy tez złym przygotowaniem fizycznym do rundy. Moim zdaniem Górnik wróci na zwycięską ścieżke i jeszcze powalczy o Puchary w tym sezonie co będzie genialnym wynikiem w Zabrzu. Stawiam na dość otwarty mecz, w którym zdecydowanie więcej argumentów będą mieć Górnicy
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Lechia ha +1,0 @ 1,46 LVBET▶
Lechia strzeli powyżej 0,5 gola @ 1,48 ForBET⛔
Piotr Stokowiec to bardzo dobry specjalista jak na Polskie warunki i nie sądzę, aby Lechia pod jego wodzą grał na tak niskim poziomie do końca sezonu. Już w drugiej połowie spotkania z Lechem, Gdańszczanie pokazali się z niezłej strony i tylko trochę szczęścia Kolejorza pozwoliło zachowań czyste konto. Ta dwu tygodniowa przerwa na pewno tez zaprocentowała dla Stokowca, mógł dłużej popracować z zespołem, bo na kadrze był tylko Sławek Peszko, więc praktycznie cały skład był na miejscu. Trener Lettieri moim zdaniem wyciąga z tego zespołu tyle ile może. Jak na taki skład Korona gra na prawdę dobrze. Starają się grac ofensywnie, nie cofają się zbyt głęboko i na prawdę ta gra jest bardzo miła dla oka. Ostatnio seria gorszych wyników, która chyba wynika juz ze zmęczenia zawodników, co jest następstwem błędów w przygotowaniu fizycznym i motorycznym. Korona na pewno dzisiaj powalczy o komplet punktów, bo musi walczyć o górną ósemkę, ale wydaje mi się że dzisiaj zobaczymy dobry mecz w wykonaniu Lechii, a ona ma znacznie więcej argumentów pod względem personalnym co przy dobrej grze pozwoli zdobyć punkty. Stawiam na mecz walki w którym oba zespoły będa za wszelką cenę walczyć o 3 punkt, w takiej walce stawiam na przyjezdnych.
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Legia @ 2,26 Fortuna⛔
Legia remis =zwrot @ 1,61 ForBET⛔
Po raz kolejny ufam Legii mimo że już nie raz mnie zawiedli w tym sezonie. Uważam że trener JRomeo Jozak ma swój pomysł na ten zespół, to bardzo interesujący i inteligentny trener, który widocznie potrzebuje czasu zeby w końcu jego Legia odpaliła. Mam nadzieję że dzisiaj zobaczymy już innych Wojskowych niż w meczu z Wisła, gdzie byli tłem dla Białej Gwiazdy. Jozak miał teraz 2 tygodnie aby na spokojnie popracowac z zespołem. Co prawda sporo zawodników było na zgrupowaniach reprezentacji (Jędrzejczyk, Pazdan, Mączyński, Szymański i Hamalainen) ale kadra Stołecznych jest bardzo szeroka, więc i tak Jozak mógł przećwiczyć większość wariantów. Gra w ostatnim czasie arki równiez nie wskazuje żeby grać w stronę Legii, bo przeciez wysokie zwycięstwo z Termalica az 4:0, a przed przerwą reprezentacyjną porażka po szalonym meczu 2:3 z Jagiellonią, ale gra arki długimi fragmentami mogła się podobać. Jednak sposób gry Arki bardzo pasuje takim zepsołom jak Legia. Arka cofa się głęboko pod swoje pole karne i próbuje grać z kontrataku, co Legii bardzo pasuje. Oni lubią dominować w środku pola, długo rozgrywać piłkę i wtedy kombinacyjnie wejść w pole karne. Legia ma problem jak ktoś zagra przeciw nim wysoko, i atakuje wysokim pressingiem tak jak choćby Lech w drugiej połowie w Warszawie, czy przed przerwa na reprezentacje Wisła Kraków. Nie sadze aby dziś tak zagrała Arka, ponieważ tam nie ma takich zawodników, szybkich, dobrych technicznie do takiej gry. Dlatego stawiam dziś na wyjazdowe zwycięstwo Legii, która zrobi kolejny krok sw stronę Mistrzostwa Polski.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Po przerwie na reprezentację przed nami ostatnie dwie kolejki sezonu zasadniczego. Mimo, że ta kolejka wypada w Święta Wielkanocne to na paru boiskach raczej świątecznie nie będzie. Parę drużyn walczy jeszcze o utrzymanie miejsca bądź awans do grupy mistrzowskiej i spokojne granie do końca sezonu. Ekipy z końca tabeli chcą jak najwięcej punktów zgarnąć w tych dwóch kolejkach aby z lepszej pozycji wejść w decydujące mecze o utrzymanie ligowego bytu. Także ciekawe 2 kolejki przed nami, ale po kolei.
Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz
podwójna szansa 0-0 @ 1,75 ✅
Totolotek
Gospodarze po przywróceniu przez prezesa Bońka 3 pkt za walkower z Piastem mogli odetchnąć z ulgą bo tym samym przyklepali już miejsce w pierwszej ósemce a powoli zaczęło robić się gorąco. Teraz mogą skupić się na walce o jak najwyższą lokatę i meczach PP. I właśnie ciekawe jak dzisiaj do meczu podejdą gospodarze, czy zagrają na pół gwizdka mając już w myślach mecz wtorkowy w 1/2 PP z Legią. Od tego spotkania wiele zależy, jak Górnik osiągnie dobry wynik będzie miał sporą szansę na awans do finału i wtedy wszystko może się zdarzyć. Dodatkowo nie zagra Kurzawa, który pauzuje za kartki, nie wiadomo czy Brosz nie da trochę odpocząć zawodnikom, którzy byli w kadrach młodzieżowych. Tylko z drugiej strony nie ma za bardzo kogo wprowadzić z ławki.
Goście beznadziejne, bez wygranej od bardzo wielu spotkań (nie chcę się pastwić nad nimi i przypominać ile to już spotkań), niby bez woli na utrzymanie ale jak wiadomo każda seria się kiedyś kończy nawet ta najgorsza. Nie twierdzę, że akurat dzisiaj wygrają ale są w stanie zremisować chociaż jedną połówkę.
Może być tak, że Górnik szybko strzeli bramki i w drugiej połowie spuści z tonu oszczędzając siły na wtorek. Goście mogą być już pogodzeni z porażką i druga połowa to będzie takie granie aby tylko dograć do ostatniego gwizdka sędziego.
Bruk-Bet - Cracovia Kraków
powyżej 30,5 fauli @ 1,83 ⛔
Totolotek
Gospodarze jeszcze z dużymi szansami na utrzymanie ale muszą punktować zwłaszcza u siebie. Goście jeszcze nie tak dawno wydawało się, że bez szans na grę w pierwszej ósemce a tu proszę po 4 wygranych z rzędu wywindowali się na 9 miejsce i mają tylko punkt do ósmego Zagłębia, które w tej kolejce podejmuję lidera z Białegostoku i bardzo możliwe, że zakończy tą kolejkę bez punktu. A w ostatniej właśnie Cracovia zmierzy się z Miedziowymi i może to być spotkanie o awans do grupy mistrzowskiej.
Dlatego zakładam dzisiaj sporo walki zarówno z jednej jak i drugiej strony, wszak stawka bardzo wysoka dla obu ekip. Linia jak na taki mecz dla mnie nie za wysoka i warta zagrania. Gospodarze popełniają sporo przewinień, 450 (śr 16,1 ) fauli przy 377 (13,46) gości.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Legia Warszawa Win @ 2.25 forBet
Na temat tego meczu można wiele pisać i wróżyć z fusów. Natomiast ja stawiam tutaj na spokojne zwycjęstwo Legionistów, którzy walczą o Mistrzostwo Polski. Stołeczna ekipa ma bardzo korzystny bilans bezpośrednich spotkań z ekipą znad Bałtyku. Dodam tutaj jeszcze iż dziennikarze ujawnili tylko &quot;problemy Legionistów&quot; jednak nie ukazali kłopotów jakie czekają ekipę gospodarzy odnośnie składu i grożących absencji piłkarzy przed następnymi meczami. W ekipie Legii zabraknie Niezgody oraz pod znakiem zapytania stoii występ Asitza. Wyczekam do przedstawienia składów i wchodzę za grubszą stawkę w Legię ponieważ widzę tutaj spore value.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom