>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. kolejka Bundesligi [08-10.09.2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
3. kolejka Bundesligi
08-10.09.2017



kursy od: Bah
Przed nami trzecia seria gier. Komplet punktów zdobyły min. Borussia, Bayern, Hannover czy też Hamburger. Bez choćby jednego oczka zostają Werder, Koeln i Mainz. Czy po przerwie reprezentacyjnej uda im się w końcu odbić od dna?.
Zapraszam do dyskusji.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam
Co sądzicie o meczu Hamburg-Lipsk?? Coś wysoki ten kurs na gospodarzy. Jest tam kilku zawodników kontuzjowanych ale żeby takie kursy hmmm.
H2H dwa spotkania i w każdym wysoko wygrywał gość.
 
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
08.09.2017 g. 20.30 HSV- RB Lipsk
Typ: 1X
Kurs: 1,94
Pinnacle
Stawka 6 j

Ruszamy dzisiejszego wieczora z 3 kolejką Bundesligi, Hamburger podejmuje rewelację poprzedniego sezonu czyli zespół z Lipska, który sensacyjnie został v-ce mistrzem kraju w pierwszym sezonie po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej.
Zespół z Hamburga, wyjątkowo dobrze rozpoczął obecne rozgrywki, o ile pokonanie u siebie Augsburga to nic nadzwyczajnego to wygrana na wyjeździe z zawsze groźnym Koeln nieco mnie zaskoczyła. HSV mądrze wykorzystało letnie okienko, sprowadzili solidnego napastnika A. Hahna z M`Gladbach, obrońcę Papadopulosa z Leverkusen czy obiecującego bramkarza Pollersbecka z K`lautern.
Zespół z Lipska również udane okienko, nie dość że kupili Kampla z Bayeru, Augustina z PSG, Brumę z Galatasaray i Laimer z Salzburga, to nie stracili żadnego ważnego ogniwa a w szczególności Keity, który dopiero po sezonie odejdzie do Liverpoolu, Wernera czy Forsberga.
Moim zdaniem mecz będzie wyrównany, szczerze mówiąc upatruję tutaj remisu bramkowego.
Lispk nie taki straszny na wyjazdach jak w domu, co pokazał już mecz z Schalke, poza tym nie wiedomo do końca czy będą potrafili kontynuować formę z poprzedniego sezonu.
HSV z kolei odrodził się w 2 części ubiegłorocznych rozgrywek i kontynuuje dobrą serię, szczególnie na własnym podwórku, gdzie potrafią postawić się nawet Bayernowi.
Reasumując nie widzę w tym spotkaniu aż takiego faworyta w drużynie z Lipska jak bukmacherzy, uważam ze będzie to dla nich ciężka przeprawa, dlatego też idę w kierunku HSV.​
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna NIemcy
Godz: 18:30
Spotkanie Hoffenheim-Bayern
Typ: over 3.5
Kurs 2.06
Buk Fortuna
Analiza: Bayern na wyjazdowe spotkanie w tej kolejce pojedzie do zespołu Hoffenheim, goście oczywiście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktow pomimo iż nie będą grać na swoim stadionie. Po dwóch kolejkach oba zespoły nie doznały jeszcze goryczy porażki, gospodarze zanotowali wygraną oraz remis a goście dwa zwycięstwa. Oba zespoły grają w najbliższym tygodniu w europejskich pucharach i myślę że w tym meczu również nie zabraknie emocji bowiem oba zespoły są usposobione raczej ofensywnie , gospodarze na swoim terenie bramkę strzelają praktycznie w każdym spotkaniu, natomiast o ofensywe gości chyba nie musimy się obawiać bowiem Bayern niezwykle często pokonuję bramkarzy swoich rywali, myślę że w tym meczu również oba zespoły strzelą minimum po jednej bramce ale zespołem któremu dawałbym znacznie większe szanse na zdobycie kompletu punktów będzie ekipa przyjezdnych z Monachium , która jest zespołem znacznie mocniejszym oraz bardziej doświadczonym, ogólnie Hoffenheim w ostatnich latach tylko 1 raz było w stanie ograć ekipę z Monachium, miało to miejsce w poprzednim sezonie, myślę że w tym meczu taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Stawiam na dokładny wynik 1:3.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mainz - Bayer
typ: 2 kurs: 2,21
efortuna


Obie drużyny fatalnie zaczęły sezon, tyle że jest kilka różnic w tym przypadku. Mainz do tej pory gola nie strzelili, słaby Stuttgart ich dominował, ogólnie z tym składem im nie wróżę sukcesów tego roku a może i utrzymania. W ataku nie mają kim straszyć , został sam Muto który nigdy wybitnym killerem nie był. Natomiast Aptekarze wpierw wliczona porażka z Bayernem gdzie dobrze się zaprezentowali a później pechowy remis z TSG , gdzie powinni spokojnie wygrać. Mają łatwość w przechodzeniu z obrony do ataku, lepszy skład w każdej formacji niż dzisiejsi rywale oraz lepszą jakość gry. Moim zdaniem powinni dziś wygrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom