>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29 kolejka Scottish Premier League

Status
Zamknięty.
fabregas 498

fabregas

Forum VIP

Jak widać 29 kolejka SPL odbędzie się w całości w sobotę. W pierwszym meczu dojdzie do hitu kolejki, w którym Hibernian podejmuje Celtic. Gospodarze są ostatnio w znakomitej formie, a mecz z Celtami powinien być bardzo wyrównany. Po ostatnim zwycięstwie, beniaminek z Gretny liczy na kolejne pkt. Najważniejsze, że Gretna zaczęła strzelać, bo np 2 bramki na Ibrox to już nie byle jakie osiągnięcie. Czy teraz mają szanse na kolejne pkt? ???? Zapraszam do pisania własnych propozycji. ????
Oto kolejka proponowana przez bukmachera Gamebookers:
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Hibernian Edinburgh - Celtic Glasgow @ 4.75 3.50 1.67
W stolicy Szkocji, coraz lepiej grający Hibernian podejmuje vicelidera z Glasgow. Gospodarze wygrali swoje ostatnie cztery spotkania i dzięki temu udało im się awansować na piąte miejsce w tabeli. Pozycja Celtów pozostaje od dłuższego czasu bez zmian. Drugie miejsce i wciąż cztery punkty straty do pierwszego Rangers. Hibernian, oprócz wspomnianych wcześniej The Gers, ma w ostatnim czasie najlepszy bilans spotkań z Celtickiem. Hibsi wygrali dwa ostatnie spotkania siebie, a na Celtic Park udało im się wywieść jeden punkt. Myślę, że teraz podopieczni Paatelainena mają duże szanse na podobny wynik.
W drużynie gospodarzy największym problemem jest brak podstawowego bramkarza, Yvesa Ma-Kalambaya. Po za tym kapitan Rob Jones wciąż narzeka na kontuzje ramienia. Ściągnięty niedawno Colin Nish powinien zagrać w sobotnim meczu. Nish strzelał w każdym z ostatnich czterech wygranych spotkań i to właśnie on, ze Stevenem Fletcherem stanowią największe zagrożenie dla Artura Boruca. Tymczasem Gordon Strachan będzie mógł skorzystać w tym meczu z Hesselinka oraz Samarasa, który nie grał w dwóch ostatnich meczach. Cóż, GS nie ma większych problemów kadrowych. ????
Według bukmacherów faworytem jest tutaj Celtic, ale historia lubi się powtarzać i możliwe, że rozpędzony Hibernian urwie punkty Mistrzowi Szkocji. Ja stawiałbym tutaj na to, że obie drużyny strzelą. Statystycznie Celtic traci co najmniej jedną bramkę w meczach wyjazdowych, a Hibernian ma chyba na nich jakiś patent. ????
Typ: obie drużyny strzelą⛔⛔⛔ Kurs: 1.85 || Bukmacher: Bwin
Wynik: 0-2
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Glasgow Rangers - FC Aberdeen @ 1.22 5.50 10.00 W tym meczu oczywiście typuje jedynke na gospodarzy, ale chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na pewną prawidłowość. Otóż, w tym sezonie, przed meczami pucharowymi: najpierw LM, a teraz w Pucharze UEFA, podopieczni Waltera Smitha grają bardzo rozsądną piłke. Najczęstszym wynikiem The Gers jest wynik 2:0, który w ostatnim czasie sprawdza się w prawie 90%. Jak wiemy już w czwartek kolejny mecz z Werderem Brema. Czy po raz kolejny w SPL, gospodarze postarają się o bezpieczną przewagę i zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił? ???? Myślę, że warto to zaryzykować bo kurs na to jest na pewno zachęcający. ????
Troche o składach. Goście nawet z pełną kadrą nie mieliby większych szans na Ibrox. Tymczasem po raz kolejny nie zagrają: Jamie Smith, Jackie McNamara, Stuart Duff i Dan Smith. Do dyspozycji będzie Lee Wilkie, który jest w ostatnim czasie chyba najlepszym zawodnikiem Aberdeen. Tymczasem podopieczni Waltera Smitha powoli wracają do zdrowia. Do dyspozycji będą obrońcy Steven Smith i Andy Webstera . Jean-Claude Darcheville przechodzi testy, ale również powinien pojawić się na boisku.
Jak już wcześniej pisałem, wynik 2:0, był najczęstszym rezultatem przed meczami pucharowymi. Kilka ostatnich spotkań:
- przed drugim meczem z Panathinaikosem Kilmarnock - Rangers 0:2
- przed pierwszym meczem z Panath..... Rangers - Falkirk 2:0
- przed ostatnim meczem w LM Rangers - Kilmarnock 2:0
- teraz wyjątek Falikrk -Rangers 1:3 ????
- przed meczem z Barceloną Rangers - Inverness 2:0
Jak widać 4/5 meczy kończyło się takim samym rezultatem. ???? Łatwo zauważyć, że w każdym meczu The Gers wygrywali handicapem. ???? Moje typy:
Typ: 2:0⛔⛔⛔ Kurs: 7.00 || Bukmacher: Bwin
Typ: 1✅✅✅ ???? Kurs: 1.22 || Bukmacher: Gamebookers
Typ: 1 (-1)✅✅✅ ???? Kurs: 1.65 || Bukmacher: Expekt
Wynik: 3:1
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Glasgow Rangers - FC Aberdeen
Chyba nikomu nie trzeba mówic kto jest faworytem w tym spotakniu. Rangersi mają 4 pkt przewagi nad Celtikiem i mogą tą przewage powiększyć bo jakoś nie jestem przekonany ze Celtic wygra swoje spotkanie. Rangersi w tym sezonie ida jak burzą - niszczą wyszystko co stanie im na drodze, nawet takie przeszkody jak Celtic.U siebie bilans mają rewelacyjny - na 14 spotkan wygrali az 13 !!! I tylko raz przegrali dosc niespodziewanie. Teraz jednak mają znakomitą passe 10 wygranych spotakn z rzędu - wiadomo kazda passa musi sie kiedys skonczyc ale nie wydaje mi sie aby nastąpiło to dzisiaj. Aberdeen nie jest zbyt wymagającym przeciwniekiem i Rangersi poradzą sobie z nimi bez problemów. Dzisiejsi goscie na 14 spotkan wyjazdowych wygrali zaledwie 3 razy, 3 razy takze remisowali i az 8 razy ponosili porazke. W zespole goscie nie zagrają Stuart Duff, Dan Smit, Jamie Smith i Jackie McNamara. Natomiast sytuacja kadrowa gospodarzy jest coraz lepsza praktycznie cały skład bedzie do dyspozycji Waltera Smitha. Tak wiec pewna &quot;1&quot; w tym spotkaniu - nawet niech nikt nie pisze ze moze byc niespodzianka - bo nie moze jej byc. ???? (Ale to ostatnie zdanie mądrze napisałem )
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Hibernian – Celtic
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

Nie wiem jaka strategie obierze trener Strachan na rewanżowe spotkanie Ligi Mistrzów z Barceloną czy podarował już sobie te rozgrywki i skupił się na lidze krajowej czy zamierza jeszcze powalczyc na wyjeździe. Jakiej by strony nie obrał to w tym meczu na pewno Celnik będzie walczył o komplet punktów a łatwo o to nie będzie gdyż rywal bardzo groźnie grający na własnym terenie dlatego też moim zdaniem Over będzie tutaj jak najbardziej wskazany gdyż ciężko jednoznacznie wskazac faworyta.

Dodatkowo gram tu jeszcze handikape azjatyckim w Betgun +1.5 bramki dla Hibernian po nie za wysokim co prawda kursie 1.35 lecz uwazam, ze typ dosc pewny.

0:2 ⛔
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Troche rozczarował mnie wynik Rangersów. Prawdopodobnie gdyby Aberdeen nie strzeliło pierwszej bramki to ten mecz ułożyłby się zupełnie inaczej. Celtic nie dał szans Hibsom, choć Colin Nish miał jedną bardzo dobrą okazję do strzelenia gola. Po za tym zwycięstwo Hearts to niemałe zaskoczenie. Najwidoczniej odejście kilku dobrych zawodników wyszło im na dobre. ????
Wyniki spotkań 29. kolejki SPL:

Hibernian Edynburg - Celtic Glasgow 0:2 (0:0)
0:1 - Naylor 64’
0:2 - Samaras 75’
Glasgow Rangers - Aberdeen FC 3:1 (1:1)
0:1 - Lovell 28’
1:1 - Dailly 38’
2:1 - Adam 50’
3:1 - Boyd 83’
Gretna FC - Dundee United - przełożony
Falkirk FC - Motherwell FC 0:0
Inverness Caledonian Thistle - Heart od Midlothian Edynburg 0:3 (0:2)
0:1 - Karipidis 22’
0:2 - Elliot 33’
0:3 - Elliot 47’
Kilmarnock FC - St. Mirren FC 1:0 (1:0)
1:0 - Hamill 25’
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom