>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3.5 a 3.0

O 0

owidiusz

Użytkownik
Zmieniłem ostatnio bukmachera i tam spotkałem się z typami z którymi do tej pory nie miałem styczności.
Wiadomo mecz jest w trakcie, gramy live no i jest 1:1 powiedzmy 70 minuta no i są typy poniżej 3.5 to wiadomo ale jest też poniżej 3.0 kursy między oboma różnią się nieznacznie, w odróżnieniu od np. 2.5 a 3.5. No ale jednak na chłopski rozum, poniżej 3.0 to dwie bramki, a poniżej 3.5 to 3 bramki więc na jakiej zasadzie to funkcjonuję ?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Linia poniżej 3.0 oznacza że jeśli padną dwie bramki to wygrywasz. Jeśli padną cztery to przegrywasz, a jeśli padną trzy to dostaniesz zwrot stawki.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Linia poniżej 3.0 oznacza że jeśli padną dwie bramki to wygrywasz. Jeśli padną cztery to przegrywasz, a jeśli padną trzy to dostaniesz zwrot stawki.
Jak padną 3 to też przegrywasz. Wygrasz tylko i wyłącznie jeśli pozostanie ten wynik 1 :1 .
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jak padną 3 to też przegrywasz. Wygrasz tylko i wyłącznie jeśli pozostanie ten wynik 1 :1 .
Tak. Wygrywa tylko wtedy kiedy pozostanie 1:1 i tak jak napisałem - kiedy padnie trzecia bramka nastąpi zwrot stawki. Na tym polega różnica między poniżej 3,5 a poniżej 3.0 kolego. Sam często gram takie zdarzenia więc nie wprowadzaj innych w błąd.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Tak. Wygrywa tylko wtedy kiedy pozostanie 1:1 i tak jak napisałem - kiedy padnie trzecia bramka nastąpi zwrot stawki. Na tym polega różnica między poniżej 3,5 a poniżej 3.0 kolego. Sam często gram takie zdarzenia więc nie wprowadzaj innych w błąd.
Masz rację źle przeczytałem i nie zrozumiałem.
 
Do góry Bottom